Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10597
 • VS8-STD-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€896,90 * €995,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard - nākamās paaudzes virtualizācijas risinājums

VMware vSphere 8 Standard ir mūsdienīgs virtualizācijas risinājums, kas palīdz uzņēmumiem optimizēt IT infrastruktūru, palielināt veiktspēju un vienkāršot serveru un lietojumprogrammu pārvaldību. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vSphere 8 Standard ir izcila izvēle jūsu virtualizācijas vajadzībām.

VMware vSphere 8 galvenās funkcijas Standard

 1. Serveru virtualizācija: VMware vSphere 8 Standard ļauj pārvērst fiziskos serverus virtuālās mašīnās (VM). Tas ļauj efektīvi izmantot resursus un ietaupīt izmaksas.
 2. Augsta pieejamība: Produkts piedāvā integrētas funkcijas, lai garantētu augstu lietojumprogrammu pieejamību. Aparatūras atteices gadījumā datu zudums ir samazināts līdz minimumam, un jūsu pakalpojumi ir pastāvīgi pieejami.
 3. Uzlabota drošība: VMware vSphere 8 Standard ietver tādas drošības funkcijas kā šifrēšana, identitātes pārvaldība un uz drošību orientēta arhitektūra, lai aizsargātu jūsu datus un lietojumprogrammas.
 4. Efektīva pārvaldība: platforma nodrošina jaudīgus rīkus virtuālās vides pārvaldībai un uzraudzībai, lai nodrošinātu efektīvu resursu izmantošanu.

VMware vSphere 8 priekšrocības Standard

 • Izmaksu ietaupījums: Konsolidējot serverus un virtualizējot IT infrastruktūru, jūs varat ietaupīt ievērojamas aparatūras izmaksas.
 • Elastība un mērogojamība: VMware vSphere 8 Standard ļauj pēc vajadzības mērogot resursus atbilstoši mainīgajām prasībām.
 • Labāka veiktspēja: optimizēta resursu izmantošana un augsta lietojumprogrammu pieejamība uzlabo jūsu IT infrastruktūras veiktspēju.

IT infrastruktūras nākotne ar VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard ir galvenais risinājums, lai jūsu IT infrastruktūru paceltu nākamajā līmenī. Ar tās inovatīvajām funkcijām un VMware pārbaudīto uzticamību jūs esat labi sagatavoti, lai risinātu digitālās transformācijas izaicinājumus. Palieliniet savu IT resursu efektivitāti un nodrošiniet savu biznesa lietojumprogrammu nākotni ar VMware vSphere 8 Standard. Tas ir nākamās paaudzes virtualizācijas risinājums, kas palīdz jums saglabāt konkurētspēju strauji mainīgajā IT pasaulē.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas