Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 146,90 * €1 274,90 * (10,04% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

VMware Horizon 8 Standard: virtuālo darbvirsmu infrastruktūras (VDI) nākotne

Ar VMware Horizon 8 Standard jūs sākat jaunu virtuālo darbvirsmu infrastruktūras (VDI) laikmetu, kas revolucionāri mainīs jūsu uzņēmuma IT. Šis jaudīgais risinājums nodrošina visaptverošu platformu virtuālo darbvirsmu un lietojumprogrammu piegādei, pārvaldībai un aizsardzībai, ļaujot jūsu darbiniekiem produktīvi strādāt no jebkuras vietas un jebkuras ierīces.

Viengabalaina lietotāju pieredze

VMware Horizon 8 Standard nodrošina nepārtrauktu un konsekventu lietošanas pieredzi visās ierīcēs. Pateicoties tās modernajai darbvirsmas virtualizācijas tehnoloģijai, lietotāji var piekļūt saviem darbvirsmas datoriem un lietojumprogrammām no jebkuras vietas, neapdraudot veiktspēju vai drošību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Windows, Mac, iOS vai Android klients, VMware Horizon 8 Standard nodrošina vienmērīgu un intuitīvu lietošanas pieredzi.

Mērogojamība un elastīgums

Viena no izcilākajām VMware Horizon 8 Standard īpašībām ir tā izcilā mērogojamība un elastība. Neatkarīgi no tā, vai esat maza nodaļa vai liela organizācija, VMware Horizon 8 Standard pielāgojas jūsu individuālajām prasībām. Pateicoties iespējai ātri un viegli mērogot darbvirsmas un lietojumprogrammas, jūs varat viegli pielāgot savu virtuālo darbvirsmu infrastruktūru mainīgajām organizācijas vajadzībām.

Centralizēta pārvaldība un drošība

VMware Horizon 8 Standard nodrošina centralizētu pārvaldības saskarni, kas ļauj administratoriem efektīvi pārvaldīt un uzraudzīt virtuālo darbvirsmu infrastruktūru. VMware Horizon 8 Standard nodrošina visus nepieciešamos rīkus, lai vide darbotos optimāli - no jaunu darbvirsmu un lietojumprogrammu nodrošināšanas līdz veiktspējas un drošības uzraudzībai. Turklāt VMware Horizon 8 Standard nodrošina savā klasē labākās drošības funkcijas, kas aizsargā datus un lietojumprogrammas no apdraudējumiem un nodrošina atbilstību normatīvajiem aktiem.

Izmaksu efektivitāte un ROI

Konsolidējot darbvirsmu infrastruktūru VMware Horizon 8 Standard, jūs varat panākt ievērojamu izmaksu ietaupījumu, vienlaikus maksimāli palielinot savu IT ieguldījumu atdevi (ROI). Samazinot aparatūras un ekspluatācijas izmaksas, vienkāršojot pārvaldību un palielinot darbinieku produktivitāti, jūs varat samazināt kopējās īpašumtiesību izmaksas, vienlaikus uzlabojot IT infrastruktūras veiktspēju un efektivitāti.

Secinājumi

VMware Horizon 8 Standard ir ideāls risinājums organizācijām, kas meklē jaudīgu un elastīgu virtuālo darbvirsmu infrastruktūru (VDI). Ar savām izcilajām funkcijām un nozarē vadošajām tehnoloģijām VMware Horizon 8 Standard ir darbvirsmu virtualizācijas nākotne, un tā ievedīs jūsu uzņēmumu jaunā produktivitātes un efektivitātes ērā.

Uzziniet, kā VMware Horizon 8 Standard var pārveidot jūsu uzņēmumu.

Papildu saites uz "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Klientu atsauksmes par "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas