Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 801,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

Ievads VMware vSphere 6 Essentials Plus komplektā

VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit ir viss vienā risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas sākt virtualizācijas procesu. Pateicoties uzlabotajām funkcijām un rīkiem, šis produkts piedāvā organizācijām rentablu veidu, kā optimizēt IT infrastruktūru, uzlabot uzņēmējdarbības nepārtrauktību un nodrošināt veiksmīgu uzņēmējdarbību.

Robusta virtualizācija ar vSphere Hypervisor

VSphere 6 Essentials Plus komplekta pamatā ir vSphere Hypervisor - tirgū vadošais hipervizors, kas ļauj darbināt vairākas virtuālās mašīnas uz viena fiziskā servera. Tas ļauj organizācijām labāk izmantot aparatūru, samazināt IT izmaksas un palielināt infrastruktūras elastību.

Augsta pieejamība un datu drošība

Papildus virtualizācijai vSphere 6 Essentials Plus komplekts piedāvā arī uzlabotas augstas pieejamības un datu aizsardzības funkcijas. Izmantojot vSphere Augstas pieejamības risinājumu, jūs varat samazināt dīkstāves laiku, automātiski pārvietojot virtuālās mašīnas uz pieejamiem serveriem, ja rodas aparatūras kļūme. Turklāt, izmantojot vSphere Data Protection, Essentials Plus komplekts nodrošina stabilu dublēšanas un atjaunošanas risinājumu, lai aizsargātu jūsu vērtīgos datus.

Jaudīgas funkcijas uzlabotai darbības nepārtrauktībai

VSphere 6 Essentials Plus Kit sniedz ne tikai virtualizācijas iespējas, bet arī jaudīgas funkcijas, kas ļauj organizācijām uzlabot uzņēmējdarbības nepārtrauktību un nodrošināt netraucētu darbību.

vMotion netraucētai darba slodžu pārvietošanai

Viena no uzņēmējdarbības nepārtrauktības uzlabošanas atslēgām ir spēja nodrošināt netraucētu darba slodžu pārvietošanu. Tieši šeit noder vMotion - funkcija, kas ļauj pārvietot darbojošās virtuālās mašīnas starp serveriem bez dīkstāves. Tas nozīmē, ka varat veikt apkopi, neizslēdzot lietojumprogrammas no tīkla.

vSphere replikācija avāriju novēršanai

Lai aizsargātu datus katastrofas gadījumā, vSphere 6 Essentials Plus komplektā ir pieejama vSphere Replication funkcija. Šī funkcija ļauj jums replicēt jūsu virtuālās mašīnas uz sekundāro atrašanās vietu un ātri atjaunot tās kļūmes gadījumā. Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu bizness var turpināt darboties arī ārkārtas situācijās.

Secinājums: VMware vSphere 6 Essentials Plus komplekts - atslēga efektīvai IT infrastruktūrai

VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit ir vairāk nekā tikai virtualizācijas rīks. Tā ir jaudīga platforma, kas ļauj maziem un vidējiem uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt savu IT infrastruktūru, uzlabot darbības nepārtrauktību un sasniegt biznesa mērķus.

Lietošanas ērtums un elastīgums

Pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam un elastīgumam, vSphere 6 Essentials Plus Kit var viegli pielāgot, lai atbilstu jūsu uzņēmuma īpašajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties modernizēt esošo IT infrastruktūru vai izveidot jaunu IT sistēmu, Essentials Plus Kit nodrošina nepieciešamos rīkus un funkcijas.

Izdevīgs ieguldījums

VSphere 6 Essentials Plus Kit nav tikai naudas taupīšana, efektīvāk izmantojot aparatūru. Tas ir ieguldījums jūsu uzņēmuma nākotnē. Ar tā spēcīgajām datu aizsardzības un augstas pieejamības funkcijām jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu uzņēmums ir labi sagatavots šodienas un rītdienas izaicinājumiem. Ar VMware vSphere 6 Essentials Plus komplektu jūs varat nodrošināt sava uzņēmuma panākumus un likt pamatus ilgtspējīgai izaugsmei.

Uzlabotas pārvaldības iespējas un mērogojamība

VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit piedāvā plašu pārvaldības funkciju klāstu, kas īpaši izstrādātas, lai uzlabotu jūsu IT infrastruktūras efektivitāti un veiktspēju.

Centralizēta pārvaldība ar vCenter Server

Pārvaldības paketes vSphere 6 Essentials Plus Kit pamatā ir vCenter Server. Šis jaudīgais pārvaldības risinājums nodrošina centralizētu platformu jūsu virtuālās infrastruktūras pārvaldībai. No virtuālo mašīnu nodrošināšanas un konfigurēšanas līdz sistēmas veiktspējas uzraudzībai un resursu pārvaldībai - vCenter Server to visu un vēl vairāk veic no vienas, ērti lietojamas konsoles.

Mērogojamība turpmākai izaugsmei

Ar vSphere 6 Essentials Plus komplektu jums nav jāuztraucas par turpmāku izaugsmi. Sistēma ir izstrādāta tā, lai to varētu paplašināt līdz ar jūsu uzņēmumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievienot papildu virtuālās mašīnas, integrēt infrastruktūrā vairāk fizisku serveru vai izveidot jaunas atrašanās vietas, vSphere 6 Essentials Plus Kit nodrošina elastību un mērogojamību, kas nepieciešama, lai efektīvi pārvaldītu IT infrastruktūru un paplašinātu savu uzņēmumu.

Izvietošana un atbalsts

VMware saprot, ka jauna IT risinājuma ieviešana var būt sarežģīta. Tāpēc VMware nodrošina visaptverošu atbalstu un resursus, lai nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantosiet vSphere 6 Essentials Plus komplektu.

Viegla izvietošana un konfigurēšana

VMware ir izstrādājis vSphere 6 Essentials Plus komplektu, lai to būtu viegli izvietot un konfigurēt. Izmantojot nodrošinātos rīkus un resursus, jūs varat ātri sākt darbu un izveidot jauno virtuālo infrastruktūru. Ir pieejami arī daudzi ceļveži un pamācības, kas soli pa solim iepazīstina ar šo procesu.

Pasaules klases atbalsts

VMware piedāvā arī pasaules klases atbalstu vSphere 6 Essentials Plus Kit. No tehniskā atbalsta speciālistiem, kas pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā, plašiem tiešsaistes resursiem un kopienas forumiem - varat būt droši, ka palīdzība vienmēr būs pieejama, kad tā būs nepieciešama.

Secinājums: visaptverošs komplekts jūsu IT vajadzībām

Kopumā VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit ir visaptverošs un uzticams risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas modernizēt un optimizēt savu IT infrastruktūru. Tā plašais funkciju klāsts, sākot ar jaudīgu virtualizāciju un augstu pieejamību un beidzot ar mūsdienīgiem pārvaldības rīkiem un mērogojamību, nodrošina visu nepieciešamo efektīvai un uzticamai IT videi. Un ar VMware atbalstu un resursiem jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu ieguldījums tiks izmantots maksimāli efektīvi.

Ieguldījums jūsu nākotnē

VMware vSphere 6 Essentials Plus komplekts nav tikai tehnoloģisks risinājums, tas ir ieguldījums jūsu nākotnē. Tas palīdz jums samazināt IT izmaksas, uzlabot uzņēmējdarbības nepārtrauktību, aizsargāt datus un nodrošina nepieciešamos rīkus un elastību, lai apmierinātu mainīgās uzņēmējdarbības prasības.

Ienāciet IT nākotnē

Ar VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit jūs varat koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgi: Jūsu biznesam. Atstājiet aiz muguras IT sarežģītību un ieejiet IT nākotnē - nākotnē, ko raksturo efektivitāte, uzticamība un elastība. Ar VMware vSphere 6 Essentials Plus Kit jūs esat gatavs pieņemt šo nākotni.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
2023. gada 14. jūl.

Hervorragender Service

Erstklassiger Service und sehr schnelle Lieferung. Wird nicht mein letzter Kauf sein!

2023. gada 14. jūl.

Quick and Reliable

Just a few minutes after payment, I already had the application. Incredibly fast and reliable!

2023. gada 14. jūl.

Hurtig levering og fremragende service

Jeg er meget imponeret over den hurtige og smidige service. Jeg modtog mit program kun få minutter efter at have afgivet min ordre. Godt arbejde, hold!

2023. gada 14. jūl.

Prosty proces zakupu

Zamówienie było bardzo proste, a oprogramowanie otrzymałem szybko. Płatność również była łatwa. Tak trzymać!

2023. gada 14. jūl.

Entrega rápida y servicio excelente

Estoy muy impresionado con el servicio rápido y fluido. Recibí mi programa pocos minutos después de hacer el pedido. ¡Gran trabajo, equipo!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.