Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10603
  • WS17-PLAY-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€110,90 * €123,90 * (10,49% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"

Atklājiet virtualizācijas pasauli ar VMware Workstation Player 17 operētājsistēmai Windows

Iepazīstināšana ar VMware Workstation Player 17

Laipni lūgti virtuālo mašīnu pasaulē! VMware Workstation Player 17 operētājsistēmai Windows paver durvis daudzām iespējām gan izstrādātājiem, gan IT profesionāļiem, gan iesācējiem. Šī jaudīgā programmatūra ļauj iestatīt un darbināt virtuālās mašīnas jūsu Windows datorā, izmantojot intuitīvu lietotāja saskarni.

Elastība un savietojamība

Ar VMware Workstation Player 17 varat izveidot, palaist un kopīgot virtuālās mašīnas neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis profesionālis. Pateicoties plašajam atbalstīto operētājsistēmu klāstam, tostarp Windows, Linux un citām operētājsistēmām, jums ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko vidi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties testēt lietojumprogrammas, izstrādāt jaunu programmatūru vai simulēt sarežģītus tīklus, VMware Workstation Player 17 piedāvā pareizos rīkus jūsu projektiem.

Jaudīgas funkcijas produktivitātei un drošībai

Strādājiet efektīvāk ar tādām funkcijām kā momentuzņēmumi, kas ļauj fiksēt virtuālās mašīnas stāvokli noteiktā brīdī un vajadzības gadījumā to atjaunot. Turklāt VMware Workstation Player 17 nodrošina drošu smilšu kastes vidi, kurā varat testēt jaunu programmatūru vai izolēti palaist aizdomīgus failus, neapdraudot saimnieka operētājsistēmu. Izmantojot iespēju izolēt virtuālās mašīnas un kontrolēt tīkla savienojumus, jūs varat aizsargāt savus datus un privātumu, kamēr veicat darbu.

Nevainojama integrācija un lietošanas ērtums

VMware Workstation Player 17 nevainojama integrācija jūsu darba vidē ļauj viegli izveidot, pārvaldīt un kopīgot virtuālās mašīnas. Pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam un intuitīvajai vadībai, varat ātri sākt darbu un pilnībā izmantot virtualizācijas potenciālu, neveicot sarežģītas konfigurācijas. Pateicoties augstas izšķirtspējas displeju un vairāku monitoru konfigurāciju atbalstam, varat viegli pārvaldīt savas virtuālās mašīnas un bez problēmām pārslēgties starp dažādām sistēmām.

Izbaudiet IT nākotni ar VMware Workstation Player 17 Windows un atklājiet jaunu elastības, produktivitātes un drošības dimensiju. Palieliniet savu efektivitāti, samaziniet risku un izbaudiet virtualizācijas neierobežotās iespējas - un tas viss ar īpaši jūsu vajadzībām izstrādātu programmatūru. Sāciet darbu jau šodien un iegremdējiet sevi inovāciju un iespēju pasaulē!

Papildu saites uz "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas