Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€2 801,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

Ja esat VMware klients, jums būs prieks uzzināt, ka VMware ir izlaidis savu jaunāko produktu - vSphere 6 Essentials Plus kit komplektu. Šis jaunais produkts ir jauninājums salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju un piedāvā klientiem vairāk funkciju un priekšrocību. Komplektā ietilpst vSphere 6 Essentials Plus licencēšana, 1 gada atbalsts un abonementsServices, kā arī kupons 50% atlaidei apmācībai. Ar šo jauno versiju VMware turpina radīt pievienoto vērtību saviem klientiem, piedāvājot inovatīvus produktus, kas ļauj efektīvāk nekā jebkad agrāk vadīt uzņēmumu.

Daži no galvenajiem uzlabojumiem vietnēvSphere 6 ir šādi:

-Uzlabota veiktspēja: viena no VMware galvenajām prioritātēm šajā laidienā bija uzlabot veiktspēju. Tas tika panākts, optimizējot koda ceļus un palielinot atmiņas efektivitāti.Vienkāršota Management: ir pievienotas jaunas funkcijas, lai vienkāršotu pārvaldību, tostarp PowerCLI integrācija ar Windows Powershell 5.0, HTML5 resursdatoraClient lietotāja saskarne, uzlabotas automātiskās izvietošanas funkcijas un citas.Uzlabota drošība: datu aizsardzības pārkāpumu skaits pieaug, tāpēc drošība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. vSphere 6 piedāvā lielāku drošību, izmantojot tādas funkcijas kā virtuālo mašīnu šifrēšana un droša palaišana.- Elastība: jaunākā versija piedāvā lielāku elastību, izmantojot tādus uzlabojumus kā atbalsts lielākām virtuālajām mašīnām (līdz 64 kodoliem) un 2 TB virtuālajiem cietajiem diskiem."

Kopumā jaunais VMware vSphere 6 Essentials Plus kit komplekts piedāvā būtiskus uzlabojumus salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, palielinot veiktspēju, vienkāršojot Management, uzlabojot drošību un padarot to elastīgāku. Ja esat VMware klients, jums vajadzētu apsvērt iespēju atjaunināt šo jaunāko versiju, lai izmantotu visus šos uzlabojumus.

Vai meklējat veidu, kā maksimāli izmantot VMware vSphere 6 vidi? Tad jums vajadzētu iegādāties VMware vSphere 6 Essentials Plus komplektu. Šajā visaptverošajā komplektā ir viss nepieciešamais, lai sāktu strādāt ar VMware vSphere 6, tostarp piekļuve šīs jaudīgās virtualizācijas platformas būtiskākajām funkcijām un īpašībām.

VMware vSphere 6 Essentials Plus kit komplekts ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kas vēlas izmantot virtualizācijas tehnoloģijas priekšrocības. Izmantojot šo komplektu, varat izmantot vairākas operētājsistēmas vienā vietnē Server un palielināt sava uzņēmuma efektivitāti un produktivitāti. Turklāt komplektā iekļautās VMware licences ļauj viegli sākt virtualizāciju un paplašināt to līdz ar uzņēmuma izaugsmi.

Lai uzzinātu vairāk par VMware vSphere 6 Essentials Plus kit komplekta priekšrocībām, sazinieties ar mūsu Team jau šodien. Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem par šo jaudīgo virtualizācijas platformu un palīdzēsim jums ar tās ieviešanu!

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.