Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 6 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10567
  • VS6-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€861,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"

Ievads VMware vSphere 6 Standard

Serveru virtualizācija ir radikāli mainījusi IT ainavu, palīdzot uzņēmumiem efektīvāk izmantot resursus un samazināt izmaksas. VMware vSphere 6 Standard ir vadošais produkts šajā jomā, kas nodrošina jaudīgu un uzticamu platformu serveru infrastruktūras virtualizēšanai. Ar plašu funkciju klāstu, sākot no augstas pieejamības līdz uzlabotai drošībai, vSphere 6 Standard ir ideāli piemērots IT infrastruktūras modernizēšanai un uzņēmuma sagatavošanai nākotnei.

Uzlabota resursu pārvaldība

VMware vSphere 6 Standard piedāvā uzlabotas resursu pārvaldības iespējas, kas izstrādātas, lai optimizētu jūsu virtualizētās vides veiktspēju. Ar tādām funkcijām kā Distributed Resource Scheduler (DRS) un augstas pieejamības (HA) režīms jūs varat nodrošināt, ka jūsu slodzes vienmēr saņem nepieciešamos resursus un ir pieejamas arī serveru atteices gadījumā. Šīs funkcijas palīdz palielināt IT infrastruktūras veiktspēju un līdz minimumam samazināt dīkstāves laiku.

Uzlabota drošība

Mūsdienu pasaulē, kurā kiberapdraudējumi kļūst arvien sarežģītāki un izsmalcinātāki, drošība ir galvenā problēma. VMware vSphere 6 Standard risina šos draudus ar virkni uzlabotu drošības funkciju. Tās ietver VM līmeņa šifrēšanu, lai nodrošinātu datu drošību, kā arī tīkla līmeņa izolāciju un drošības funkcijas, kas palīdz nodrošināt drošu un uzticamu virtualizēto lietojumprogrammu darbību.

VMware vSphere 6 izmantošanas priekšrocības Standard

VMware vSphere 6 Standard piedāvā vairākas priekšrocības, kas padara to par lielisku izvēli dažāda lieluma uzņēmumiem, kuri vēlas modernizēt un optimizēt savu IT infrastruktūru.

Rentabilitāte

Izmantojot serveru virtualizāciju ar VMware vSphere 6 Standard, jūs varat maksimāli palielināt resursu izmantošanu, lai samazinātu izmaksas. Tā vietā, lai uzturētu un uzturētu vairākus fiziskus serverus, vienā serverī var izvietot vairākas virtuālās mašīnas, tādējādi samazinot aparatūras, enerģijas un uzturēšanas izmaksas. Turklāt vSphere 6 Standard efektīvā resursu pārvaldība ļauj optimizēt veiktspēju un maksimāli izmantot serverus, tādējādi vēl vairāk ietaupot izmaksas.

Elastība un mērogojamība

VMware vSphere 6 Standard piedāvā lielu elastību un mērogojamību, padarot to par ideālu risinājumu augošiem uzņēmumiem. Jūs varat ātri un viegli izveidot un izvietot jaunas virtuālās mašīnas, lai reaģētu uz mainīgajām biznesa vajadzībām, un, augot biznesam, varat viegli paplašināt savu virtualizēto infrastruktūru. Turklāt hibrīdās mākoņvides atbalsts nodrošina iespēju pēc vajadzības pārvietot darba slodzes starp lokālo infrastruktūru un mākoni, lai nodrošinātu lielāku elastību.

Kopumā VMware vSphere 6 Standard ir jaudīgs un uzticams serveru virtualizācijas risinājums, kas piedāvā plašu funkciju un priekšrocību klāstu. Maksimāli palielinot resursu izmantošanu, samazinot dīkstāves laiku, uzlabojot drošību un nodrošinot elastību un mērogojamību, vSphere 6 Standard var palīdzēt pārveidot jūsu IT infrastruktūru un sagatavot uzņēmumu nākotnei. Uzziniet, kā VMware vSphere 6 Standard var pievienot reālu vērtību jūsu IT stratēģijai.

VMware vSphere 6 Standard: atbalsts jūsu biznesam

Arvien vairāk savienotajā pasaulē, kurā pieaug pieprasījums pēc digitālajiem pakalpojumiem, VMware vSphere 6 Standard ir izšķiroša nozīme jūsu uzņēmuma izaugsmes un panākumu atbalstīšanā. Aplūkosim sīkāk, kā vSphere 6 Standard var uzlabot un veicināt jūsu uzņēmējdarbību.

Paātrināt pakalpojumu sniegšanu

Jaunu lietojumprogrammu un pakalpojumu izvietošana var būt garlaicīga un dārga, izmantojot tradicionālos fiziskos serverus. Ar VMware vSphere 6 Standard jūs varat ievērojami paātrināt šos procesus. Pateicoties iespējai izveidot un nodrošināt jaunas virtuālās mašīnas dažu minūšu laikā, jūs varat ātri reaģēt uz tirgus prasībām un ātrāk ieviest tirgū jaunus pakalpojumus. Tas uzlabo konkurētspēju un nodrošina ātrāku ieguldījumu atdevi.

Veiciniet inovācijas

Izmantojot VMware vSphere 6 Standard, varat izveidot elastīgāku un elastīgāku IT vidi, kas veicina inovācijas. Atbrīvojot IT komandu no fizisko serveru pārvaldības un uzturēšanas, viņi var pievērsties stratēģiskākiem un pievienoto vērtību radošiem uzdevumiem. Turklāt virtuālo mašīnu izvietošanas un pārvaldības vienkāršība ļauj ātri pārbaudīt jaunas idejas un koncepcijas, kas var veicināt inovācijas un biznesa izaugsmi.

Secinājums: VMware vSphere 6 Standard jūsu uzņēmumam

Pateicoties bagātīgajam funkciju klāstam, veiktspējai un uzticamībai, VMware vSphere 6 Standard var būtiski mainīt jūsu uzņēmuma darbības un IT infrastruktūras pārvaldības veidu. Pieņemot serveru virtualizāciju un tās sniegtās priekšrocības, jūs varat samazināt izmaksas, racionalizēt darbību, paātrināt pakalpojumu sniegšanu un radīt telpu inovācijām.

Uzlabot uzņēmējdarbības veiklību

VMware vSphere 6 Standard atbalsta jūsu biznesa veiklību, pateicoties ātrai izvēršanai, elastīgai resursu pārvaldībai un vienkāršai mērogojamībai. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams ātri reaģēt uz tirgus prasībām, pārvaldīt sezonālās svārstības vai testēt jaunus pakalpojumus, vSphere 6 Standard ir jums nepieciešamais risinājums.

Ieguldiet nākotnē

Ieguldot VMware vSphere 6 Standard, jūs investējat sava uzņēmuma nākotnē. Ar savām progresīvajām funkcijām un spēju mērogoties kopā ar jūsu uzņēmumu, vSphere 6 Standard ir IT risinājums, kas izstrādāts tā, lai augtu kopā ar jūsu vajadzībām un nodrošinātu pastāvīgu vērtību.

VMware vSphere 6 Standard izvēle ir vairāk nekā tikai tehnoloģiju izvēle - tas ir stratēģisks solis ceļā uz efektīvāku, elastīgāku un uz nākotni vērstu IT infrastruktūru. Uzziniet, kā vSphere 6 Standard var pārveidot jūsu uzņēmumu.

Pārveidojiet savu IT ar VMware vSphere 6 Standard

Ar VMware vSphere 6 Standard jūs varat ne tikai modernizēt savu IT infrastruktūru, bet arī veicināt kultūras pārmaiņas savā uzņēmumā. Ar vSphere 6 Standard ir nodrošināti rīki, kas nepieciešami, lai radītu patiesi pārveidojošu IT - no IT nodaļas pilnvarošanas līdz uzņēmējdarbības inovāciju nodrošināšanai.

IT nodaļas pilnvarošana

Ar VMware vSphere 6 Standard jūsu IT komanda var kontrolēt situāciju. Atbrīvojoties no nepieciešamības rūpēties par fiziskajiem serveriem, jūsu IT darbinieki var koncentrēties uz tehnoloģiju stratēģiskajiem aspektiem. Viņiem ir iespēja aktīvi iesaistīties digitālo transformācijas projektu vadīšanā un veicināt jūsu uzņēmuma izaugsmi un panākumus.

Digitālās transformācijas virzītājspēks

Mūsdienu digitālajā laikmetā būtiska ir spēja ātri pielāgoties pārmaiņām. Izmantojot VMware vSphere 6 Standard, jūs varat izveidot elastīgāku un pielāgojamāku IT vidi, kas palīdz jums neatpalikt no pastāvīgi mainīgajām biznesa vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ieviest jaunas lietojumprogrammas, automatizēt procesus vai migrēt uz mākoni, vSphere 6 Standard nodrošina iespējas, kas jums nepieciešamas, lai veicinātu digitālo transformāciju.

Secinājums: VMware vSphere 6 Standard kā IT optimizācijas atslēga

VMware vSphere 6 Standard ir vairāk nekā tikai serveru virtualizācijas risinājums. Tas ir jaudīgs rīks, kas palīdz optimizēt IT veiktspēju, samazināt izmaksas, virzīt uzņēmumu uz priekšu un sagatavoties nākotnei.

Optimizējiet IT veiktspēju

Ar VMware vSphere 6 Standard jūs varat patiesi optimizēt savu IT infrastruktūru. Maksimāli palielinot resursu izmantošanu, uzlabojot darbību un samazinot dīkstāves laiku, jūs varat nodrošināt, ka jūsu IT vienmēr darbojas visaugstākajā līmenī.

Ieguldiet nākotnes IT

Ieguldot VMware vSphere 6 Standard, jūs ieguldāt nākotnes IT. Ar savām progresīvajām funkcijām un spēju mērogoties līdz ar jūsu uzņēmumu, vSphere 6 Standard ir risinājums, kas izstrādāts tā, lai augtu līdz ar jūsu vajadzībām un nodrošinātu pastāvīgu vērtību.

VMware vSphere 6 Standard izvēle ir stratēģisks solis ceļā uz optimizētu, efektīvu un nākotnei gatavu IT. Uzziniet, kā VMware vSphere 6 Standard var mainīt jūsu IT stratēģiju un pārveidot jūsu uzņēmumu.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
2023. gada 17. jūl.

Uitstekende service

Eersteklas service en zeer snelle levering. Dit zal niet mijn laatste aankoop zijn!

2023. gada 17. jūl.

Sehr Zufrieden

Eine großartige Erfahrung mit Wiresoft. Schnell, einfach und ohne Probleme.

2023. gada 17. jūl.

Hervorragende Erfahrung

Die Abwicklung war sehr schnell und unkompliziert. Ich bin wirklich begeistert!

2023. gada 17. jūl.

Fremragende service

Førsteklasses service og meget hurtig levering. Dette vil ikke være mit sidste køb!

2023. gada 17. jūl.

Rápido e Confiável

Apenas alguns minutos após o pagamento, eu já tinha o aplicativo. Incrivelmente rápido e confiável!

2023. gada 17. jūl.

Excellent Customer Service

Great customer service, I had a minor issue and it got solved immediately. The delivery was also very fast. Thank you!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.