Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10186
 • KW4-00190
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€152,90 * €168,90 * (9,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams Wiresoft, nevis apjoma licences arī individuāli par izdevīgu cenu! Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ir šīs Microsoft versijas operētājsistēma, kurā ir visplašākais funkciju klāsts no visām redakcijām - daudzas no tām ir iekļautas tikai šeit, tostarp plaša lietotņu pārvaldība, kā arī piekļuve Microsoft Long Term Servicing Branch, īpašai Windows atjaunināšanas formai, kurā tiek instalēti tikai drošības atjauninājumi, bet ne funkcijas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Microsoft operētājsistēma uzņēmumiem

Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams Wiresoft, nevis apjoma licences arī individuāli lēti!

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ir šīs Microsoft versijas operētājsistēma, kurā ir visplašākais funkciju klāsts no visām versijām - daudzas no tām ir ekskluzīvi iekļautas tikai šeit, tostarp plaša lietotņu pārvaldība, kā arī piekļuve Microsoft Long Term Servicing Branch, kas ir īpaša Windows atjauninājumu forma, ar kuru tiek instalēti tikai drošības atjauninājumi, bet ne funkcijas.

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 parādās parastajā lietotājam draudzīgajā saskarnē ar Microsoft tipisko flīžu izskatu, ko var pielāgot atbilstoši personiskajām vēlmēm. Pircējiem Enterprise Edition ir arī priekšrocība, ko nedrīkst novērtēt par zemu, ka šo operētājsistēmu var izmantot arī vecākās aparatūras sistēmās, kas daudziem lietotājiem ir svarīga un izšķiroša iezīme. Wiresoft Onlineshop varat iegādāties Windows 10 Enterprise LTSC 2019 kā vienu versiju, kā arī citas Windows 10 versijas un daudzas citas Microsoft programmas. Turpmākajā pārskatā papildus vispārīgajam pārskatam īpaši aplūkotas Windows 10 Enterprise LTSC 2019 īpašās funkcijas.

Īpašas, ekskluzīvas Windows 10 Enterprise LTSC 2019funkcijas

Salīdzinot arī ar tādiem izdevumiem kā Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSC 2019 piedāvā virkni funkciju un rīku, kas sniedz izšķirošu pievienoto vērtību īpaši vidējiem un galvenokārt lieliem uzņēmumiem gan attiecībā uz galiekārtu un datu drošību, gan arī administratoru iespējām grupu politiku ieviešanā un lietotāju kontu pārvaldībā. Visa konkrētā informācija par Windows 10 Enterprise LTSC 2019 zemāk:

 • DirectAccess: DirectAccess ļauj attālinātajiem lietotājiem izmantot tīkla resursu savienojamību bez VPN savienojuma, jo attālinātie klientu datori paliek savienoti ar uzņēmuma tīklu, izmantojot šifrētu savienojumu. IT administratori var arī pārvaldīt visus klientu datorus, izmantojot DirectAccess. Īpaši mobilajiem lietotājiem vislabāk darbojas DirectAccess, pat vairāku vietņu vidē. Pēc konfigurēšanas viņu piezīmjdatori automātiski pieslēdzas uzņēmuma tīklam, izmantojot internetu. DirectAccess ļauj arī viegli pārvaldīt grupu politikas.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go instalē Windows 10 Enterprise uz USB atmiņas kartes vai USB cietā diska, lai lietotājiem operētājsistēma vienmēr būtu līdzi un tādējādi to varētu izmantot trešās puses galiekārtā. Visi dati paliek saglabāti datu nesējā.
 • AppLocker: Izmantojot AppLocker, var definēt noteikumus par to, kuras lietotnes atļauts palaist datorā Windows 10 Enterprise LTSC 2019. Šajā procesā ir iespējama arī uzticamu lietotņu iekļaušana baltajā sarakstā.
 • BranchCache: Uzņēmumi, kas izmanto platjoslas tīklu (WAN), var izmantot BranchCache, lai optimizētu tā joslas platumu; papildus tam, ka šīs funkcijas ieviešana neprasa lielas pūles, tā arī uzlabo ātrumu.
 • Universālais rakstīšanas filtrs - UWF: Izmantojot šo filtru, dati vairs netiek pastāvīgi saglabāti sistēmā, bet gan pārnesti uz atmiņu, kur tie ir pieejami līdz atkārtotai palaišanai. Pēc tam šis virtuālais pārklājums tiek dzēsts - pat tad, kad, piemēram, vieslietotājs iziet no sistēmas.
 • Credential Guard: Šis drošības rīks aizsargā akreditācijas datus, izmantojot uz virtualizāciju balstītu drošības metodi, kas izolē datus no pārējās operētājsistēmas un tādējādi nodrošina ievērojami labāku aizsardzību.
 • Device Guard: Tas ļauj administratoriem konfigurēt darbstacijas tā, lai varētu palaist tikai noteiktas lietojumprogrammas - ideāli piemērots kiosku datoru iestatīšanai. Izveidojot balto sarakstu, ir atļauts palaist tikai tās lietojumprogrammas, kas atbilst koda integritātes politikai, tādējādi novēršot iepriekš nezināmas ļaunprātīgas programmatūras aktivizēšanu.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Šī ekskluzīvā Windows 10 Enterprise funkcija palielina datora veiktspēju, jo atšķirībā no citām Windows 10 versijām atjauninājumi netiek piemēroti pastāvīgi, bet tikai ar lielākiem intervāliem, nošķirot drošības atjauninājumu un funkciju instalēšanu. LTSB ir pazīstams arī kā ilgtermiņa apkalpošanas kanāls (LTSC). Lietotājiem tiek piedāvāti tikai atjauninājumi un funkcijas, kas šajā periodā tiek izdotas aptuveni reizi 2-3 gados, un viņi var tos instalēt vai noraidīt.
 • Darbvirsmas analīze: . Mākoņpakalpojums ir integrēts Microsoft Configuration Manager un sniedz informāciju par noderīgiem attiecīgo Windows klientu atjauninājumiem. Tas arī izveido uzņēmumā darbojošos programmu sarakstu un sniedz informāciju par to saderību ar jaunākajiem Windows 10 funkciju atjauninājumiem.

Citas Windows 10 Enterprise LTSC 2019biznesa funkcijas utt

Papildus šīm ekskluzīvajām funkcijām tikai Windows 10 Enterprise LTSC 2019, kā arī Pro versijā ir iekļautas arī šādas funkcijas:

Plašas lietošanas iespējas

Windows 10 paplašina lietojumprogrammas iespējas lietotājiem ar vairākām funkcijām, piemēram:

 • Attālās darbvirsmas lietojumprogramma: Izmantojot attālās darbvirsmas lietojumprogrammu, lietotāji var izmantot citu, lokāli attālinātu termināla ierīci tā, it kā viņi sēdētu pie sava personālā datora vai planšetdatora: izmantojot RDS vārtejas savienojumu, tiek parādīta tā darbvirsmas saskarne, kuru var izmantot, ieskaitot visas programmas.
 • Kioska režīms: Izmantojot kioska režīmu, dažādi lietotāji var izmantot Windows 10 datoru, neiegūstot piekļuvi citiem svarīgiem datiem vai noteiktām galvenā lietotāja funkcijām. Tas ļauj katrai autorizētajai personai izveidot atsevišķu kioska lietotāja kontu, kas nodrošina, ka definētie dati un funkcijas ir pieejami tikai attiecīgajam pieteiktajam lietotājam.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode ievērojami samazina savietojamības problēmas ar vecākām tīmekļa lietojumprogrammām, ļaujot tām darboties Windows 10; turklāt Enterprise Mode Site List Manager nodrošina dažādas iespējas, atveidojot tīmekļa lapas.
 • Hyper-V klients:  Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ietver Hyper-V tehnoloģiju, kas ļauj izmantot vairākas operētājsistēmas savā virtuālajā mašīnā (VM). Tas ļauj labāk izmantot pieejamo glabāšanas vietu, un dinamiskā glabāšanas pārvaldība atvieglo vairāku virtuālo mašīnu paralēlu darbību.

