Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10529
 • PGI-00254
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€40,90 * €44,90 * (8,91% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Lietotājs Enterprise CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL Enterprise User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Microsoft Exchange serveris Enterprise CAL 2019 ir programmatūras produkts, kas nodrošina piekļuvi Microsoft Exchange Server funkcijām un funkcionalitātei. Tā ir papildu licence Microsoft Exchange Server Standard CAL. Licence ļauj tādām ierīcēm kā darbstacijas, klēpjdatori un mobilās ierīces izveidot savienojumu ar Exchange serveri un izmantot tā funkcijas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"

Uzņēmuma lietotāja licences Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotā programmatūra

Microsoft Exchange Server 2019 standarta un korporatīvajām versijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence: Exchange Server 2019 User CAL. Tas vien piešķir konkrētai reģistrētai personai atbilstošas piekļuves tiesības.

Tas ir tāpēc, ka saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldībā definētajiem noteikumiem Exchange Server 2019 Standard vai Enterprise licence neietver nekādas papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas papildus kā lietotāja CAL. Tādējādi reģistrētie lietotāji var izmantot visas Exchange Server funkcijas, izmantojot jebkuru galiekārtu.

Lietotas lietotāja licences Exchange Server 2019 Standard un Enterprise Edition ir ne tikai pieejamas Wiresoft par izdevīgu cenu, bet arī individuāli un dažādos daudzumos. Lietotajām lietotāja licencēm CAL ir tādas pašas funkcijas kā lietotāja klienta piekļuves licencēm, kas tiek piedāvātas kā jaunas oficiālajā Microsoft Exchange Server 2019 apjoma licencēšanas programmā.

Izmantojiet visas jaunās MS Exchange Server 2019 funkcijas, izmantojot lietotāja licences (CAL)

Windows Exchange Server 2019 arī darbojas uz Windows Server 2019 Core un nodrošina uzticamu un drošu platformu organizācijas ziņojumu apmaiņas infrastruktūrai. Atsevišķas Exchange versijas, piemēram, Standard un Enterprise, piedāvā visas funkcijas, kas papildus visaptverošai saziņai nodrošina arī sadarbību. Cita starpā šim nolūkam ir pieejamas šādas jaunas funkcijas un iespējas:

 • Meta kešatmiņas datubāzē (MCDB) tiek saglabāta metainformācija, piemēram, pastkastīšu mapju struktūras, kā arī tiek paātrināta piekļuve un satura meklēšana.
 • Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC) palielina Exchange Server ātrumu un nodrošina labāku glabāšanas jaudas izmantošanu, dinamiski pielāgojoties pašreizējām prasībām.
 • Meklēšanas indekss tagad atrodas pastkastītes datubāzē, kas vienkāršo administrēšanu un palielina meklēšanas ātrumu.
 • Izmantojot Windows Server Core, ir iespējams vienkāršotā veidā darbināt arī standarta servera sistēmas versiju, kas atvieglo konfigurēšanu un nodrošina lielāku drošību pret iebrucējiem.
 • Izmantojot klienta piekļuves noteikumus, ir pieejamas papildu iespējas ierobežot piekļuvi Exchange servera konfigurācijas apgabalam.
 • Sadarbība ar dokumentiem ir ievērojami uzlabota, pateicoties iespējai padarīt failus pieejamus OneDrive for Business.
 • Jauni kalendāra uzlabojumi atvieglo sanāksmju organizēšanu, piemēram, ar uzlabotu kalendāra pārvaldību (Uzlabota kalendāra pārvaldība), tādām funkcijām kā noklusējuma beigu datums, Nepārsūtīt, kā arī dažādām iespējām ārpus biroja ziņojumu konfigurēšanai.

Lietotāju licences Exchange Server Standard un Enterprise Edition 2019 kā izmantotajai programmatūrai - svarīgākie fakti īsumā

Lietotāju licences, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, neatšķiras no jaunajiem produktiem, tām ir tādas pašas piekļuves iespējas kā jaunajiem produktiem, lai izmantotu Exchange Server 2019 Standard un Enterprise izdevumos pieejamās funkcijas. Tāpēc izmantotās lietotāja licences licences ir lētāka iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem un organizācijām, lai savus darbiniekus nodrošinātu ar Exchange Server piekļuves licenci, turklāt tās ļauj veikt pielāgotu licencēšanu.

Vispārīga informācija par Microsoft licenču pārvaldību serverim Exchange Server 2019 ar CAL

Servera Exchange Server 2019 standarta un korporatīvajām versijām Microsoft licenču pārvaldība regulē lietotāju papildu licencēšanu ar piekļuves tiesībām, lai darbinieki varētu piekļūt e-pasta ziņām u. c.. Tas ir tāpēc, ka servera licencē iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai IT administratoriem, un tās nedrīkst izmantot tipiskiem Exchange pakalpojumiem. Tikai klienta piekļuves licence lietotāja CAL dod darbiniekam tiesības izmantot Exchange servera funkcijas - jebkurā galiekārtā ar Windows. Izņemot personiskās piekļuves tiesības Exchange Server 2019 klienta/servera videi, lietotāja CAL nesatur nekādu citu programmatūru.

Kādas ir Exchange Server 2019 Standard un Enterprise versiju lietotāju licenču priekšrocības?

Exchange Server 2019 Standarta un Enterprise versiju licencēšana, izmantojot CAL, ļauj precīzi un pēc pieprasījuma pārvaldīt piekļuves tiesības visiem organizācijas darbiniekiem. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divu veidu licences licences licencēm Exchange Server 2019:

 • Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019 - attiecas uz vienu īpašu lietotāju
 • Ierīces CAL Exchange Server 2019 - attiecas uz vienu īpašu galiekārtu (datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru, tālruni) Servera piekļuves tiesības

Kādas ir atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm Exchange Server 2019?

Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019 piedāvā tādas pašas izmantošanas iespējas kā ierīces CAL. Tomēr atšķirība ir attiecīgās piekļuves iespējas Exchange serverim, kas rada atšķirīgas priekšrocības. Papildus darbinieku skaitam uzņēmumā un viņu darbstaciju aprīkojumam ar personālo datoru vai tamlīdzīgu ierīci liela nozīme ir arī darba plūsmai, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: Dažos MVU lietotāji tam var piekļūt, izmantojot pilnīgi atšķirīgas galiekārtas, savukārt citā darba vidē vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu, un tādējādi viņi pārmaiņus piekļūst Exchange serverim, lai izsauktu e-pasta vēstules utt.

Tāpēc katrs darbinieks, kuram ir atļauja piekļūt Exchange serverim, izmantojot lietotāja CAL, var izmantot jebkuru galīgo ierīci ar Windows, lai piekļūtu Exchange pakalpojumiem. Tas ļauj piekļūt Exchange serverim lokāli un neatkarīgi, izmantojot savu mobilo datoru vai viedtālruni, piemēram, ceļā vai mājas birojā, bet galvenokārt ar jebkuru citu ierīci, kas pieejama uz vietas, izmantojot interneta piekļuvi.

Tādējādi lietotāja CAL piedāvā labas mobilās lietošanas iespējas, jo licencētais lietotājs var neierobežoti izvēlēties piekļuvi - vienmēr ar nosacījumu, ka izmantotā galiekārta ir saderīga ar Windows.

Atšķirības Exchange Server 2019 CAL izmantošanas opcijās Standard un Enterprise versijām

MS Exchange Server 2019 Standarta un Uzņēmuma versijas atšķiras ne tikai funkciju paplašinājumu ziņā, bet arī - Uzņēmuma versijas gadījumā - galvenokārt attiecīgo pastkastīšu prasību mērogojamības ziņā. Tomēr principā ir iespējams izmantot arī Enterprise Edition ar lietotāja licences licencēm Standard Edition - taču tad ir pieejama ne tikai ierobežotā Standard Edition funkcionalitāte, bet arī attiecīgi mazāks pastkastīšu datubāzu skaits. Tādējādi lietotāja licences licencēm Enterprise Edition ir plašāks funkciju klāsts, ja ir instalēta Enterprise Server licence.

Lietotāju licenču licenču (CAL) saderības nodrošināšana ar Exchange Server 2019 versiju

Papildus iepriekš minētajām opcijām atkarībā no versijas lietotāja CAL kādai no Exchange Server 2019 versijām ne tikai nodrošina lietotājam piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ietver piekļuves tiesības vecākām Exchange versijām, piemēram, 2016 (downgrade). Tādējādi 2019. gada servera versijas lietotāja licences licencēm ir priekšrocības salīdzinājumā ar vecāku versiju lietotāja licencēm, kuras var izmantot arī, lai piekļūtu iepriekšējām Exchange Server versijām, bet ne 2019. gada Exchange Server versijai (jauninājums).

Lai gan lietotāja CAL Exchange Server 2019 versijai pašlaik ir visaugstākā, papildus iekļautajām izdevumam raksturīgajām funkcijām vienmēr jāpievērš uzmanība servera licences un klienta piekļuves licences saderībai.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2019 ar lietotāja CAL?

Kā jau minēts, lietotā lietotāja CAL nodrošina vienam lietotājam piekļuves tiesības Exchange Server 2019. Kad lietotāja reģistrācija ir pabeigta, šo lietotāja CAL vairs nevar nodot citai personai. Nav arī iespējams mainīt CAL tipu un lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šie ierobežojumi Microsoft licenču pārvaldībā kalpo, lai novērstu jebkādu nepareizu piekļuvi Exchange Server 2019 pakalpojumiem. Tādējādi tie nodrošina lielāku drošību uzņēmumam un tā saziņai, jo trešām personām vai nelicencētām personām nav piekļuves tiesību izmantot e-pasta pakalpojumus un citus servera datus.

Secinājumi par lietotāja licences licencēm serverim Exchange Server 2019

Tāpēc tas, kurš Windows Exchange Server 2019 klienta piekļuves licences veids piedāvā vairāk priekšrocību, lietojot to uzņēmumā, katrā gadījumā ir atšķirīgs. Izšķiroša nozīme šeit ir dominējošajam piekļuves veidam, izmantojot esošās galiekārtas: tiklīdz darbinieki regulāri izmanto mobilās galiekārtas vai dažādas autonomās ierīces pārmaiņus, piemēram, dažādās darbavietās, lai piekļūtu Windows serverim, personīgais lietotāja CAL sniedz vairāk priekšrocību, jo viņi vienmēr var šim nolūkam izmantot savu personīgo kontu.

Tas, vai licencēšana ar lietotāja licencēm Exchange Server 2019 ir izdevīgāka uzņēmumam nekā licencēšana ar ierīču licencēm, jo tad ir nepieciešams mazāks licenču skaits, izriet no tipiskas uzņēmuma darba plūsmas. Zināšanas par to veido optimālu pamatu CAL izvēlei, iegādājoties lietotas klienta piekļuves licences Exchange Server 2019.

Lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2019 ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāju licences Exchange Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau no vienas klienta piekļuves licences - jo iespējamie Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi nav spēkā pēc marķēšanas kā "lietots", citādi nav nekādu trūkumu, kas saistīti ar lietojamību - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

Lietotāju licenču licences izcelsme Exchange Server 2019 kā lietotā programmatūra Wiresoft

Šīs Wiresoft piedāvātās lietotāja licences Exchange Server 2019 lietotājam ir oriģinālās licences, jo tās tiek piedāvātas arī citur Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; atšķirība ir tāda, ka Wiresoft lietotāja licences ir bijušas daļa no Exchange Server 2019 apjoma licences lietotājiem, ko uzņēmums reiz ieguvis kā iepriekšējais īpašnieks. Wiresoft tālākpārdeva uzņēmumam Wiresoft pilnas lietotāju apjoma licences vai arī atsevišķas lietotāju piekļuves licences, turklāt apjoma licences tika sadalītas arī atsevišķās licencēs. Šādi izveidotās individuālās lietotāja licences CAL tiek marķētas kā lietotā programmatūra. Tomēr, neraugoties uz to, ka šīs licences ir apzīmētas kā lietotas licences, tās var izmantot kā jaunas licences, lai piekļūtu Exchange Server 2019 pakalpojumiem, jo tās neatšķiras no tām ar funkcionalitātes vai lietošanas laika ierobežojumiem.

Pircēja drošība ar lietotāja licences licencēm Exchange Server 2019 kā lietotai programmatūrai

Lietotāju licences Exchange Server 2019, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir ne tikai lēts Exchange Server 2019 licencēšanas veids mūsu klientiem, bet arī to izmantošana ir droša un likumīga! Tāpēc šīs Wiresoft lietotāja licences licenču licences arī jums kā klientam piedāvā parasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu, izmantojot derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu lietotāja licenču licenču iegāde un izmantošana Exchange Server 2019 ir likumīga?

Gan lietotāja licences, ko varat iegādāties no Wiresoft Exchange Server 2019, gan visas pārējās veikalā piedāvātās klientu piekļuves licences ir iegūtas no uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc gan lietotu CAL pārdošana, gan iegāde ir balstīta uz spēkā esošu tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj tirdzniecību ar Microsoft lietotām licencēm, kas ir arī atkārtoti skaidri apstiprināta dažādos tiesu nolēmumos.

Tas nozīmē, ka jums kā lietotā lietotāja licences licenču pircējam Exchange Server 2019 un arī kā lietotājam ir juridiska drošība, jo ne Wiresoft, ne jūs šajā procesā nepārkāpjat nekādus tiesību aktus.

Vēl viena priekšrocība: ikviena lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums: Visas Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocības lietotāja licences licencēm Exchange Server 2019

Lietotas lietotāja licences Exchange Server 2019 no Wiresoft piedāvā lētu alternatīvu, kas ir salīdzināma ar daudzu tradicionālo programmatūras nodrošinātāju jaunām licencēm - tas attiecas arī uz piekļuves licencēm citiem Microsoft serveriem.

Licencēšanai nav citu ierobežojumu, piemēram, minimālais iegādājamo lietotāju licenču skaits, tāpēc varat licencēt savus darbiniekus pielāgotā un elastīgā veidā atbilstoši servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam. Tas arī ļauj Wiresoft klientiem samazināt lietotāju piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange serverim.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai lietotāja piekļuves licences Exchange Server 2019, bet arī ierīces CAL un atbilstošās klienta piekļuves licences pašreizējām MS Exchange Server pirmizlaides versijām kā lietotai programmatūrai, kā arī programmatūras licences, tostarp attiecīgās nepieciešamās piekļuves licences daudzām citām Microsoft Server programmām. Tādējādi, izmantojot lietotās licences no Wiresoft, jums ir ekonomiska iespēja papildināt savu programmatūras krājumu arī citās uzņēmējdarbības jomās, tādējādi izvairoties no izmaksām par jaunu aparatūru, kā arī no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neunificētu programmatūras versiju izmantošana.

Papildus servera un klienta piekļuves licencēm Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī citas Microsoft programmatūras programmas - ar visām raksturīgajām priekšrocībām, ko piedāvā lietota programmatūra. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm MS Exchange Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas