Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10598
 • VS8-EPL-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€3 258,90 * €3 619,90 * (9,97% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - Augstākā veiktspēja un drošība jūsu virtualizācijas videi

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir visaugstākās klases VMware virtualizācijas risinājums, kas uzņēmumiem piedāvā visaptverošu platformu IT infrastruktūras optimizācijai. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir vislabākā izvēle, lai palielinātu jūsu virtualizācijas vides veiktspēju, drošību un efektivitāti.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus galvenās funkcijas

 1. VMware vMotion: šī revolucionārā tehnoloģija ļauj darbojošās virtuālās mašīnas (VM) netraucēti pārvietot no viena fiziskā resursdatora uz citu bez pārtraukumiem un dīkstāvēm.
 2. Augsta pieejamība (HA): VMware vSphere 8 Enterprise Plus nodrošina uzlabotas augstas pieejamības funkcijas, lai samazinātu dīkstāvi aparatūras atteices gadījumā un nodrošinātu nepārtrauktu lietojumprogrammu pieejamību.
 3. Sadalītais resursu plānotājs (DRS): DRS automātiski optimizē resursu piešķiršanu, lai maksimāli palielinātu jūsu VM veiktspēju, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu.
 4. Enterprise klases drošības funkcijas: VMware vSphere 8 Enterprise Plus ietver visaptverošas drošības funkcijas, piemēram, šifrēšanu, identitātes pārvaldību un uz drošību orientētu arhitektūru, lai aizsargātu jūsu datus un lietojumprogrammas.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus priekšrocības

 • Maksimāla veiktspēja: vMotion, DRS un citu funkciju kombinācija nodrošina optimālu resursu izmantošanu un maksimāli palielina jūsu VM veiktspēju.
 • Visaugstākā pieejamība: pateicoties augstas pieejamības funkcijām, jūsu IT vide ir stabila un pieejama pat aparatūras atteices gadījumā.
 • Uzlabota drošība: Enterprise klases drošības funkcijas aizsargā jūsu sensitīvos datus un lietojumprogrammas no apdraudējumiem un riskiem.

Jūsu virtualizācijas vides nākotne ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir vislabākā izvēle uzņēmumiem, kuriem nepieciešama visaugstākā veiktspēja, maksimāla drošība un augsti pieejama virtualizācijas vide. Ar šo risinājumu jūs esat ideāli sagatavoti digitālās transformācijas izaicinājumiem. Optimizējiet savus IT resursus, palieliniet efektivitāti un nodrošiniet savu biznesa lietojumprogrammu nākotni ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus. Tā ir virtualizācijas platforma, kas palīdz jums pacelt IT uz nākamo līmeni un gūt panākumus pastāvīgi mainīgajā IT pasaulē.

 

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas