Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€50,90 * €55,90 * (8,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook for Mac 2016 ir joprojām plaši izmantota pārbaudītās -programmas versija, ar kuras palīdzību var centralizēti pārvaldīt un organizēt ne tikai ikdienas e-pasta plūsmu, bet arī kontaktus, tikšanās un uzdevumus, lai - ikdienā nodrošinātu lielāku efektivitāti. Office Business Outlook for Mac 2016 raksturo plašs praktisku iespēju un noderīgu funkciju klāsts, kas veicina produktivitāti birojā: Gan profesionāļiem, gan iesācējiem tiek sniegts atbalsts, lai vieglāk veiktu visus ikdienas uzdevumus. Plašas meklēšanas iespējas, piemēram, palīdz pārvaldīt daudzus e-pasta ziņojumus, saturu un kontaktus. Jo īpaši bieža failu pielikumu sūtīšana ar for Mac 2016 ir ne tikai ātrāka, pateicoties vairākām jaunām iespējām, bet arī drošāka. Vēl viena jauna funkcija ir iespēja piešķirt individuālas tiesības nosūtītajiem failiem atsevišķiem adresātiem. Outlook

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook for Mac 2016 - pārbaudīta Office programmatūra lietošanai ar macOS - kā atsevišķa programma

Microsoft Outlook for Mac 2016 joprojām ir plaši izmantota pārbaudītās Office programmas versija, ar kuru var centralizēti pārvaldīt un organizēt ne tikai ikdienas e-pasta plūsmu, bet arī kontaktus, tikšanās un uzdevumus, lai ikdienas uzņēmējdarbībā nodrošinātu lielāku efektivitāti.

Outlook for Mac 2016 raksturo plašs praktisku funkciju un noderīgu funkciju klāsts, kas atbalsta produktivitāti birojā: Gan profesionāļi, gan iesācēji var vieglāk veikt visus ikdienas uzdevumus. Piemēram, plašas meklēšanas iespējas palīdz pārvaldīt daudzus e-pasta ziņojumus, saturu un kontaktus. Pateicoties vairākām jaunām iespējām, bieža failu pielikumu sūtīšana ar Outlook for Mac 2016 ir ne tikai ātrāka, bet arī drošāka. Vēl viena jauna funkcija ir iespēja piešķirt individuālas tiesības nosūtītajiem failiem atsevišķiem adresātiem.

Izmantojot pārskatāmās Outlook for Mac 2016 navigācijas joslas, visas nepieciešamās funkcijas ir ātri pieejamas atkarībā no lietojumprogrammas - e-pasta ziņojumiem, uzdevumiem, kontaktiem un kalendāra ierakstiem. Turklāt ir pārveidots Outlook for Mac 2016 darbvirsmas interfeiss, un tagad tas ir optimizēts arī skārienam.

MS Outlook for Mac 2016 var iegādāties no Wiresoft kā atsevišķu programmu par saprātīgu cenu - citādi tā ir pieejama parastos veikalos gandrīz tikai kā daļa no Office versijas Mac 2016. Turklāt Wiresoft tiešsaistes veikalā varat atrast ne tikai 2016. gada versiju Outlook for Mac, bet arī vecāku vai jaunāko e-pasta programmatūras versiju.

Svarīgas un praktiskas jaunas Outlook for Mac 2016 funkcijas

Mac lietotāji, kuri vēlas izmantot Outlook, lai organizētu e-pasta vēstules, kontaktus un tikšanās reizes, varēs izmantot turpmāk aprakstītās jaunās funkcijas, kā arī esošo funkciju uzlabojumus. Tie ne tikai palīdz lietotājiem labāk tikt galā ar ikdienas e-pastu plūsmu, bet arī ievērojami paātrina satura un dokumentu pārvaldību. Arī uzdevumu koordinēšanu var pārvaldīt vēl efektīvāk.

Viedās meklēšanas mapes, lai uzreiz atrastu e-pasta ziņojumus un citu saturu

Iestatot virtuālo meklēšanas mapi, Mac lietotāji var filtrēt e-pasta ziņojumus vai citus Outlook 2016 vienumus un parādīt tos savā mapē, kas atbilst noteiktam iepriekš definētam meklēšanas kritērijam. Piemēram, viens no iespējamiem lietojumiem ir parādīt visus Outlook pastkastītē esošos nelasītos e-pasta ziņojumus, kas automātiski saglabāti dažādās mapēs. Līdzīgi var izmantot inteliģentās meklēšanas mapi, lai meklētu konkrētas personu un kontaktu grupas.

Izmantojot nolaižamo sarakstu "Jauns meklēšanas diapazons", meklēšanu var arī mainīt, tādējādi mainot pašreizējo mapi vai pastkasti.

Uzlabota skaidrība, meklējot pielikumus

Outlook for Mac 2016 tagad piedāvā labāku pārskatu nekā iepriekš, meklējot failus, kas ir nosūtīti kā e-pasta pielikumi: Vienkārši noklikšķiniet uz "Pievienot failu", un ziņojuma sūtītājam tiek parādīts saraksts ar visiem failiem, kas tika izmantoti pēdējo reizi. Ja sarakstā ir atbilstošs fails, to var pievienot uzreiz, veicot vēl vienu klikšķi. Daudzos gadījumos šī funkcija novērš apgrūtinošo meklēšanu mapju struktūrās. Katram pielikumam ir pieejama arī nolaižamā izvēlne ar dažādām funkcijām, lai to atvērtu, saglabātu, kopētu vai dzēstu ar vienu klikšķi.

Lielu pielikumu sūtīšana vēl ātrāk, izmantojot OneDrive

Arī e-pasta vēstuļu sūtīšana ar lielākiem pielikumiem ir kļuvusi vēl ērtāka, izmantojot Outlook for Mac 2016, ja Mac lietotājs izmanto Microsoft failu mitināšanas pakalpojumu OneDrive. Katrs tur pieejamais fails vairs nav jāaugšupielādē no jauna kā pielikums e-pastā, bet pietiek e-pastā nokopēt atbilstošu saiti. Tas ievērojami paātrina lielu failu pielikumu sūtīšanas procesu, kā arī ievērojami samazina datu apjomu e-pasta iesūtnē. Visiem OneDrive glabātajiem failiem var arī piešķirt individuāli noteiktas tiesības (piemēram, lasīšanas, rediģēšanas u. c.) atsevišķiem adresātiem.

Touch optimizēts, saskaņotāks Outlook for Mac 2016 interfeiss

Microsoft ir arī modernizējusi lietotāja saskarni programmā Outlook for Mac 2016, lai tā tagad izskatās līdzīgi Windows versijai Office - tas ir izdevīgi, jo lietotāji var vieglāk orientēties dažādās ierīcēs. Programma Outlook un citas Office lietojumprogrammas 2016. gada versijā arī labāk atbalsta tipiskas Mac operētājsistēmām raksturīgās funkcijas, piemēram, augstas izšķirtspējas Retina displeju, pilnekrāna režīmu un vairāku pieskārienu žestus. Vienādojot izskatu, programma Outlook ir arī optimizēta darbam ar pieskārienu, lai programmu varētu darbināt, integrējot vilkšanas žestus - tā sauktos vilcienus. Žestus "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi" var piešķirt šādām darbībām: "Atzīmēt kā izlasītu", "Dzēst", "Atzīmēt", "Flag", "Arhivēt" un "Nav".

Netīrumu funkcija

E-pasta sūtījumu šķirošana bieži vien aizņem lielu daļu ikdienas biroja darba, jo pastkastes arvien biežāk tiek pārpildītas ar nesvarīgiem ziņojumiem vai pat surogātpastu, kas apgrūtina to uzskaiti - šeit palīgā nāk rīks "Clutter", jo tas automātiski nošķir svarīgus e-pastus no nesvarīgiem, kad tie pienāk, un pēdējos nošķiro atsevišķā "nevēlamā e-pasta" mapē. Vienlaikus tiek atklāts un deaktivizēts potenciāli bīstams saturs, piemēram, kaitīgas saites vai pielikumi.

Lai izvairītos no iespējami nepareizi sakārtotu e-pasta vēstuļu nepamanīšanas, Outlook katru dienu nosūta kopsavilkumu par visiem tajā saglabātajiem e-pasta ziņojumiem.

Clutter arī "nolasa" lietotāja uzvedību, reģistrējot, kuri e-pasta ziņojumi tiek atvērti vispirms, kuri tiek izlasīti vēlāk un kuri tiek pilnībā ignorēti. Tas ļauj programmai pašai mācīties, lai tā automātiski uzlabotu meklēšanas filtrus un kritērijus.

Lasīšanas un nosūtīšanas apstiprinājums, sūtot e-pasta vēstules

Lai e-pasta sūtītājam būtu iespējams izsekot, vai saņēmējs to ir saņēmis un izlasījis, Outlook for Mac 2016 pirmajā gadījumā piedāvā piegādes apstiprinājumu, ka attiecīgais e-pasts patiešām ir piegādāts uz konkrētu pastkasti, un otrajā gadījumā - izlasīšanas apstiprinājumu īsas īsziņas veidā sūtītājam, kad e-pasts tika atvērts.

Izmantojiet e-pasta veidnes līdzīgiem vai Standard ziņojumiem

Ikdienas e-pasta datplūsmu bieži veido pēc noklusējuma nosūtītie ziņojumi, kuru saturs mainās tikai nedaudz, piemēram, tiek norādīts jauns datums utt. Tā vietā, lai katru reizi sastādītu šādus e-pastus, Outlook for Mac 2016 ļauj sastādīt un saglabāt šim nolūkam veidnes, kuras pēc tam pirms nosūtīšanas ir tikai jāatjaunina pēc vajadzības.

Aizkavēta e-pasta ziņojumu nosūtīšana

Programmā Outlook for Mac 2016 tagad ir iespēja e-pasta ziņojumus sūtīt ar kavēšanos. Izmantojot opciju "Sūtīt vēlāk", var iestatīt konkrētu nosūtīšanas datumu un laiku, piemēram, arī pēc darba laika. Tāpēc attiecīgie e-pasti tiek nosūtīti arī tad, kad programmā Outlook vairs nav atvērts dators.

Vairāk praktisku palīdzības rīku un funkciju programmā Outlook for Mac 2016

Īpaši tad, ja lietotājiem ir jāorganizē un jāpārvalda liels skaits projektu, ikdienas darbu atvieglo un paātrina arī šādi rīki:

 • SetDefaultMailApp padara Outlook par Standard e-pasta programmu Mac operētājsistēmā. Tas automātiski iedarbina programmu Outlook, kad, piemēram, lietotājs noklikšķina uz e-pasta saites internetā, lai uzrakstītu ziņojumu.
 • ResetRecentAddresses dzēš visus automātiskos adrešu ieteikumus jaunam e-pastam uzreiz. Šī funkcija ir īpaši noderīga, ja projekts ar konkrētiem dalībniekiem ir beidzies un attiecīgie kontakti vairs nav nepieciešami nākamajam projektam.
 • Piekļuvei paredzētajā rīkjoslā var definēt bieži izmantotās komandas, kas ir gatavas lietošanai.
 • Lielus e-pasta vēstuļu apjomus no ļoti dažādiem sadarbības partneriem var automātiski sašķirot šim nolūkam izveidotās mapēs, izmantojot noteikumus. Tas novērš nepieciešamību pēc manuālas šķirošanas.
 • Tā kā Outlook ir daudz vairāk nekā tikai e-pasta programma, visas pārējās funkcijas, piemēram, kalendārs, cilvēki, uzdevumi un piezīmes, arī tiek parādītas loga apakšā, lai lietotāji varētu viegli pārslēgties starp tām ar vienu klikšķi. Atkarībā no izvēlētā skata mainās arī lentē redzamās komandas un attiecīgā informācija statusa joslā.

Sistēmas prasības Microsoft Outlook 2016 lietošanai Mac datorā

Turpmāk norādītā informācija ir minimālās prasības, lai izmantotu Outlook for Mac 2016 Apple ierīcē. Programma Outlook 2016 operētājsistēmai Mac ir pieejama tikai kā 64 bitu lietojumprogramma.

 • Operētājsistēma: viena no trim jaunākajām macOS operētājsistēmām (Mac OS X 10.10 vai jaunāka versija)
 • iPad un iPhone: vismaz iOS 8.0 vai jaunāka versija
 • Procesors: Intel
 • RAM: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 3 GB
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 800 pikseļi

Tas ir tas, ko piedāvā programma Outlook priekš Mac 2016 atšķirībā no datora versijas:

Atšķirībā no Windows versijas Outlook 2016 versijai operētājsistēmā Mac ir šādas funkcijas:

 • Tabulas e-pastā var ievietot no Word/Excel.
 • Līdz pat trīs kalendārus var attēlot vienu otram blakus.
 • Balss ziņojumus var pārvērst tekstā un nosūtīt kā e-pasta vai īsziņu.
 • Attiecībā uz informācijas tiesību pārvaldības (IRM) politikām Outlook for Mac 2016 tagad atbalsta Active Directory un Azure bāzētus tiesību pārvaldības pakalpojumus (RMS).

Iegādājieties Outlook for Mac 2016 kā atsevišķu programmu no Office komplekta par lielisku cenu no Wiresoft

Outlook for Mac 2016, kas ir tipisks Microsoft Office komplekta komponents, parasti nav pieejams atsevišķā pārdošanā. Tomēr Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties Outlook for Mac 2016 kā vienu pirkuma versiju - atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras pārdevēju, kuri bieži vien piedāvā programmu tikai kā atsevišķu abonēšanas versiju.

Tātad, pērkot programmatūru ar Wiresoft, jūs gūstat dubultu labumu, jo jūs saņemat Outlook for Mac 2016 atsevišķi bez Office komplekta, turklāt par ļoti zemu cenu! Mazāki uzņēmumi, kuriem nav jēgas iegādāties apjoma licenci, kā arī pašnodarbinātie un privātie lietotāji, iegādājoties programmatūru no Wiresoft, savas vajadzības pēc Microsoft programmām var segt īpaši izdevīgi.

Šīs ir jūsu priekšrocības, iegādājoties Outlook for Mac 2016 kā viena lietotāja licenci:

 • To darot, iegūsiet viena lietotāja licenci kā iegādes versiju.
 • Tas nozīmē, ka neesat piesaistīts abonementam ar maksas atjauninājumiem.
 • Tāpēc ilgtermiņā šī Outlook for Mac 2016 versija ir lētāka.
 • Iegādātā versija tiks reģistrēta tikai jums, un to nevarēs izmantot neviena cita persona.
 • Šī licence Outlook for Mac 2016 nav ierobežojumu attiecībā uz tās funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft ir droša likme: Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra ir vai nu daļa no lielākas apjoma licences, vai tā sauktā lietotā programmatūra - un jebkurā gadījumā pilnīgi legāls produkts - un tāpēc jums nav nekāda riska: jo Eiropas likumdevējs ir skaidri atļāvis tirdzniecību ar lietotu programmatūru! Iepriekšējais pircējs šo programmatūru vairs neizmanto, tāpēc tā ir atinstalēta, lai tagad to varētu instalēt un lietot normāli.

Turklāt katra Microsoft programma, kas tiek piedāvāta pārdošanai Wiresoft, pirms pārdošanas ir pārbaudīta tās faktiskajai lietojamībai, kas ir neierobežota funkcijās un ilgumā, lai pēc aktivizēšanas datorā to varētu izmantot kā jebkuru parastu Microsoft programmatūras produktu. Jūsu iegādātā Microsoft programmas pilnā versija ir identiska attiecīgajām versijām un izdevumiem, kas pieejami parastajā tirdzniecībā.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast Outlook for Mac 2016 un tā citas versijas, kā arī citas Office programmas Mac, kā arī daudzas citas Microsoft programmas Mac versijās.

Ja jums ir kādi jautājumi par Outlook for Mac 2016 vai jebkuru citu programmu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēt.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas