Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10565
  • VS6-ESSL-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€317,90 * €351,90 * (9,66% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"

VMware vSphere 6 Essentials - efektīvs risinājums nelielu IT vidu virtualizācijai

VMware vSphere 6 Essentials ir visaptverošs risinājums maziem uzņēmumiem un IT nodaļām, kas vēlas efektīvi un vienkārši virtualizēt savu IT vidi. Ar visaptverošu pārvaldības rīku kopumu, stabilām drošības funkcijām un progresīvām virtualizācijas tehnoloģijām vSphere 6 Essentials nodrošina stabilu platformu jūsu IT vajadzībām.

Jaudīga virtualizācija un pārvaldība ar vSphere un vCenter Server

VSphere 6 Essentials pamatā ir jaudīgais ESXi hipervizors, kura pamatā ir pārbaudīta vSphere tehnoloģija. Tas ļauj efektīvi konsolidēt serverus, uzlabot resursu izmantošanu un palielināt sistēmas pieejamību. Kopā ar vCenter Server jūsu virtuālās infrastruktūras centralizētai pārvaldībai vSphere 6 Essentials nodrošina pilnīgu un integrētu risinājumu, kas vienkāršo jūsu IT vides darbību, pārvaldību un mērogojamību.

Robustas drošības un datu aizsardzības funkcijas

Izmantojot vSphere 6 Essentials, jums ir pieejamas spēcīgas drošības funkcijas, kas paredzētas datu un lietojumprogrammu aizsardzībai. Tas ietver tādas funkcijas kā VM šifrēšana, drošas palaišanas opcijas un integrācija ar VMware NSX, kas nodrošina uzlabotu tīkla drošību. Turklāt vSphere 6 Essentials pakotne nodrošina jaudīgas datu aizsardzības un avārijas atjaunošanas funkcijas, tostarp iespēju veikt ātru un uzticamu VM dublēšanu un atjaunošanu.

Elastība un mērogojamība turpmākai izaugsmei

Izmantojot VMware vSphere 6 Essentials, varat būt pārliecināti, ka jūsu IT infrastruktūra var augt atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Produkts piedāvā elastīgas mērogošanas iespējas, kas ļauj jums pievienot papildu serverus un datu glabātuvi, pieaugot jūsu uzņēmumam.

IT infrastruktūras elastība

Galvenā VMware vSphere 6 Essentials priekšrocība ir iespēja ātri un viegli pielāgot savu infrastruktūru pēc vajadzības. Virtualizācija ļauj jebkurā laikā pievienot jaunus virtuālos datorus, pielāgot esošos un pēc vajadzības pārdalīt resursus. Tas ļauj maksimāli palielināt IT vides efektivitāti un nodrošināt, ka jūsu lietojumprogrammām vienmēr ir pieejami nepieciešamie resursi.

Mērogojamība izaugsmei un paplašināšanai

Izmantojot VMware vSphere 6 Essentials, varat būt droši, ka jūsu IT infrastruktūra var augt līdz ar uzņēmuma vajadzībām. Produkts piedāvā elastīgas mērogošanas iespējas, kas ļauj jums pievienot papildu serverus un datu glabātuvi, kad jūsu bizness paplašinās.

Secinājums - VMware vSphere 6 Essentials: visaptverošs risinājums mazām IT vidēm

Kopumā VMware vSphere 6 Essentials ir spēcīgs un rentabls risinājums maziem uzņēmumiem un IT nodaļām, kas vēlas sākt virtualizācijas procesu. Tā visaptverošās pārvaldības iespējas, modernās drošības funkcijas un spēja pielāgoties uzņēmuma vajadzībām ir vērtīgs ieguldījums IT vides efektivitātē un elastībā.

Ieguldījums jūsu IT nākotnē

Iegādājoties VMware vSphere 6 Essentials, jūs ieguldāt līdzekļus risinājumā, kas ir izstrādāts, lai apmierinātu jūsu pašreizējās vajadzības, vienlaikus piedāvājot potenciālu turpmākai izaugsmei. Neatkarīgi no tā, vai sperat pirmos soļus virtualizācijas jomā vai vēlaties optimizēt esošo IT infrastruktūru, vSphere 6 Essentials ir pieejami nepieciešamie rīki un funkcijas.

Izmantojiet virtualizācijas priekšrocības ar VMware vSphere 6 Essentials

Iedomājieties IT vidi, kas ir viegli pārvaldāma, droša un pielāgojama jūsu īpašajām vajadzībām. Tas ir tas, ko varat sagaidīt, izmantojot VMware vSphere 6 Essentials. Izmantojiet virtualizācijas iespējas un padariet savu IT par efektīvu biznesa partneri.

VMWare vSphere 6 Essentials - soli pa solim virtualizācijā

VMware vSphere 6 Essentials ir ne tikai jaudīga platforma, bet arī ideāls sākumposms uzņēmumiem, kas sper pirmos soļus virtualizācijas jomā. Tās intuitīvie pārvaldības rīki un viegli lietojamās funkcijas ļauj pat mazāk tehniski zinošiem lietotājiem gūt maksimālu labumu no savas IT infrastruktūras.

Viegla ieviešana un pārvaldība

Pateicoties centralizētai pārvaldībai, izmantojot VMware vCenter Server, vSphere 6 Essentials nodrošina viegli pārvaldāmu un organizētu virtualizācijas platformu. Izmantojot intuitīvu lietotāja saskarni, varat izveidot, konfigurēt un uzraudzīt virtuālos datorus, lai optimizētu IT vides darbību. Arī dublējumu izveide un atjaunošana ir vienkārša un saprotama, tādējādi ievērojami atvieglojot sistēmu uzturēšanu un datu aizsardzību.

VMware apmācība un atbalsts

VMware piedāvā plašus mācību un atbalsta resursus vSphere 6 Essentials. Neatkarīgi no tā, vai apgūstat virtualizācijas pamatus, vai jums ir konkrēti jautājumi par vSphere izmantošanu jūsu IT vidē, VMware ir gatava palīdzēt. Turklāt, iegādājoties vSphere 6 Essentials, jūs iegūstat piekļuvi aktīvai ekspertu un lietotāju kopienai, kas var sniegt vērtīgu informāciju un atbalstu.

VMWare vSphere 6 Essentials - ilgtspējīgs ieguldījums jūsu IT infrastruktūrā

VMware vSphere 6 Essentials ir vairāk nekā tikai produkts - tas ir ilgtspējīgs ieguldījums jūsu IT infrastruktūras veiktspējā un efektivitātē. Pateicoties tā stabilajai arhitektūrai un bagātīgajam funkciju komplektam, tas nodrošina risinājumu, kas jums kalpos gadiem ilgi, vienlaikus ļaujot izmantot nepārtrauktus atjauninājumus un uzlabojumus.

Ilgtermiņa uzticamība un veiktspēja

Izmantojot vSphere 6 Essentials, varat rēķināties ar uzticamu un jaudīgu virtualizācijas risinājumu. VMware ir pazīstama ar savu stabilitāti un veiktspēju, un vSphere 6 Essentials nav izņēmums. Uz šo platformu var paļauties, lai darbinātu biznesam kritiski svarīgas lietojumprogrammas, vienlaikus nodrošinot augstu pieejamību un veiktspēju.

Pastāvīgi uzlabojumi un atjauninājumi

VMware ir pazīstama ar aktīvu produktu izstrādi un regulāriem atjauninājumiem. Izmantojot vSphere 6 Essentials, jūs gūsiet labumu no šīs apņemšanās. Jūs regulāri saņemat atjauninājumus un uzlabojumus, kas ievieš jaunas funkcijas, uzlabo drošību un veiktspēju un optimizē integrāciju ar citiem VMware produktiem un tehnoloģijām. Šie nepārtrauktie uzlabojumi nodrošina, ka jūsu IT infrastruktūra vienmēr ir atjaunināta un jūs varat izmantot jaunākās tehnoloģijas un labāko virtualizācijas praksi.

Secinājums - ieguldiet nākotnē ar VMware vSphere 6 Essentials

VMware vSphere 6 Essentials nodrošina stabilu un rentablu risinājumu maziem uzņēmumiem un IT nodaļām, kas vēlas sākt virtualizācijas procesu. Tā visaptverošie pārvaldības rīki, spēcīgās drošības funkcijas un spēja pielāgoties uzņēmuma vajadzībām ir stabils ieguldījums IT infrastruktūras nākotnē. Veiciet lēcienu virtualizācijā ar vSphere 6 Essentials un pārliecinieties, kā tas var mainīt jūsu uzņēmumu uz labo pusi.

Optimāli investējiet ar VMware vSphere 6 Essentials

Ar VMware vSphere 6 Essentials jūs iegūstat ne tikai virtualizācijas risinājumu, bet arī pilnvērtīgu paketi, kas palielina jūsu IT infrastruktūras veiktspēju un uzticamību. Tas ir ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies, jo palielinās jūsu IT vides efektivitāti, elastību un drošību.

Izmantojiet virtualizāciju ar VMware vSphere 6 Essentials

Izbaudiet virtualizācijas priekšrocības klātienē, izmantojot VMware vSphere 6 Essentials. Ar jaudīgo tehnoloģiju un viegli lietojamām funkcijām tā nodrošina jums platformu, kas var revolucionāri mainīt jūsu IT infrastruktūru. Izmantojiet vSphere 6 Essentials piedāvātās iespējas un pielāgojiet savu IT vidi nākotnei.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS"
2023. gada 14. jūl.

Einfach und unkompliziert

Der Kaufprozess war einfach und unkompliziert. Das Programm kam prompt an. Sehr zufrieden!

2023. gada 14. jūl.

Sehr kundenorientiert

Hervorragender Kundenservice, schnelle Lieferung und einfacher Bestellprozess. Das ist mein neuer Go-To-Shop!

2023. gada 14. jūl.

Niesamowita obsługa klienta

Miałem mały problem z instalacją programu, a wsparcie pomogło mi natychmiast. Bardzo przyjazny i kompetentny zespół. Zdecydowanie zamówię ponownie!

2023. gada 14. jūl.

Proceso de compra sencillo

El pedido fue muy sencillo y recibí el software rápidamente. El pago también fue fácil. ¡Sigan así!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.