Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD MAC 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10143
 • D48-01105
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€50,90 * €55,90 * (8,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word ir klasisks, nepārspēts teksta procesors, ko novērtē ne tikai PC, bet arī Mac lietotāji. Tās plašās iespējas veidot un rediģēt visu veidu tekstus praktiski neatstāj neko, ko vēlēties. Versijā   Word for Mac 2016 atkal ir iekļauti daudzi rīki un funkcijas, kas atvieglo gan profesionāļu, gan iesācēju darbu, veidojot dažāda veida dokumentus: No ziņojumiem, līgumiem un biznesa vēstulēm līdz zinātniskai dokumentācijai, no skolas ziņojumiem un semināru darbiem līdz privātiem dokumentiem - piedāvā piemērotas veidnes un formatēšanas iespējas visu veidu tekstiem. Var viegli ievietot arī grafiskus elementus, piemēram, tabulas, diagrammas un attēlus. Business Word

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - efektīvs teksta procesors macOS

Word ir klasiskā, nepārspējamā teksta apstrādes programma, ko novērtē ne tikai PC, bet arī Mac lietotāji. Tās plašās iespējas veidot un rediģēt jebkāda veida tekstus praktiski neatstāj nekādas vēlmes.

Word for Mac 2016 versijā atkal ir iekļauti dažādi rīki un funkcijas, kas atvieglo dažāda veida dokumentu izveidi gan profesionāļiem, gan iesācējiem: No biznesa ziņojumiem, līgumiem un biznesa vēstulēm līdz zinātniskai dokumentācijai, no studentu ziņojumiem līdz semināra darbiem un privātiem dokumentiem - Word piedāvā piemērotas veidnes un formatēšanas iespējas visiem teksta veidiem. Turklāt var viegli ievietot grafiskus elementus, piemēram, tabulas, diagrammas un attēlus.

Programma Word for Mac 2016 ir mainījusi arī savu izskatu: daudzo iepriekšējo veidņu kategoriju vietā iepriekšējo septiņu skatu vietā diskrētu ikonu veidā tiek parādītas četras svarīgākās funkcijas: "Jauns", "Pēdējo reizi izmantots" un "Atvērt", kā arī "Konts" Microsoft mākoņpakalpojumiem, no kuriem daži ir pieejami arī Mac lietotājiem.

Ja iepriekš stila lapas tika rādītas brīvi peldošos logos, tad Microsoft Word for Mac 2016 versijā tās tagad atrodas dokumenta logā, sānjoslā ekrāna labajā pusē. Vēl viena īpaši ērta funkcija ir tā, ka lielāku Word dokumentu var atvērt divos logos vienlaikus, ļaujot lietotājam, rediģējot kādu teksta fragmentu, sekot līdzi citam un vajadzības gadījumā to mainīt.

ProgrammaWord 2016 operētājsistēmai Mac ir īpaši optimizēta arī kopīgam, vienlaicīgam darbam ar teksta dokumentu komandā. Izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, ko var izmantot arī Mac lietotāji, Word failus reāllaikā var padarīt pieejamus tiešsaistē. Pirms augšupielādes katram tekstam var piešķirt individuālas publiskošanas vai lietošanas tiesības, jo īpaši, lai nodrošinātu sensitīvu datu aizsardzību pat tīklā.

Word 2016 priekš Mac ir pieejams Wiresoft programmatūras veikalā kā iegādes versija par īpaši zemu cenu bez papildu abonēšanas saistībām. Zemāk atradīsiet pārskatu par svarīgākajām efektīvas teksta apstrādes funkcijām, ko, iegādājoties šo populāro programmatūru Office, piedāvā šī programmatūra.

Īpašas jaunas programmas funkcijas programmā Word for Mac 2016

Programmā Word 2016 operētājsistēmai Mac ir iekļauti daudzi vispārēji esošo funkciju uzlabojumi, kā arī virkne jaunu funkciju. Jo īpaši lauka funkcijās uzlabotās ievades iespējas atvieglo darbu ar tādiem dokumentiem, kuros ir daudz maināmu datu. Tos var automātiski atjaunināt Word failos. Lietotājiem ir pazīstama vienkāršāka tipiskā lauka informācija, piemēram, lappušu numuri, numerācija un zemsvītras piezīmes, taču ar jaunajām lauka funkcijām var izmantot arī sarežģītākas automatizācijas iespējas, piemēram, satura rādītājus, kā arī matemātiskus aprēķinus ar kārtējiem skaitļiem un citus:

 • DocProperty: jo īpaši tekstos, kuros, piemēram, produktu un zīmolu nosaukumi vai citi nosaukumi, kas dokumentā atkārtojas bieži un vienmēr jāraksta vienādi, piemēram, lietošanas pamācībā vai reklāmas tekstos, DocProperty lauka funkcija atvieglo darbu ar tekstu. Atbilstošos terminus var ievadīt centralizēti programmā Word for Mac 2016 un ievietot dokumentā, izmantojot lauka mainīgo, kā arī atkārtoti mainīt.
 • DocVariable: lauka funkciju DocVariable var izmantot lietojumprogrammu programmēšanas valodā Microsoft Visual Basic. To var izmantot, lai parādītu dokumenta mainīgā saturu dokumentā.
 • Datu bāze: Izmantojot datubāzi, datubāzes vaicājuma rezultātus var automātiski ievadīt Word tabulā, izmantojot SQL (strukturēto vaicājumu valodu). Datu bāzes lauku var izmantot, lai atkārtoti palaistu vaicājumu un atjauninātu tabulas saturu.
 • CreateDate: lauka funkciju CreateDate izmanto, lai ievadītu datumu un laiku, kad Word dokuments pirmo reizi saglabāts ar pašreizējo nosaukumu. Šī informācija netiks mainīta vēlākās rediģēšanas laikā, bet tiks saglabāta.
 • Bibliogrāfija: Īpaši noderīga tekstiem ar plašām avotu atsaucēm: Bibliogrāfijas laukā tiek parādīts pilns konkrētajam Word dokumentam piešķirto datu avotu saraksts, kas sakārtots alfabētiskā secībā. Tas tiek formatēts atbilstoši iepriekš izvēlētajam bibliogrāfijas formātam.
 • IekļautText: Lauku IncludeText var izmantot, lai tekstā, kas iepriekš definēts šim laukam, iestarpinātu standarta formulējumu. Tas lietotājam ļauj izvairīties no apgrūtinošas kopēšanas un ielīmēšanas.
 • IncludePicture: Līdzīgi kā IncludeText lauka funkciju, arī IncludePicture var izmantot, lai Word dokumentā ievietotu grafiku.
 • Makropoga: Lauks MacroButton tekstā ievieto iepriekš definētu makro komandu, šī funkcija īpaši atvieglo pasta apvienošanas, kā arī veidlapu izveidi.

Citas jaunas individuālas funkcijas programmā Word for Mac 2016

Papildus īpašajām jaunajām Word funkcijām 2016. gada Mac versijā ir arī vairāki citi ērti rīki un funkcijas, kuru mērķis ir īpaši palīdzēt Mac lietotājiem strādāt kopā pie dokumenta:

"Versiju vēsture", lai atvieglotu sadarbību ar Word dokumentiem

Projektu kontekstā vairāki lietotāji bieži vienlaicīgi strādā ar Word dokumentu mākonī. Tas bieži vien apgrūtina iespēju sekot līdzi visām izmaiņām, ko tikko veikuši citi lietotāji. Word for Mac 2016 programmā Word for Mac 2016 iestrādātā funkcija Versiju vēsture atvieglo izsekošanu, ļaujot lietotājam skatīt jebkura Word dokumenta versiju vēsturi. Tas ietver ne tikai iespēju apskatīt vecākus rediģēšanas stāvokļus, bet tos var arī atkārtoti atvērt, lai veiktu atkārtotu rediģēšanu.

Vieglāk kopīgojiet Word dokumentus

Word for Mac 2016 versijā ir vēl vieglāk kopīgot tekstu ar citiem lietotājiem. Šim nolūkam lentē tagad ir pieejama funkcija Kopīgot. Tā ietver vairākas opcijas, lai iestatītu individuālas atļaujas katram Word dokumentam un saņēmējam - papildus lasīšanas atļaujām tās ietver arī rediģēšanas vai atkārtotas nosūtīšanas atļaujas, lai varētu aizsargāt tekstā esošos sensitīvos datus.

OneDrive izmantošana programmā Word 2016 priekš Mac

OneDrive ir Microsoft mākoņkrātuve, kas ļauj kopīgot Word failus tīmeklī un padarīt tos pieejamus citiem lietotājiem. Mac lietotāji var arī izmantot OneDrive sinhronizēšanas programmu, lai Word dokumentus saglabātu OneDrive un tos varētu rediģēt vai lasīt tiešsaistē citās ierīcēs.

Datu zaudējumu aizsardzība

Datu zudumu aizsardzība (DLP) ir labi pazīstams un plaši izmantots Microsoft rīks, kas ne tikai novērš sensitīvu datu zudumu, bet arī aizsargā tos no nesankcionētas piekļuves. DLP var izmantot arī Word 2016 versijā Mac. Iebūvētie satura filtri var atklāt dokumentā tādus svarīgus datus kā kredītkaršu numuri un ne tikai brīdināt lietotājus par to esamību, bet arī novērst to kopīgošanu ar citiem lietotājiem. Jo īpaši administratori var efektīvi izmantot aizsardzību pret datu zudumu, lai pārvaldītu lietotājam specifiskas politikas sensitīvas informācijas izveidei un publiskošanai, kas nekavējoties identificē un parāda iespējamos drošības riskus.

Word for Mac 2016 sistēmas prasības

Lūdzu, ņemiet vērā šādus nosacījumus par Word 2016 priekš Mac datorprogrammas aparatūras prasībām: Šī Word programmatūra ir pieejama tikai 64 bitu versijā. Turklāt programma Word 2016 priekš Mac iegādes versijā nav lietojama iPhone vai iOS operētājsistēmā. Citas prasības:

 • Operētājsistēma: MacOS X, versija 10.10 (Yosemite) vai jaunāka
 • Procesors: Intel
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: vismaz 6 GB HFS+ formātā (Mac OS Extended vai HFS Plus)
 • Displejs: vismaz 1 280 x 800 izšķirtspēja

Iegādājieties Word for Mac 2016 no Wiresoft arī kā atsevišķu programmu

Word 2016 parasti tiek piedāvāts tikai kā neatņemama daļa no Office pakotnes Mac, tāpēc veikalos gandrīz nav pieejams kā atsevišķa programma. Bet Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties arī Word 2016 versiju Mac kā viena lietotāja licenci, kā arī vecākas Word programmas versijas un citas programmas no Office komplekta Mac. Iegādājoties Word 2016 priekš Mac pie Wiresoft, papildus daudz zemākai lietotas programmatūras cenai jūs varat izmantot arī visas turpmāk minētās priekšrocības:

 • Wiresoft piedāvā Word Mac versiju 2016 kā iegādes licenci.
 • Abonēšanas saistību noslēgšana, kas parasti paredz, ka jums ir pienākums lejupielādēt
 • dārgi atjauninājumi, tāpēc nav nepieciešami.
 • Word programmatūras lietošanas periods nav ierobežots.
 • Programma Word for Mac 2016 ir identiska programmai Word, kas ir parasta daļa no Office paketes Mac 2016.
 • Tādējādi, iegādājoties Word 2016 priekš Mac no Wiresoft Software Store, jūs varēsiet izmantot visas šīs atsevišķās programmas funkcijas un priekšrocības.

Tāpēc Word 2016 iegādes versija Mac ir ekonomiski izdevīga, jo īpaši tādām lietotāju grupām, kuras vēlas izmantot visas teksta apstrādes programmas funkcijas, bet kurām nav vajadzības izmantot citas Office-programmas. Īpaši pašnodarbinātie un mazie uzņēmumi, kā arī privātie lietotāji novērtēs Wiresoft programmatūras piedāvājuma priekšrocības, ja viņi vēlas apmierināt savas vajadzības pēc Microsoft programmām Mac par saprātīgu cenu.

Visas Wiresoft Software Shop piedāvātās Microsoft programmatūras licences Mac un Windows ir tikai oriģināli Microsoft produkti, kas parasti ir pieejami kā viena lietotāja pilnas versijas. Tie ir vai nu daļa no bijušās uzņēmuma apjoma licences, vai arī tos jau izmantoja bijušais lietotājs, bet tie tika atkārtoti izlaisti, kad tika pārdoti uzņēmumam Wiresoft. Tas nozīmē, ka līdz ar to visas iepriekšējās programmatūras instalācijas vai attiecīgās licences izmantošana ir atkal izdzēsta. Jebkuru Word licenci Mac 2016 vai citu Microsoft programmu, kas tiek piedāvāta Wiresoft programmatūras veikalā, var lejupielādēt un instalēt tieši pēc apmaksas, un pēc tam tā ir 100% izmantojama.

Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft savā tiešsaistes veikalā nepiedāvā Microsoft programmu testa versijas, kuras var izmantot tikai ierobežotu laika periodu vai kuru funkciju klāstu var izmantot tikai ierobežotā apjomā, vai programmatūras produktus, kuru licences atslēgu izmanto arī nezināmas personas.

Tas jums kā pircējam nozīmē, ka, iegādājoties un lietojot lietotu programmatūru, piemēram, Word for Mac 2016, jums neradīsies nekādi trūkumi ne attiecībā uz lietošanas tiesībām, ne lietojamību. Tāpēc lietotu programmatūras produktu iegāde no Wiresoft ir pilnīgi likumīga un arī droša pret auditu. Jūsu drošībai katra Word for Mac vai jebkura cita programmatūras licence no Wiresoft ir iepriekš pārbaudīta, lai pārliecinātos par tās faktisko lietojamību.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Word 2016 priekš Mac vai jebkuras citas Office programmatūras iegādi priekš Mac, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet tērzēšanas laikā, lai saņemtu mūsu ekspertu konsultācijas.

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas