Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10463
  • R18-01853
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€154,90 * €170,90 * (9,36% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x User CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Termiņš Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt Microsoft Windows Server 2022 servera pakalpojumiem Standard vai Datacenter versijā ar jebkuru ierīci, kas atbalsta Windows, ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence lietotājiem (User CAL), kas nav iekļauta servera licencē. Tikai šī licence nodrošina atsevišķam lietotājam atbilstošas piekļuves tiesības serverim. Nav svarīgi, vai autorizētais User CAL lietotājs izmanto galddatoru, piezīmjdatoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Windows operētājsistēmu. Tas nozīmē, ka pircējs User CAL var brīvi izlemt, kādu galiekārtu ar Windows operētājsistēmu viņš vēlas izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2022.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"

Maksimāli izmantojiet savus resursus, izmantojot Microsoft Windows Server 2022 - 5 komplekti User CAL

Pārskats 

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL (Client Access Licence) piedāvā visaptverošu risinājumu uzņēmumiem, kuriem nepieciešama elastīga lietotāju pārvaldība un maksimāla veiktspēja. Ar piecām licencēm jūs varat integrēt vairāk lietotāju savā tīklā, vienlaikus gūstot labumu no Windows Server 2022 inovatīvajām funkcijām.

Jaudīgas funkcijas

1. Mērogojama lietotāju piekļuve: Ar piecām lietotāju CAL licencēm varat viegli palielināt lietotāju skaitu, lai apmierinātu augošās organizācijas vajadzības. Windows Server 2022 nodrošina jaudīgu platformu vienmērīgai un efektīvai sadarbībai.

2. Uzlabota drošība vairākiem lietotājiem: Aizsargājiet savu tīklu no apdraudējumiem ar Windows Server 2022 uzlabotajām drošības funkcijām. Katrs User CAL nodrošina drošu piekļuvi vairākiem lietotājiem un aizsargā pret kiberapdraudējumiem.

3. Elastība un lietošanas ērtums: Šī licenču pakete nodrošina ne tikai veiktspēju, bet arī elastību un lietošanas ērtumu. Viegli pārvaldiet piecu lietotāju piekļuvi un pielāgojiet konfigurāciju atbilstoši savas organizācijas īpašajām vajadzībām.

Vienkārša administrēšana

1. Efektīva vairāku lietotāju licenču pārvaldība: Saglabājiet kontroli pār licencēm, izmantojot Windows Server 2022 efektīvas pārvaldības funkciju. Viegli pārraugiet un pārvaldiet piecu lietotāju licenču izmantošanu.

2. Lietotājam draudzīga saskarne daudzkārtējai piekļuvei: Lietotāju CAL nodrošina intuitīvu saskarni, kas ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt lietotāju piekļuvi. Samaziniet administrēšanas laiku un palieliniet efektivitāti visiem pieciem lietotājiem.

Atbilst Google jaunākā palīgdatora atjauninājuma prasībām

Optimāla savietojamība vairākiem lietotājiem: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL ir pilnībā savietojams ar jaunākajām Google noderīgā galda atjauninājuma prasībām. Sekojiet līdzi jaunumiem un nodrošiniet vienmērīgu integrāciju visiem pieciem lietotājiem.

Secinājums

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL ir rentabls un jaudīgs risinājums organizācijām, kas vēlas integrēt vairākus lietotājus savā servera vidē. Bez piepūles mērogojiet, maksimāli palieliniet drošību un optimizējiet sadarbību - un tas viss ar vienkāršu licenču pārvaldību. Sagatavojiet savu organizāciju veiksmīgai digitālajai nākotnei un maksimāli izmantojiet savus resursus.

 

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas