Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 802,90 * €2 001,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise: Maksimāla virtualizācija, minimāla sarežģītība

VMware vSphere 6 Enterprise ir nozares vadošais virtualizācijas rīks, kas īpaši izstrādāts, lai padarītu IT infrastruktūru efektīvāku, drošāku un elastīgāku. Ar daudzām uzlabotām funkcijām un viegli lietojamu saskarni vSphere 6 Enterprise ir ideāla izvēle visu lielumu uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt savas IT sistēmas un palielināt veiktspēju.

Kas ir VMware vSphere 6 Enterprise?

VMware vSphere 6 Enterprise ir visaptveroša platforma virtuālo mašīnu (VM) infrastruktūru pārvaldībai. Tā piedāvā iespaidīgu funkciju klāstu, kas palīdz uzņēmumiem efektīvāk izmantot resursus, uzlabot elastību un padarīt sistēmas drošākas. Izmantojot vSphere 6 Enterprise, jūs varat kontrolēt visu IT darbību no centrālās konsoles, sākot no VM nodrošināšanas un pārvaldības līdz sistēmas veiktspējas un drošības uzraudzībai.

Jaudīgas funkcijas uzlabotai produktivitātei

VMware vSphere 6 Enterprise piedāvā virkni jaudīgu funkciju, kas palīdz palielināt produktivitāti un vienkāršot IT pārvaldību. To vidū ir funkcija Distributed Resource Scheduler (DRS), kas inteliģenti sadala resursus starp VM, lai optimizētu veiktspēju.

VMware vSphere 6 lietošanas priekšrocības Enterprise

Izmantojot VMware vSphere 6 Enterprise, jūs iegūstat ne tikai jaudīgu rīku IT infrastruktūras pārvaldībai, bet arī virkni priekšrocību, kas palīdz padarīt jūsu uzņēmumu efektīvāku, drošāku un produktīvāku.

Uzlabota noturība

Viena no lielākajām vSphere 6 Enterprise priekšrocībām ir paaugstināta elastība. Pateicoties tādām funkcijām kā augsta pieejamība (HA) un kļūdu tolerance (FT), vSphere 6 Enterprise samazina dīkstāves laiku un nodrošina jūsu VM darbību pat aparatūras kļūmju gadījumā. Šīs funkcijas nodrošina, ka jūsu lietojumprogrammas un pakalpojumi ir pastāvīgi pieejami pat sistēmas kļūmju gadījumā.

Optimizējiet sistēmas veiktspēju

VMware vSphere 6 Enterprise piedāvā vairākas funkcijas, kas palīdz optimizēt sistēmas veiktspēju. To vidū ir Storage DRS, kas automātiski pielāgo datu glabāšanas prasības, un Storage IO Control (SIOC), kas optimizē datu caurlaides spēju. Šīs funkcijas palīdz maksimāli palielināt sistēmu veiktspēju un optimizēt resursu izmantošanu.

Tātad VMware vSphere 6 Enterprise ir izcils risinājums uzņēmumiem, kas vēlas modernizēt savu IT infrastruktūru un padarīt efektīvāku IT pārvaldību. Pateicoties bagātīgajam funkciju klāstam, viegli lietojamam interfeisam un jaudīgajām veiktspējas optimizācijas iespējām, vSphere 6 Enterprise nodrošina visu nepieciešamo, lai maksimāli izmantotu IT resursus un uzlabotu uzņēmuma veiktspēju.

Maksimāla drošība ar VMware vSphere 6 Enterprise

VMware vSphere 6 Enterprise ne tikai palielina veiktspēju un uzticamību, bet arī nosaka jaunus IT drošības standartus. Ar iebūvētajām drošības funkcijām, piemēram, Virtual Machine Encryption, vSphere 6 Enterprise nodrošina visaptverošu un stabilu drošību, lai palīdzētu aizsargāt jūsu datus un sistēmas no apdraudējumiem.

Virtuālo mašīnu šifrēšana

Virtual Machine Encryption ir viena no galvenajām VMware vSphere 6 Enterprise piedāvātajām drošības funkcijām. Šī funkcija nodrošina spēcīgu šifrēšanu, lai aizsargātu datus jūsu virtuālajās mašīnās gan miera režīmā, gan pārraidīšanas laikā. Šis datu drošības līmenis ir būtisks, lai aizsargātu sensitīvus un uzņēmējdarbībai svarīgus datus no iespējamiem apdraudējumiem.

Secure Boot

Vēl viena VMware vSphere 6 Enterprise drošības funkcija ir Secure Boot, kas novērš neparakstītas vai viltotas programmatūras ielādēšanu jūsu hostos un VM. Izmantojot Secure Boot, jūs varat nodrošināt, ka jūsu sistēmās darbojas tikai pārbaudīts un uzticams kods, tādējādi ievērojami samazinot ļaunprogrammatūras un rootkit uzbrukumu risku.

Viegli pārvaldiet un paplašiniet VMware vSphere 6 Enterprise

VMware vSphere 6 Enterprise stiprā puse ir ne tikai tās uzlabotās funkcijas un drošība, bet arī lietošanas ērtums. Pateicoties intuitīvai lietotāja saskarnei un dažādiem pārvaldības rīkiem, ir vieglāk nekā jebkad pārvaldīt un paplašināt IT infrastruktūru.

Vienkārša pārvaldība

Virtuālo mašīnu infrastruktūras pārvaldība ar VMware vSphere 6 Enterprise ir vienkārša. Izmantojot vCenter Server Management Console, varat centralizēti pārvaldīt VM un hostus, ievērojami samazinot pārvaldības izmaksas. Konsole nodrošina arī augsta līmeņa pārskatāmību un kontroli, lai jūs vienmēr varētu sekot līdzi savai IT infrastruktūrai.

Ērta mērogošana

VMware vSphere 6 Enterprise arī padara jūsu IT infrastruktūru viegli mērogojamu. Pateicoties iespējai ātri izveidot un nodrošināt jaunus virtuālos datorus un mākoņpakalpojumu atbalstam, varat paplašināt vai samazināt IT infrastruktūru atbilstoši vajadzībām.

Kopumā VMware vSphere 6 Enterprise ir visaptverošs un jaudīgs risinājums uzņēmumiem, kas vēlas vienkāršot savu IT infrastruktūru, vienlaikus uzlabojot drošību un veiktspēju. Pateicoties ērtai lietošanai, uzlabotām funkcijām un spējai bez piepūles mērogot, vSphere 6 Enterprise ir būtisks rīks jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
2023. gada 14. jūl.

Super schnelle Lieferung

Kaum bestellt, schon geliefert. Bin sehr zufrieden mit dem Service.

2023. gada 14. jūl.

Großartiger Kundensupport

Ich hatte ein kleines Problem beim Installieren des Programms und der Support hat mir sofort geholfen. Sehr freundliches und kompetentes Team. Gerne wieder!

2023. gada 14. jūl.

Excelente atención al cliente

Atención al cliente superior, tuve un pequeño problema y se resolvió de inmediato. La entrega también fue muy rápida. ¡Gracias!

2023. gada 14. jūl.

Entrega rápida e excelente serviço

Estou muito impressionado com o serviço rápido e suave. Recebi meu programa apenas alguns minutos depois de fazer meu pedido. Ótimo trabalho, equipe!

2023. gada 14. jūl.

Szybka dostawa i doskonała obsługa

Jestem bardzo pod wrażeniem szybkiej i płynnej obsługi. Otrzymałem mój program zaledwie kilka minut po złożeniu zamówienia. Świetna robota, zespół!

2023. gada 14. jūl.

Service efficace et bonne attention

Je suis impressionnée par la qualité du service et la rapidité de la livraison. Merci Wiresoft!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas