Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10465
  • R18-01853
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€357,90 * €892,90 * (59,92% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x User CAL
Sistēma  Windows Server 
CAL User CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Terminalserver nav saderīgs(RDS CAL  skats)


Katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt Server pakalpojumiem Microsoft Windows Server 2022 Standard- vai Datacenter-izdevumā ar jebkuru Windows-atbalstītu ierīci, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence lietotājiem (User CAL), kas nav iekļauta Server licencē. Šī ir vienīgā licence, kas nodrošina individuālu User ar atbilstošām piekļuves tiesībām Server. Nav svarīgi, vai autorizētais User CAL izmanto Desktop datoru, portatīvo datoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Pircējs User CAL var brīvi izlemt, kuru Windows atbalstošu galiekārtu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 25 iepakojuma lietotāja CAL

Katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt Microsoft Windows Server 2022 standarta vai datu centra versijas servera pakalpojumiem, izmantojot jebkuru ierīci ar Windows, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence lietotājiem (User CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai tā atsevišķam lietotājam tiek piešķirtas atbilstošas piekļuves tiesības serverim. Nav svarīgi, vai autorizētais lietotājs CAL izmanto galddatoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tādējādi User CAL pircējs var brīvi izlemt, ar kādu Windows atbalstošu galiekārtu viņš vēlas piekļūt Windows Server 2022.

Jau tagad Wiresoft var atrast lietotas lietotāja licences jaunajam Windows Server 2022 serverim! Izmantojiet zemāku cenu nekā programmatūras tirdzniecībā piedāvātās klientu piekļuves licences lietotājiem, kā arī priekšrocības, ko sniedz iespēja pašam noteikt precīzu lietotāju licenču skaitu, kas jums nepieciešams, lai piekļūtu Windows Server programmatūrai!

Windows Server 2022 neierobežota lietošana ar izmantoto lietotāja CAL

Jaunā Microsoft programmatūra Windows Server 2022 ir balstīta uz operētājsistēmu Windows 10 - jau standarta versijā tai ir daudz jaunu funkciju, kas nodrošina vēl lielāku drošību, īpaši sarežģītiem tīkliem, kā arī papildu iespējas attiecībā uz datu, lietojumprogrammu un pakalpojumu koplietošanu ar citiem, bet plašākā Datacenter Edition versijā jūs varat izmantot paplašināto funkcionalitāti. Izmantojot šīs Windows Server 2022 versijas, lietotāji ar lietotāja licences licencēm var izmantot arī daudzās iespējas un veiktspējas uzlabojumus hibrīda scenārijos, īpaši attiecībā uz virtualizāciju un Windows konteineru izmantošanu.

Augstāka tīkla drošība ar Windows Server 2022

Drošības faktors joprojām ir vissvarīgākais jautājums tīklu izveidē un administrēšanā. Jaunajā Windows Server 2022 versijā lietotājiem ar lietotāja licences licencēm ir pieejamas daudzas jaunas funkcijas, lai uzlabotu datu un pakalpojumu aizsardzību. Papildus TLS 1.3 - jaunākajai transporta slāņa drošības versijai - tie ietver arī koda integritāti saskaņā ar VBS (uz virtualizāciju balstīta drošība), TPM 2.0 (Trusted Platform Module) funkciju, kā arī uz hipervizoru balstītu drošību (HVCI). RDMA tīklu šifrēšanai, izmantojot SMB (Server Message Block), var izmantot AES-128 un AES-256 standartus, kā arī, papildus citām funkcijām, Virtual OSE (Operating System Environment).

Lietotāja CAL ļauj izmantot arī citas funkcijas, piemēram, Hyper-V, SDN (Software-Defined Networking), SSD (Storage Spaces Direct), kā arī SVM (Shielded Virtual Machines ) un Storage Replica, lai izveidotu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras, kas ir pieejamas lietotājiem atkarībā no Server 2022 Edition.

Konteineru platformu pārvaldība operētājsistēmā Windows Server 2022

Licencētiem lietotājiem ir pieejamas arī uzlabotas lietojumprogrammu saderības funkcijas, izmantojot Windows Containers Windows Server 2022, kā arī Windows Container lietotāja saskarnes uzlabojumi ar Kubernetes, kas nozīmē arī plašāku atbalstu un lielāku veiktspējas uzlabošanu. Konteineru izveide ir optimizēta arī .NET lietojumprogrammām.

Jauni glabāšanas un migrācijas pakalpojumi operētājsistēmai Windows Server 2022

Windows Server 2022 ietver arī papildu funkcijas glabāšanas migrācijas pakalpojumos, kas attiecas uz datu un pakalpojumu migrēšanas iespējām: User CAL atkarībā no izdevuma piedāvā dažādus papildinājumus un uzlabojumus, piemēram, vietējo lietotāju vai grupu, kā arī krātuves migrāciju, kā arī atsevišķu serveru - īpaši Linus serveru - un failover klasteru migrāciju.

Izmantojot lietotāja klienta piekļuves licenci, varat izmantot arī daudzus citus Windows Server 2022 veiktspējas uzlabojumus, tostarp standarta Microsoft Edge izmantošanu, kā arī uzlabojumus pārraides kontroles protokolā (TCP), saņemšanas segmentu apvienošanu (RSC) un nesenā ACKnowledgment (RACK), kā arī atbalstu iegultai virtualizācijai ar AMD procesoriem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Windows Server 2022 veiktspēju, vienkārši sazinieties ar Wiresoft pārstāvi.

Kā licencēšana darbojas ar Lietota programmatūra lietotāja licences licencēm Windows Server 2022?

Būtībā, izmantojot lietotu programmatūru no Wiresoft, jāatzīmē, ka ar Lietotāju licences Windows Server 2022 tā satur tādu pašu piekļuves iespēju klāstu kā jauns produkts - vienmēr saistībā ar funkcijām, kas pieejamas attiecīgajā izdevumā. Vēl viena lietotu Lietotāja licenču licenču licenču iegādes priekšrocība ir iespēja individuāli noteikt, cik individuālu klienta piekļuves licenču vēlaties iegādāties. Izmantojot lietotu programmatūru no Wiresoft, nav nekādu ierobežojumu, jo lietotāja licences ir sadalītas, kā to nosaka Microsoft. Tas nozīmē, ka jo īpaši pašnodarbinātie un mazāki uzņēmumi var ietaupīt naudu, iegādājoties programmatūru, jo Wiresoft ļauj viņiem aprēķināt licences prasības pēc individuāla pasūtījuma.

Kā Windows Server 2022 tiek licencēts ar lietotāja CAL?

Microsoft licenču pārvaldība cita starpā nosaka, ka katram atsevišķam lietotājam jāpiešķir atsevišķa klienta piekļuves licence, lai piekļūtu kādai no Windows Server 2022 versijām - Standard vai Datacenter. Tāpat kā iepriekšējo servera versiju licencēšanas gadījumā User CAL versijai jābūt vismaz vienādai vai augstākai par identisko Windows servera versiju, lai varētu piekļūt tās funkcijām galīgajā ierīcē, kurā ir Windows. Šajā lietotāja licences licencē ir iekļautas tikai Windows Server 2022 klienta/servera vides piekļuves tiesības, bet nav programmatūras, kas vispirms ir jāinstalē.

Microsoft licenču modelis piedāvā divu veidu licences licenču licences Windows Server 2022:

  • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2022: tā piešķir īpašas lietotāja servera piekļuves tiesības neatkarīgi no gala ierīces
  • Ierīces CAL Windows Server 2022: tā piešķir servera piekļuves tiesības īpašai gala ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim)

Ir iespējams paralēli licencēt arī lietotāja CAL un ierīces CAL.

Kādas ir Windows Server 2022 klientu piekļuves licenču licencēšanas priekšrocības?

 Windows Server 2022 , kā arī vecāku versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, salīdzinājumā ar licencēšanu, kas balstīta uz kodolu, piedāvā, pirmkārt, elastīgāku un tādējādi uz vajadzībām balstītu tiesību pārvaldību visiem attiecīgajiem lietotājiem. Iegādājoties lietotās lietotāja piekļuves licences no Wiresoft, citādi noteiktā, stingrā licencēšanas skala vairs netiek piemērota - tāpēc jūs no mums iegādājaties tieši tik lietotāju CAL, cik jums patiešām nepieciešams, un ne vairāk, un jebkurā laikā varat iegādāties arī papildu individuālas lietotāju CAL .

Izmantojiet Windows Server 2022 lietotāja licenču saderību ar versijām!

Lietotāja CAL vietnē Windows Server 2022 pašlaik ir jaunākā klienta piekļuves licence, ko piedāvā Microsoft. Tas nozīmē, ka tas nodrošina attiecīgajam lietotājam ne tikai pašreizējā Windows Server 2022 piekļuves tiesības, bet arī piekļuves tiesības vecākām servera versijām, piemēram, 2019 (downgrade). Tādējādi šī lietotāja licences licence sniedz izšķirošu priekšrocību salīdzinājumā ar vecākajām lietotāja licences versijām, kas atkarībā no versijas ir derīgas tikai attiecīgajai Windows Server programmatūrai, kā arī iepriekšējām versijām, bet nav izmantojamas pašreizējai Windows Server 2022 versijai (jaunināšanai).

Kam jāpievērš uzmanība, licencējot Windows Server 2022 ar lietotāja CAL?

Kā jau minēts iepriekš, ar lietotāja CAL tikai viens lietotājs saņem piekļuves tiesības Windows Server 2022. Nav svarīgi, vai lietotāja CAL ir lietotā programmatūra vai jauna programmatūra.

Tiklīdz ir pabeigta lietotāja reģistrācija Lietotāja CAL, licenci nevar nodot citam lietotājam. Būtībā ir izslēgta arī CAL tipa maiņa, t. i., lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL. Tomēr ir iespējams paralēli izmantot Lietotāja licences un Ierīces licences, lai piekļūtu Windows Server 2022.

Šie Microsoft klientu piekļuves licenču pārvaldības noteikumi, kas attiecas uz klientu piekļuves licencēm, cita starpā kalpo arī tam, lai novērstu nesankcionētu trešo personu piekļuvi Windows Server 2022. Tādējādi lietotāja licences CAL nozīmē lielāku uzņēmuma un tā datu drošību, jo lietotāji, kuriem nav pareizas licences, nevar piekļūt serverim.

Kādas ir īpašās Windows Server 2022 lietotāja licences priekšrocības?

Attiecībā uz Windows Server 2022 pakalpojumu nodrošināto funkcionalitāti lietotāja CAL neatšķiras no ierīces CAL. Tomēr personīgā klienta piekļuves licence (lietotāja CAL) sniedz citas priekšrocības attiecībā uz piekļuves iespējām Windows serverim: katrs lietotājs, kas ir autorizēts, izmantojot lietotāja CAL Windows Server 2022, var izmantot jebkuru licencētu galiekārtu, kas atbalsta Windows, piemēram, uzņēmumā, lai piekļūtu serverim. Jo īpaši, ja darbinieks bieži piekļūst Windows serverim dažādās darbstacijās un vietās un izmanto ļoti dažādas gala ierīces, kas ir pieejamas, piemēram, lokāli, viņš ir elastīgāks nekā ar CAL, kas saistīta ar ierīci. Tāpēc User CAL ir lieliska priekšrocība, ja licencētais lietotājs ne vienmēr vēlas vai nevar izmantot vienu un to pašu galiekārtu.

Jūsu pircēja drošība ar lietotajām lietotāja licencēm Microsoft Windows Server 2022 no Wiresoft

Lietotāja licences Windows Server 2022 lietotāja licencēm varat iegādāties Wiresoft tiešsaistes veikalā, iegādājoties tikai vienu klienta piekļuves licenci kā lietotu programmatūru. Izmantojiet ne tikai zemāku lietotas programmatūras cenu salīdzinājumā ar jaunām CAL, bet arī pircēja drošību un citas priekšrocības:

  • Iegādājoties lietotu User CAL no Wiresoft, klients iegādājas oriģinālo vienu licenci, ko iepriekš iegādājās uzņēmums un pēc tam pārdeva Wiresoft.
  • Lietotu Microsoft Windows Server 2022 klientu piekļuves licenču tirdzniecības juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj gan pārdošanu galalietotājiem, gan iegādi un izmantošanu.
  • Ja piedāvāto Lietotāja CAL jau ir aktivizējis iepriekšējais īpašnieks, šī licence pirms pārdošanas uzņēmumam Wiresoft atkal ir dzēsta un atkal ir 100% brīvi lietojama.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.