Uzlabotas pārvaldības iespējas

Administratoriem ir optimizētas lietotāju un viņu datoru pārvaldības iespējas, izmantojot Windows 10:

 • Grupas politikas tiek definētas lokāli, izmantojot redaktoru gpedit.msc, un pārvaldītas saskaņā ar noteiktām specifikācijām: Tādējādi atjauninājumu instalēšanu var kontrolēt saskaņā ar definētiem noteikumiem, piemēram, ar atbilstības termiņiem, kas nosaka, kad vēlākais jāuzinstalē konkrēts atjauninājums, bet atmiņas optimizāciju, izmantojot Storage Sense, var arī centralizēti konfigurēt, lai dzēstu nevajadzīgos failus.
 • Domain Join: Domain Join vienkāršo datoru un lietotāju kontu pārvaldību, izmantojot to piederību Active Directory domēnam. Bezsaistes pievienošanās domēnam ļauj administratoriem pievienot datoru domēnam bezsaistes režīmā, kas ir priekšrocība lietotājiem, kuri strādā mobilajā vidē un bez tīkla savienojuma, izmantojot domēna kontrolieri.
 • Windows Business Store: Izmantojot piekļuvi Windows Business Store un izmantojot Azure Active Directory, tur pieejamos programmatūras produktus var iegādāties un centralizēti ieviest visām tīkla galiekārtām.

Pastiprināta drošība

Windows 10 ir uzlabota arī datu un lietotāju drošība, lai nodrošinātu vēl brīvāku darbu:

 • BitLocker: Šī funkcija īpaši aizsargā mobilās ierīces, piemēram, planšetdatorus un klēpjdatorus, ja tie tiek nozagti vai pazaudēti. Sensitīvi vai personiski dati tajos ir droši šifrēti ar BitLocker, lai tos nevarētu ļaunprātīgi izmantot. BitLocker To Go" var izmantot arī USB atmiņu vai ārējo cieto disku šifrēšanai.
 • Windows Defender System Guard: WDSG ir īpašs aizsardzības slānis, kas aizsargā Windows 10 operētājsistēmu no uzbrukumiem tās palaišanas laikā, kad parastās pretvīrusu aizsardzības programmas vēl nav aktivizētas.
 • Uzņēmuma datu aizsardzība (EDP): Šī Windows 10 funkcija ļauj mērķtiecīgi aizsargāt uzņēmuma datus, piemēram, klēpjdatorā, izmantojot Active Directory tiesību pārvaldību, kas ir aktīva pat tad, ja dati tiek pārnesti uz citu vietu vai nosūtīti kā pielikums. EDP arī novērš nedrošu lietotņu instalēšanu.
 • Intelligent Security Graph: ISG analizē korporatīvajā tīklā ieviestos drošības pasākumus un iesaka noderīgus uzlabojumus, ja ir kādi trūkumi.

Citas Windows 10 iespējas un funkcijas

Turpmāk minētie rīki ir iekļauti arī Windows 10 operētājsistēmās vai arī ir esošo funkciju uzlabojumi, lai nodrošinātu vēl labāku un drošāku Windows pieredzi:

 • Windows Hello: Droša paroļu alternatīva - piesakieties, izmantojot pirkstu nospiedumu vai sejas atpazīšanu, lokāli vai izmantojot tīmekļa kontu.
 • Snap Assist: Šis rīks ideāli sadala pieejamo displeja laukumu starp aktīvajiem logiem - ar Corner Snap vienlaicīgi var rādīt līdz pat četriem logiem.
 • Cortana: Balss palīgs Cortana ir aktivizēts pēc noklusējuma Windows 10, taču to var arī deaktivizēt, piemēram, lai neapgrūtinātu akumulatora enerģiju vai datu aizsardzības apsvērumu dēļ.
 • Continuum: Tas ļauj netraucēti turpināt darbu vai spēlēt spēles, kamēr vietējais dators darbojas citā galiekārtā. Planšetdatoros un viedtālruņos visas funkcijas ir pieejamas, izmantojot virtuālo tastatūru, un darbvirsmas displejs tiek automātiski pielāgots attiecīgajam formātam.
 • Windows Informācijas aizsardzība: Aizsardzība pret datu noplūdi bez ierobežojumiem lietotājiem. WIP ne tikai aizsargā datus, bet arī lietojumprogrammas, izmantojot šifrēšanas failu sistēmu EFS, pret zādzībām un manipulācijām.

Aparatūras prasības Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Lai Windows 10 Enterprise LTSC 2019 varētu ērti lietot datorā vai klēpjdatorā ar plašāku iebūvēto funkciju klāstu, aparatūrai jāatbilst noteiktām minimālajām prasībām. Windowslai gan 10 Enterprise LTSC 2019 ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija, ja iespējams, jo īpaši jaunākos datoros, ir jāuzstāda 64 bitu versija, lai varētu izmantot visas programmas un lietotnes. Lai instalētu Windows 10 Enterprise LTSC 2019, datoram jāatbilst šādiem tehniskajiem parametriem:

 • Procesors vai SoC (System-on-a-Chip - viedtālruņiem): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 2 GB RAM 64 bitu operētājsistēmai
 • Cieto disku vieta: 16 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 20 GB 64 bitu operētājsistēmai
 • Grafika: 800 x 600 displejs, DirectX 9, ar WDDM 1.0 draiveri
 • Cortana runas atpazīšana: Hi-Fi mikrofonu masīvs
 • TPM (v1.2) mikroshēma virtualizācijas atbalstam (Intel VT-x vai AMD-V un otrā līmeņa adrešu translācija)

nopirktWindows 10 Enterprise LTSC 2019 lēti Wiresoft interneta veikalā

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 parasti piedāvā Microsoft tikai kā apjoma licenci. Tomēr Wiresoft tiešsaistes veikalā  Windows 10 Enterprise LTSC 2019 operētājsistēmu var iegādāties arī kā vienu licenci - un par īpaši zemu cenu kā lietotu programmatūru - ar identisku funkciju klāstu.

Šī licence, ko mēs piedāvājam iegādāties Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition ir daļa no uzņēmuma iepriekš iegādātas apjoma licences. Pārpārdodot to tālāk, tā tika sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs, kas pēc tam kvalificējamas kā lietota programmatūra jeb lietota programmatūra. Tomēr šīs Windows 10 Enterprise LTSC 2019 operētājsistēmas programmatūras sadalīšana vai apzīmēšana kā Lietotaprogrammatūra neierobežo šīs 10 Enterprise LTSC 2019 operētājsistēmas programmatūras funkcionalitāti. 

Programmatūras iegāde no Wiresoft vienmēr ir droša! Šī Windows 10 Enterprise LTSC 2019 operētājsistēma, kas pieejama Wiresoft veikalā, piedāvā ne tikai īpaši izdevīgu cenu, bet arī pirkuma drošību: nekavējoties lejupielādējot versiju, kas ir identiska oriģinālajam Microsoft produktam. Jūsu Windows 10 Enterprise LTSC 2019 licences aktivizēšana tiek veikta, izmantojot iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Iegādājoties Windows 10 Enterprise LTSC 2019 kā lietotu programmatūru Wiresoft programmatūras veikalā, jums neradīsies nekādas juridiskas problēmas, jo tirdzniecība ar šādu lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu, ko apliecina arī daudzi juridiski saistoši un publiski pieejami spriedumi.

Lietota programmatūra piedāvā mūsu klientiem lētu alternatīvu, lai varētu izmantot Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition. Arī jūs varat gūt labumu no mūsu lētā programmatūras piedāvājuma!

Wiresoft Software-Shop veikalā bez Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Edition var atrast arī citas Windows operētājsistēmu versijas, kā arī citas Microsoft programmas, kas lejupielādējamas lejuplādēšanai par zemu cenu. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows 10 Enterprise LTSC 2019 vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas