Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10465
  • R18-01853
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€724,90 * €804,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x User CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā ar jebkuru ierīci, kas atbalsta Windows, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence lietotājiem (User CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence nodrošina atsevišķam lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības serverim. Nav svarīgi, vai autorizētais User CAL lietotājs izmanto galddatoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs User CAL var brīvi izlemt, kādu galiekārtu ar Windows operētājsistēmu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Optimizēta lietotāju pārvaldība ar Microsoft Windows Server 2022 - 25 iepakojums User CAL

Pārskats

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL (Client Access Licence) piedāvā visaptverošu risinājumu uzņēmumiem, kuriem nepieciešama uzlabota lietotāju pārvaldība un maksimāla mērogojamība. Izmantojot šo 25 licenču komplektu, jūs varat pilnībā izmantot Windows Server 2022 jaudu, vienlaikus nodrošinot efektīvu līdz 25 lietotāju pārvaldību.

Jaudīgas funkcijas

1. Nevainojama mērogojamība lielākām komandām: šī licenču pakete nodrošina vienmērīgu mērogošanu, lai jūsu tīklā integrētu līdz 25 lietotājiem. Windows Server 2022 nodrošina jaudīgu platformu efektīvai sadarbībai un vienmērīgai darba slodzes pārvaldībai pat lielākās komandās.

2. Uzlabota drošība vairākiem lietotājiem: Pasargājiet savu tīklu no apdraudējumiem ar Windows Server 2022 uzlabotajām drošības funkcijām. Katrs User CAL nodrošina drošu piekļuvi līdz 25 lietotājiem un aizsargā pret kibernoziegumiem.

3. Elastīga konfigurācija un ērta lietošana: Šī licenču pakete piedāvā ne tikai veiktspēju, bet arī elastību un ērtu lietošanu. Viegli pārvaldiet piekļuvi līdz 25 lietotājiem un pielāgojiet konfigurāciju, lai tā atbilstu jūsu organizācijas īpašajām prasībām.

Vienkārša administrēšana

1. Efektīva licenču pārvaldība vairākiem lietotājiem: Saglabājiet kontroli pār licencēm, izmantojot Windows Server 2022 efektīvu pārvaldības funkciju. 25 lietotājiem viegli pārraudzīt un pārvaldīt licenču izmantošanu.

2. Lietotājam draudzīga saskarne vairākām piekļuvēm: Lietotāju CAL nodrošina intuitīvu saskarni, kas ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt lietotāju piekļuvi. Samaziniet administrēšanas darbu un palieliniet efektivitāti visiem 25 lietotājiem.

Atbilst Google jaunākā palīgdatora atjauninājuma prasībām

Optimāla savietojamība vairākiem lietotājiem: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL ir pilnībā savietojams ar jaunākajām Google noderīgā galda atjauninājuma prasībām. Sekojiet līdzi jaunumiem un nodrošiniet vienmērīgu integrāciju visiem 25 lietotājiem.

Secinājums

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL piedāvā mērogojamu un jaudīgu risinājumu organizācijām, kas vēlas serveru vidē integrēt lielāku lietotāju skaitu. Bez piepūles mērogojiet, maksimāli palieliniet drošību un optimizējiet sadarbību - un tas viss ar vienkāršu licenču pārvaldību. Sagatavojiet savu organizāciju veiksmīgai digitālajai nākotnei un labāk izmantojiet resursus

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas