Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10567
  • VS6-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€861,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"

Vai meklējat jaudīgu, uzticamu un rentablu virtualizācijas platformu? Tad VMware vSphere 6 Standard ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Šajā programmatūrā ir viss nepieciešamais, lai uzsāktu un sāktu darbību Cloud. Izmantojot VMware vSphere 6 Standard, varat viegli konsolidēt lietojumprogrammas mazākos serveros, samazināt enerģijas patēriņu un dzesēšanas izmaksas, uzlabot pieejamību un elastību un daudz ko citu. Turklāt VMware vSphere 6 Standard ir viegli lietojams pat iesācējiem, jo tā ir intuitīva saskarne un visaptverošs funkciju komplekts. Tad kāpēc jāgaida? Sāciet darbu ar VMware vSphere 6 Standard jau šodien!

VMware vSphere 6 Standard ir nozarē vadošā virtualizācijas platforma, kas nodrošina jaudīgas funkcijas dažāda lieluma uzņēmumiem. Izmantojot vSphere 6 Standard, varat konsolidēt lietojumprogrammas mazākos serveros un nekavējoties ietaupīt naudu. Pateicoties tādām funkcijām kā kļūdu tolerance un augsta pieejamība, varat nodrošināt, ka jūsu bizness darbojas bez traucējumiem pat servera atteices gadījumā. VMware vSphere 6 Standard ir lieliska izvēle uzņēmumiem, kas vēlas maksimāli izmantot savu virtuālo infrastruktūru.

VMware vSphere 6 Standard ir nozarē vadošā virtualizācijas platforma, kas nodrošina visaptverošas skaitļošanas, glabāšanas, tīkla un drošības iespējas vienā ierīcē. Ar VMware vSphere 6 Standard varat konsolidēt lietojumprogrammas mazākos serveros un samazināt kapitāla un ekspluatācijas izmaksas. Varat arī uzlabot lietojumprogrammu pieejamību un veiklību, kā arī aizsargāt savus datus, izmantojot uzlabotas drošības funkcijas.

 
Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.