Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10602
  • WS17-PRO-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€179,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"

Kā lietot VMware Workstation Pro 17

VMware Workstation Pro virtuālajā datorā var darbināt jebkuru lietojumprogrammu, kas darbojas Standard datorā. VMware Workstation Pro 17 ir pilnvērtīgs dators ar pilnīgām tīkla un ierīču iespējām. Katrai virtuālajai mašīnai ir savs procesors, atmiņa, cietie diski, I/O ierīces utt. Tas ļauj palaist jebkuru lietojumprogrammu, kas darbojas atbalstītajā viesoperētājsistēmā, piemēram, Microsoft Office, Adobe Photoshop, Apache Web Server, Microsoft Visual Studio, kodola atkļūdošanas programmas, ugunsmūri, VPN programmatūru un citas.

Šī produkta mērķis ir nodrošināt vienu vai vairākas pilnvērtīgas darbvirsmas vides, kurās darbojas citas operētājsistēmas (sauktas par viesiem), bez nepieciešamības pārstartēt vietējo sistēmu, lai pārslēgtu operētājsistēmu. VMware Workstation Pro 17 ir instalēta galvenajā sistēmā, un tai nepieciešams 64 bitu procesors, kas nav jaunāks par 9. versiju.

Kas jauns VMware Workstation Pro 17?

VMware Workstation Pro 17 un VMware Workstation Player atbalsta visas populārākās Windows un Linux operētājsistēmas. MacOS lietotājiem ir pieejams VMware Fusion. Workstation Pro ir paredzēta pieredzējušiem lietotājiem, piemēram, izstrādātājiem, testētājiem un administratoriem, kuri vienlaicīgi izmanto vairākas virtuālās mašīnas. Lai izveidotu virtuālo mašīnu, varat izmantot arī vienkāršāku Workstation Player, taču varat izmantot tikai vienu gadījumu.

VMware Workstation 17 Pro un VMware Player 17 atbalsta operētājsistēmu Windows 11 un vairākas jaunas distribūcijas, kuru pamatā ir brīvās Linux operētājsistēmas kodols. Turklāt abi risinājumi piedāvā paplašinātu funkciju klāstu, tostarp vTPM, automātiskās palaišanas funkciju un OpenGL 4.3 atbalstu.

Papildu saites uz "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
2023. gada 14. jūl.

Exzellenter Kundenservice

Super Kundenservice, hatte ein kleines Problem und es wurde sofort gelöst. Die Lieferung war auch sehr schnell. Danke!

2023. gada 14. jūl.

Incredible Customer Service

I had a minor issue with the program installation and the support helped me immediately. Very friendly and competent team. I will definitely order again!

2023. gada 13. jūl.

Einfacher Kaufprozess

Die Bestellung war sehr einfach und ich habe meine Software schnell erhalten. Auch die Bezahlung war unkompliziert. Weiter so!

2023. gada 12. jūl.

Schnelle Lieferung und freundlicher Kundenservice

Ich war beeindruckt von der schnellen Lieferung der Software. Innerhalb kürzester Zeit hatte ich sie in meinen Händen. Das Wiresoft-Team war äußerst freundlich und hilfsbereit. Sie haben geduldig meine Fragen beantwortet und dafür gesorgt, dass ich die richtige Version für meine Bedürfnisse erworben habe. Ich kann Wiresoft definitiv weiterempfehlen.

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.