Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10028
 • D87-07499
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€199,90 * €220,90 * (9,51% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visio 2019 ir jaunākā sarežģītās Microsoft programmatūras versija, kas paredzēta gan biznesa, gan tehnisko procesu un kontekstu informatīvai vizualizācijai; ar iekļautajiem rīkiem un formām var skaidri attēlot un paziņot pat sarežģītus jautājumus vai datu kopas. Darbvirsmas saskarne, kas jau ir pazīstama no MS Office programmām, ļauj īpaši viegli sākt strādāt ar Visio 2019, tāpēc pat jauni lietotāji var ātri orientēties un intuitīvi izmantot dažādos rīkus un funkcijas, lai esošos datus vai idejas pārvērstu informatīvās diagrammās atkarībā no projekta prasībām: Visio 2019 Professional pieejamās formas ir piemērotas detalizētai darba plūsmu un organizatorisko diagrammu, kā arī tehnisko procesu un sistēmu u. c. izveidei - šeit jauna ir "stiepļu karkasa" forma. Turklāt, īpaši Professional izdevumā, tagad tiek piedāvātas arī UML struktūras diagrammas, kas ir piemērotas klašu un saskarņu modelēšanai. Turklāt programmatūra ir optimizēta, lai vieglāk importētu un ātrāk apstrādātu DWG failus no AutoCAD.

Ja jums rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional - profesionāla Microsoft vizualizācijas programmatūra kā viena licence iegādei

Visio 2019 ir jaunākā sarežģītās Microsoft programmatūras versija, kas paredzēta gan biznesa, gan tehnisko procesu un kontekstu informatīvai vizualizācijai; ar iekļautajiem rīkiem un formām var skaidri attēlot un paziņot pat sarežģītus jautājumus vai datu kopas.

Darbvirsmas saskarne, kas jau ir pazīstama no MS Office programmām, ļauj īpaši viegli sākt darbu ar Visio 2019, tāpēc pat jauni lietotāji var ātri orientēties un intuitīvi izmantot dažādos rīkus un funkcijas, lai esošos datus vai pat idejas pārvērstu informatīvās diagrammās atkarībā no projekta prasībām: Šim nolūkam Visio 2019 Professional ir pieejamas formas, kas piemērotas detalizētai darba plūsmu un organizatorisko diagrammu, kā arī tehnisko procesu un sistēmu u. c. izveidei - jauna ir forma "stiepļu karkasa modelis". Turklāt, īpaši Professional Edition versijā, tagad tiek piedāvātas arī UML struktūras diagrammas, kas ir piemērotas klašu un saskarņu modelēšanai. Turklāt programmatūra ir optimizēta, lai vieglāk importētu un ātrāk apstrādātu DWG failus no AutoCAD.

Visio 2019 Professional ir uzlabota arī lietošana ar skārienjūtīgu ierīci, tāpēc ar programmu var strādāt gan ar digitālo pildspalvu, gan tikai ar pirkstu, pat lai zīmētu vai pievienotu piezīmes. Un, kad ir izveidots savienojums ar Azure Active Directory vai Exchange serveri, Visio 2019 var importēt datus, piemēram, no Excel tieši formās.

Kuriem lietotājiem ir paredzēts Visio 2019 Professional izdevums?

Papildus vidēja lieluma uzņēmumiem Visio 2019 Professional izdevums galvenokārt ir paredzēts lielākiem uzņēmumiem un organizācijām, kur galvenais uzsvars tiek likts uz komandas darbu, lai profesionāli un ļoti augstā līmenī veidotu procesu, biznesa struktūru u. c. vizualizācijas. Šim nolūkam ir pieejams liels skaits veidņu, kas ir pārskatāmi sakārtotas šablonos, kurus var pielāgot atbilstoši savām prasībām un pēc tam arī saglabāt kā jaunas veidnes atkārtotai izmantošanai. Izmantojot MS SharePoint Server vai OneDrive, diagrammas, kas izveidotas ar Visio 2019, var arī kopīgot mākonī ar kolēģiem komandā vai partneriem un padarīt pieejamas, izmantojot integrēto komentāru funkciju.

Microsoft Visio 2019 Professional Edition, ko piedāvā Wiresoft programmatūras veikalā, ir viena licence pirkuma versijā - tā ir lietota programmatūra, kurai ir ievērojami zemāka cena, salīdzinot ar parasto tirdzniecību, kas parasti to pārdod tikai kā daļu no apjoma licences līguma. Tas piedāvā dažāda lieluma uzņēmumiem izdevīgu ekonomisko iespēju savā darbībā visaptveroši izmantot šo profesionālo vizualizācijas programmatūru no Microsoft.

Wiresoft Software tiešsaistes veikalā ir pieejamas arī citas Microsoft lietojumprogrammas, kas ir saderīgas ar Visio 2019, piemēram, Windows 10, kas ir obligāts priekšnoteikums Vision 2019 lietošanai. Turpmākajā pārskatā īsi iepazīstinām ar Visio 2019 Professional Edition galvenajām funkcijām un jauninājumiem.

Izmantojiet plašu Visio diagrammu izvēli vai vienkārši izveidojiet savas formas

Visio 2019 Professional satur ļoti daudz Visio diagrammu visām iespējamām lietojumprogrammu jomām; tās ir skaidri sakārtotas dažādās veidnēs, kas satur attiecīgās individuālās formas. Formas var aizpildīt tieši ar tekstu, ko programma automātiski ievada rakstīšanas laikā, taču tās var arī, piemēram, tieši sasaistīt ar Excel izklājlapu vai Exchange datubāzi, vai datiem, kas importēti, izmantojot MS SharePoint vai OneDrive pakalpojumus.

Visio 2019 Professional portfelis šim nolūkam piedāvā vairāk nekā 600 figūru, un aptuveni 400 no tām ir arī "viedās" figūras: ar tām saistītie metadati tiek automātiski pielāgoti attiecīgajā formā, kad tie tiek atjaunināti. Turklāt daudzas formas atbilst nozares standartiem, tāpēc šajās diagrammās ir iekļauta obligātā informācija. Kopumā Visio 2019 Professional Edition nodrošina lietotājus ar visu nepieciešamo radošam darbam, lai saprotamā veidā attēlotu procesus vai sistēmas. Visio 2019 Professional ietver arī vairāk:

Jaunums: UML diagrammas tikai Visio 2019 Professional Edition

Komunikācijas, komponentu un izvietošanas diagrammas var īpaši labi izveidot lietojumprogrammā Visio 2019 Professional, izmantojot integrētos UML rīkus, piemēram, lai vizualizētu porti un saskarnes, kā arī attiecības un komponentus: UML - Unified Modeling Language - tika izstrādāta kā grafiskā modelēšanas valoda, kas īpaši paredzēta vizualizācijai un dokumentēšanai, kā arī programmatūras komponentu un citu sistēmu specifikācijai un projektēšanai.

Minēsim tikai dažus piemērus, kā UML diagrammas var izmantot programmā Visio 2019 Professional: UML klašu diagrammas parāda statisku skatījumu uz sistēmas klasēm, kā arī sakarības starp objektiem, savukārt komponentu diagrammas sadala šādu sistēmu saistītās komponentēs, tādējādi var parādīt arī koda struktūru. Turklāt UML izvietojuma diagrammas ilustrē aparatūras un programmatūras elementu konfigurāciju, bet UML secības diagrammas parāda visus mijiedarbībā iesaistītos dalībniekus vai objektus.

Jaunums: datubāzes notācijas diagrammas

Professional Edition ietver arī datubāzes notācijas diagrammu tipu, ko sauc arī par Entitāšu attiecību modeli (ER modeli vai ERM), ko var izmantot, lai izveidotu vienkāršas vai sarežģītas datubāzes grafisko modeli.

Citi uzlabojumi un papildinājumi programmā Visio 2019

Papildus tam Visio 2019 Professional piedāvā arī vairāk jauna veida diagrammu vai funkciju, kā arī optimizētu AutoCAD failu atbalstu:

Jaunas starta diagrammas ļauj ātrāk sākt darbu ar Visio 2019

Visio 2019 ietver arī jaunas starta diagrammas Prāta vētra, Organizācijas diagramma un "Specifikācijas un apraksta valoda" (saīsinājumā SDL), kas bieži vien ir nepieciešamas, lai attēlotu plūsmas diagrammas, darba plūsmas un laika grafikus. Programma sniedz arī praktiskus norādījumus par to, kā izveidot atbilstoša veida diagrammu, kas ir īpaši noderīgi iesācējiem.

Visio 2019 Professional jau iekļautās formas var arī pielāgot atbilstoši savām prasībām. Tādējādi atsevišķus komponentus var rediģēt, izmantojot veidošanas rīkus, piemēram, gradientus un caurspīdīgumu, tādus efektus kā ēnas un mirdzums, spoguļattēls un 3D: šim nolūkam var mainīt tekstu virzienu, formatējumu un krāsu, kā arī pielāgot līniju/margīnu biezumu, stilu un krāsu; turklāt ir iespējams rediģēt arī visu diagrammu.

Lietotāji var izveidot savas formas Vision 2019 Professional un saglabāt tās, lai tās būtu pieejamas kā galvenās formas, kad tās tiks izmantotas nākamreiz, pievienojot tās veidnei Favorites.

Jaunums: stiepļu karkasa diagrammas

Jaunums programmā Visio 2019 ir arī vadu karkasa diagrammas tips; vadu karkasa diagrammas galvenokārt tiek izmantotas, lai ieskicētu idejas par lietotnes lietotāja saskarni, funkcijām un saturu lietotnes izstrādes laikā.

Jaunums: AutoCAD atbalsts ir optimizēts

Turklāt tagad ir uzlabots un paplašināts AutoCAD atbalsts programmā Visio 2019: DWG vai DXF failus, kas izveidoti ar 2007. vai vecāku AutoCAD versiju, tagad var importēt ātrāk, kā arī labāk mērogot, un formu pārklāšanās ir arī brīvāka. AutoCAD objekti, kas importēti programmā Visio 2019, piemēram.

Ēkas stāva plānus vai rasējumus var pārvērst Visio formā un pēc tam papildināt ar citām formām, piemēram, lai plānotu darba vietu vai iekārtu un aprīkojuma izvietojumu un sadali telpā.

Tipiski Visio diagrammu veidi programmā Visio 2019 Professional Edition

Tālāk norādītie diagrammu veidi ir tikai visbiežāk izmantoto Visio 2019 Professional pieejamo formu piemēri:

Ēku projektēšanai un projektēšanai:

 • Stāvu plāni ilustrē telpu izmantošanu, piemēram, plānojot telpas uzņēmumā vai organizācijā.
 • Ēkas plāni nodrošina IEEE prasībām atbilstošu infrastruktūras vai ēkas pakalpojumu, piemēram, ķēžu, instalāciju, cauruļvadu un citu sistēmu, tehnisko attēlojumu.

Ar uzņēmumu un projektiem saistītie procesi:

 • Plūsmu diagrammas vizualizē uzņēmējdarbības procesu vai pat tehnisku procedūru atsevišķus posmus,
 • peldēšanas joslu diagrammas jo īpaši tiek izmantotas, lai piešķirtu atsevišķus darba posmus dažādām uzņēmuma nodaļām.
 • IDEF0 tipa diagrammustarpfunkcionālās diagrammas modelē sistēmas vai uzņēmuma lēmumus, savukārt BPMN diagrammas tiek īpaši izmantotas biznesa informātikā vai procesu vadībā.
 • Biznesa procesu diagrammas tiek izmantotas, lai izskaidrotu sarežģītus darbības procesus.
 • Izvirzījuma diagrammas tiek izmantotas liela datu apjoma novērtēšanai, savukārt laika diagrammas
 • Laika grafiku diagrammas dokumentē biznesa procesu plūsmu.
 • 3D joslu diagrammas ilustrē, piemēram, pārdošanas apjomus, peļņu vai citus galvenos rezultatīvos rādītājus.

Tehniskās reprezentācijas:

 • Procesu plūsmas diagrammas galvenokārt izmanto, lai vizualizētu ķīmiskos un rūpnieciskos procesus un procesā nepieciešamo aprīkojumu.
 • IT diagrammas, piemēram, ITIL (Information Technology Infrastructure Library) diagrammas, tiek izmantotas, lai ilustrētu sistēmā iepriekš definētas funkcijas un lomas, piemēram, aktīvajos direktorijos un datubāzēs.

Citi strukturālo diagrammu veidi:

 • Organizatoriskās shēmas precizē organizācijas struktūru un hierarhiju, tostarp atkarības.
 • Secības diagrammās ir iekļauti visi mijiedarbības dalībnieki, tostarp notikumi.
 • Savukārtdarbību diagrammas apraksta metožu un darbību iekšējo uzvedību.
 • Stāvu diagrammas ilustrē, piemēram, objektu produkta dzīves ciklu.
 • Lietošanas gadījumu diagrammas vizualizē atsevišķus projekta posmus, savukārt
 • Komunikācijas diagrammas parāda sistēmas elementu mijiedarbību.

Aparatūras un citas prasības Microsoft Visio 2019 Professional lietošanai

Būtībā MS Vision 2019 Professional Edition gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā var izmantot tikai kopā ar Windows 10 vai Windows Server 2019! Sīkāka informācija par attiecīgajām obligātajām prasībām ir sniegta šajā pārskatā:

 • Procesors: min. 1,6 GHz, divkodolu procesors
 • Operētājsistēmas (obligāti nepieciešamas): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: vismaz 4 GB RAM (64 bitu) vai 2 GB RAM (32 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 4,0 GB brīvas vietas
 • Displeja/ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 grafiskā karte, lai paātrinātu grafikas aparatūru
 • .NET versija: Lai instalētu dažas Vision 2019 funkcijas, ir nepieciešama .NET 3.5 vai 4.6 versija
 • Lai izmantotu aprakstītās mākoņdatoros bāzētās Visio failu kopīgošanas funkcijas, ir nepieciešams OneDrive, OneDrive for Business vai SharePoint konts

MS Visio 2019 Professional Edition - iegādājieties savu vienu licenci lēti Wiresoft

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvā MS Visio 2019 Professional Edition kā viena lietotāja licenci, tā ir tā sauktā lietotā programmatūra, kurai tādējādi ir ievērojami zemāka cena salīdzinājumā ar salīdzināmu jaunu produktu. Visio 2019 iegādes versija papildus cenas samazinājumam piedāvā vēl vienu lielu priekšrocību - neierobežotu lietojamību, atšķirībā no abonēšanas versijas.

Piedāvātā MS Visio 2019 Professional Edition viena lietotāja licence nāk no šīs Microsoft programmas apjoma licences, ko vispirms iegādājās un, iespējams, arī izmantoja kāds uzņēmums. Kad šī apjoma licence tika pārdota tālāk, tā tika sadalīta atsevišķās licencēs un tādējādi marķēta kā lietota programmatūra jeb "Lietota programmatūra". Ne Visio 2019 Professional apjoma licences sadalīšana atsevišķās licencēs, ne arī tai sekojošais jaunais marķējums "Lietota programmatūra" neietver nekādus ierobežojumus attiecībā uz tās funkcionalitāti vai lietojamību - ne tikai tāpēc, ka šis process nepārkāpj nekādus spēkā esošus tiesību aktus, bet arī tāpēc, ka programmatūra parasti nevar nolietoties.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft - vienmēr drošs darījums ar daudzām priekšrocībām jums! Iegādājoties licenci, kas pieejama Wiresoft veikalā, piemēram, MS Visio 2019 Professional, jūs gūsiet labumu ne tikai no patiešām zemas cenas, bet arī no drošas tūlītējas lejupielādes pēc pabeigta maksājuma procesa un tūlītējas programmatūras licences aktivizēšanas ar iekļauto apjoma licences atslēgu. Turklāt, iegādājoties lietotas programmatūras licences ekskluzīvām Microsoft programmu redakcijām, piemēram, MS Visio 2019 Professional vai citām programmām, jums ir iespēja pašiem tās izmantot bez abonēšanas ierobežojumiem.

Wiresoft programmatūras veikalā, kas paredzēts Microsoft lietotajai programmatūrai, varat atrast Visio 2019 Professional Edition, kā arī citus Visio un citas Microsoft programmatūras izdevumus vai versijas, piemēram, Windows 10 un Windows Server 2019, kas ir nepieciešamas, lai izmantotu Visio 2019 Professional. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Visio 2019 Professional vai jebkuru citu veikalā piedāvāto Microsoft programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas