Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€470,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit mazajiem uzņēmumiem

VMware vSphere 8 Essentials Kit ir sākuma komplekts, kas ļauj maziem uzņēmumiem virtualizēt un centralizēti pārvaldīt savus fiziskos serverus. Rezultāts ir zemākas aparatūras izmaksas, lielāka darbības efektivitāte un mazākas sākotnējās investīcijas. Komplektā ir iekļautas sešas procesora licences vSphere Essentials (trīs serveriem, līdz diviem procesoriem uz serveri) un viena licence vCenter Server Essentials.

VMware ir cītīgi strādājusi, lai novērstu bezmaksas vSphere hipervizora fiziskos ierobežojumus. Piemēram, operētājsistēmā vSphere 5 atmiņas limits joprojām ir 32 GB. Ar ESXi 6.5 tagad nav citu aparatūras ierobežojumu, kā vien maksimālais divu fizisko procesoru un astoņu vCPU skaits vienai virtuālajai mašīnai. Divu sešu kodolu Xeon procesoru ar 128 GB RAM un RAID konfigurāciju darbināšana vienā datorā vairs nav problēma. Šādi konfigurēts dators ir ļoti jaudīgs virtualizācijas resursdators, un tam nav nepieciešamas maksas licences.

VSphere 8 Essentials Kit ir paredzēts maziem uzņēmumiem, kuriem serveru konsolidācijai ir nepieciešami līdz 3 hostiem un 2 procesori katrā. Ietver vSphere (tikai ESXi) un vCenter Server centralizētai hostu un virtuālo mašīnu pārvaldībai. Ja jums ir nepieciešamas papildu funkcijas, piemēram, augsta pieejamība, jums jāizpēta vSphere Essentials Plus komplekts (plus zīme nosaukumā atšķiras).

vSphere 8 Essentials Kit īsumā

Protams, maksas programmatūra piedāvā vairāk funkciju nekā bezmaksas produkti. Šajā gadījumā bezmaksas vSphere versijai trūkst noteiktu rīku un funkciju, piemēram, vMotion, Fault Tolerance vai vSAN. Visām šīm funkcijām ir nepieciešami vismaz trīs servera mezgli. Ierobežojumus, kas saistīti ar bezmaksas vSphere versijām, var iedalīt divās jomās: Aparatūras un funkciju komplekts.

Tāpēc nākotnes virtuālās mašīnas, kas izmanto DirectPath I/O, varēs izmantot vairāk virtualizācijas funkciju, piemēram, vMotion, nevis būs piesaistītas sākotnējam resursdatoram. Šai funkcijai nepieciešama jaunā virtuālās aparatūras 20. versija.

vSphere 8 Essentials Kit Scaling Groups

Uzņēmums VMware izstādē Explore 2022 (agrāk VMworld) demonstrēja nākamos galvenos vSphere un vSAN laidienus. Galvenās jaunās funkcijas ietver ierīču virtualizācijas paplašinājumus (DVX), lielāku vHardware 20 mērogojamību, konfigurācijas politikas ierīču grupām, vTPM un vSphere datu kopām.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.