Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10158
 • 359-06865
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€105,90 * €116,90 * (9,41% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL Device CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai izmantotu Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam ir jābūt atbilstošai klienta piekļuves licencei, piemēram, SQL Server 2019 Device CAL; šeit ir norādītas piekļuves tiesības vienai reģistrētai galīgajai ierīcei. Tas ir tāpēc, ka SQL 2019 servera licence Standard izdevumam Server/CAL variantā pati par sevi neietver nekādas lietotāja tiesības; tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, kā piekļuves licence gala ierīcei. Šis Device CAL piešķir atļauju piekļūt serverim tikai datoram, kas ar to aprīkots.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL"

SQL Servera 2019 kā izmantotās programmatūras ierīču licences (CAL)

Lai varētu izmantot Microsoft SQL Server 2019 piedāvātās funkcijas, lietotājam noteikti ir nepieciešama atbilstoša klienta piekļuves licence, piemēram, SQL Server 2019 Device CAL; tā ietver piekļuves tiesības vienai reģistrētai galīgajai ierīcei. Tas ir tāpēc, ka SQL 2019 Server licence Standard izdevumam Server/CAL variantā pati par sevi neietver nekādas lietotāja tiesības; tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, kā piekļuves licence gala ierīcei. Šī ierīces CAL piešķir atļauju piekļūt serverim tikai ar to aprīkotajam datoram.

Kā lietotai programmatūrai SQL Server 2019 Device CAL no Wiresoft ir ne tikai liela priekšrocība, ka tās ir pieejamas arī atsevišķi, bet arī to cena ir zemāka nekā salīdzināmiem piedāvājumiem no parastajiem licenču piegādātājiem. Tām ir tādas pašas funkcijas kā ierīces klienta piekļuves licencēm SQL Server 2019, kas pieejamas oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program.

Iegūstiet visas MS SQL Server 2019 priekšrocības, izmantojot jau lietotu ierīces CAL

SQL Server 2019 pašlaik ir jaunākā Microsoft datubāzes platformas versija. Uzņēmumi, kas izmanto uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas, ERP programmatūru vai CRM sistēmas, var izmantot visas svarīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, ko piedāvā šī jaudīgā relācijas datubāzu pārvaldības sistēma.

Atkarībā no izdevuma SQL Server 2019 papildus datu klasterizēšanas (grupu piešķiršanas) iespējai ir iekļautas arī uzraudzības funkcijas, kas ļauj sistemātiski apkopot datus mērķtiecīgu datubāzes vaicājumu apstrādes laikā. Izmantojot SQL Server 2019 Device CAL, lietotāji, kas izmanto īpašu galiekārtu, var izmantot visas priekšrocības, ko piedāvā Intelligent Query Processing paātrinātai lielāku datu apjomu pieprasījumu apstrādei, kā arī jaunā Big Data Cluster funkcija ar mašīnmācīšanās rīkiem un PolyBase optimizētai Transact-SQL pieprasījumu apstrādei no ārējiem datu avotiem.

Citas SQL Server 2019 funkcijas:

 • Always Encrypted droši šifrē gan klienta, gan DBVS datus
 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde optimizē lielu datu kopu vaicājumus
 • Intelligent Performance nodrošina ātrāku datubāzes operāciju izpildi
 • Datubāzes momentuzņēmumi dokumentē iespējamās neatbilstības
 • Pēdējā vaicājuma plāna statistika sniedz aktuālu pārskatu par vaicājumiem
 • pēc noklusējuma iespējota viegla vaicājumu profilēšanas infrastruktūra
 • Paātrināta datu bāzu atjaunošana ātrākai datu bāzu atjaunošanai pēc restartēšanas vai transakcijas atjaunošanas

SQL Server 2019 Standard izdevuma ierīču CAL

Pat ar izmantotu Wiresoft ierīces CAL jūs varat pilnībā izmantot SQL Server 2019 Standard-Edition parastās funkcijas un pakalpojumus: Mazie un vidējie uzņēmumi jo īpaši gūst labumu no licencēšanas iespējas vienam serverim/CAL, kas sastāv no servera licences un dažāda skaita piekļuves licenču (klienta piekļuves licenču) ierīcēm.

SQL Server 2019 licencēšanas modelis ar servera licencēm un CAL licencēm

Iespēja licencēt SQL Server 2019 plus ierīces CAL tiek veikta saskaņā ar Microsoft definētajiem nosacījumiem - šo licencēšanas modeli sauc par servera/CAL licencēšanu. Tādējādi Microsoft licenču pārvaldība nošķir serveru licencēšanu no atsevišķu galiekārtu vai lietotāju licencēšanas. Katram serverim, kurā vispirms tiek palaists SQL Server gadījums, ir nepieciešama Standard Servera licence 2019. Lai piekļūtu licencētajam SQL Server serverim, papildus ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence(Device CAL) identiskai vai augstākai servera versijai katrai īpašai galaierīcei.

Tikai ierīces CAL dod tiesības ierīcei izmantot SQL Server 2019. versijas SQL Server funkcijas. Klienta piekļuves licence galiekārtām neietver nekādu papildu programmatūru, kas būtu jāinstalē, bet tikai piekļuves tiesības SQL Server 2019 klienta/servera vidē.

Ierīču licenču licencēm SQL Server 2019 ir jāņem vērā versiju saderība

SQL Server 2019 ierīces CAL dod tiesības piekļūt arī SQL Server 2017 vai vecākai versijai (lejupgrade). Tomēr nav iespējams pretējs gadījums - izmantot vecākas SQL Server versijas, piemēram, 2016, ierīces CAL, lai piekļūtu augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019. gadam. Tāpēc, izmantojot SQL Server 2019, jāpārliecinās, ka ir pareizā ierīces CAL versija.

Kāpēc SQL Server 2019 Standard izdevumam ir pieejamas klienta piekļuves licences?

SQL Server 2019 Standard-izdevumam Microsoft pēc izvēles piedāvā uz CAL balstītu licencēšanu arī ierīcēm (galapunktiem). Servera piekļuves licencēšana, izmantojot ierīču CAL, ir ekonomiskāka, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuru SQL Server ir ar zemāku veiktspēju, bet pietiekams to vajadzībām. Šāda veida SQL Server 2019 lietošanai Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divu veidu licences licenču licences:

 • SQL Server 2019 Device CAL: tā nodrošina servera piekļuves tiesības īpašai galapunkta ierīcei (dators, klēpjdators, galds, mobilais tālrunis)
 • SQL Server 2019 User CAL: ar šo programmatūru īpašam lietotājam tiek piešķirtas piekļuves tiesības serverim

Piemēram, vairāku ierīču klientu piekļuves licenču iegāde, lai izmantotu SQL Server funkcijas, parasti ir lētāka nekā servera licencēšana pēc kodoliem.

Kādas ir SQL Server 2019 licencēšanas īpatnības, izmantojot ierīču CAL?

Ierīces CAL ir licence, kas konkrētai galiekārtai (ierīcei) piešķir piekļuves tiesības SQL Server 2019. Šo sākotnējās reģistrācijas laikā norādīto gala ierīci vēlāk nav iespējams mainīt, tāpat nav iespējams mainīt piešķiršanas veidu - no ierīces uz lietotāja CAL. Šie ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu CAL ļaunprātīgu izmantošanu un nodrošinātu lielāku drošību, jo uzņēmuma serverim nevar piekļūt nepiederoši vai ārvalstu lietotāji.

Kādas ir SQL Server 2019 ierīces CAL priekšrocības?

Funkcionalitātes ziņā starp klienta piekļuves licenci, kas balstīta uz galapunktu, un licenci, kas paredzēta lietotājiem, būtībā nav atšķirību. Attiecīgās priekšrocības parāda tipisko SQL Server piekļuves veidu. Uzņēmumi, kas izmanto SQL Server, parasti atšķiras pēc darbstaciju skaita vai veida, kas tiek izmantotas kopējām darba plūsmām: Piemēram, dažos projektos vairāki darbinieki var izmantot vienu datoru vai izmantot to pārmaiņus, bet citā darba vidē viens un tas pats lietotājs regulāri izmanto pilnīgi dažādas galiekārtas, lai piekļūtu SQL serverim.

Saistot SQL Server 2019 ierīces licenci tikai un vienīgi ar konkrētu Windows iespējotu galapunktu, nevis ar lietotāju, lai izmantotu tiesības piekļūt SQL Server, atkarībā no tā veida rodas dažādi izmantošanas veidi: Ja tā ir mobilā gala ierīce, piemēram, klēpjdators, attiecīgais lietotājs ar tās palīdzību var piekļūt SQL serverim ne tikai uzņēmumā, piemēram, darba vietā, bet arī ārpus tā, piemēram, citā uzņēmuma vietā vai mājās -Office. Izmantojot personālo datoru, piekļuve, protams, vienmēr notiek tajā pašā vietā.

Secinājums

Tātad tas, kurš SQL Server 2019 CAL tips piedāvā vairāk izvietošanas iespēju konkrētajā organizācijā, atšķiras atkarībā no dominējošā lietošanas scenārija. Lēmums par klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo, kā jau minēts, SQL Server ierīces CAL vēlāk nevar mainīt uz lietotāja CAL vai otrādi.

Svarīgs ir ne tikai darbinieku skaits, bet arī galvenais gala ierīču izmantošanas veids: Ja daudzi darbinieki pārmaiņus izmanto vienu un to pašu datoru, lai piekļūtu SQL serverim, neatkarīgi no tā, vai tas ir iekšējais, ārējais vai mobilais dators, tad licencēšana ar ierīču licencēm sniedz vairāk priekšrocību. Tāpēc ierīces CAL ir piemērots licencēšanas veids, ja vairāki darbinieki regulāri piekļūst SQL serverim pārmaiņus, izmantojot vienu galiekārtu.

Iegādājieties Microsoft SQL Server 2019 ierīču CAL tikai no vienas licences Wiresoft tiešsaistes veikalā

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas SQL Server 2019 ierīču CAL jau no vienas lietotāja licences - piedāvājums kā lietota programmatūra ir ievērojami lētāks nekā salīdzināma jauna licence, turklāt CAL "lietota" stāvoklis nenozīmē nekādus trūkumus attiecībā uz lietojamību, jo programmatūra nevar nolietoties.

Kas tiek izmantoti SQL Server 2019 ierīces CAL?

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvātās SQL Server 2019 ierīces CAL ir oriģinālās piekļuves licences, kas pieejamas Microsoft licencēšanas programmas ietvaros, ar to atšķirību, ka tās reiz bija daļa no SQL Server 2019 apjoma licences galapunktiem, ko iegādājās uzņēmums, kas tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft nevajadzīgās individuālās piekļuves licences ierīcēm vai apjoma licenci. Šī bijusī apjoma licence tika sadalīta un pārveidota par atsevišķām licencēm, šajā procesā ierīces CAL tika marķētas kā lietota programmatūra vai Lietota programmatūra. Kā jau minēts, šis apzīmējums nenozīmē SQL Server ierīces CAL programmatūras nolietojumu, kā arī nenozīmē tās funkcionalitātes ierobežojumus vai izmantošanu neierobežotu laika periodu.

Kāda veida drošību piedāvā izmantotās SQL Server 2019 ierīces licences SQL Server 2019?

Lietotas programmatūras, piemēram, SQL Server ierīču CAL, iegāde no Wiresoft ir ne tikai lētāka klientiem, bet arī drošāka! Tā kā jau ir viena Microsoft SQL Server 2019 ierīces CAL, jūs saņemat ne tikai lētāku cenu nekā atbilstoša jauna programmatūra, bet jums ir arī pircēja drošība, izmantojot tūlītēju lejupielādi pēc maksājuma un licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

Wiresoft pieejamās SQL Server 2019 ierīču CAL ir no dažādu uzņēmumu licenču krājumiem. Tāpēc lietotas programmatūras tirdzniecībai piemēro parasto jurisdikciju. Tas nepārprotami apstiprina tirdzniecību ar lietotu programmatūru, kas vairākkārt ir skaidri apstiprināta dažādos tiesas nolēmumos.

Jums kā klientam Microsoft Device CAL SQL Server 2019 vai citas Wiresoft piedāvātās klienta piekļuves licences iegāde, kā arī lietošana kā lietotai programmatūrai nozīmē juridisku drošību, jo netiek pārkāpti nekādi tiesību akti. Pateicoties pilnīgai visu pircēju apliecināšanai, izmantotās Wiresoft CAL ir arī drošas pret revīziju!

Jūsu priekšrocības, iegādājoties lietotas SQL Server 2019 ierīces licences (CAL)

Wiresoft piedāvā SQL Server 2019 vai citas licences kā izmantoto programmatūru, ne tikai nodrošinot mūsu klientiem pieejamu alternatīvu citiem piedāvājumiem, bet arī dodot viņiem izvēles brīvību attiecībā uz precīzu ierīču licenču skaitu, kas nepieciešams, lai precīzi licencētu SQL Server pakalpojumu izmantošanu, nevis nepraktiskāku licenču līmeņošanu, tādējādi samazinot licencēšanas izmaksas.

Plašais izmantoto programmatūras licenču klāsts Wiresoft tiešsaistes veikalā ietver ierīču licences, kā arī lietotāja licences SQL Server 2019 un vecākas MS SQL Server piekļuves licenču versijas, tostarp atbilstošas servera licences. Tādējādi varat izvairīties no jaunas aparatūras iegādes vai savietojamības problēmām, kas var rasties. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Wiresoft plašais lietotās programmatūras piedāvājumu klāsts dažādām SQL Server u.c. licencēm!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet SQL Server 2019 ierīces CAL, kā arī klientu piekļuves licences citai Microsoft Server programmatūrai - vienmēr par zemām cenām kā lietotu programmatūru un tūlītēji lietojamu, izmantojot tūlītēju lejupielādi un aktivizēšanu. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2019 vai jebkura cita Microsoft produkta ierīču licencēm, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2019 IERĪCES CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas