Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€995,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

Kas jauns VMware vSphere 8 Standard versijā

VMware vSphere 8 Standard ir viena no četrām vSphere versijām. vSphere 8 Standard tiek licencēta pēc fiziskajiem resursdatora procesoriem. Kopš 7. versijas maksimālais procesora kodolu skaits ir ierobežots līdz 32. Galvenās atmiņas lielums netiek ņemts vērā. Licencētā vSphere serverī var darboties jebkurš skaits virtuālo mašīnu (VM). Neietver vCenter Server (/vendor/vmware/vcenter-server/standard/). Galvenie vSphere Standard izmantošanas gadījumi ir serveru konsolidācija un darbības nepārtrauktība.

vSphere 8 Standard ietver jaunas funkcijas un uzlabojumus

Ir pierādīts, ka, veicot vSphere sistēmu atjaunināšanu, vCenter versija vienmēr ir lielāka vai vienāda ar ESXi versiju. Tas nodrošina, ka varat izmantot visas jaunākās vSphere versijas jaunās funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas par vSphere izveides numuriem, skatiet VMware vCenter Server izveides numuri un versijas un VMware ESXi/ESX izveides numuri un versijas. Informāciju par vSphere Back-in-Time versiju atjaunināšanas ierobežojumiem skatiet VMware zināšanu bāzes rakstā 67077.

vSphere Cluster Service (vCLS) uzlabojumi: Izmantojot vSphere 7.0 3. atjauninājumu, vSphere administratori var konfigurēt vCLS virtuālās mašīnas darbināšanai konkrētos datu krātuvēs, konfigurējot vCLS datu krātuves iestatījumus katras kopas virtuālajām mašīnām. Administratori var arī definēt datu apstrādes politikas, lai noteiktu, kā vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) jāizvieto vCLS proxy VM (vCLS VM) un citu darba slodzes VM grupas.

VMware vSphere 8 Standard nodrošina ļoti elastīgu virtualizācijas platformu

VMware vSphere 8 Standard ir datu centru un serveru virtualizācijas platforma, kas ir galvenais digitālais pamats mākoņu infrastruktūrām. Izmantojot vSphere 8 Standard, datu centrus var viegli pārveidot par mākoņvidēm neatkarīgi no ierīču lietojumprogrammām un operētājsistēmām.

VMware vSphere 8 Standard - VMware virtualizācijas platforma: vSphere 8 Standard ir balstīta uz virtualizācijas koncepciju un izmanto tās iespējas, lai datu centru pārveidotu par vienkāršotu mākoņdatošanas infrastruktūru. Tas ļauj IT organizācijām elastīgi un uzticami sniegt IT pakalpojumus. VMware vSphere 8 Standard kā mākoņa operētājsistēma pārvalda lielas infrastruktūras, piemēram, krātuves, tīklus un procesorus, dinamiskā un viendabīgā darbības vidē. Turklāt šis programmatūras komplekts spēj pārvaldīt visus datu centra sarežģījumus.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.