Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10428
 • R18-05768
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€93,90 * €102,90 * (8,75% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x lietotāja CAL
Sistēma  Windows serveris 
CAL Lietotājs CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris nav saderīgs(skatīt RDS CAL )


Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: piemēram, Windows Server 2019 User CAL; tā attiecīgajam reģistrētajam lietotājam piešķir piekļuves tiesības šim Windows serverim.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

iegādāties 5 lietotāja licences Microsoft Windows Server 2019 kā lietotas licences

Lai licencētu Microsoft Windows Server 2019 standarta vai datu centra versiju, papildus servera pamatlicencēm katram lietotājam ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence: piemēram, Windows Server 2019 User CAL; tā attiecīgajam reģistrētajam lietotājam piešķir piekļuves tiesības šim Windows serverim.

Tas ir tāpēc, ka Windows 2019 Server standarta vai datu centra izdevuma pamatlicencēs nav iekļautas papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL, lai konkrētais lietotājs būtu personīgi pilnvarots piekļūt Windows Server, izmantojot - lai gan brīvi izvēlētu - galiekārtu.

Lietotai lietotāja licences licencēm Windows Server 2019 no Wiresoft ir ne tikai zemāka cena nekā citām klientu piekļuves licencēm, kas programmatūras tirdzniecībā tiek piedāvātas jaunas, bet tās ir pieejamas arī atsevišķi, nevis komplektā. Tomēr izmantotajām CAL ir tāda pati funkcionalitāte kā lietotāja klienta piekļuves licencēm Windows Server 2019, kas pieejamas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā.

Izmantojiet visas MS Windows Server 2019 priekšrocības, izmantojot lietotu CAL

Windows Server 2019 standarta jeb datu centra izdevums piedāvā daudzas jaunas funkcijas, jo īpaši uz Windows 10 balstītu mākoņprogrammu lietojumprogrammu izmantošanai. Piemēram, programmatūras noteiktais tīkls (SDN) ļauj ne tikai centralizēti konfigurēt fiziskās tīkla ierīces, piemēram, maršrutētājus un slēdžus, bet arī virtuālās tīkla ierīces, piemēram, vārtejas, kā arī veikt to dinamisku pārvaldību. Turklāt Windows Server 2019 nodrošina iespēju izveidot divu tīklu vienādranga savienojumus, lai tos savienotu gandrīz nemanāmi. Citas funkcijas, ko lietotāji var izmantot, izmantojot Lietotāja CAL, ir šādas:

 • Droša virtuālo tīklu šifrēšana, izmantojot šifrētos tīklus un datagrammu transporta slāņa drošību (DTLS)
 • Jaunas hiperkonverģētas infrastruktūras (HCI) funkcijas samazina sarežģītību un vienkāršo IT infrastruktūras izvietošanuV
 • Uzlabota Linux integrācija ar aizsargātiem virtuālajiem datoriem
 • Kubernetes konteineru izmantošana
 • Uzlabota aizsardzība pret apdraudējumiem sensitīvu datu aizsardzībai un agrīnai uzbrukumu atklāšanai
 • Pakalpojums Storage Spaces Direct vietējo serveru datu glabāšanas apvienošanai virtuālā klasterī
 • Glabāšanas replika novērš datu zudumu failu sistēmas līmenī un samazina dīkstāves laiku, izmantojot gatavību katastrofām

Svarīga informācija par izmantotajām lietotāja licencēm Windows Server Standard un Datacenter Edition 2019

Lietotajai programmatūrai no Wiresoft, piemēram, lietotāja CAL, arī ir tādas pašas iespējas, lai izmantotu visas attiecīgās Windows Server 2019 Edition integrētās funkcijas: Tas jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem un organizācijām piedāvā ekonomisku alternatīvu serveru licencēšanai, jo to var pielāgot atbilstoši vajadzībām:

Informācija par Windows Server 2019 CAL licencēšanu

Microsoft licencēšanas noteikumi piedāvā Windows Server 2019 licencēšanu pēc kodoliem/procesora kodoliem Standard un Datacenter versijām, kas jāpapildina ar lietotāju vai galiekārtu licencēšanu; servera licencē iekļautajām CAL ir piešķirtas tikai administratora tiesības, tāpēc katram īpašam lietotājam ir nepieciešama piekļuves licence (User CAL), lai izmantotu faktiskos Windows servera pakalpojumus; tai jāatbilst arī identiskai vai augstākai Windows servera versijai - vairāk informācijas par to tālāk.

Tikai šī personīgā klienta piekļuves licence dod lietotājam tiesības izmantot Windows Server 2019. versijas Windows Server funkcijas; tā ietver tikai piekļuves tiesības Windows Server 2019 klienta/servera videi un nekādu citu programmatūru, kas vēl būtu jāinstalē.

Kādas ir Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition licencēšanas ar lietotāja licencēm priekšrocības?

Windows Server 2019 CAL licencēšana nodrošina elastīgu un uz vajadzībām balstītu lietotāju tiesību pārvaldību. Lietotāju izmantoto piekļuves licenču izmantošana ir ekonomiskāks Windows Server pakalpojumu izmantošanas veids, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo klientu piekļuves licences ir jāiegādājas tikai tik daudz darbiniekiem, cik faktiski ir nepieciešams. Microsoft licencēšanas modelis Windows Server 2019 piedāvā divu veidu licences licenču licences:

 • Windows Server 2019 User CAL: tas piešķir īpašam lietotājam servera piekļuves tiesības
 • Windows Server 2019 User CAL: tas nodrošina servera piekļuves tiesības īpašai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Lietotāja CAL var arī kombinēt ar ierīces CAL.

Ņemiet vērā CAL versiju saderību ar Windows Server 2019!

Lietotāja licences licencē Windows Server 2019 tiek piešķirtas ne tikai attiecīgā lietotāja piekļuves tiesības Windows Server 2019 versijas serverim, bet arī vecākām versijām, piemēram, 2014. gada versijai (lejupgrade). Tas sniedz priekšrocības salīdzinājumā ar CAL, kas ir īpaši izstrādātas tikai iepriekšējai Windows Server 2019 versijai, jo tās nevar izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2019 versijai (jauninājumam). Tāpēc, iegādājoties lietotāja licences licencēm Windows Server 2019, ir jāpārliecinās, vai servera licence un klienta piekļuves licence ir saderīgas.

Kas vēl jāņem vērā, licencējot Windows Server 2019 ar izmantoto lietotāja CAL?

Kā jau minēts iepriekš, personīgās piekļuves tiesības Windows Server 2019 saņem tikai konkrēts reģistrēts darbinieks ar lietotāja CAL, tāpēc ir svarīgi, lai attiecīgo galīgo ierīci, kas atbalsta Windows, varētu brīvi izvēlēties. Kad lietotāja reģistrācija ir pabeigta, to vairs nevar mainīt. Principā nav arī iespējams mainīt CAL tipu no lietotāja uz ierīces CAL vai otrādi. Tomēr ir iespējams apvienot lietotāja licences ar Windows Server 2019 ierīču licencēm.

Šie Microsoft noteikumi par CAL licencēšanu ir paredzēti, lai novērstu nepareizu piekļuvi operētājsistēmai Windows Server 2019. Turklāt tie arī nodrošina uzņēmuma un tā datu drošību, jo neautorizēti vai trešo pušu lietotāji nevar izmantot pakalpojumus.

Ar ko lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2019 atšķiras no ierīces CAL?

Principā izmantotā lietotāja licences licence Windows Server 2019 pēc funkcionalitātes neatšķiras no klienta piekļuves licences, kas ir balstīta uz ierīci - tā saucamās ierīces licences. To attiecīgās priekšrocības ir redzamas tikai tipiskajā veidā, kādā uzņēmumā tiek piekļūts Windows Server:

Windows Server 2019 lietotāja piekļuves licence ir piesaistīta tikai konkrētam darbiniekam, taču tā ļauj brīvi izvēlēties galiekārtu, lai piekļūtu Windows Server, neatkarīgi no tā, kur tā atrodas. Tāpēc salīdzinājumā ar piekļuves licenci, kas saistīta ar galiekārtu, Lietotāja CAL piedāvā atšķirīgu izmantošanas jomu, jo licencētajam lietotājam nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz izmantoto datoru vai tamlīdzīgu ierīci - vienmēr ar nosacījumu, ka izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam. Tas nozīmē, ka lietotājs var piekļūt Windows serverim ne tikai no stacionārā datora darba vietā uzņēmumā, bet arī ārēji, piemēram, izmantojot privāto klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni - komandējuma laikā vai arī mājas birojā.

Tāpēc Windows Server 2019 lietotāja licences Windows Server 2019 nodrošina elastīgāku Windows Server funkciju izmantošanu tiem darbiniekiem, kuri bieži maina savu darba vidi un izmanto attiecīgo galiekārtu, lai ar tās starpniecību pieslēgtos serverim, jo, izmantojot lietotāja licenci, viņi vienmēr šim nolūkam izmanto savu personīgo kontu.

Secinājums

Tāpēc tas, kurš Windows Server 2019 klienta piekļuves licences veids piedāvā vairāk priekšrocību, lietojot to uzņēmumā, atšķiras atkarībā no konkrētā gadījuma. Šeit nozīme ir to darbinieku skaitam, kuri izmanto Windows Server, saistībā ar dominējošo piekļuves veidu, izmantojot esošās galiekārtas: tiklīdz lielākā daļa pārmaiņus izmanto mobilās galiekārtas vai dažādas autonomās ierīces un tādējādi arī dažādas darbstacijas, lai piekļūtu Windows Server, personīgā lietotāja CAL piedāvā vairāk priekšrocību. Kā jau minēts, lēmums par atbilstoša klienta piekļuves licencēšanas veida izvēli jāpieņem pirms iegādes, jo Windows Server 2019 lietotāja CAL nevar pārvērst par ierīces CAL vai otrādi. Tomēr ir iespējams apvienot lietotāja licences un ierīces licences operētājsistēmai Windows Server 2019 vai izmantot tās paralēli.

Lietotas lietotāja licences Microsoft Windows Server 2019 ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotas lietotāja licences licencēm MS Windows Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau kā viena lietotāja licence - šeit nav piemērojami nekādi Microsoft apjoma licences noteikumi. Marķējums "lietots" nenozīmē nekādus vispārējus trūkumus lietotāja CAL lietojamībā, jo programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par izmantotajām lietotāja licencēm Windows Server 2019 no Wiresoft

Windows Server 2019 lietotās lietotāja licences (CAL) ir tipiskas piekļuves licences darbiniekiem, jo citādi tās ir pieejamas arī Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; atšķirībā no tām tās savulaik bija daļa no lietotāja apjoma licences Windows Server 2019 kā lietotā programmatūra, ko iegādājās iepriekšējais pircējs, parasti uzņēmums. Lietotāju piekļuves licences, kas nebija nepieciešamas, vai pat visa apjoma licence tika pārdotas uzņēmumam Wiresoft. Šajā procesā apjoma licence tika sadalīta un pārveidota individuālās licencēs, un iegūtās individuālās lietotāju piekļuves licences tika marķētas kā lietotā programmatūra. Neraugoties uz to marķējumu "lietots", šādas lietotāja licences licencēm Windows Server 2019 ir pilnībā lietojamas, jo tās neatšķiras no jaunas licences ne ar kādiem funkcionalitātes vai derīguma termiņa ierobežojumiem.

Lietotas programmatūras pircēja drošība lietotāja licences licencēm Windows Server 2019

Lietotas lietotāja licences licencēm Windows Server ir ne tikai lētāka alternatīva Windows Server licencēšanai Wiresoft klientiem, bet arī droša! Kā klients jau saņemat no mums viena lietotāja Microsoft Windows Server 2019 CAL par pazeminātu cenu, salīdzinot ar "neizmantotām" jaunām CAL, un citādi jums ir parastā pircēja drošība, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

Vai ir likumīgi iegādāties un izmantot lietotas licences Windows Server 2019?

Visas lietotāja un citas Windows Server 2019 piekļuves licences, ko iegādājaties no Wiresoft, ir no uzņēmumu vai organizāciju licenču krājumiem. Tāpēc gan pārdošanai, gan iegādei piemēro piemērojamo jurisdikciju, kas skaidri atļauj lietotas programmatūras tirdzniecību; dažādi tiesu nolēmumi ir skaidri apstiprinājuši tās likumību.

Tāpēc klientiem Windows Server 2019 lietotāja licences licenču vai citu Wiresoft piedāvāto klienta piekļuves licenču iegāde kā lietotās programmatūras, kā arī to lietošana nodrošina juridisko drošību, jo ne Wiresoft, ne jūs kā klients nepārkāpjat nekādus tiesību aktus. Turklāt izmantotās CAL no Wiresoft ir arī drošas pret auditu, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Jūsu Wiresoft priekšrocības, iegādājoties lietotas lietotāja licences Windows Server 2019 lietotājam

Kopsavilkums: Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā mūsu klientiem pieejamu alternatīvu daudziem citu programmatūras ražotāju piedāvājumiem ne tikai Windows Server 2019 lietotāju licencēm, bet arī citām piekļuves licencēm.Turklāt, kā jau norādīts, nav ierobežojumu attiecībā uz minimālo lietotāju licenču skaitu, kas jāiegādājas, iegādājoties - atšķirībā no neelastīgām klientu piekļuves licenču pakāpēm, tāpēc uzņēmumi un citi klienti var samazināt serveru licencēšanas izmaksas, precīzi licencējot Windows Server pakalpojumu faktisko izmantošanu.

Wiresoft tiešsaistes veikalā papildus lietotās programmatūras piekļuves licencēm lietotāja licences licencēm atradīsiet Windows Server 2019 ierīču licences, kā arī citu Windows Server vai citas serveru programmatūras versiju licences, tostarp attiecīgās piekļuves licences. Šādā veidā varat arī papildināt vai atjaunināt esošo programmatūras krājumu citās jomās ar lietotām licencēm par izdevīgām cenām un izvairīties no jaunas aparatūras iegādes izmaksām, kā arī no savietojamības problēmām, ko rada neuniformētas programmatūras versijas.

Papildus CAL vai servera programmatūrai Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī citus Microsoft programmatūras produktus ar visām Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm Windows Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas