Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€3 619,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus piedāvā uzlabotu veiktspēju un uzlabotas funkcijas

Izmantojot VMware vSphere 8 Enterprise Plus, varat uzlabot lietojumprogrammu veiktspēju un pieejamību. Tas palielina jūsu uzņēmuma produktivitāti un kontrolē resursu pārvaldību. Ātri nodrošiniet darba slodzes savā virtuālajā vidē un migrējiet virtuālās mašīnas starp fiziskajiem serveriem bez dīkstāves.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir pieejams sešās dažādās versijās: Essential, Essential Plus, Enterprise, Enterprise Plus, Standard un vSphere Desktop. Šīs versijas atšķiras ne tikai ar cenu, bet arī ar esošajām funkcijām, piemēram, IO Control, maksimālo virtuālo procesoru skaitu vai virtuālajiem sadalītajiem komutatoriem. Divas vSphere pamatizdevumu versijas ir īpaši izstrādātas maziem un vidējiem uzņēmumiem.

vSphere 8 Enterprise Plus ir jaunākā VMware virtualizācijas platformas versija

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir programmatūras produktu un funkciju kopums datu centru un serveru virtualizācijai. Pamatproduktus VMware ESXi un VMware vCenter Server visbiežāk izmanto, lai virtualizētu operētājsistēmas datu centros ar VMware programmatūru. VMware ESXi ir hipervizors, kas nodrošina virtualizāciju, VMware vCenter Server ir uz to balstīta pārvaldības saskarne, kas nodrošina arī citu produktu (piemēram, VMware vCenter Site Recovery Manager, VMware vRealize Operations Manager) un funkciju (piemēram, VMware vMotion, VMware HA, VMware) un funkciju (piemēram, VMware vMotion, VMware HA, VMWOR) darbību. DRS). VMware vSphere ir arī pamats mākoņvides izveidei ar VMware programmatūru (VMware vCloud Director).

VMware vSphere 8 Enterprise Plus atbalsta plašu virtualizācijas tehnoloģiju klāstu

vSphere 8 Enterprise Plus - VMware virtualizācijas platforma: vSphere 8 Enterprise Plus ir balstīta uz virtualizācijas koncepciju un izmanto tās iespējas, lai pārveidotu datu centru par vienkāršotu mākoņdatošanas infrastruktūru. Tas ļauj IT organizācijām elastīgi un uzticami sniegt IT pakalpojumus. VMware vSphere kā mākoņa operētājsistēma pārvalda lielas infrastruktūras, piemēram, krātuves, tīklus un procesorus, dinamiskā un viendabīgā darbības vidē. Turklāt šis programmatūras komplekts spēj pārvaldīt visus datu centra sarežģījumus. 

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.