Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€3 850,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit ir jaudīga virtualizācijas platforma, kas ļauj uzņēmumiem konsolidēt fiziskos serverus un samazināt datu centra izmaksas. Komplektā ir iekļauts nozarē vadošais VMware vSphere hipervizors, kas nodrošina izcilu veiktspēju, mērogojamību un uzticamību. Turklāt komplekts nodrošina piekļuvi galvenajām vSphere funkcijām, piemēram, augsta pieejamība (HA), kļūdu tolerance (FT) un datu aizsardzība (DP). Izmantojot šīs funkcijas, uzņēmumi var aizsargāt savas svarīgākās lietojumprogrammas un datus no dīkstāves vai datu zuduma.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Virtualizācijas platforma

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit ir pasaulē vadošā virtualizācijas platforma, kas ļauj visu lielumu uzņēmumiem virtualizēt vissvarīgākās lietojumprogrammas un darba slodzes, vienlaikus samazinot IT izmaksas un sarežģītību. Šajā mazajiem uzņēmumiem paredzētajā "viss vienā" risinājumā ir iekļauts viss nepieciešamais, lai darbinātu pilnībā virtualizētu infrastruktūru, tostarp vCenter Server Standard Edition.

VSphere 8 Essentials Plus Kit piedāvā maziem uzņēmumiem rentablu veidu, kā konsolidēt fiziskos serverus un samazināt serveru izplešanos. Konsolidējot vairākus fiziskus serverus mazākos un jaudīgākos serveros, uzņēmumi var ievērojami ietaupīt gan kapitāla, gan ekspluatācijas izmaksas. Turklāt, izmantojot vairākas virtuālās mašīnas uz katra fiziskā servera, organizācijas var vēl vairāk palielināt izmantošanas rādītājus un uzlabot lietojumprogrammu veiktspēju.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Lietošana

Virtuālā inventāra funkcija nodrošina funkcionalitāti šādām licencētām VMware vSphere vidēm: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard un Standard with Operations Management. Lai gan šīs funkcijas var izmantot lielu uzņēmumu vidēs, lietotāja pieredze un veiktspēja ir optimizēta lietošanai mazo un vidējo uzņēmumu vidēs.

VMware vSphere izmanto atvērtā pirmkoda un uz Linux balstītus elementus, kā arī pašu VM kodolu, kas ir patentēta programmatūra. Izmantojot VMware vSphere, virtuālās mašīnas tiek glabātas tā sauktajos datu krātuvju direktorijos. Svarīgākie failu tipi ir virtuālie cietie diski (*.vmdk faili) un konfigurācijas faili (*.vmx faili).

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.