Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€3 850,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit: visaptveroša pakete, lai sāktu virtualizācijas darbu

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit ir pilnvērtīgs un izmaksu ziņā izdevīgs risinājums maziem uzņēmumiem, kas vēlas ātri un droši uzsākt darbu IT virtualizācijas pasaulē. Šajā komplektā ir iekļauti visi svarīgākie komponenti, lai izveidotu un pārvaldītu jaudīgu, elastīgu un drošu virtuālo infrastruktūru.

Jaudīga virtualizācijas tehnoloģija maziem uzņēmumiem

Pamatojoties uz pārbaudīto vSphere tehnoloģiju, VMware vSphere 8 Essentials Plus komplekts ļauj mazajiem uzņēmumiem virtualizēt savu IT infrastruktūru, lai samazinātu izmaksas, palielinātu elastību un optimizētu sistēmas veiktspēju. Pateicoties tādām funkcijām kā tiešā migrācija, automatizēta slodzes balansēšana un plašas mērogošanas un pielāgošanas iespējas, šis komplekts ir nepārspējami izdevīgs cenas un kvalitātes ziņā.

Viegla pārvaldība un uzraudzība ar vCenter Server

Galvenais vSphere 8 Essentials Plus komplekta komponents ir vCenter Server. Šis jaudīgais rīks nodrošina centrālo pārvaldības konsoli jūsu virtuālajai infrastruktūrai un ļauj viegli uzraudzīt un pārvaldīt virtuālās mašīnas (VM), resursdatorus un krātuvi. Pateicoties lietotājam draudzīgajam dizainam un jaudīgajai funkcionalitātei, vCenter Server var palīdzēt vienkāršot IT uzdevumus un palielināt efektivitāti.

Droša drošība un augsta pieejamība ar VMware vSphere 8 Essentials Plus komplektu

Drošība un pieejamība ir divas galvenās problēmas jebkuram uzņēmumam. Izmantojot VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit, varat būt pārliecināti, ka jūsu IT sistēmas ir labi aizsargātas un biznesa lietojumprogrammas ir vienmēr pieejamas.

Uzlabotas drošības funkcijas

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit ietver plašu funkciju klāstu, lai aizsargātu jūsu virtuālo infrastruktūru no apdraudējumiem. Tās ietver VM šifrēšanu, drošu ielādēšanu un integrāciju ar VMware NSX-T datu centru, kas nodrošina uzlabotu tīkla drošību. Izmantojot šos rīkus, varat būt droši, ka jūsu dati un lietojumprogrammas ir drošībā.

Augsta pieejamība un datu aizsardzība

Izmantojot VMware vSphere 8 Essentials Plus komplektu, varat nodrošināt, ka jūsu biznesa lietojumprogrammas vienmēr ir pieejamas. Izmantojot tādas funkcijas kā vSphere Augsta pieejamība (HA), vSphere Datu aizsardzība un vSphere Replication, jūs varat samazināt dīkstāves laiku un dublēt un atjaunot datus. Šīs funkcijas palīdz nodrošināt nepārtrauktu uzņēmuma darbību un datu drošību.

VMware vSphere 8 Essentials Plus komplekts ir ideāls risinājums maziem uzņēmumiem, kas vēlas sākt virtualizācijas procesu. Tas nodrošina visus svarīgākos komponentus drošas, elastīgas un jaudīgas virtuālās infrastruktūras izveidei un pārvaldībai. Uzziniet, kā VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit var palīdzēt jūsu uzņēmumam sasniegt IT mērķus.

Efektīva resursu pārvaldība ar VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

Efektīva IT resursu pārvaldība ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu augstas veiktspējas un izmaksu ziņā efektīvu infrastruktūru. VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit nodrošina sarežģītu funkciju un rīku kopumu, lai optimizētu jūsu resursus un maksimāli izmantotu jūsu aparatūru.

Automatizēta slodzes līdzsvarošana un sadalīto resursu plānotājs (DRS)

Izmantojot vSphere 8 Essentials Plus komplektā iekļauto sadalīto resursu plānotāju (Distributed Resource Scheduler, DRS), varat nodrošināt, ka jūsu virtuālās mašīnas vienmēr saņem tām nepieciešamos resursus. DRS uzrauga resursu izmantošanu un automātiski sadala slodzi starp saimniekiem jūsu klasterī, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Rezultātā tiek uzlabota lietojumprogrammu veiktspēja un efektīvāk izmantota jūsu aparatūra.

Uzglabāšanas efektivitāte ar plāno rezervēšanu un vSAN

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit nodrošina uzlabotas uzglabāšanas pārvaldības iespējas, kas palīdz palielināt efektivitāti un samazināt izmaksas. Izmantojot tādas funkcijas kā plānā rezervēšana, jūs varat efektīvāk izmantot krātuvi, piešķirot tikai to krātuvi, kas jums patiešām nepieciešama. Turklāt vSAN integrācija nodrošina augstas veiktspējas un augstas pieejamības koplietošanas krātuves risinājumu tieši jūsu vSphere hostos.

Mērogojamība un nākotnes nodrošinājums ar VMware vSphere 8 Essentials Plus komplektu

Augot un attīstoties jūsu uzņēmumam, jūsu IT infrastruktūrai ir jāspēj augt līdz ar to. VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit nodrošina īpaši mērogojamu risinājumu, kas palīdz sagatavoties turpmākai izaugsmei, vienlaikus samazinot sarežģītību.

Mērogojamība un elastība

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit nodrošina iespēju ātri un viegli paplašināt infrastruktūru līdz ar uzņēmuma izaugsmi. Jūs varat viegli pievienot papildu hostus un datu glabātuves savam vSphere klasterim, lai palielinātu jaudu. Vumsphere elastīgums nozīmē, ka varat izveidot infrastruktūru tieši tā, kā tas nepieciešams jūsu uzņēmumam.

Sagatavojieties nākotnei ar vSphere un mākoņu integrāciju

Pateicoties plašam hibrīdās mākoņvides un konteinerizēto lietojumprogrammu atbalstam vSphere 8 Essentials Plus komplektā, jūs būsiet labi sagatavoti, lai izmantotu nākotnes IT tendences. Izmantojot tādas funkcijas kā vSphere Tanzu Kubernetes pārvaldībai un plašu integrāciju ar VMware mākoņpakalpojumiem, varat izmantot mākoņa priekšrocības, vienlaikus saglabājot lokāla risinājuma kontroli un drošību.

VMware vSphere 8 Essentials Plus komplekts nodrošina mazajiem uzņēmumiem visaptverošu, elastīgu un drošu IT infrastruktūras platformu. Pateicoties plašajam funkciju klāstam, vieglai pārvaldībai un lielai mērogojamībai, tā ir ideāla izvēle uzņēmumiem, kas meklē uzticamu un jaudīgu risinājumu savām virtualizācijas un IT pārvaldības vajadzībām.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.