Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10393
 • 359-06866
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 035,90 * €1 149,90 * (9,91% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Numurs 10x lietotāja CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL Lietotājs CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai varētu izmantot visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User CAL -, ar kuru lietotājs var piekļūt tam no jebkuras galiekārtas. SQL 2019 servera licencē nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā CAL lietotājiem. Lietotāja CAL katram reģistrētajam lietotājam piešķir atbilstošu atļauju.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL"

10x lietotāja licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra

Lai izmantotu visus Microsoft SQL Server 2019 SQL pakalpojumus un funkcijas, lietotājam ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence - SQL Server 2019 User CAL -, ar kuru lietotājs var piekļūt tam no jebkuras gala ierīces. SQL 2019 Server licencē nav iekļautas lietotāja tiesības, tāpēc tās jāiegādājas atsevišķi kā CAL lietotājiem. Katrs no 10 lietotāja licences licencēm piešķir atbilstošas atļaujas desmit reģistrētiem lietotājiem.

Kā lietotai programmatūrai SQL Server 2019 User CAL no Wiresoft ir liela priekšrocība, ka tās jau ir pieejamas atsevišķi un par zemāku cenu nekā parasto licenču nodrošinātāju salīdzināmie piedāvājumi. Tajā pašā laikā tām ir tādas pašas funkcijas kā lietotāja klienta piekļuves licencēm SQL Server 2019, kas pieejamas oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program.

Iegūstiet visas MS SQL Server 2019 priekšrocības, izmantojot jau lietotu lietotāja CAL

SQL Server 2019 ir jaunākā Microsoft datu platformas versija, kas nodrošina uzņēmumam visas svarīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas nepieciešamas mūsdienīgai, jaudīgai relacionālo datubāzu pārvaldības sistēmai (RDMS), kuru izmanto, piemēram, uzņēmuma resursu plānošanas sistēmās, ERP programmatūrā, kā arī CRM sistēmās.

Atkarībā no servera versijas tas ietver ne tikai datu grupēšanu (grupu piešķiršanu), bet arī sistemātiskas vākšanas uzraudzību, kā arī mērķtiecīgu pieprasījumu apstrādi. Šeit lietotāji ar SQL User CAL 2019 var izmantot inteliģentās vaicājumu apstrādes (Intelligent Query Processing - IQP) priekšrocības, lai paātrinātu lielāku datu kopu vaicājumus, kā arī lielo datu klastera funkciju ar rīkiem mašīnmācīšanās modeļiem un PolyBase, lai apstrādātu Transact-SQL vaicājumus no ārējiem datu avotiem.

Citas funkcijas:

 • Vienmēr šifrēts, lai šifrētu datus no klienta uz DBVS
 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde (IQP) lielu datu kopu vaicājumu optimizēšanai
 • Intelligent Performance, kas nodrošina paātrinātu datubāzes operāciju izpildes ātrumu
 • Datubāzes momentuzņēmumi iespējamo neatbilstību dokumentēšanai
 • Pēdējā vaicājuma plāna statistika, lai iegūtu jaunāko pārskatu par vaicājuma izpildes plāniem
 • uzlabota viegla vaicājumu profilēšanas infrastruktūra un
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana, lai paātrinātu datubāzes atjaunošanu pēc restarta vai transakcijas atjaunošanas

Lietotāju licences SQL Server 2019 Standard izdevumam

Izmantojot lietotās programmatūras lietotāja CAL no Wiresoft, varat izmantot SQL Server 2019 Standard-Edition funkcionalitāti: Tā ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem un piedāvā licencēšanas iespēju uz serveri/CAL, kam papildus servera licencei ir nepieciešams attiecīgs piekļuves licenču skaits (klienta piekļuves licences) lietotājiem.

SQL Server 2019 licencēšanas modelis, izmantojot servera licences un licences licenču licences (CAL)

Licencēšana katram serverim un lietotāja CAL ir balstīta uz parastajām Microsoft noteiktajām prasībām: Katram serverim, kurā darbojas SQL Server gadījums, ir nepieciešama Standard servera licence. Turklāt katram īpašam lietotājam, kas piekļūst licencētajam SQL Server, ir nepieciešama atbilstoša piekļuves licence (User CAL) tai pašai vai jaunākai servera versijai. Tāpēc šo licencēšanas modeli dēvē arī par servera/CAL licencēšanu.

Tādējādi Microsoft licenču pārvaldība nošķir serveru licencēšanu no atsevišķu lietotāju licencēšanas. Pēdējiem ir atļauts izmantot SQL Server funkcijas, tikai izmantojot lietotāja licences licenci. Šī klienta piekļuves licence ietver tikai piekļuves tiesības klienta/servera vidē bez nepieciešamības instalēt jebkādu programmatūru. Lietotāja klienta piekļuves licences nosaka SQL Server 2019 lietošanas tiesības, papildus piekļuves tiesībām licencētajam serverim tās ietver arī saistītos pakalpojumus.

Piezīme par lietotāja licences licenču saderību ar SQL Server 2019 versiju

Tādējādi, izmantojot SQL Server 2019 lietotāja licences licenci, ir iespējama piekļuve arī SQL Server 2017 vai vecākai versijai (lejupgrade). Tomēr nav iespējams pretējs scenārijs - izmantot vecākas SQL Server versijas, piemēram, 2017, lietotāja licences licenci, lai piekļūtu augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019 (jauninājums).

Kāpēc SQL Server 2019 Standard izdevumam ir pieejama lietošana, pamatojoties uz CAL?

Tikai SQL Server 2019 Standard-izdevumam Microsoft piedāvā arī CAL licencēšanu lietotājiem (vai galapunktiem). Tas ļauj izmantot SQL Server funkcijas pat tiem lietotājiem, kuru serverim ir zemāka veiktspēja, kā tas ir, piemēram, īpaši mazo un vidējo uzņēmumu gadījumā, kur tā ir pilnīgi pietiekama. Licencēšana, izmantojot uz lietotāju piekļuvi balstītas licences, ir ekonomiskāks veids, kā šādi uzņēmumi var izmantot SQL Server, jo tiem ir jāiegādājas tikai tieši tik lietotāju klientu piekļuves licenču, cik viņiem faktiski nepieciešams. Microsoft licencēšanas modelis SQL Server 2019 lietošanai piedāvā divu veidu licences licenču licences:

 • SQL Server 2019 User CAL: ar šo programmatūru īpašam lietotājam tiek piešķirtas piekļuves tiesības
 • SQL Server 2019 Device CAL: tā nodrošina piekļuves tiesības īpašai gala ierīcei (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim)

Kādas ir SQL Server 2019 licencēšanas ar lietotāja licences licencēm īpašās funkcijas?

Lietotāja klienta piekļuves licence ir viena licence, kas konkrētiem lietotājiem piešķir piekļuves tiesības SQL Server 2019. Šādā gadījumā nav iespējams pēc tam mainīt vispirms norādīto lietotāju, kā arī nav iespējams mainīt piešķiršanas veidu. Šie ierobežojumi nodrošina lielāku drošību un novērš CAL ļaunprātīgu izmantošanu, lai, piemēram, nepiederoši darbinieki vai svešinieki nevarētu piekļūt uzņēmumam svarīgiem datiem.

Kādas ir SQL Server 2019 lietotāja licences licences priekšrocības?

SQL Server 2019 lietotāja licence nav piesaistīta konkrētai galiekārtai, bet tikai konkrētai personai. Tādējādi lietotāja licences licencē SQL Server 2019 tiek reģistrēts tikai viens lietotājs pēc nosaukuma. Tādējādi šim lietotājam tiek piešķirtas tiesības piekļūt SQL serverim, un katrā gadījumā ir brīvi jāizvēlas, no kuras galiekārtas piekļūt, taču tas var notikt tikai no viena personālā datora vai tam līdzīga vienlaicīgi.

Salīdzinot ar citu klienta piekļuves licences versiju, no ierīces atkarīgo CAL, lietotāja CAL priekšrocība ir tā, ka tās izmantošana nav lokāli ierobežota. Ja licencētā lietotāja izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam, lietotājs var piekļūt SQL Server ne tikai uzņēmumā, piemēram, darbavietā, bet arī ārpus tā, piemēram, ar klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, piemēram, vilcienā, komandējumā vai mājāsOffice.

Tāpēc lietotāja licences licences SQL Server lietotājam nodrošina elastīgu un mobilu SQL Server funkciju izmantošanu, jo īpaši lietotājiem, kuri bieži strādā no dažādām atrašanās vietām un regulāri pieslēdzas serverim, jo, izmantojot lietotāja licences lietotājam, viņi vienmēr izmanto savu personīgo kontu.

Secinājums

Katrā konkrētā organizācijā SQL Server 2019 licences licences veids var būt atšķirīgs atkarībā no konkrētā gadījuma. Lēmums par pareizo klienta piekļuves licencēšanu jāpieņem pirms iegādes, jo SQL Server User CAL nevar mainīt uz Device CAL vai otrādi.

Tā pamatā ir ne tikai darbinieku skaits, bet arī dominējošais gala ierīču izmantošanas veids: Ja lielākā daļa darbinieku regulāri izmanto dažādus datorus ne tikai iekšēji, bet arī ārēji, kā arī mobilos vai dažādās darbstacijās, lai piekļūtu SQL Server, to aprīkošana ar lietotāja licencēm sniedz vairāk priekšrocību.

Iegādājieties lietotāja licences Microsoft SQL Server 2019, sākot no vienas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

SQL Server 2019 lietotāja licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau par vienu licenci - kā lietota programmatūra tās piedāvā ievērojami zemāku cenu, turklāt lietotajai programmatūrai nav nekādu trūkumu attiecībā uz lietojamību.

Kas ir lietotāja licences SQL Server 2019 kā lietotā programmatūra?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās SQL Server 2019 lietotāja licences ir parastās piekļuves licences no Microsoft licencēšanas programmas; tās kā daļu no SQL Server 2019 lietotāju apjoma licences vispirms iegādājās uzņēmums, kas tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft nevajadzīgās lietotāju piekļuves licences vai visu apjoma licenci. Tilpuma licence tika sadalīta atsevišķās licencēs, un lietotāja CAL tika atzīmētas kā izmantotā programmatūra. Tomēr tas nenozīmē SQL Server User CAL programmatūras vispārēju nolietojumu, kā arī nekādus citus ierobežojumus attiecībā uz tās funkcionalitāti vai laika ierobežojumu.

Kādu drošību nodrošina lietotāja licences SQL Server 2019 lietotājam kā lietotā programmatūra?

Lietotu SQL Server lietotāja licenču iegāde no Wiresoft ir ne tikai pieejama mūsu klientiem, bet arī droša! Jūs ne tikai saņemat Microsoft SQL Server 2019 viena lietotāja CAL Microsoft SQL Server 2019 par zemāku cenu nekā salīdzināma jauna programmatūra, bet jums ir arī pircēja drošība ar tūlītēju lejupielādi un licences aktivizēšanu, izmantojot iekļauto apjoma licences atslēgu:

Visas Wiresoft piedāvātās SQL Server 2019 lietotāja licences licencēm ir no Eiropas Savienībā esošo uzņēmumu licenču krājumiem. Jums kā klientam SQL Server 2019 lietotāja CAL vai jebkuras citas Microsoft klienta piekļuves licences, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, iegāde un lietošana nozīmē juridisku drošību, jo tā nepārkāpj nekādus spēkā esošus noteikumus, ko vairākkārt ir skaidri apstiprinājuši arī dažādi tiesu nolēmumi. Pateicoties pilnīgam pircēja apliecinājumam, lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama!

Jūsu priekšrocības, izmantojot izmantoto programmatūru no lietotāja licences licencēm SQL Server 2019

Wiresoft piedāvājums lietotāja licences SQL Server 2019 vai citas klienta piekļuves licences lietotai programmatūrai ir ne tikai lielākoties lēta alternatīva salīdzināmiem komerciāli pieejamiem piedāvājumiem, bet arī piedāvā mūsu klientiem brīvu izvēli, iegādājoties precīzu lietotāju licenču skaitu, kas nepieciešams SQL Server pakalpojumu licencēšanai, tādējādi samazinot licencēšanas izmaksas.

Izmantojot plašu CAL kā lietotas programmatūras klāstu Wiresoft tiešsaistes veikalā, jums ir iespēja papildus lietotāja CAL iegādāties arī SQL Server 2019 ierīces CAL, kā arī piekļuves licences vecākām vai jaunākām MS SQL Server versijām. Iegādājoties CAL vecākām SQL Server versijām, izvairāties no nepieciešamības iegādāties jaunu aparatūru vai biežām savietojamības problēmām. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Wiresoft plašais izmantotās programmatūras klāsts ar dažādām SQL Server CAL versijām!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet lietotāja un ierīces licences SQL Server 2019, kā arī citas Microsoft klientu piekļuves licences vai servera programmas par zemām cenām kā lietotu programmatūru, ieskaitot tūlītēju lejupielādi un aktivizēšanu. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm SQL Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKEŠU LIETOTĀJA CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas