Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10549
  • WS15-PRO-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€110,90 * €121,90 * (9,02% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"

VMware Workstation Pro 15 for Windows ir jaudīga Desktop virtualizācijas programmatūra, kas ļauj vienā datorā izmantot vairākas operētājsistēmas. Tas ir ideāli piemērots programmatūras izstrādātājiem, testētājiem un IT speciālistiem, kuriem darbstacijās ir nepieciešams izmantot vairākas operētājsistēmas. VMware Workstation Pro 15 atbalsta vairāk nekā 200 operētājsistēmu, tostarp jaunākās Windows 10 un macOS Mojave. Tajā ir arī tādas funkcijas kā vienotības režīms, kas ļauj nevainojami strādāt starp dažādām operētājsistēmām. Izmantojot VMware Workstation Pro 15, varat viegli izveidot un darbināt virtuālās mašīnas ar visaugstāko veiktspējas un uzticamības līmeni.

VMware Workstation Pro 15 Windows klients esmu ļoti apmierināts ar šīs programmatūras veiktspēju un funkcijām. Iespēja datorā vienlaicīgi palaist vairākas virtuālās mašīnas man ir ļoti vērtīga, jo tā ļauj testēt dažādas programmatūras konfigurācijas, neietekmējot manu primāro operētājsistēmu. Turklāt augstas izšķirtspējas grafikas atbalsts vietnē VMware Workstation Pro 15 ļauj palaist grafikas lietojumprogrammas virtuālajās mašīnās ar gandrīz dabisku veiktspēju. Kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo programmatūru un ieteiktu to citiem.

VMware Workstation Pro 15 ir daudz lielisku funkciju, kas padara to par lielisku izvēli tādiem klientiem kā es. Pirmkārt un galvenokārt ir iespēja vienlaicīgi palaist vairākas virtuālās mašīnas. Tas ļauj izmēģināt jaunas programmatūras konfigurācijas, neriskējot sabojāt vai zaudēt datus primārajā operētājsistēmas instalācijā. Turklāt augstas izšķirtspējas grafikas atbalsts nodrošina vienmērīgu grafikas lietojumprogrammu darbību pat tad, ja tās darbojas virtuālajā datorā. Visbeidzot, VMware Workstation Pro intuitīvā lietotāja saskarne ļauj viegli izveidot un pārvaldīt virtuālās mašīnas pat nepieredzējušiem lietotājiem."

Kopumā es uzskatu, ka VMware Workstation Pro 15 ir lieliska programmatūra, kas par savu cenu piedāvā labu vērtību. Ja meklējat jaudīgu, bet vienlaikus viegli lietojamu rīku vairāku virtuālo mašīnu darbināšanai datorā, iesaku izmēģināt VMware Workstation Pro.

Papildu saites uz "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
Klientu atsauksmes par "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
2023. gada 13. jūl.

Reibungsloser Ablauf und guter Service

Ich bin beeindruckt von der Qualität des Services und der Geschwindigkeit der Lieferung. Danke Wiresoft!

2023. gada 13. jūl.

Snabb leverans och utmärkt service

Jag är mycket imponerad av den snabba och smidiga servicen. Jag fick mitt program bara några minuter efter att jag lagt min beställning. Bra jobbat, team!

2023. gada 13. jūl.

Excelente Serviço ao Cliente

Ótimo serviço ao cliente, tive um pequeno problema e foi resolvido imediatamente. A entrega também foi muito rápida. Obrigado!

2023. gada 13. jūl.

Muy orientado al cliente

Excelente servicio al cliente, entrega rápida y proceso de pedido sencillo. ¡Esta es mi nueva tienda de referencia!

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas