Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10072
  • R18-05121
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€18,90 * €19,90 * (5,03% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x ierīces CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Ierīces CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(Skatīt RDS CAL )


Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter versijās, papildus servera licencei vienai no versijām ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence galiekārtām: Windows Server 2016 Ierīce CAL. Tādējādi vienam reģistrētajam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram u. c.) tiek piešķirtas atbilstošas noteiktās piekļuves tiesības.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2016 ierīces licences licencēm kā izmantotajai programmatūrai

Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter redakcijās, papildus servera licencei vienai no redakcijām ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence galiekārtām: Windows Server 2016 Device CAL. Tādējādi vienam reģistrētajam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram u. c.) tiek piešķirtas atbilstošās noteiktās piekļuves tiesības.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Windows Server 2016 servera licencē nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā ierīces CAL. Pēc tam ikviens autorizēts lietotājs var izmantot katru reģistrēto galiekārtu, lai piekļūtu Windows servera funkcijām.

Wiresoft piedāvā Windows Server 2016 Standard un Datacenter versiju ierīču CAL par saprātīgu cenu kā lietotu programmatūru - tās ir pieejamas arī atsevišķi, lai elastīgi licencētu gala ierīces, pamatojoties uz vajadzībām. Izmantotajām programmatūras piekļuves licencēm galiekārtām ir tādas pašas funkcijas kā Windows Server 2016 ierīču CAL, kas tiek piedāvātas kā jauni produkti, izmantojot parasto Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Izmantojiet visas Windows Server 2016 funkcijas pat ar izmantoto ierīces CAL

Izmantojot ierīces CAL, varat izmantot - pat kā lietotu programmatūru - visas iespējas, ko piedāvā

Servera versija 2016, kas ir Windows Server 2012 turpinājums: Tas ne tikai atbalsta operētājsistēmu Windows 10, bet ir arī gatavs darbam mākonī, tāpēc ir iespējams izveidot mākoņserveri, kurā var dublēt datus, izmantojot piekļuves autorizētu galiekārtu.

Windows Server 2016 ir pieejams Wiresoft standarta un datacentru versijās, kā arī katrai no tām nepieciešamās CAL. Tajos cita starpā ir arī Core & Nano Server Deployment un ir iespējams izmantot virtualizāciju/Hyper-V Containers, kā arī Windows Server Containers un Host Guardian Service. Windows Server 2016 Datacenter Edition īpaši piedāvā izmantot arī tādas funkcijas kā programmatūras noteiktie tīkli (SDN), kā arī tīkla paketes (Protocol Stack), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica un aizsargātas virtuālās mašīnas (Shielded Virtual Machines) ar atbilstošu Device CAL - funkcijas, kas ir īpaši nepieciešamas uzņēmumos ar lielu darba slodzi un vairākām virtuālajām sistēmām.

Visa informācija par izmantotajām programmatūras ierīču licencēm Windows Server 2016 Standard un Datacenter versijām īsumā

Wiresoft piedāvātās Wiresoft lietotās programmatūras ierīču CAL neatšķiras no attiecīgajām jaunajām ierīču CAL, tajās ir tās pašas iespējas izmantot Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamās funkcijas. Tāpēc daudzos uzņēmumos un organizācijās ierīces CAL kā lietotā programmatūra ir ekonomiski izdevīga alternatīva, lai aprīkotu esošās galiekārtas ar Windows operētājsistēmu ar servera piekļuves licenci. Turpmākajā pārskatā ir izskaidrotas visas šīs izmantotās programmatūras priekšrocības un īpašās funkcijas.

Microsoft licenču pārvaldība Windows Server 2016 CAL licencēm

Microsoft licenču pārvaldība definē visus piemērojamos noteikumus par papildu piekļuves licencēšanu Windows Server 2016 galiekārtām standarta un datacentru redakcijās, lai lietotāji varētu piekļūt e-pasta ziņām, kontaktiem un kalendāriem, izmantojot šīs ierīces. Lai gan katrā servera licencē ir piekļuves licences, tās ir paredzētas administratoriem, un tās nedrīkst izmantot lietotājam tipiskiem pakalpojumiem. Tās ir pieejamas tikai ar klienta piekļuves licencēm, piemēram, ierīces CAL, kas attiecīgajai galīgajai ierīcei nodrošina atbilstošas tiesības, lai jebkurš lietotājs varētu izmantot tipiskās Windows Server funkcijas. Izņemot īpašās piekļuves tiesības Windows Server 2016 klienta/servera videi, ierīces CAL nesatur nekādu papildu programmatūru.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2016 Standard un Datacenter Edition?

Klienta piekļuves licencēšana Windows Server 2016 ir pieejama, izmantojot Microsoft licencēšanas modeli divu veidu CAL:

  • Windows Server 2016ierīces CAL, kas paredzēta īpašai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
  • Lietotāja CAL Windows Server 2016 - vienam īpašam lietotājam

Vai ir atšķirības starp Windows Server 2016 ierīču licencēm un lietotāja licencēm?

Pamatā Windows Server 2016 ierīces CAL nodrošina tādas pašas funkcijas un pakalpojumus kā lietotāja CAL. Vienīgā atšķirība ir attiecīgais piekļuves veids Windows serverim: Izmantojot ierīces CAL, vienu galiekārtu var izmantot vairāki lietotāji, kuri pārmaiņus ar tās starpniecību piekļūst Windows Server pakalpojumiem; atkarībā no datora darbstaciju skaita un aprīkojuma un tipiskajām darba plūsmām dažos uzņēmumos šāda situācija var pastāvēt - atšķirībā no situācijas, kad lietotājs pārsvarā izmanto pavisam citas galiekārtas ar atsevišķu kontu šim nolūkam.

Tāpēc katru galiekārtu ar Windows, kas aprīkota ar ierīces CAL, var izmantot dažādi darbinieki, lai izmantotu Windows pakalpojumus. Tipisks scenārijs ir uzņēmumi ar maiņu darbu, kuros vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu, lai pārbaudītu savu e-pastu u. c.; šajā gadījumā ir nepieciešams mazāk galiekārtas piekļuves licenču nekā lietotāja licenču licenču.

Tādējādi licencētu galiekārtu, ko var lietot kustībā, piemēram, klēpjdatoru un planšetdatoru, kā arī viedtālruni, attiecīgais lietotājs var izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas, piemēram, mājas birojā, ceļā vai citā vietā, lai piekļūtu Windows serverim, izmantojot internetu. Tāpēc ierīce CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Kuras izmantošanas opcijas ir iekļautas Windows Server 2016 standarta un datu centra versiju ierīču licencēm?

Atkarībā no tā, vai ir instalēta Windows Server 2016 standarta vai datu centra versija, ierīces CAL piedāvā dažādas funkcijas.

Tomēr ir iespējams piekļūt Windows serverim Datacenter Edition versijā, izmantojot standarta versijas ierīces CAL - ar to atšķirību, ka ir pieejama ierobežota funkcionalitāte, kas raksturīga standarta versijai. Tikai Datacenter Edition ierīces CAL piedāvā paplašinātu pakalpojumu un funkciju klāstu, kas atbilst Datacenter Edition servera licencei. Attiecīgi ar Datacenter Edition ierīces CAL, izmantojot standarta servera licenci, ir pieejama tikai standarta izdevuma funkcionalitāte.

Piezīme par Windows Server 2016 ierīču CAL saderību ar versiju

Papildus iespējai izmantot funkcijas, kas pieejamas atkarībā no izdevuma, izmantojot Windows Server 2016 ierīces CAL, ar to galiekārtai tiek piešķirtas arī piekļuves tiesības vecākām Windows Server versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Savukārt Windows Server 2016 versijas ierīces CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai 2019. gada versijai (jauninājumam).

Tāpēc Windows Server 2016 ierīču licenču (CAL) pircējiem vienmēr jāpievērš uzmanība esošās servera licences un klienta piekļuves licenču saderībai, kā arī attiecīgajam izdevumam pieejamajām funkcijām.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Windows Server 2016 ar ierīču CAL?

Windows Server 2016 ierīces CAL licencē tieši vienu galiekārtu un piešķir tai piekļuves tiesības, kas pieejamas katrā izdevumā. Pēc reģistrācijas pabeigšanas šo ierīces CAL vairs nevar pārsūtīt citai galīgajai ierīcei. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldības noteikumi kalpo, lai novērstu jebkādu nesankcionētu piekļuvi operētājsistēmai Windows Server 2016, kas arī nodrošina uzņēmumiem lielāku drošību saziņā un datu apstrādē, jo nav iespējams piekļūt e-pasta pakalpojumiem vai servera datiem, izmantojot datoru bez atbilstošas ierīces CAL.

Secinājumi par ierīces CAL

Tāpēc par to, kurš klienta piekļuves licences tips piedāvā vairāk iespēju vai izdevīgākas licencēšanas iespējas uzņēmumā, lai piekļūtu Windows Server 2019, tiek lemts katrā gadījumā atsevišķi. Papildus galiekārtu skaitam, caur kurām tiek piekļūts Windows Server, noteicošais ir arī lietotāju skaits: ja vairāki lietotāji piekļuvei Windows Server galvenokārt izmanto vienu galiekārtu, licencēšana ar Device CAL sniedz vairāk priekšrocību.

Tāpēc precīzas zināšanas par uzņēmuma procesiem ir labākais sākumpunkts, lai izvēlētos pareizo CAL tipu Windows Server 2016. Iepriekš minētajos apstākļos licencēšana ar Ierīces licences licencēm uzņēmumam ir lētāka nekā licencēšana ar Lietotāja licences licencēm, jo šajā gadījumā ir jāiegādājas mazāk klientu piekļuves licenču.

Microsoft Windows Server 2016 lietotās programmatūras licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot ar vienu licenci

Lietotas Windows Server 2016 versiju ierīču CAL ir pieejamas arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā, jo Microsoft licencēšanas noteikumi neattiecas uz līmeņošanu; citādi lietotai programmatūrai nav nekādu trūkumu vai ierobežojumu - ne tikai tāpēc, ka programmatūra nevar nolietoties ne tikai principā, bet arī vispārējā funkcionalitātē.

No kurienes nāk Windows Server 2016 ierīču CAL, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru?

Wiresoft piedāvātās Windows Server 2016 Editions ierīču licences Windows Server 2016 Editions ir oriģinālās licences, jo tās ir pieejamas arī Microsoft licencēšanas programmā; ar to atšķirību, ka iepriekš tās bija daļa no Windows Server 2016 ierīces apjoma licences, ko uzņēmums iegādājās pirmais. Pēc tam Wiresoft iegādājās šīs apjoma licences vai individuālās ierīces piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, un apjoma licences tika sadalītas individuālās licencēs. Šādas atsevišķas ierīces CAL tiek apzīmētas kā lietotā programmatūra. Neraugoties uz šo apzīmējumu, tās var izmantot tāpat kā neizmantotas licences, lai piekļūtu Windows Server 2016, jo tās neatšķiras no jaunajām licencēm ne funkcionalitātes ierobežojumu, ne lietošanas termiņa ziņā.

Pircēja drošība attiecībā uz izmantoto programmatūru, ko izmanto Windows Server 2016 ierīču licenču licencēm (CAL)

Wiresoft izmantotās programmatūras piedāvājums Wiresoft Device CAL Windows Server 2016 nodrošina klientiem drošu iespēju licencēt piekļuvi Windows Server 2016! Tas ir tāpēc, ka izmantotās Wiresoft ierīces CAL ietver arī parasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Windows Server 2016 ierīču CAL iegāde un izmantošana ir likumīga?

Wiresoft klientiem lietotu Windows Server 2016 ierīču CAL iegāde un lietošana ir juridiski droša, jo tie nepārkāpj nekādus juridiskos noteikumus. Tas ir tāpēc, ka Wiresoft veikalā piedāvātās Windows Server 2016 ierīču CAL, kā arī citas šādas klientu piekļuves licences nāk no uzņēmumu licenču krājumiem. Tādēļ lietotu CAL tirdzniecība ir balstīta uz piemērojamo tiesu praksi, kas skaidri atļauj pārdot, kā arī iegādāties un izmantot Microsoft lietotas licences; tas ir arī atkārtoti skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos.

Wiresoft lietotā programmatūra piedāvā arī audita drošību, pateicoties pilnīgiem pierādījumiem par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums par izmantotās programmatūras priekšrocībām Windows Server 2016 ierīču licencēm (CAL)

Lietotas programmatūras veidā Wiresoft lietotāja licences Windows Server 2016 lietotājam ir lētāka alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmiem jauniem produktiem no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī priekšrocība attiecas arī uz citu Microsoft Server lietotu programmatūru vai piekļuves licencēm.

Tā kā licencēšanu ar izmantotajām ierīču licencēm neierobežo citādi bieži izplatītais līmeņu sadalījums, varat pielāgot precīzu licencējamo galiekārtu skaitu atbilstoši Windows Servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam uzņēmumā. Kā Wiresoft klientam šī elastīgā klienta piekļuves licencēšana Windows Server galiekārtām ļauj arī samazināt iegādes izmaksas.

Wiresoft lietotās licences ir arī īpaši praktisks veids, kā papildināt programmatūras krājumu par pieņemamu cenu, jo piedāvājumā ir iekļautas arī vairākas programmatūras versijas. Tas nozīmē, ka var izvairīties no savietojamības problēmām, kas varētu rasties, piemēram, paralēli lietojot dažādas programmatūras versijas, un var samazināt arī izmaksas par jaunas aparatūras iegādi. Papildus ierīču licencēm Windows Server 2016 redakcijām varat atrast arī atbilstošās lietotāja licences kā lietotu programmatūru Wiresoft programmatūras veikalā.

Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir arī Microsoft programmatūra daudzām citām jomām - ar visām iepriekš minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Windows Server 2016 ierīču licencēm vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas