Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€3 619,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: Jūsu IT ainavas spēles mainītājs

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir kas vairāk nekā tikai virtualizācijas risinājums - tas ir spēles mainītājs, kas palīdz optimizēt jūsu IT infrastruktūru, uzlabot uzņēmuma darbību un galu galā palielināt jūsu uzņēmuma konkurētspēju. Laikmetā, kad digitalizācija un veiklība ir neatņemami biznesa veiksmes aspekti, VMware vSphere 8 Enterprise Plus var palīdzēt jums saglabāt vadību.

Mašrutējama virtualizācija un pārvaldība jūsu datu centram

VMware vSphere 8 Enterprise Plus nodrošina mērogojamību, automatizāciju un drošību, kas nepieciešama mūsdienu uzņēmumiem, lai apmierinātu augošās IT prasības. Pateicoties visaptverošajam funkciju kopumam, tas ļauj uzņēmumiem efektīvi palielināt datu centra jaudu, automatizēt IT procesus un aizsargāt datus un lietojumprogrammas. Šīs funkcijas apvienojumā ar VMware ilggadējo pieredzi un zināšanām padara vSphere 8 Enterprise Plus par ideālu risinājumu jebkurai IT videi neatkarīgi no tās lieluma vai sarežģītības.

Augsta veiktspēja un uzticamība, uz ko var paļauties

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir izstrādāts uzņēmumiem, kuriem nepieciešama augsta veiktspēja un uzticamība. Ar tādām funkcijām kā Distributed Resource Scheduler (DRS) un High Availability (HA) jūs varat nodrošināt, ka jūsu slodzes vienmēr saņem nepieciešamos resursus un līdz minimumam samazina dīkstāvi. Tādējādi tiek uzlabota veiktspēja un uzticamība, kas ļauj jums netraucēti un efektīvi vadīt uzņēmumu.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: ieguldījums jūsu uzņēmuma nākotnē

Ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus jūs investējat ne tikai tehnoloģiskajā risinājumā, bet arī sava uzņēmuma nākotnē. Ar savām uzlabotajām funkcijām un iespējām, kas ļauj optimizēt IT un uzlabot uzņēmējdarbības procesus, vSphere 8 Enterprise Plus var palīdzēt nodrošināt jūsu uzņēmuma nākotni.

Veidojiet nākotni ar mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos

VMware vSphere 8 Enterprise Plus galvenā iezīme ir mākslīgā intelekta (AI) un mašīnmācīšanās (ML) atbalsts. Izmantojot vSphere 8 Enterprise Plus, jūs varat pārvaldīt mākslīgā intelekta un ML slodzes, izmantojot to pašu platformu, ko jau izmantojat tradicionālajām lietojumprogrammām. Tas paver jaunas automatizācijas, efektivitātes paaugstināšanas un inovāciju iespējas, kas var sagatavot jūsu uzņēmumu nākotnei.

Drošība un atbilstība Enterprise līmenī

Ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus jūs varat būt droši, ka jūsu dati un lietojumprogrammas ir drošībā. Ar iebūvētajām drošības funkcijām, piemēram, Secure Boot, Virtual Trusted Platform Module (vTPM) un šifrētu vMotion, varat nodrošināt augstu darba slodžu drošības līmeni. Turklāt vSphere 8 Enterprise Plus palīdz izpildīt atbilstības prasības, piedāvājot revīzijas liecību, uz lomām balstītas piekļuves un citas funkcijas.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus izvēle ir stratēģisks lēmums, kas var sagatavot jūsu uzņēmumu nākotnei. Pateicoties uzlabotai funkcionalitātei, mērogojamībai un drošībai, vSphere 8 Enterprise Plus var palīdzēt jums racionalizēt IT pārvaldību, uzlabot uzņēmējdarbības procesus un galu galā nostiprināt konkurētspēju. Pieņemiet lēmumu un atklājiet, kā VMware vSphere 8 Enterprise Plus var pārveidot jūsu uzņēmumu.

Optimizējiet un automatizējiet IT ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus

Ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus jūs iegūstat risinājumu, kas sniedzas tālāk par vienkāršu virtualizāciju. Tas sniedz rīkus, kas nepieciešami, lai optimizētu un automatizētu IT vidi, lai jūs varētu mazāk laika veltīt IT infrastruktūras pārvaldībai un vairāk laika stratēģiskiem uzdevumiem.

Dinamiska resursu pārvaldība un slodzes līdzsvarošana

VMware vSphere 8 Enterprise Plus piedāvā inteliģentu resursu pārvaldību, kas palīdz palielināt veiktspēju un uzlabot pieejamību. Sadalīto resursu plānotājs (DRS) un uzglabāšanas DRS ļauj dinamiski līdzsvarot slodzi un optimāli izmantot resursus, automātiski pārvietojot darba slodzi starp resursiem, lai izvairītos no veiktspējas sastrēgumiem un saglabātu līdzsvaru.

IT procesu automatizēšana un organizēšana

Izmantojot tādas funkcijas kā vRealize Orchestrator un Auto Deploy, vSphere 8 Enterprise Plus ļauj automatizēt un organizēt dažādus IT procesus. Šie rīki palīdz palielināt efektivitāti, samazināt kļūdu skaitu un ietaupīt laiku, automatizējot hostu nodrošināšanu, lietojumprogrammu konfigurēšanu un citus periodiskus uzdevumus.

Ar VMware vSphere 8 Enterprise Plus nodrošiniet savu uzņēmumu ar nākotni

VMware vSphere 8 Enterprise Plus ir ne tikai ieguldījums jūsu pašreizējā IT infrastruktūrā - tas ir ieguldījums jūsu uzņēmuma nākotnē. Plašais atbalsts jaunajām tehnoloģijām un standartiem palīdz nodrošināt jūsu uzņēmuma nākotni.

Jaunu tehnoloģiju un standartu atbalsts

Ar vSphere 8 Enterprise Plus jūs vienmēr turēsiet roku uz pulsa. Tā atbalsta jaunākos aparatūras, operētājsistēmu un lietojumprogrammu platformu standartus, tostarp jaunākās paaudzes x86 mikroshēmas, viesoperētājsistēmas un konteineru ietvarstruktūras. Tā piedāvā arī uzlabotas iespējas mākslīgā intelekta un ML darba slodzēm, lai jūs varētu viegli integrēt jaunās tehnoloģijas savā IT vidē.

Viegla integrācija mākonī

VMware vSphere 8 Enterprise Plus padara mākoņdatošanas integrāciju vienkāršu. Izmantojot Hybrid Cloud Extension (HCX), jūs varat bez problēmām savienot savu lokālo infrastruktūru ar mākoni un pārvietot slodzes starp dažādiem mākoņiem un lokālo datu centru. Tas ļauj pilnībā izmantot mākoņa priekšrocības, neatsakoties no esošās IT infrastruktūras.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus sniedz jums nepieciešamos rīkus un funkcijas, lai risinātu mūsdienu IT vides izaicinājumus un sagatavotu uzņēmumu nākotnei. Pateicoties uzlabotai funkcionalitātei, mērogojamībai un drošībai, tā var palīdzēt jums optimizēt IT pārvaldību, uzlabot uzņēmējdarbības procesus un nostiprināt konkurētspēju. Uzziniet, kā VMware vSphere 8 Enterprise Plus var pārveidot jūsu uzņēmumu.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.