Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10446
 • 076-05905
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€293,90 * €325,90 * (9,82% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Project 2021 Standard ir jaunākā Microsoft daudzpusīgās projektu vadības programmatūras versija, kas galvenokārt paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, lai izstrādātu, kontrolētu un dokumentētu biznesa projektus. Šim nolūkam lietojumprogramma piedāvā visaptverošas funkcijas, kas nepieciešamas visu posmu un komponentu diferencētai kontrolei. Šim nolūkam ir pieejami arī daudzi tipveida šabloni, no kuriem var izvēlēties un kuros ir attēloti visi būtiskākie procesi, kam ir svarīga nozīme visu uzdevumu un fāžu pārvaldībā, kas rodas, un kurus papildina daudzas praktiskas funkcijas, kas ļauj efektīvi strādāt pie viena vai vairākiem projektiem.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - jaunākā projektu vadības programmatūras versija kā iegādes versija

Project 2021 Standard ir jaunākā daudzpusīgās Microsoft projektu vadības programmatūras versija, kas galvenokārt paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām, lai izstrādātu, kontrolētu un dokumentētu biznesa projektus. Šim nolūkam lietojumprogramma piedāvā visaptverošas funkcijas, kas nepieciešamas visu fāžu un komponentu diferencētai kontrolei. Šim nolūkam ir pieejamas arī daudzas tipiskas veidnes, no kurām var izvēlēties, kurās ir attēloti visi būtiskākie procesi, kam ir svarīga nozīme visu uzdevumu un posmu pārvaldībā, un kuras ir papildinātas ar daudzām praktiskām funkcijām, kas ļauj efektīvi strādāt pie viena vai vairākiem projektiem.

Tādējādi MS Project 2021 Standard Edition atbilst visām prasībām veiksmīgai portfeļa, risku un dokumentu pārvaldībai, tostarp resursu un laika uzskaites centrālajai administrēšanai. Iepriekš instalētās Ganta diagrammas ar vairākiem integrētiem grafikiem, kas cita starpā ļauj ātrāk izprast dažādu uzdevumu attiecības, nodrošina skaidrību, jo īpaši sarežģītiem projektiem; ziņošanai par pašreizējo stāvokli un pēc pabeigšanas ir pieejami arī integrēti ziņojumi, kas skaidri sniedz būtiskus secinājumus un informāciju saziņai ar citiem dalībniekiem.

Kurai mērķa grupai tika izstrādāts MS Project 2021 standarts?

Microsoft Project 2021 standarta izdevums tika izstrādāts īpaši tiem lietotājiem, kuri parasti paši izstrādā dažādus projektus un pārvalda tos visos posmos un detaļās, kā tas bieži vien ir pašnodarbināto personu un jo īpaši mazo un vidējo uzņēmumu gadījumā. Tāpat kā iepriekšējās versijās, arī šajā MS Project standarta versijā nav integrētas sinhronizācijas ar Microsoft SharePoint vai Project Server, taču tajā ir visas nepieciešamās funkcijas, tostarp biznesa izlūkošanas rīki, lai kontrolētu tipiskās projektu plānošanas un pārvaldības jomas: projektu grafiku veidošanu, izmaksu plānošanu, diferencētu uzdevumu administrēšanu un pastāvīgu un galīgo pārskatu sagatavošanu.

Wiresoft jau piedāvā Microsoft Project 2021 Standard Edition kā lietotu programmatūru vienas licences veidā kā iegādes versiju - un par ievērojami zemāku cenu - sazinieties ar mūsu komandu un uzziniet, kad tā būs pieejama arī jums.

Uzziniet arī par visām pārējām Microsoft programmām, kas pieejamas Wiresoft Software tiešsaistes veikalā, kuras varat iegādāties arī kā lietotu programmatūru, kas tiek piedāvāta par pazeminātu cenu, kā arī par Microsoft programmām, kas ir saderīgas ar Project 2021 Standard, piemēram, Windows 10. Turpmākajā pārskatā jūs informēsim par svarīgākajām optimizācijām un funkcijām jaunajā MS Project 2021 Standard Edition.

Ko spēj MS Project 2021 Standard?

Vizuāli Project 2021 Standard jau tagad piedāvā skaidrāku un koncentrētāku darbvirsmas saskarni, kas atšķiras no vecākajām versijām. Šeit pēc izvēles ir pieejami arī no Office pazīstamie "krāsainie", "tumši pelēkie" un "baltie" dizaini, no kuriem īpaši pēdējie nodrošina koncentrētu darba atmosfēru.

Jaunus projektus MS Project 2021 Standard ar dažiem klikšķiem var izveidot pat nepieredzējuši lietotāji, jo ir pieejams plašs tipisku veidņu klāsts parastiem projektu tipiem; kā alternatīvu profesionāļi var izmantot arī neitrālu, tukšu Ganta diagrammu. Datus un uzdevumu sarakstus var viegli importēt programmā Project no Excel, Word, Outlook vai PowerPoint, saglabājot atbilstošo formatējumu un kontūras.

Vieglāka projektu izveide programmā Project 2021 Standard

Papildus standarta veidnēm un tukšai Ganta diagrammai (joslas skats) programmā Project 2021 Standard ir pieejamas daudzas citas veidnes, piemēram, tīkla diagramma (plūsmas diagramma) īpašiem projektiem, kā arī skati kā veidlapa, lapa (tabula) vai atkarībā no lietojuma (kolonnas), lai attēlotu projektu, kā arī citas plašas iespējas, piemēram, dažādi filtri, lai skaidri attēlotu atsevišķus uzdevumus un resursus, tostarp to saites, kā arī uzdevumus atkarībā no vēlamā aspekta.

Projekta uzdevumu strukturēšana un sasaistīšana

Programmā Project 2021 Standard uzdevumus var arī importēt joslu diagrammā, izmantojot uzdevumu masku, kas atbalsta arī vienlaicīgu vairāku uzdevumu pievienošanu, tostarp attiecīgo resursu un attiecību piešķiršanu. Uzdevumus var sasaistīt savā starpā, piemēram, izmantojot nolaižamo izvēlni, un šī iespēja ir pieejama arī uzdevuma tabulas laukā "Kopējais uzdevuma nosaukums". Katrai laika asij var atsevišķi norādīt sākuma un beigu datumus. Laika asu joslām var pievienot marķējumus un attēlot uzdevuma izpildes gaitu, kas nodrošina lielāku skaidrību par attiecīgajiem uzdevumiem.

Projekta hierarhiju attēlošanai atsevišķiem uzdevumiem var arī piešķirt pozitīvu vai negatīvu ievilkumu, izmantojot taustiņu tab; izmaiņas tiek automātiski piemērotas visiem attiecīgajiem uzdevumiem, kas ir īpaši svarīgi sarežģītākiem projektu grafikiem. Atsevišķus uzdevumus projektā var arī sasaistīt kopā, lai tos parādītu savstarpējās attiecībās. Lai to izdarītu, pietiek izvēlēties attiecīgo šūnu slejā "Iepriekšējais", lai parādītu visus saistītos uzdevumus un aktivizētu atbilstošo uzdevumu.

Citas svarīgas MS Project Standard 2021 jomas

MS Project 2021 Standard ir arī visas izmēģinātās un pārbaudītās portfeļa pārvaldības funkcijas, kā arī resursu pārvaldība un pārskatu veidošana, dažos gadījumos ar papildu optimizācijām.  

Portfeļa pārvaldība

Portfeļa pārvaldībā, kas ir viena no svarīgākajām MS Project 2021 standarta sastāvdaļām, visi projekti tiek reģistrēti un to progress tiek uzraudzīts. Šādā veidā projektu vadītājiem vienmēr ir pārskats par pašreizējo statusu un viņi var nekavējoties reaģēt, ja projekta gaita nenorit saskaņā ar plānu, piemēram, ja atsevišķi uzdevumi vēl nav izpildīti atbilstoši grafikam, ja izmaksas kļūst nekontrolējamas vai resursi nav pieejami, vai to nepietiek. Pateicoties neatkarīgai atjaunināšanai, ar vienu klikšķi var nekavējoties parādīt pašreizējo statusu.

Pateicoties savienojumam ar Power BI, budžeta pārvaldībai MS Project 2021 Standard Edition ir pieejamas detalizētas analīzes iespējas, tostarp ieteikumi uzlabojumiem.

Resursu pārvaldība

Resursu pārvaldība MS Project 2021 Standard ļauj detalizētāk, skaidrāk un tādējādi efektīvāk plānot un pārvaldīt iesaistītos resursus, pateicoties integrētajiem rīkiem un funkcijām. Šeit dažādi veidi tiek diferencēti pēc "darbaspēka", "materiāla" un "izmaksām", kas tiek centralizēti pārvaldīti, izmantojot resursu fondu, jo īpaši starpprojektu plānošanai, un precīzi piešķirti atsevišķiem uzdevumiem; tas ļauj ņemt vērā to laika pieejamības ierobežojumus, kā arī izmaksu ierobežojumus un izvairīties no riskiem saistībā ar darbaspēka izmantošanu un pārslodzi.

Pārskatu sniegšana MS Project Standard 2021

Būtisks Agile projektu vadības aspekts ir pārskatu izveide, lai vizualizētu projekta datus īpašiem mērķiem - lai ilustrētu notiekošā projekta statusu quo vai lai pēc projekta pabeigšanas dalītos ar citiem ar svarīgām atziņām. Programmā Project 2021 Standard lietotāji atradīs tipisku pārskatu veidņu izlasi visbiežāk sastopamajiem projektu veidiem, ko var papildināt ar grafikām, attēliem un diagrammām. Papildus tādiem formātiem kā Project 2007 projekta datus var padarīt pieejamus arī kā .PDF, .XPS, .CSV, .XML un Microsoft Excel darbgrāmatas.

Microsoft Project 2021 Standard aparatūras prasības

Paredzams, ka uz šo 2021. gada Microsoft Project 2021 Standard versiju attieksies šādas minimālās prasības; atkarībā no papildu lietojumprogrammu vai programmu izmantošanas var būt nepieciešams apsvērt papildu prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz, divkodolu (32 vai 64 bitu)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu)
 • Cietā diska vieta: 4 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10
 • Īpašām mākoņa failu pārvaldības funkcijām var būt nepieciešams OneDrive, OneDrive for Business vai SharePoint

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama sīkāka informācija par Microsoft Project 2021 Standard Edition, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft komandas pārstāvi.

Iegādājieties Microsoft Project 2021 Standard Wiresoft Software veikalā

Jaunais MS Project 2021 Standard Edition jau ir pieejams Wiresoft programmatūras veikalā kā lietota viena licence - tādējādi cena ir zemāka nekā atbilstošas jaunas šīs versijas programmatūras cena. Iegādājoties lietotu Microsoft Project 2021 Standard programmatūru, jūs varat izmantot šīs Wiresoft priekšrocības:

 • Lietotas Microsoft Project programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj šīs Project programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī lietošanu.
 • Iegādājoties no Wiresoft, jūs saņemat vienu MS Project 2021 Standard licenci, ko iepriekš iegādājās un tālāk pārdeva kāds Eiropas uzņēmums. Tālākpārdodot šo MS Project 2021 Standard licenci, tā tiek marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē nekādus Project programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus vai to, ka šī licence ir faktiski izmantota.
 • Ja sākotnējais pircējs jau bija uzstādījis un aktivizējis šo licenci vai programmatūru Microsoft Project Standard, tā tika dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
 • MS Project 2021 Standard, kā arī citas lietotās Microsoft licences, kas tiek piedāvātas pārdošanai Wiresoft, nav ne ierobežoti lietojamas, ne laika ziņā ierobežotas testa versijas, ne arī jau aktivizēta licences atslēga, bet gan programmatūras produkts, kas pēc iegādes ir autorizēts tikai jums.
 • Visas šādas lietotas licences, kas iegādātas no Wiresoft, pirms pārdošanas mēs arī esam pārbaudījuši, lai pārliecinātos par to pilnvērtīgu lietojamību.
 • Tūlīt pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma jūsu MS Project 2021 Standard lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • Tas nozīmē, ka, iegādājoties licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka pērkat un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu Project 2021 Standard Edition.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Microsoft Project 2021 Standard lietotas licences iegādi kā lietotu programmatūru vai citu MS Project 2021 izdevumu, kā arī par vecākām MS Project versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas