Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10405
 • 359-06557
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€993,90 * €1 102,90 * (9,88% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x User CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL User CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard izdevumam, servera/CAL licencēšanas gadījumā papildus servera licencei ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, User CAL veidā: ar šo licenci konkrēts lietotājs saņem savas personīgās piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka šajā SQL 2017 servera licencēšanas variantā lietotāja tiesības nav iekļautas servera licencē, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā licences User CAL lietotāja licence. Tāpēc lietotājs ir pilnvarotspiekļūt SQL Server tikai ar tās starpniecību, betgala ierīces izvēle ir brīva.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"

10x lietotāja licences licenču komplekts MS SQL Server 2017 - lētāk nekā lietotā programmatūra

Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja CAL veidā: ar to desmit konkrēti lietotāji saņem personīgās piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka šajā SQL 2017 servera licencēšanas variantā servera licencē nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL lietot ājam. Tāpēc lietotājs ir pilnvarots piekļūt SQL serverim tikai ar šīs ierīces starpniecību, bet gala ierīces izvēle ir brīva.

SQL Server 2017 lietotāja licences SQL Server 2017 ir pieejamas no Wiresoft kā lietota programmatūra, kas dod tām cenu priekšrocību salīdzinājumā ar jauniem produktiem; to priekšrocība ir arī tā, ka tās ir pieejamas veikalā kā atsevišķas licences. Šīs izmantotās lietotāja klienta piekļuves licences SQL Server 2017 neatšķiras pēc funkcionalitātes no neizmantotajām licencēm, kas pieejamas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā.

MS SQL Server Standard 2017 funkciju izmantošana ar izmantoto lietotāja CAL

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, SQL Server 2017 Standard Edition ietver ne tikai dažas optimizācijas, bet arī daudzas jaunas iespējas un funkcijas, tādējādi tas arī maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā elastīgas iespējas izmantot attiecīgos datus, piemēram, ERP un citām preču pārvaldības sistēmām, kā arī visaptverošu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi - tas viss ir pieejams ar izmantoto lietotāja CAL.

Šai jaudīgajai Microsoft datu platformas versijai ir visas datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas atbilst tipiskām pašreizējām uzņēmumu prasībām attiecībā uz jaudīgu relāciju datubāzes pārvaldības sistēmu. Izmantojot lietotāja klienta piekļuves licenci SQL Server 2017, tagad papildus datubāzē esošajai uzlabotai analīzei ar R, tostarp interaktīvām vizualizācijas iespējām, ir pieejama arī Python. Daudzi veiktspējas uzlabojumi, tostarp galvenajos datu pakalpojumos (MDS) un pārskatu sniegšanas pakalpojumos (SSRS), kā arī šādas funkcijas:

 • Papildu datubāzes dzinēja funkcijas ar uzlabotu veiktspēju, izmantojot CLR asamblejas
 • Adaptīvi savienojumi adaptīvai vaicājumu apstrādei
 • Uzlabotas SQL Server Analysis Services (SSAS) ar jaunām tabulāro modeļu instalēšanas iespējām
 • Datu iegūšana Power Query
 • SQL Server 2017 integrācijas pakalpojumi (SSIS) piedāvā optimizētu mērogošanu, tostarp augstas pieejamības atbalstu un vienkāršotu izpildi uz vairākiem datoriem
 • Linux lietošana
 • Java lietojumprogrammu lietošana ar Java datubāzes savienojamības draiveri
 • SQL Server Mašīnmācīšanās pakalpojumi aizstāj iepriekšējos SQL Server R pakalpojumus, tostarp Python atbalstu

Kādas tiek izmantotas lietotāja licences SQL Server Standard Edition 2017?

Izmantotajām lietotāja licencēm, ko piedāvā Wiresoft, nav nekādu atšķirību funkcionalitātes ziņā salīdzinājumā ar vēl neizmantotu licenci, ja lietotāji izmanto SQL Server 2017 Standard Edition pakalpojumus. Tomēr, iegādājoties lietotu programmatūru, jo īpaši mazie un vidējie uzņēmumi var ietaupīt naudu, izmantojot licencēšanu par serveri/CAL:

SQL Server 2017 Standard ar servera licencēm un CAL licencēm

Microsoft licencēšanas noteikumos SQL Server 2017 licencēšana ar servera licenci un lietotāja CAL standarta izdevumam tiek piedāvāta kā alternatīva iespēja: šo licencēšanas modeli sauc par servera/CAL licencēšanu. Atšķirībā no alternatīvās licencēšanas, kas balstīta uz kodolu, tā sastāv no SQL Server licences un papildu klienta piekļuves licencēm attiecīgajiem lietotājiem (vai atsevišķām gala ierīcēm): Tādējādi katram lietotājam, kas vēlas piekļūt SQL Server instancei, ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence (lietotāja licences licences licences (User CAL). Servera licencē jau ir iekļautas divas CAL licences, taču tās ir aprīkotas tikai ar administratora tiesībām un nav paredzētas parastiem lietotājiem!

Tikai parastā lietotāja licences licencē lietotājam ir tiesības izmantot tipiskos SQL Server rīkus un lietojumprogrammas, kas ir pieejamas 2017. gada standarta versijā. Šī lietotāja klienta piekļuves licence neietver nekādu papildu programmatūru, kas būtu jāinstalē, bet tikai piekļuves tiesības SQL Server 2017 Standard klienta/servera vidē.

Jāievēro lietotāja licenču licenču saderība ar SQL Server licences versiju

Izmantojot SQL Server 2017 lietotāja licences licenci, galiekārtai tiek piešķirtas ne tikai SQL Server 2017 piekļuves tiesības, bet arī vecāku SQL Server versiju, piemēram, 2016 (downgrade), lietošanas tiesības. Savukārt lietotājs ar SQL Server 2017 lietotāja licences licenci nevar piekļūt augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties SQL Server lietotāja licences, vienmēr jāpievērš uzmanība piekļuves licences saderībai ar konkrētā servera licenci. Wiresoft programmatūras veikalā piedāvā arī lietotās lietotāja licences SQL Server 2017 priekšgājēja un pēcgājēja versijām!

Kāpēc Microsoft piedāvā alternatīvu licencēšanas iespēju ar CAL SQL Server 2017 Standard Edition?

SQL Server 2017 versijas standarta izdevumam Microsoft kā alternatīvu pamatlicencēšanai piedāvā lietotāju vai galiekārtu licencēšanu, kas balstīta uz CAL. Šādā SQL Server piekļuves licencēšanas veidā tiek ņemtas vērā MVU vajadzības, kuru serveru jauda bieži vien ir mazāka, jo tie bieži vien ir aprīkoti tikai ar vienu (vai diviem) kodoliem, kas tomēr ir pietiekami to vajadzībām. Tad servera/CAL licencēšana parasti ir lētāka nekā servera licencēšana pēc kodoliem.

Šajā Microsoft licencēšanas modelī papildus SQL Server licencei tiek piedāvāti divi CAL veidi, lai piekļūtu SQL Server 2017 Standard:

 • SQL Server 2017 User CAL: tas piešķir SQL Server piekļuves tiesības atsevišķam lietotājam
 • SQL Server 2017 User CAL: tas piešķir SQL Server piekļuves tiesības īpašai Windows atbalstošai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Kas jāņem vērā, licencējot SQL Server 2017 Standard ar lietotāja licencēm?

Kā jau minēts, ar lietotāja CAL konkrētais darbinieks personīgi saņem SQL Server 2017 piekļuves tiesības, un viņš var brīvi izvēlēties, kurā Windows atbalstošā galiekārtā tās izmantot. Kad šis lietotājs ir reģistrēts, viņa tiesības vairs nevar nodot citam lietotājam. Lietotāja CAL nav arī iespējams izmantot kā ierīces CAL, t. i., mainīt tā tipu. Šie ierobežojumi lietotāja licenču licenču licencēšanai ir paredzēti, lai novērstu neautorizētu vai ārvalstu lietotāju nepareizu piekļuvi SQL Server. Tāpēc servera/CAL licencēšana nodrošina arī uzņēmumu un to datu drošību vai aizsardzību.

Kādas ir SQL Server 2017 Standard lietotāja licences priekšrocības?

Principā SQL Server lietotāja licences licences (User CAL) tiesības neatšķiras no ierīces klienta piekļuves licences. Lietotāja licences CAL īpašās iespējas vai priekšrocības galvenokārt atspoguļojas SQL Server piekļuves veidos, kas uzņēmumā ir tipiski vai bieži sastopami.

Lai gan SQL Server 2017 lietotāja licence ir piesaistīta tikai konkrētai personai, tā ļauj šai personai brīvi izvēlēties galiekārtu, ar kuras starpniecību piekļūt SQL Server, taču tikai no viena personālā datora vai tam līdzīgas ierīces.

Salīdzinot ar galiekārtas ierīces CAL, SQL Server lietotāja CAL ir atšķirīga lietošanas joma: licencētais lietotājs nav piesaistīts lokāli - ar nosacījumu, ka viņa izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam. Tas nozīmē, ka lietotājs var piekļūt SQL serverim pārmaiņus savā darba vietā uzņēmumā un ārēji, izmantojot klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, piemēram, citā vietā, ceļojumā vai mājas birojā.

Tādējādi lietotāja licences SQL Server 2017 ļauj elastīgāk izmantot SQL Server funkcijas darbiniekiem, kuri bieži vien atrodas dažādās vietās un izmanto katrā no tām pieejamos datorus, nebūdami atkarīgi no savas gala ierīces, jo ar lietotāja licenci viņi vienmēr izmanto savu personīgo kontu piekļuvei.

Secinājums

Tāpēc tas, kurš SQL Server 2017 Standard klienta piekļuves licences veids lietotājiem sniedz vairāk priekšrocību, katrā konkrētā gadījumā atšķiras atkarībā no attiecīgās darba vides: darbinieku skaits saistībā ar piekļuves autorizēto galiekārtu dominējošo lietošanas veidu: tiklīdz lielākā daļa lietotāju izmanto dažādus datorus - un jo īpaši mobilo ierīču tipus, piemēram, klēpjdatorus vai planšetdatorus -, kas tiek izmantoti dažādās vietās, lai piekļūtu SQL Server, lietotāja licences licences piedāvā lielāku elastību. Tomēr, kā jau norādīts iepriekš, lēmums par klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo SQL Server 2017 lietotāja CAL vēlāk nevar mainīt vai apmainīt pret ierīces CAL.

Pērciet lietotas Microsoft SQL Server 2017 lietotāja licences elastīgi Wiresoft tiešsaistes veikalā

SQL Server 2017 lietotāja licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau no 1 atsevišķas licences, jo uz šo lietoto programmatūru neattiecas parastie apjoma licencēšanas noteikumi - vēl viena lietotas programmatūras priekšrocība.

Kādas tiek izmantotas SQL Server 2017 lietotāja licenču licences?

Visas lietotāja licences licencēm (kā arī ierīces licences licencēm) SQL Server 2017, ko Wiresoft piedāvā kā lietotās licences, ir parastas piekļuves licences, kādas Microsoft licencēšanas programmā tiek piedāvātas serverim specifisku funkciju izmantošanai; vienīgā atšķirība salīdzinājumā ar tām ir tā, ka iepriekš tās bija daļa no SQL Server 2017 lietotāja apjoma licences, ko vispirms iegādājās uzņēmums, un pēc tam visas nevajadzīgās atsevišķās lietotāja piekļuves licences vai pat visa apjoma licence tika tālāk pārdotas uzņēmumam Wiresoft. Tilpuma licence tika izšķīdināta un pārveidota individuālās licencēs, un iegūtās individuālo lietotāju CAL tika marķētas kā lietotā programmatūra. Kā jau minēts iepriekš, šādu lietotu lietotāja CAL var lietot tieši tāpat kā "jaunu", neraugoties uz šo apzīmējumu, ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nav nolietojusies, bet galvenokārt tāpēc, ka nav ierobežota funkcionalitāte vai lietderīgās lietošanas laiks.

Vai izmantotās lietotāja licences SQL Server 2017 ir drošas?

Lietota programmatūra, piemēram, lietotāja licences SQL Server lietotāja licencēm, ir ne tikai nepārprotama cenas priekšrocība Wiresoft klientiem, bet arī piedāvā tādu pašu drošību kā jauna piekļuves licence - bez slēptiem ierobežojumiem vai neidentificējamiem riskiem! Arī izmantotās licences jums ir pieejamas uzreiz pēc tam, kad ir pabeigts maksājuma process, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar piegādāto apjoma licences atslēgu, tāpēc arī tās nodrošina parasto pircēja drošību.

No kurienes nāk izmantotās lietotāja licences SQL Server 2017?

Visas Wiresoft programmatūras veikalā piedāvātās SQL Server 2017 Standard Edition lietotāja klienta piekļuves licences nāk no uzņēmumu vai organizāciju licenču krājumiem. Tāpēc arī uz tiem attiecas spēkā esošā jurisdikcija: tā skaidri atļauj tirdzniecību ar Microsoft CAL kā lietotu programmatūru, ko vairākkārt apstiprinājuši arī dažādi tiesu nolēmumi.

Ko jums kā Wiresoft klientam nozīmē lietotu Lietotāja CAL iegāde?

Ne tikai lietotu SQL Server 2017 lietotāja licenču licenču vai citu Wiresoft piedāvāto licenču iegāde, bet arī to faktiskā lietošana nodrošina juridisko drošību, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti - ne jūs, ne Wiresoft.

Visas priekšrocības, kas saistītas ar SQL Server 2017 CAL iegādi kā lietotai programmatūrai

Lietotāja licences SQL Server 2017 vai citas piekļuves licences no Wiresoft kā lietota programmatūra piedāvā klientiem alternatīvu vairuma citu jauno licenču nodrošinātāju piedāvājumam visu minēto iemeslu dēļ - arī tāpēc, ka šeit nav ierobežojumu, ko nosaka lietotāju licenču līmeņi. Tāpēc, licencējot SQL Server pakalpojumus, jums ir brīva izvēle, un tādējādi varat pielāgot faktiskās lietošanas prasības savā uzņēmumā, kas samazina izmaksas, veicot iegādi.

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet ne tikai lietotāja licences, bet arī ierīces licences SQL Server 2017, kā arī piekļuves licences citām MS SQL Server versijām, tostarp attiecīgās servera licences. Tādējādi jūs izvairīsieties no jaunas aparatūras iegādes izmaksām, kā arī no iespējamām savietojamības problēmām, ko var radīt neunificētas programmatūras versijas.

Papildus lietotāja licencēm SQL Server 2017 lietotāja licencēm Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī servera licences un klientu piekļuves licences citai Microsoft serveru programmatūrai - ar visām Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 vai jebkura cita Microsoft produkta licencēšanu ar lietotāja licences licencēm, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas