Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10472
 • 6VC-00981
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€381,90 * €422,90 * (9,69% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Izmantojot attālinātās darbvirsmas pakalpojumus (RDS) Windows Server 2022 , ar tiem pieejamās lietojumprogrammas var centralizēti nodrošināt autorizētiem lietotājiem. Lai viņi tās varētu izmantot attālināti, izmantojot Windows atbalstošu termināla ierīci, vienmēr ir nepieciešams Client Access License (lietotāja CAL), kas tikai autorizē tos, lai ar izvēlētās termināla ierīces starpniecību izveidotu savienojumu ar Windows Server 2022 attālās darbvirsmas sesijai. Darbinieks, kuram ir personīgās piekļuves tiesības RDS User CAL veidā, pēc tam var piekļūt Windows serverim ar jebkuru galiekārtu ar Windows operētājsistēmu, piemēram, lai izmantotu pieejamās programmas un pakalpojumus, piekļūtu citam datoram - piemēram, atbalsta saņemšanai - vai strādātu ar virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI).

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK USER CAL"

5x jaunāko lietotāja licences kopiju attālās darbvirsmas pakalpojumiem operētājsistēmai Windows Server 2022

Izmantojot attālās darbvirsmas pakalpojumus (RDS) Windows Server 2022 , nodrošinātās lietojumprogrammas var centralizēti padarīt pieejamas autorizētiem lietotājiem. Lai tos varētu izmantot attālināti, izmantojot ar Windows saderīgu termināla ierīci, vienmēr ir nepieciešama klienta piekļuves licence (lietotāja CAL), kas ļauj tikai izveidot savienojumu ar Windows Server 2022 attālās darbvirsmas sesijai, izmantojot paša izvēlētu termināla ierīci. Darbinieks, kuram ir personīgās piekļuves tiesības RDS lietotāja licences CAL veidā, var izmantot jebkuru galiekārtu ar Windows operētājsistēmu, lai piekļūtu Windows serverim, piemēram, lai izmantotu pieejamās programmas un pakalpojumus, piekļūtu citam datoram, piemēram, lai saņemtu atbalstu, vai strādātu ar virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI).

Pie Wiresoft jūs tagad varat atrast Remote Desktop Services User CALs Windows Server 2022 par zemām cenām kā lietotu programmatūru. Varat arī izmantot priekšrocības, iegādājoties jebkuru skaitu RDS lietotāju CAL - bez līmeņu piešķiršanas - pielāgotai licencēšanai.

Kādas ir Windows Server 2022 RDS lietotāja CAL priekšrocības?

Izmantojot Windows Server 2022, attālās darbvirsmas pakalpojumi ir īpaša servera loma, kas kontrolē attālo piekļuvi lietojumprogrammām, kuras pieejamas, izmantojot atbilstošo Windows serveri, kas šim nolūkam darbojas kā resursdators. Tādējādi tikai lietotājs, kuram ir atbilstoša personīgā klienta piekļuves licence, sesijas laikā var piekļūt savam izvēlētajam datoram, klēpjdatoram u. tml. neatkarīgi, t. i., attālināti, izmantojot interneta savienojumu ar Windows serveri. Programmas tiek izpildītas serverī.

Windows Server 2022 piedāvā arī daudzas esošo un jaunu funkciju optimizācijas saistībā ar attālinātās darbvirsmas sesijām - īpaši  tīkla drošības jomā, kā arī datu un serveru migrācijā, lietojumprogrammu glabāšanā un virtualizācijā un konteineru izveidē ar Windows un Kubernetes.

Windows Server 2022 atbalsta, piemēram, ieliktu virtualizāciju, izmantojot AMD procesorus, ietver jaunu Shielded Virtual Machines (SVM) versiju, pārraides kontroles protokolu (TCP), kā arī RACK (Recent ACKnowledgment) un RSC (Receive Segment Coalescing), un tagad kā standarta pārlūkprogramma tiek izmantots Microsoft Edge. Lai izveidotu un pārvaldītu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras, lietotāji var izmantot arī jaunākās programmatūras definēto tīklu (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) un Storage Replica, kā arī Transport Layer Security, Virtual OSE un Hyper-V versijas.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu lietotāja CAL priekšrocības lietotājiem

Īpaši uzņēmuma darbinieki gūst daudz priekšrocību no RDS User CAL Windows Server 2022. Viņi atrod standartizētu Windows darba vidi katrā gala ierīcē neatkarīgi no tā, vai tā ir aprīkota ar pašreizējo vai vecāku Windows operētājsistēmu.

Tas nozīmē, ka lietotāji var izmantot arī vecākas galiekārtas, kurām ir vājāka aparatūra vai veiktspēja, kas citādi nebūtu pietiekama, lai tieši piekļūtu Windows Server 2022. Tas ir tāpēc, ka visas lietojumprogrammas, kurām licencēts lietotājs ar RDS lietotāja CAL piekļūst attālās darbvirsmas sesijas kontekstā, izmantojot resursdatoru, tiek izpildītas tikai serverī, nevis šajā galiekārtā. Attiecīgā attālās darbvirsmas sesija ir neatkarīga no citiem klientu savienojumiem, un tiek rādīta tikai lietotāja sesija. Tādējādi lietotāja licences Remote Desktop Services operētājsistēmai Windows Server 2022 var palīdzēt samazināt vai pilnībā izvairīties no pašreizējās aparatūras nodrošināšanas izmaksām, jo tas ļauj izmantot arī plānos klientus.

RDS CAL priekšrocības administratoriem

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka RDS User CAL izmantošana Windows Server 2022 serverim nozīmē arī daudz praktisku priekšrocību administratoriem, jo tā var ievērojami samazināt pūles, kas saistītas ar daudzu galiekārtu pārvaldību uzņēmumā, jo, piemēram, tas ļauj daudz efektīvāk veikt izvēršanu. Jaunu programmatūru vai atjauninājumus uzņēmuma vidē var nodrošināt centralizēti, nevis instalēt tos katrā atsevišķā galiekārtā, jo visas lietojumprogrammas tiek nodrošinātas tikai centralizēti Windows serverī vai atjauninātas no tā.

Izmantojot RDS User CAL, individuāli var noteikt arī atsevišķu lietotāju piekļuves tiesības, jo Remote Desktop Services var izmantot, lai piešķirtu tiesības reģistrētajiem darbiniekiem. Tas ievērojami samazina kopējo darbu, kas saistīts ar esošo darbstaciju uzturēšanu vai jaunu darbstaciju nodrošināšanu.

Microsoft licenču pārvaldība tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL licencēm

Attiecībā uz visu Microsoft serveru programmatūru ir spēkā noteikums, ka īstenošana nav atkarīga no lietošanas. Tāpēc katrai piekļuvei Windows serverim - gan tiešai, gan attālinātai - vienmēr ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence (CAL). Attiecīgās noteiktās piekļuves tiesības Windows Server programmu lietošanai nosaka Microsoft, izmantojot tā saukto licenču pārvaldību. Tā pamatā ir klienta piekļuves licences (CAL), kas tiek piešķirtas lietotājiem vai galiekārtām.

Piemēram, lietotāja licences Remote Desktop Services nodrošina, ka tikai ar tām aprīkotajam lietotājam ir personīga piekļuve Windows serverim. Microsoft norāda, ka tas tiek darīts, lai nodrošinātu serverī pieejamo datu un pakalpojumu drošību, jo nereģistrētas personas, t. i., personas bez RDS lietotāja licences CAL, nevar tiem piekļūt. Microsoft piedāvā divu veidu licences licenču licences (CAL) - tātad arī Windows Server 2022 attālās darbvirsmas pakalpojumiem - vispārīgi:

 • RDS User CAL, ar kuru īpašs lietotājs saņem savas piekļuves tiesības
 • Ierīces CAL RDS, ar kuru konkrētai galiekārtai (piemēram, personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, mobilajam tālrunim) tiek piešķirtas piekļuves tiesības

Katrs Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022 sastāv no vairākiem komponentiem, kas kopumā ļauj lietotājam vai ierīcei izmantot Windows Server Services:

 • Faktiskā attālās darbvirsmas licencēšana regulē attiecīgās CAL izmantošanu un padara to pieejamu lietotājam vai ierīcei.
 • Attālās darbvirsmas sesijas resursdators pārvalda darbvirsmas vai programmas, kas tiek darītas pieejamas lietotājam attālās sesijas laikā.
 • Attālās darbvirsmas savienojumu starpnieks pārvalda attālos savienojumus un atjauno tos sesijas pārtraukuma gadījumā.
 • Attālās darbvirsmas vārtejs īpaši kontrolē lietotāja piekļuvi publiskajā tīklā pieejamai Windows darbvirsmai.
 • Tīmekļa piekļuve attālās darbvirsmas pakalpojumiem nodrošina piekļuvi lietotājiem vai grupām, izmantojot tīmekļa portālu.

Kādas ir Windows Server 2022 RDS lietotāja licences īpašās priekšrocības?

Kā jau minēts, RDS lietotāja CAL pārvalda licencētā lietotāja piekļuves tiesības Windows serverim vai mitinātājam katrā attālās darbvirsmas sesijā. Lietotājs var izmantot jebkuru pieejamo galiekārtu - datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru u. c. - lai piekļūtu attālās darbvirsmas pakalpojumiem, pat neatkarīgi no vietējās servera atrašanās vietas, ja vien ierīcei ir iespējota operētājsistēma Windows un ir interneta savienojums. Tādējādi RDS User CAL sniedz lielākas priekšrocības, ja darbinieks bieži izmanto dažādas gala ierīces, piemēram, datoru mājas birojā un klēpjdatoru ceļā utt.

Apsveriet versiju saderību RDS lietotāja licencēm Windows Server lietotājam

Liela priekšrocība, iegādājoties aktuālo RDS User CAL 2022 Windows Server, ir tā, ka papildus jaunākās Windows Server versijas piekļuves tiesībām tajā ir iekļautas arī vecāku serveru versiju, piemēram, 2019 (downgrade), piekļuves tiesības. Atjauninot vai iegādājoties Windows Server 2022 , attālinātai piekļuvei ir nepieciešama arī pašreizējā RDS User CAL 2022 (versiju savietojamība). Tāpēc iepriekšējo RDS User CAL versiju nevar izmantot attāliem savienojumiem ar Windows Server 2022.

Secinājumi par RDS lietotāja licencēm

Kura veida Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022 piedāvā vairāk priekšrocību izmantošanai uzņēmumā, ir atkarīgs no attiecīgā uzņēmuma struktūras. Ja darbinieki galvenokārt pārmaiņus izmanto dažādas galiekārtas, piemēram, dažādās vietās, tad RDS User CAL piedāvā vairāk iespēju un tāpēc jums ir nepieciešams mazāks klientu piekļuves licenču skaits.

Lēmums par viena veida klienta piekļuves licencēšanu jāpieņem iegādes brīdī, jo vēlāk nav atļauts nomainīt RDS ierīces CAL pret lietotāja CAL vai otrādi. Vienkārši jautājiet Wiresoft pārstāvim par jums piemērotāko licencēšanas veidu, izmantojot Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022.

Jūsu pircēja drošība ar lietotajām RDS lietotāju licencēm Microsoft Windows Server 2022 no Wiresoft

Pašreizējie lietotāja licences licenču komplekti Remote Desktop Services for Windows Server 2022 ir pieejami Wiresoft tiešsaistes veikalā kā lietota programmatūra, sākot no vienas klienta piekļuves licences. Jūs iegūsiet ne tikai no zemākas lietotas RDS CAL programmatūras cenas, salīdzinot ar salīdzināmu jaunu programmatūru, bet arī no pircēja drošības, jo jums ir šādas priekšrocības:

 • Iegādājoties vienu vai vairākas RDS lietotāja licences kā lietotu programmatūru, Wiresoft klienti saņem oriģinālās Microsoft atsevišķās licences, kuras uzņēmumi iepriekš iegādājušies un pārdevuši Wiresoft.
 • Juridiskais pamats tirdzniecībai ar lietotu programmatūru, piemēram, attālinātās darbvirsmas pakalpojumu klienta piekļuves licencēm no Microsoft Windows Server 2022 , ir spēkā esošie tiesību akti, kas atļauj to tālākpārdošanu, kā arī iegādi un lietošanu.
 • Pārdodot tālāk, Wiresoft atzīmēs RDS lietotāja CAL uz Windows Server 2022 kā lietotu, lai gan "lietota" nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz šīs klienta piekļuves licences funkcionalitāti.
 • Ja RDS lietotāja CAL, kas atzīmēta kā lietota, jau ir aktivizējis iepriekšējais pircējs, tā ir dzēsta pirms tālākpārdošanas uzņēmumam Wiresoft, un tāpēc, pārdodot to Wiresoft veikalā, to var 100% brīvi lietot atkārtoti.
 • Klientu piekļuves licences attālinātās darbvirsmas pakalpojumiem vai cita veida Microsoft licences, ko Wiresoft piedāvā pārdošanai kā lietotas, nav ne laika ierobežojuma licences, ne licences ar ierobežotām funkcijām, bet ir oriģināli Microsoft programmatūras produkti, kas pēc pirkuma veikšanas ir autorizēti tikai jums un kurus Wiresoft pirms pārdošanas ir pārbaudījis, lai nodrošinātu to pilnīgu lietojamību.

Iegādājoties lietotu programmatūras licenci, piemēram, RDS User CAL for Windows Server 2022 k no Wiresoft, varat būt droši, ka vienmēr iegādājaties un izmantojat oriģinālu Microsoft produktu.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 5 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas