Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10545
  • VS7-ESP-KIT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 612,90 * €2 901,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"

Ievads VMware vSphere 7 Essentials Plus komplektā

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit ir jaudīgs, elastīgs un mērogojams risinājums, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu maziem un vidējiem uzņēmumiem pārvaldīt un optimizēt IT resursus. Šis komplekts, kurā galvenā uzmanība pievērsta vienkāršībai, drošībai un mērogojamībai, ļauj uzņēmumiem virtualizēt savu infrastruktūru un optimizēt IT darbību.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit ir "viss vienā" risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama stabila un droša platforma infrastruktūras virtualizācijai. Tas ietver visas vSphere 7 Essentials funkcijas, bet piedāvā papildu priekšrocības, piemēram, augstu pieejamību, vSphere Replication un vSphere vMotion. Izmantojot šīs uzlabotās funkcijas, organizācijas var samazināt dīkstāves laiku, nodrošināt datu integritāti un vienkāršot uzturēšanu.

Uzlabota virtualizācija

VMware vSphere 7 Essentials Plus komplekts nodrošina visaptverošus virtualizācijas rīkus, kas ļauj efektīvi izmantot resursus. Tas ļauj centralizēti pārvaldīt virtuālās mašīnas (VM) un uzraudzīt to veiktspēju. Izmantojot vSphere Client, administratori var izveidot, konfigurēt, uzglabāt un uzraudzīt VM.

Drošība un datu aizsardzība

Izmantojot tādas funkcijas kā vSphere Replication un Data Protection, vSphere 7 Essentials Plus komplekts nodrošina datu drošību un integritāti. vSphere Replication nodrošina vienkāršu un rentablu VM replikāciju datu aizsardzībai un atjaunošanai. vSphere Data Protection nodrošina uz aģentu darbību balstītu VM dublēšanu un atjaunošanu.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit paplašinātās funkcijas

Izmantojot vSphere 7 Essentials Plus Kit, mazie un vidējie uzņēmumi var izmantot ne tikai standarta virtualizācijas uzlabotas funkcijas.

vSphere Augsta pieejamība un vMotion

Ar vSphere High Availability (HA) var samazināt dīkstāves laiku. HA uzrauga VM un resursdatorus un automātiski restartē VM citā klastera resursdatorā, ja tiek konstatēta kļūme. vSphere vMotion ļauj bez traucējumiem migrēt VM no viena servera uz citu, neradot dīkstāvi.

Mērogojamība un veiktspēja

VSphere 7 Essentials Plus komplekts ir mērogojams risinājums, kas aug līdz ar jūsu biznesa vajadzībām. Tas atbalsta līdz trim fiziskiem serveriem (ar līdz diviem procesoriem katrā serverī), ļaujot uzņēmumiem pievienot papildu resursus, kad tie paplašinās. Izmantojot tādas funkcijas kā Distributed Resource Scheduler (DRS) un Storage DRS, resursus var efektīvi sadalīt un izmantot, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju.

Kopumā VMware vSphere 7 Essentials Plus komplekts nodrošina stabilu un mērogojamu risinājumu, kas nodrošina IT infrastruktūras vieglu pārvaldību un augstu pieejamību. Izmantojot šo komplektu, organizācijas var modernizēt savu infrastruktūru, racionalizēt IT procesus un galu galā efektīvāk sasniegt savus biznesa mērķus.

Vienkāršojiet IT pārvaldību

Izmantojot VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit, var ievērojami vienkāršot organizācijas IT infrastruktūras pārvaldību. Komplektā ir integrēti daudzi pārvaldības rīki un funkcijas, kas ļauj automatizēt uzdevumus, ietaupot laiku un resursus.

vCenter Server vienkāršotai pārvaldībai

Komplektā vSphere 7 Essentials Plus Kit ir iekļauts vCenter Server - centralizēts pārvaldības rīks, kas vienkāršo vSphere hostu un VM pārvaldību. Izmantojot tā intuitīvo lietotāja saskarni, administratori var viegli uzraudzīt un pārvaldīt VM un to resursus neatkarīgi no to skaita vai atrašanās vietas. VCenter Server ļauj izmantot arī vSphere vMotion un vSphere HA, tādējādi palielinot IT resursu pieejamību un efektivitāti.

Automatizācija ar vSphere Auto Deploy

vSphere Auto Deploy ir vēl viens jaudīgs rīks šajā komplektā, kas ļauj automatizēt uzdevumus. Izmantojot Auto Deploy, administratori var ātri izvietot un atjaunināt vSphere hostus, ievērojami samazinot šiem uzdevumiem veltīto laiku.

VMware vSphere 7 Essentials Plus komplekts - ieguldījums nākotnē

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit ieviešana jūsu organizācijā ir vairāk nekā vienkāršs ieguldījums programmatūrā. Tas ir ieguldījums jūsu uzņēmuma dzīvotspējā nākotnē, IT infrastruktūras veiktspējā un darbinieku apmierinātībā.

Elastība un nākotnes nodrošinājums

VSphere 7 Essentials Plus Kit nodrošina elastīgumu, kas mūsdienu organizācijām nepieciešams, lai ātri pielāgotos mainīgajām uzņēmējdarbības prasībām. Tas nodrošina vienmērīgu IT resursu palielināšanu, augot jūsu uzņēmumam. Pateicoties jaunākās aparatūras un operētājsistēmu atbalstam, jūsu uzņēmums ir gatavs tehnoloģiju modernizācijai nākotnē.

Palieliniet IT efektivitāti

Izmantojot uzlabotos pārvaldības un automatizācijas rīkus, vSphere 7 Essentials Plus Kit palīdz uzņēmumiem palielināt IT komandu efektivitāti. Samazinot dīkstāves laiku, automatizējot ikdienas uzdevumus un optimizējot resursu izmantošanu, jūsu komanda var pievērsties stratēģiskākām iniciatīvām.

Kopumā VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit ir visaptverošs un uz nākotni vērsts risinājums uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt savu IT infrastruktūru un reaģēt uz digitālās ekonomikas prasībām. Tas nodrošina pareizos rīkus un funkcijas, lai maksimāli palielinātu efektivitāti, vienkāršotu pārvaldību un galu galā atbalstītu jūsu uzņēmuma panākumus.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas