Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10491
 • 164-03723
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Publisher 2021 ir daudzpusīga, jaudīga programma no profesionālai publicēšanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji, piemēram, skolēni un studenti, lai radītu pārliecinošas dažāda veida publikācijas - no attēlu rediģēšanas un maketēšanas līdz drukājamu veidņu izveidei. Papildus visaptverošam skrejlapu, brošūru, kā arī plašāku katalogu veidņu katalogam ir pieejami daudzi rīki un efekti, lai tos izstrādātu un tālāk rediģētu atbilstoši individuālām idejām. Pateicoties intuitīvajam un lietotājam draudzīgajam lietotāja interfeisam un pārskatāmajam rīku izkārtojumam, pat nepieredzējuši lietotāji un iesācēji var ātri sākt strādāt ar Microsoft Desktop Publisher 2021 un izveidot pat augstiem standartiem atbilstošus drukas materiālus, kā arī vienkārši logotipus, ikonas un citus attēlu elementus.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - atsevišķa programma iegādes versijā

Publisher 2021 ir daudzpusīga un jaudīga Microsoft programma profesionālai darbvirsmas izdošanai. Programmatūru var izmantot ne tikai uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji, piemēram, skolēni un studenti, lai radītu pārliecinošas dažāda veida publikācijas - no attēlu rediģēšanas un maketēšanas līdz drukājamu veidņu izveidei. Papildus visaptverošam skrejlapu, brošūru, kā arī plašāku katalogu veidņu katalogam ir pieejami daudzi rīki un efekti, lai tos izstrādātu un tālāk rediģētu atbilstoši individuālām idejām. Pateicoties intuitīvajam un lietotājam draudzīgajam lietotāja interfeisam un pārskatāmajam rīku izkārtojumam, pat nepieredzējuši lietotāji un iesācēji var ātri sākt strādāt ar Publisher 2021 un izveidot pat augstiem standartiem atbilstošus drukas materiālus, kā arī vienkārši logotipus, ikonas un citus attēlu elementus.

Tāpat kā citās 2021. versijas Office programmās, arī 2021. versijā lentes izskatu var individuāli pielāgot savām vajadzībām, tādējādi nodrošinot daudz skaidrības. TāpēcMS Publisher 2021 ir īstais partneris, lai pārliecinoši un prasmīgi īstenotu jūsu radošās idejas.

Augsta saderība ar dažādiem formātiem un programmām

Maketēšanas programma, protams, ļauj izmantot ierastos failu formātus, tostarp .JPG un .PDF, kā arī Microsoft izstrādātos formātus .XPS un .PUB; pēdējos var atvērt pat ar Adobe maketēšanas programmu. Tas nozīmē, ka drukas failus, kas izveidoti ar MS Publisher, var izmantot arī ar citu maketēšanas programmatūru, tādējādi palielinot Publisher 2021 savietojamību. Turklāt biļetenu veidošanai ir pieejams HTML formāts.

Publisher var importēt failus arī no citām Office programmām, piemēram, Excel diagrammām un tabulām vai jau formatētiem Word tekstiem.

Visbeidzot, praktiskais Pack & Go vednis automātiski apkopo un iepako visus ar publikāciju saistītos un drukāšanai nepieciešamos failus (piemēram, attēlus, grafikas un fontus) vienā failā, kuru pēc tam atliek tikai nosūtīt drukas pakalpojumam vai kopētavai vai padarīt pieejamu, izmantojot Microsoft mākoņdatošanu.

Īss pārskats par jaunajām Publisher 2021 funkcijām

Papildus daudzām optimizācijām šo jauno Microsoft Publisher versiju raksturo arī paplašinātas lietošanas iespējas: Piemēram, Publisher 2021 var izmantot arī ierīcēs ar skārienjūtīgo ekrānu, izmantojot pildspalvu. Turklāt Publisher dokumentus var kopīgot ar citiem, izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive. Pateicoties uzticamai reāllaika atjaunināšanai un augstajiem drošības standartiem, ko garantē datu zudumu novēršana, darbs ar Publisher izkārtojuma dokumentiem komandā ir ne tikai efektīvs, bet arī drošs.

Publisher 2021 cita starpā piedāvā šādas funkcijas un iespējas:

 • Tagad dizaina apgabalā ir pieejama atsevišķa sleja vairāku attēlu rediģēšanai.
 • Attēlu apmaiņu var veikt intuitīvi un nekavējoties, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.
 • Ir pieejami daudzi jauni attēla efekti, piemēram, ēnas, gaismas efekti, 3D efekti, kā arī atspīdumi.
 • Tos var izmantot arī tekstu noformēšanā.
 • Lai izmantotu tiešsaistes foto pakalpojumu vai digitālo druku, gatavās publikācijas var saglabāt arī JPG formātā.

Publisher 2021 parasti ir pieejams tikai kā atsevišķu MS Office versiju fiksēta sastāvdaļa, taču Wiresoft var iegādāties publicēšanas programmatūru arī atsevišķi. Lai datorā vai citā ar Windows saderīgā gala ierīcē varētu izmantot MS Publisher 2021 versiju, obligāta prasība ir Windows 10 operētājsistēma.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties jaunāko Publisher 2021 versiju, kā arī vecākas versijas un daudzas citas Office programmas par īpaši zemu cenu kā viena lietotāja versiju, pilnīgi bez programmatūras abonēšanas. Tālāk sniegts detalizēts pārskats par visām interesantajām un svarīgajām jaunajām funkcijām programmā Publisher 2021.

Microsoft Publisher 2021 funkciju klāsts

Publisher 2021 ir gan uzlabojumi jau pārbaudītajām funkcijām un rīkiem, gan arī daži jauninājumi, arī brīvi lietojamās grafikas un veidņu jomā, tāpēc šajā versijā lietojumu iespēju spektrs ir vēl plašāks nekā iepriekš.

Dizaina ieteikumu izmantošana, izstrādājot dokumentus

Tiklīdz sākat lietot Publisher 2021 , tiek parādīts plašs dizaina veidņu katalogs, kurā ir ieteikumi dažādiem tipisku formātu drukas dokumentiem: no vienkāršām vizītkartēm līdz skrejlapām sūtīšanai un apjomīgiem katalogiem. Katru no veidnēm var pielāgot - krāsas, fontus un formatējumu var aizstāt vai papildināt ar citiem. Sākotnējās veidnes fails vienmēr tiek saglabāts, lai tam varētu piekļūt atkal un atkal, jo jaunizveidotā veidne tiek saglabāta kā kopija.

Īpaši iesācēji un nepieredzējuši lietotāji novērtēs šos dokumentu priekšnoteikumus, lai ikreiz iegūtu pievilcīgi noformētu drukas rezultātu.

Protams, ir iespējams arī izstrādāt savas veidnes un izkārtojumus. Tos var arī saglabāt kā veidni vai galveno failu, lai nākamreiz tie būtu pieejami uzreiz. Tas ļauj profesionāļiem ietaupīt daudz laika un nodrošina, ka visiem uz to balstītiem dokumentiem ir vienāds izskats un vienāda kvalitāte.

Būvelementu izmantošana publikācijām

Lai nodrošinātu, ka dokumentiem dažādos formātos un multivides formātos ir vienāds un vienāds izskats,vietnē Publisher 2021 var izmantot arī tā sauktos būvblokus. Tie ir tipiski elementi, piemēram, virsraksti, kā arī rāmji, kastes u. c. Tāpat kā šablonu gadījumā, lietotāji var izmantot Publisher integrētos veidlapas blokus vai izveidot savas veidlapas.

Attēlu un grafikas rediģēšana tieši programmā Publisher 2021

Grafikas un fotoattēlus var ievietot tieši no datora, no Microsoft ClipArt bibliotēkas, izmantojot Bing attēlu meklēšanas rīku vai no tiešsaistes fotoalbuma. Tos var jebkurā laikā nomainīt un aizstāt, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju. Izmantojot lineāla funkciju, pēc ievietošanas tos var novietot vēlamajā pozīcijā ar milimetru precizitāti.

Publisher dokumentā importētos attēlu failus var pat rediģēt pēc tam; ir iespējams pielāgot krāsu toni un intensitāti, kā arī samazināt attēla izmēru vajadzīgajā formātā. Attēliem un tekstiem var pievienot arī dažādus efektus, piemēram, ēnas un atspīdumus, lai tie izceltos.

Publisher 2021 pieejamā mērogojamā SVG vektorgrafika saglabā savu asumu pat tad, kad tā tiek palielināta, un tādējādi vienmēr nodrošina profesionālu attēlojumu, savukārt 3D objektus var pagriezt pēc vajadzības, lai iegūtu vēlamo skatu.

Izmantojiet praktiskus teksta lodziņus

Izkārtojot garākus tekstus, kas aptver vairākas lappuses vai kurus pārtrauc ilustrācijas, ir pieejami daži noderīgi rīki, kas palīdzēs jums sekot līdzi izkārtojumam: Ja, piemēram, teksta laukā ir ievietots pārāk daudz teksta, rāmja apakšējā labajā stūrī atrodas neliels lodziņš, kas to norāda ar izlaiduma zīmēm. Pēc tam esošo teksta lauku var vai nu pavisam vienkārši palielināt ar peli, vai arī vairākus šādus teksta laukus savienot kopā, lai atlikušais teksts automātiski parādītos nākamajā laukā. Šī funkcija ir īpaši praktiska, ja tekstā tiek veiktas turpmākas izmaiņas, piemēram, tas tiek saīsināts vai papildināts.

Personalizējiet un kopīgojiet Publisher dokumentus

Lai izveidotu personalizētus sūtījumus, visu adresātu vārdus, fotogrāfijas vai pat tīmekļa saites var pievienot automātiski. Un, lai kopīgotu melnrakstu vai pabeigtu maketu ar citiem darbiniekiem, viņu e-pasta adreses var ievietot tieši dokumentā, tādējādi vēl vairāk paātrinot nosūtīšanu. Izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive programmā Publisher, ir iespējams arī saglabāt datus tiešsaistē, lai saņēmēji tiem varētu piekļūt, izmantojot saiti.

Publisher 2021 ir drukāšanas iespējas jebkurā kvalitātē

Atkarībā no tā, kādam mērķim ir jāizveido skrejlapas, brošūras, ielūgumi un citi reklāmas materiāli, kā arī tīri privāti drukas produkti, Publisher 2021 piedāvā plašas drukas un, protams, jau arī dizaina iespējas. Tas nozīmē, ka iespieddarbus var izgatavot jebkurai mērķgrupai vēlamajā kvalitātē. Digitālās drukāšanas vajadzībām, izmantojot tiešsaistes drukāšanas pakalpojumu, Publisher dokumentus var saglabāt arī parastajā .JPG formātā.

Vispārīgās sistēmas prasības Microsoft Publisher 2021

Biroja programmatūra Publisher 2021 ir pieejama lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Pēc noklusējuma ir instalēta 64 bitu versija, bet 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Atkarībā no izvēlētās versijas individuālās aparatūras prasības var atšķirties, piemēram, darba vietas un cietā diska atmiņas ziņā. Jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 vai Windows Server 2022
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz vai ātrāks
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 4 GB pieejamās vietas uz diska
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 768 pikseļi, DirectX 9 vai jaunāka ar WDDM 2.0 vai jaunāku versiju operētājsistēmai Windows 10

Iegādājieties Microsoft Publisher 2021 par zemu cenu kā atsevišķu programmu Wiresoft vietnē

MS Publisher ir klasiska dažu Microsoft Office komplektu sastāvdaļa, tāpēc parasti nav pieejama atsevišķi, bet tikai kopā ar citām Office programmām. Atšķirībā no daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem Wiresoft var iegādāties Publisher 2021 arī kā vienu programmu un galvenokārt kā iegādes versiju.

Jūsu priekšrocības: Šī viena lietotāja licence Publisher 2021 nenozīmē, ka jums ir jābūt abonētam uz noteiktu laiku ar obligātiem atjauninājumiem vai iespējamiem funkciju izmantošanas ierobežojumiem. Tāpēc ir divtik izdevīgi iegādāties Publisher 2021 no Wiresoft kā vienu programmu, īpaši, ja jums nav nepieciešamas visas Office programmas.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Publisher 2021 viena lietotāja licence, ko jūs šeit iegādājaties, parasti nāk no lielāka uzņēmuma apjoma licences un tādējādi ir tā sauktā lietotā programmatūra - funkciju klāsta ziņā tā ir identiska Publisher programmas versijai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2021. Tāpēc mēs varam jums to piedāvāt par īpaši izdevīgu cenu!

Turklāt, pērkot lietotu programmatūru, jums nav nekāda juridiska riska, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir skaidri atļauta ar likumu. Turklāt katra Wiresoft pieejamā Microsoft programma, neatkarīgi no tā, vai tā ir bijusi iepriekš lietota vai nelietota, vispirms ir pārbaudīta, lai pārliecinātos par tās faktisko un nevainojamo lietojamību, tāpēc Publisher programmatūra ir uzreiz 100% lietojama neierobežotu laiku pēc iegādes un lejupielādes datorā.

Tā kā Wiresoft ir nopietns un uzticams programmatūras tirgotājs, tas piedāvā tikai pilnas programmas versijas, kas ir identiskas Microsoft pieejamajām versijām un nav iegūtas no nedrošiem avotiem.

Īpaši ārštata darbinieki un MVU, bet arī privātie lietotāji, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, gūst labumu no visām Publisher 2021 priekšrocībām, jo viņi ietaupa naudu. Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties MS Publisher, kā arī daudzas citas Office programmas un citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par MS Publisher 2021 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas