Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€2 001,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise ir jaudīga virtualizācijas platforma, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam ietaupīt izmaksas un palielināt efektivitāti. Izmantojot vSphere 6, varat izmantot vairāk lietojumprogrammu uz mazāka serveru skaita, uzlabot pieejamību un drošību, kā arī samazināt sarežģītību un pārvaldības izmaksas. Turklāt, pateicoties VMware vadošajai virtualizācijas tehnoloģijai, varat būt pārliecināts, ka jūsu uzņēmumam ir nodrošināta veiktspēja, kas nepieciešama, lai saglabātu konkurētspēju mūsdienu tirgū.

VMware vSphere 6 Enterprise ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kas vēlas palielināt IT efektivitāti un optimizēt ieguldījumu atdevi. Tālāk ir trīs iemesli, kāpēc jūsu organizācijai vajadzētu atjaunināt VMware vSphere 6 Enterprise:

1) VMware vSphere 6 Enterprise piedāvā augstu drošības un uzticamības līmeni. Programmatūra ir pārbaudīta un sertificēta atbilstoši visstingrākajiem nozares standartiem, tāpēc varat būt droši, ka jūsu dati ir aizsargāti. Turklāt VMware vSphere 6 Enterprise ir iebūvēta dublēšana, lai nodrošinātu, ka jūsu sistēmas darbojas arī katastrofas gadījumā.

2) VMware vSphere 6 Enterprise vienkāršo jūsu IT infrastruktūras Management. Pateicoties intuitīvajam grafiskajam interfeisam, varat ātri izvietot jaunu Server vai veikt izmaiņas esošajā vidē. Un, pateicoties visaptverošajam Management rīku komplektam, jūs varat uzraudzīt visus savas virtuālās infrastruktūras aspektus no vienas centrālās vietas.

3) VMware vSphere 6 Enterprise piedāvā izcilu veiktspēju un mērogojamību. Programmatūra atbalsta līdz 64 procesoriem un 1 TB RAM Pro host-Server, tāpēc tā ir ideāli piemērota lieliem uzņēmumiem ar sarežģītu IT vidi. Turklāt VMware patentētā funkcija Distributed Resource Scheduler (DRS) nodrošina, ka resursi vienmēr tiek efektīvi sadalīti starp visiem klastera resursiem, ļaujot pēc vajadzības palielināt vai samazināt resursus, nezaudējot veiktspēju.

 

 
Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.