Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10558
  • VS6-DT100VM-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€5 101,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"

VMware vSphere 6 Desktop Host - virtuālais darbvirsmas resurss jūsu darbvirsmas datoriem

VMware vSphere 6 Desktop Host ir labākais virtualizācijas risinājums organizācijām, kurām nepieciešama elastīga un jaudīga platforma līdz pat 100 virtuālajām mašīnām (VM). Ar uzlabotām funkcijām, kas īpaši izstrādātas dažādu darbvirsmu pārvaldībai, vSphere 6 Desktop Host nodrošina nepārspējamu veiktspēju, elastību un kontroli.

Jaudīga virtualizācija līdz 100 VM

VMware vSphere 6 Desktop Host nodrošina veiktspēju un uzticamību, ko esat gaidījis no VMware, un pielāgo to darbvirsmas VM vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai pārvaldāt nedaudz vai simts VM, varat rēķināties ar vienmērīgu izpildi un optimālu veiktspēju. Pateicoties iespējai vienā resursdatorā palaist līdz pat 100 VM, jūs varat maksimāli palielināt savus IT resursus, vienlaikus saglabājot kontroli un pārskatāmību.

Elastīga pārvaldība un vienkārša mērogošana

VMware vSphere 6 Desktop Host ļauj viegli pārvaldīt darbvirsmas VM. Platforma nodrošina intuitīvu lietotāja saskarni un uzticamus pārvaldības rīkus, kas ļauj kontrolēt jūsu VM, vienlaikus ļaujot tos viegli mērogot. Pēc vajadzības pievienojiet vairāk VM vai pārkonfigurējiet esošās mašīnas, izmantojot vienu centrālo konsoli.

VMware vSphere 6 Desktop Host - maksimāla drošība un kontrole

VMware vSphere 6 Desktop Host piedāvā ne tikai veiktspēju un elastību, bet arī augstu drošības un kontroles līmeni, padarot to par ideālu izvēli organizācijām, kas vēlas virtualizēt savu darbvirsmas vidi.

Uzlabotas drošības funkcijas

VMware vSphere 6 Desktop Host ir izstrādāts, īpašu uzmanību pievēršot drošībai. Tā piedāvā virkni drošības funkciju, tostarp virtuālo mašīnu izolāciju, drošu piekļuvi un visaptverošus audita rīkus, lai aizsargātu jūsu virtuālo vidi. Izmantojot šos rīkus, varat droši pārvaldīt savus VM, vienlaikus ievērojot atbilstības prasības.

Resursu un piekļuves kontrole

Izmantojot vSphere 6 Desktop Host, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār saviem VM un piešķirtajiem resursiem. Jūs varat pēc vajadzības mērogot savu VM veiktspēju, nodrošinot, ka resursi tiek izmantoti optimāli. Turklāt vSphere 6 Desktop Host nodrošina uzlabotu piekļuves kontroli, kas ļauj noteikt, kam ir piekļuve konkrētiem VM un kādas darbības tie var veikt.

VMware vSphere 6 Desktop Host - ieguldījums jūsu IT nākotnē

Ar VMware vSphere 6 Desktop Host jūs ne tikai ieguldāt jaudīgā un elastīgā virtualizācijas platformā, bet arī savas IT vides nākotnē. Tā nodrošina rīkus un funkcijas, kas nepieciešamas, lai efektīvi pārvaldītu darbvirsmas, vienlaikus gatavojoties turpmākai izaugsmei un pārmaiņām.

Nākotnes tehnoloģija

VMware vSphere 6 Desktop Host ir uz nākotni vērsta tehnoloģija, kas aug līdz ar jūsu uzņēmumu. Tā ļauj iekļaut jaunas tehnoloģijas un funkcijas, tiklīdz tās kļūst pieejamas, nodrošinot, ka jūsu IT infrastruktūra vienmēr ir aktuāla. Izmantojot vSphere 6 Desktop Host, varat izmantot jaunākās inovācijas darbvirsmu virtualizācijas jomā un sagatavot savu uzņēmumu nākotnei.

VMware atbalsts un kopiena

Tā kā vSphere 6 Desktop Host ir daļa no VMware saimes, jums ir pieejams plašs atbalsts un piekļuve aktīvai ekspertu un lietotāju kopienai. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama palīdzība ieviešanas, tehniskais atbalsts vai vienkārši padoms no citiem VMware lietotājiem, jūs esat drošās rokās. Pateicoties regulāriem VMware atjauninājumiem un uzlabojumiem, varat būt droši, ka jūsu ieguldījums vSphere 6 Desktop Host ir labi aizsargāts.

VMware vSphere 6 Desktop Host ir vairāk nekā tikai virtualizācijas risinājums - tā ir atslēga uz jaudīgu, elastīgu un drošu darbvirsmas vidi. Izmantojiet vSphere 6 Desktop Host jaudu un elastību un uzziniet, kā VMware var pārveidot jūsu darbvirsmas virtualizāciju.

Efektīva resursu izmantošana ar VMware vSphere 6 Desktop Host

Jebkuras IT stratēģijas pamatā ir efektivitāte un produktivitāte. VMware vSphere 6 Desktop Host ir izstrādāts, lai palīdzētu jums apmierināt šīs vajadzības. Virtualizējot darbvirsmas datorus, jūs varat maksimāli palielināt esošo resursu vērtību, vienlaikus uzlabojot IT infrastruktūras efektivitāti.

Optimāla resursu pārvaldība

VMware vSphere 6 Desktop Host nodrošina resursu pārvaldības rīkus, kas palīdz optimāli izmantot organizācijas resursus. Iegūstiet kontroli un pārskatāmību pār savu IT vidi, izmantojot tādas funkcijas kā resursu pūli, kas ļauj visefektīvāk sadalīt skaitļošanas, glabāšanas un tīkla resursus. Jūs varat uzraudzīt un pielāgot savu virtuālo mašīnu veiktspēju un nodrošināt, ka resursi tiek izmantoti efektīvi.

Darbības nepārtrauktības un avārijas atjaunošanas atbalsts

VMware vSphere 6 Desktop Host palīdz nodrošināt IT infrastruktūras darbību neparedzētās situācijās. Tas nodrošina stabilas darbības nepārtrauktības un avārijas atjaunošanas iespējas, tostarp automātisku darbības pārtraukšanu un virtuālo mašīnu migrāciju reālajā režīmā. Šīs funkcijas nodrošina, ka jūsu VM un lietojumprogrammas turpina darboties kļūmes gadījumā.

Nobeiguma domas par VMware vSphere 6 Desktop Host

VMware vSphere 6 Desktop Host ir izturīgs, jaudīgs un elastīgs risinājums, kas īpaši izstrādāts darbvirsmu virtualizācijas vajadzībām. Tas spēj izvietot līdz pat 100 virtuālajiem datoriem un nodrošina mērogojamību, kas mūsdienu uzņēmumiem ir nepieciešama, lai saglabātu konkurētspēju.

Risinājums, kas aug kopā ar jūsu uzņēmumu

VMware vSphere 6 Desktop Host ir ne tikai platforma, kas atbilst jūsu vajadzībām šodien. Tas ir risinājums, kas aug kopā ar jūsu uzņēmumu. Pateicoties iespējai paplašināt un pielāgot savu virtuālo vidi pēc vajadzības, varat būt pārliecināti, ka ieguldījums vSphere 6 Desktop Host ir labi ieguldīts.

Apņemšanās sasniegt izcilību un inovācijas

VMware ir apņēmusies piedāvāt augstas kvalitātes produktus, kas atbilst pastāvīgi mainīgajām IT nozares vajadzībām. VMware vSphere 6 Desktop Host ir šīs apņemšanās apliecinājums. VMware vSphere 6 Desktop Host ir nepārspējams sabiedrotais jūsu virtualizācijas stratēģijā, pateicoties tā jaudīgajām funkcijām, viegli lietojamiem pārvaldības rīkiem un stingriem drošības pasākumiem.

VMware vSphere 6 Desktop Host ir nākamais solis jūsu IT infrastruktūras attīstībā. Izmantojiet virtualizācijas iespējas un atklājiet, ko vSphere 6 Desktop Host var sniegt jūsu uzņēmumam.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
2023. gada 14. jūl.

Snelle levering en uitstekende service"

Ik ben erg onder de indruk van de snelle en vlotte service. Ik ontving mijn programma slechts enkele minuten na het plaatsen van de bestelling. Geweldig werk, team!

2023. gada 14. jūl.

Enkel købsproces

Bestillingen var meget ligetil, og jeg modtog softwaren hurtigt. Betalingsprocessen var også let. Fortsæt det gode arbejde!

2023. gada 14. jūl.

Outstanding Service

First-class service and very fast delivery. This won't be my last purchase!

2023. gada 14. jūl.

Fast Delivery and Excellent Service

I'm very impressed with the fast and smooth service. I received my program just a few minutes after placing my order. Great job, team!

2023. gada 14. jūl.

Consegna veloce e servizio eccellente

Sono molto impressionato dal servizio rapido e fluido. Ho ricevuto il mio programma solo pochi minuti dopo aver effettuato l'ordine. Ottimo lavoro, team!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.