Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10420
  • R18-05123
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€138,90 * €152,90 * (9,16% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x User CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai lietotājs varētu izmantot pakalpojumus, kas pieejami Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos, papildus attiecīgajai servera licencei ir nepieciešama klienta piekļuves licence Windows Server 2016 User CAL. Tā konkrētam reģistrētam lietotājam piešķir atbilstošas piekļuves tiesības, kuras viņš var izmantot jebkurā Windows atbalstošā gala ierīcē.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"

10 lietotāja licences licences Microsoft Windows Server 2016 kā lietotā programmatūra

Lai lietotājs varētu izmantot Microsoft Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamos pakalpojumus, papildus attiecīgajai servera licencei ir nepieciešama klienta piekļuves licence - Windows Server 2016 User CAL. Tas konkrētam reģistrētam lietotājam piešķir atbilstošas piekļuves tiesības, kuras viņš var izmantot jebkurā Windows atbalstošā galiekārtā.

Tā kā servera licencē Windows Server 2016 nav iekļautas piekļuves tiesības lietotājiem saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem, tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL.

Wiresoft pieejamās Windows Server 2016 Standard un Datacenter versijas lietotāju licences ir pieejamas par izdevīgu cenu kā lietota programmatūra - turklāt tās ir pieejamas arī atsevišķi, lai nodrošinātu elastīgu, uz vajadzībām balstītu licencēšanu visiem lietotājiem. Šīm lietotajām lietotāja piekļuves licencēm Windows Server 2016 ir tādas pašas funkcijas kā lietotāja CAL, kas tiek piedāvātas kā jaunas, izmantojot parasto Microsoft apjoma licencēšanas programmu.

Visu Windows Server 2016 pakalpojumu izmantošana, izmantojot izmantoto lietotāja CAL

Izmantojot izmantoto lietotāja CAL, varat izmantot visas funkcijas, kas ir pieejamas programmā

Servera versija 2016, kas ir Windows Server 2012 pēctece: Windows Server 2016 atbalsta Windows 10, un to var izmantot arī mākoņservera izveidei, lai nodrošinātu un aizsargātu tajā esošos datus.

Windows Server 2016 ir pieejams Wiresoft standarta un datu centra versijās. Tie ietver tādas funkcijas kā Core & Nano Server Deployment un Host Guardian Service, kā arī piedāvā izmantot Windows Server Containers un Virtualisation/Hyper-V Containers. Tikai Windows Server 2016 Datacenter Edition versijā ir iespējams izmantot tādas funkcijas kā Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica, kā arī tīkla paketes (Protocol Stack) un Shielded Virtual Machines (Shielded VMs), ja ir saņemta atbilstoša lietotāja licences licence (CAL); šīs funkcijas galvenokārt ir nepieciešamas lielākos uzņēmumos ar lielu darba slodzi un vairākām izmantotām virtuālajām sistēmām.

Pārskats par lietotāja licences licencēm Windows Server 2016 Standard un Datacenter versijām kā izmantoto programmatūru

Lietotāja licences, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, funkcionāli neatšķiras no jaunajām lietotāja licencēm, jo tajās ir tādas pašas Windows Server 2016 Standard un Datacenter izdevumos pieejamo funkciju un pakalpojumu izmantošanas iespējas. Tāpēc daudzos uzņēmumos un organizācijās izmantotās lietotāja licences ir ekonomisks risinājums, lai lietotājiem nodrošinātu personīgo servera piekļuves licenci. Sīkāka informācija sniegta nākamajā pārskatā.

Microsoft klientu piekļuves licenču pārvaldība operētājsistēmai Windows Server 2016

Microsoft licenču pārvaldībā Windows Server 2016 Standard un Datacenter redakciju lietotāju papildu piekļuves licencēšana ir precīzi regulēta, lai viņi varētu piekļūt e-pastiem, kontaktiem un kalendāriem, kā arī citiem pakalpojumiem. Lai gan servera licencē ir iekļautas arī piekļuves licences, tās ir paredzētas tikai administratoriem, tāpēc tās nedrīkst izmantot lietotājam tipiskiem pakalpojumiem. Tos var izmantot tikai ar atbilstošu klienta piekļuves licenci, piemēram, lietotāja CAL, kas konkrētam individuālam lietotājam piešķir atbilstošas piekļuves tiesības, kurām viņš var piekļūt, izmantojot paša izvēlētu galiekārtu. Izņemot šīs īpašās lietotāja piekļuves tiesības Windows Server 2016 klienta/servera videi, lietotāja licences licencē nav iekļauta papildu programmatūra.

Kādi CAL veidi ir pieejami Windows Server 2016 Standard un Datacenter Edition?

Microsoft klientu piekļuves licencēšanas modelis operētājsistēmai Windows Server 2016 piedāvā divu veidu CAL:

  • Lietotāja CAL Windows Server 2016 - vienam īpašam lietotājam
  • Windows Server 2016ierīces CAL, kas paredzēta īpašai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Kādas ir atšķirības starp lietotāja CAL un ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2016?

Pamatā ar Windows Server 2016 lietotāja licences licencēm var izmantot tās pašas funkcijas un pakalpojumus, ko ar ierīces licences licencēm. Vienīgā atšķirība starp abiem ir tā, kas vai kas ir licencēts: Lietotāja CAL ļauj īpašam lietotājam piekļūt Windows Server pakalpojumiem brīvi izvēlētā galiekārtā pārmaiņus un neatkarīgi no atrašanās vietas; atkarībā no darbstaciju skaita un aprīkojuma uzņēmumā tā var būt dominējošā darba situācija - atšķirībā no gadījumiem, kad vairāki lietotāji izmanto vienu un to pašu galiekārtu ar savu kontu.

Tādējādi lietotājs, kas ir autorizēts, izmantojot lietotāja CAL, var izmantot jebkuru galiekārtu ar Windows un piemērotu operētājsistēmas versiju, lai izmantotu Windows pakalpojumus. Viņi var, piemēram, izmantot savu klēpjdatoru ceļā, nevis stacionāro datoru darbavietā, un mājas birojā - tur pieejamo datoru vai klēpjdatoru utt. Īpaši, ja darbinieki bieži strādā kustībā un pārbauda savu e-pastu vai piekļūst servera datiem u. c., licencēšana ar lietotāja licencēm var būt lētāka nekā licencēšana ar galiekārtām.

Kādas konkrētas izmantošanas iespējas piedāvā Windows Server 2016 lietotāja licences Windows Server 2016 standarta un datacentra izdevumos?

Atkarībā no tā, vai ir instalēta Windows Server 2016 standarta vai datu centra versija, ar lietotāja licences licencēm ir pieejamas dažādas funkcijas: Windows Server 2016 Datacenter Edition ir iespējams izmantot arī ar lietotāja licences licencēm Standard Edition, taču ar ierobežojumu, ka tad ir pieejama tikai Standard Edition funkcionalitāte. Tas ir tāpēc, ka tikai ar Datacenter Edition lietotāja licences licencēm Datacenter Edition ir pieejams paplašināts pakalpojumu un funkciju klāsts, kas pieejams ar Datacenter Edition servera licenci.

Un otrādi, izmantojot lietotāja licences licencē Datacenter Edition, piekļūstot serverim, kas licencēts Standard Edition, var izmantot tikai attiecīgi definētās funkcijas.

Piezīme par Windows Server 2016 lietotāja licenču licenču saderību ar versijām

Kā jau minēts, ar izmantoto lietotāja licences licenci Windows Server 2016 darbinieks var ne tikai izmantot funkcijas, kas ir atkarīgas no izdevuma, bet tā ietver arī piekļuves tiesības vecākām Windows Server versijām, piemēram, 2013 (downgrade). Tomēr pretējais nav iespējams, tāpēc Windows Server 2016 versijas lietotāja CAL nevar izmantot, lai piekļūtu augstākajai 2019. gada versijai (jauninājumam).

Tāpēc, iegādājoties lietotāja licences Windows Server 2016, jāpievērš uzmanība ne tikai attiecīgajām izmantojamajām funkcijām katrā izdevumā, bet arī servera licences un klienta piekļuves licenču saderībai.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Windows Server 2016 ar lietotāja licences licencēm?

Lietotāja licences licencē Windows Server 2016 tiek licencēts tieši viens lietotājs, un viņam tiek nodrošinātas attiecīgā servera izdevuma lietošanas iespējas. Pēc reģistrācijas pabeigšanas šo lietotāja CAL vairs nevar nodot citam lietotājam. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šo Microsoft licenču pārvaldībā paredzēto noteikumu mērķis ir novērst nesankcionētu piekļuvi Windows Server 2016, kas nodrošina lielāku drošību gan saziņai, gan pašiem datiem, jo bez attiecīgās lietotāja licences CAL trešās personas nevar piekļūt e-pasta pakalpojumiem vai servera datiem.

Secinājumi par lietotāja licencēm CAL

Tāpēc tas, kurš klienta piekļuves licences veids piedāvā vairāk Windows Server 2016 izmantošanas iespēju konkrētam uzņēmumam un ir izdevīgāka licencēšanas iespēja, ir atkarīgs no konkrētā gadījuma. Papildus lietotāju skaitam noteicošais ir arī tas, cik daudz galiekārtu tiek izmantotas, lai piekļūtu Windows serverim: Tā kā lielākā daļa lietotāju izmanto ļoti dažādas galiekārtas, lai piekļūtu Windows Server 2016 pakalpojumiem, licencēšana ar lietotāja licencēm sniedz vairāk priekšrocību.

Tāpēc pirms CAL iegādes ir ieteicams pārbaudīt, kāda ir tipiskā darba plūsma uzņēmumā, lai atrastu vispiemērotāko CAL veidu Windows Server 2016. Tad licencēšana ar lietotāja licencēm var būt lētāka nekā licencēšana ar ierīces licencēm, jo ir jāiegādājas mazāk klienta piekļuves licenču.

Lietotāju licences Microsoft Windows Server 2016 ir pieejamas kā lietota programmatūra Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot no vienas licences

Lietotas Windows Server 2016 lietotāja licences Windows Server 2016 redakcijām var iegādāties arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā, jo nav gradācijas, kā tas parasti notiek saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem; citādi lietotai programmatūrai nav nekādu trūkumu vai funkcionalitātes ierobežojumu - arī tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

No kurienes nāk Wiresoft piedāvātās izmantotās lietotāja licences Windows Server 2016?

Lietotāja licences Windows Server 2016 redakcijām, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir oriģinālās licences, jo arī tās tiek piedāvātas Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; vienīgā atšķirība ir tā, ka tās iepriekš bija daļa no lietotāja apjoma licences Windows Server 2016, ko uzņēmums bija iegādājies. Šīs apjoma licences vai individuālās lietotāju piekļuves licences iegādājās Wiresoft, sadalot apjoma licences atsevišķās licencēs. Rezultātā iegūtās individuālās lietotāja CAL tiek sauktas par izmantoto programmatūru. Lai gan tās ir marķētas kā "lietotas", tās var izmantot tāpat kā jaunas licences, lai piekļūtu Windows Server 2016, jo tās neatšķiras no tām funkcionalitātes vai lietošanas laika ierobežojumu ziņā.

Izmantotā programmatūra ar lietotāja licencēm Windows Server 2016 ar pircēja drošību

Pat ar lietotajām Wiresoft lietotāja licencēm kli enti var paļauties uz parasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras iegāde un izmantošana Windows Server 2016 lietotāja licencēm ir likumīga?

Lietotu lietotāja licenču licenču iegāde Windows Server 2016, kā arī to lietošana klientiem ir juridiski nevainojama, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti. No vienas puses, Wiresoft veikalā piedāvātās lietotāja licences Windows Server 2016, kā arī citas klientu piekļuves licences ir iegūtas no uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc lietotu CAL pārdošana, kā arī iegāde un lietošana pamatojas uz piemērojamo tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj lietotu Microsoft licenču tirdzniecību un lietošanu; šis fakts ir vairākkārt skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos.

Vēl viena Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocība ir tās audita drošība, pateicoties pilnīgiem pierādījumiem par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Priekšrocību kopsavilkums par izmantotās programmatūras Lietotāja licences licencēm operētājsistēmai Windows Server 2016

Wiresoft piedāvātās lietotāja licences Windows Server 2016 lietotai programmatūrai ir lēta alternatīva salīdzinājumā ar salīdzināmiem jauniem produktiem no parastajiem programmatūras piegādātājiem - šī cenas priekšrocība attiecas arī uz citu Microsoft Server lietotu programmatūru vai Wiresoft piekļuves licencēm.

Tā kā licencēšana ar lietotajām lietotāja CAL licencēm neietver citkārt bieži vien ierasto gradāciju, ar Wiresoft varat pielāgot klientu piekļuves licenču nepieciešamību faktiskajam Windows Server pakalpojumu izmantojumam uzņēmumā. Tādējādi elastīga klientu piekļuves licencēšana Windows Server 2016 lietotājiem var arī samazināt iegādes izmaksas.

Wiresoft lietoto licenču piedāvājums ir arī īpaši lēts veids, kā papildināt programmatūras krājumu, jo šajā procesā ir pieejamas vairākas konkrētas programmatūras versijas, tādējādi tiek novērstas savietojamības problēmas, kas varētu rasties, piemēram, paralēli lietojot dažādas programmatūras versijas, un tas var arī samazināt izmaksas, iegādājoties jaunu aparatūru.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast lietotāja licences pieejamajām Windows Server 2016 versijām, kā arī atbilstošās ierīču licences kā izmantoto programmatūru. Turklāt Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir arī lietojumprogrammas citām jomām, kurās tiek izmantota Microsoft programmatūra, ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm MS Windows Server 2016 vai citiem Microsoft produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas