Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10132
 • 021-10257
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Publisher 2013 ir vecāka Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, kas ļauj profesionāli izstrādāt interesanta izskata publikācijas jebkuram mērķim: Publisher piedāvā ne tikai plašu dokumentu veidņu klāstu visiem tipiskiem lietojumiem, bet arī intuitīvas funkcijas, ko var izmantot, lai izveidotu vizuāli pievilcīgus un drukājamus reklāmas materiālus gan uzņēmējdarbībai, gan privātai lietošanai: Papildus ielūgumiem un skrejlapām var izstrādāt ne tikai ielūgumus un skrejlapas, bet arī biznesa un sērijveida vēstules, pasta sūtījumus, kā arī prezentācijas, pārskatus un brošūras vai pat lielākus katalogus - tikai nosaucot tipiskos formātus, kas jau ir iekļauti kā veidnes.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - Microsoft DTP standalone programma kā iegādes versija

Publisher 2013 ir vecāka Microsoft daudzpusīgās DTP programmas versija, lai profesionāli izstrādātu interesanti izskatošas publikācijas jebkuram mērķim: Šim nolūkam Publisher piedāvā plašu dokumentu veidņu klāstu visiem tipiskajiem lietojumiem, kā arī intuitīvi lietojamas funkcijas, ko var izmantot, lai izveidotu vizuāli pievilcīgus un vienlaikus drukājamus reklāmas materiālus gan uzņēmējdarbības, gan privātajā sektorā: Papildus ielūguma kartītēm un skrejlapām var izstrādāt arī biznesa un sērijveida vēstules, pasta sūtījumus, kā arī prezentācijas, pārskatus un brošūras vai pat lielākus katalogus - tikai nosaucot tipiskos formātus, kas jau ir iekļauti kā veidnes.

Viegli saprotamie un ērti lietojamie rīki cilnēs, kas ir skaidri strukturēti atbilstoši konkrētām funkcionālajām jomām, atbalsta lietotājus no iesācējiem līdz profesionāļiem ar praktiskiem rīkiem un funkcijām, kas, piemēram, atvieglo arī attēlu rediģēšanu, un ir apvienoti Microsoft raksturīgajā lietotājam draudzīgajā lietotāja saskarnē, lai darbs būtu efektīvs. Tādējādi Publisher ļauj izvairīties no dārgas citas DTP programmas iegādes, un programmatūru var ātri lietot arī nepieredzējuši lietotāji.

Izdevuma Publisher 2013 versijā atkal ir vairāki praktiski papildinājumi un jaunas funkcijas, kas publikāciju izstrādi padara vēl intuitīvāku:

 • Centralizēta attēlu meklēšana - darbvirsmā, ClipArt katalogā vietnē Office.com vai internetā un tūlītēja ievietošana dokumentā.
 • Attēlu faili ir skaidri redzami dizaina apgabala kolonnā, un tos var vilkt un nomest uz izkārtojuma lapas vai apmainīt.
 • Attēlus var izmantot arī kā fonu - ir pieejamas dažādas dizaina iespējas, lai pielāgotu formātu.
 • Tekstus var arī vizuāli izcelt, izmantojot tādus efektus kā ēnas un atspīdumi, apgaismojuma efekti un slīpumi.

MS Publisher 2013 ir pieejams tikai kā dažu augstāku Office versiju sastāvdaļa un nav integrēts, piemēram, lietojumprogrammās Home & Business un Office 2013 Home & Student. Šāda izdevuma lietotāji var ērti iegādāties Publisher 2013 no Wiresoft kā atsevišķu programmu. Tā kā Publisher 2013 versiju atbalsta arī vecākas Microsoft operētājsistēmas no Windows XP vai jaunāku, lietotāji, kuri vēlas turpināt izmantot šo vai kādu no nākamajām versijām savā aparatūrā, varēs izmantot lietotu programmatūru.

Papildus Publisher 2013 varat iegādāties arī jaunākas versijas un daudzas citas īpašas Office programmas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versijas Wiresoft tiešsaistes veikalā. Turpmākajā pārskatā sniegts detalizētāks ieskats un Publisher 2013 funkciju un iespēju izklāsts.

Publisher 2013 svarīgākie jauninājumi īsumā

Papildus optimizācijām un jau iekļauto funkciju papildinājumiem Publisher 2013 versija piedāvā arī dažādus jauninājumus, kas vēl vairāk paplašina dizaina iespēju klāstu.

Pateicoties lielajai izkārtojuma veidņu izvēlei, pat nepieredzējuši lietotāji jau var diezgan tuvu pietuvoties kādai dizaina idejai. Lai atrastu pareizo veidni, var izmantot meklēšanas iespēju vietnē office.com. Kad ir atrasts pareizais izkārtojums, to var elastīgi pielāgot un pēc tam saglabāt kā personalizētu jaunu veidni, lai tas būtu nekavējoties pieejams jaunai publikācijai. Turklāt programmā Publisher 2013 ir pieejamas šādas vispārīgas funkcijas, kas piedāvā papildu drukas dizaina iespējas:

 • Izveidotos maketus var saglabāt gatavus drukāšanai visizplatītākajos failu formātos - papildus visizplatītākajam PDF formātam tagad iespējams izmantot arī JPG un XPS. JPG piedāvā jaunas iespējas drukāšanai tiešsaistē un jo īpaši fotogrāfiju drukāšanai atkarībā no pakalpojumu sniedzēja: Tāpēc, ja nepieciešams, katru publikācijas lapu var saglabāt arī kā JPEG attēlu.
 • Izdevuma Publisher lietošana ierīcē ar skārienjūtīgo ekrānu: Publisher 2013 versija ir izstrādāta arī lietošanai planšetdatorā, tāpēc lietotāji var izmantot arī pirkstu vai digitālo pildspalvu, nevis peli, lai piekļūtu visām funkcijām un bez piepūles veidotu izkārtojumus.
 • Izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, viņi var piekļūt izkārtojuma dokumentiem no jebkuras vietas, kā arī kopīgot un izmantot tos ar sadarbības partneriem, izmantojot reāllaika atjauninājumus. OneDrive augstie drošības standarti aizsargā datus no nesankcionētas piekļuves vai zaudēšanas.
 • Centrālā attēlu meklēšana nodrošina plašāku pārskatu, izmantojot grafikas vai ilustrācijas, - tā ietver ne tikai vietēji pieejamos attēlus, bet arī ClipArt katalogu vietnē Office.com un meklēšanu internetā.

Interesantas individuālās funkcijas programmā Publisher 2013

Turklāt darbu programmā Publisher atvieglo šādas funkcijas un iespējas - ar jauniem efektiem un noderīgiem rīkiem:

Attēlu rediģēšana un maiņa dizaina apgabalā

Dažos darba posmos vienlaikus ir jāveic vairāku attēlu rediģēšana. Pēc tam Publisher tos skaidri uzskaitīs vai parādīs atsevišķā slejā dizaina apgabalā. Pēc tam tos var vilkt un nomest uz vajadzīgo vietu izkārtojuma dokumentā vai apmainīt. Jaunie tālummaiņas, panoramēšanas un apgriešanas rīki ļauj rediģēt attēlus, nemainot dokumenta izkārtojumu, bet jaunie precīzas izlīdzināšanas rīki ļauj precīzi formatēt un izvietot figūras, attēlus un tekstu.

Jauni veidi, kā izveidot attēlu fonu

Izmantojot Publisher 2013, attēli kā dizaina fons lapā paver jaunas dizaina iespējas, jo tos var atlasīt un precīzi ievietot ar dažiem klikšķiem. Pēc tam ir pieejamas vairākas iespējas, lai pielāgotu fotoattēlu dokumenta formātam: Attēlu var paplašināt vai izmantot vairākas reizes kā flīzes, tādējādi pilnībā aizpildot fonu.

Vairāk jaunu efektu attēliem un tekstam

Publisher 2013 piedāvā daudzus jaunus attēlu efektus, kurus var izmantot, lai pievienotu vai pārveidotu fotoattēlu ar ēnu, atspulgu, kā arī dažādus mirdzuma efektus, mīkstu malu, slīpējumu un 3D skatus. Lielākā daļa no šiem efektiem ir pieejami arī tekstam, ļaujot jums izveidot dokumentus, kas izceļas no daudzu citu drukāto mediju vienveidīgā izskata un piesaista lasītāju uzmanību.

Teksta lodziņu izmantošana daudzlappušu publikācijām

Veidojot daudzlappušu brošūras ar programmu Publisher 2013, garāka teksta, kas ir papildināts ar attēliem un informācijas logiem, ievietošana ir īpaši vienkārša, jo atsevišķie teksta logi ir sasaistīti kopā. Tas nozīmē, ka teksts tiek automātiski sadalīts pa visiem teksta rāmjiem, kad tas tiek kopēts. Ja vietas joprojām nav pietiekami daudz, uz to norāda attiecīga ikona pie attiecīgā lauka. Tas novērš svarīgu teksta komponentu nepamanīšanu. Šī funkcija ir īpaši noderīga arī tad, ja teksti pēc ievietošanas vēl tiek mainīti, jo plūsma tiek automātiski elastīgi pielāgota.

Publisher dokumentu kopīgošana tiešsaistē

Lai ar Publisher 2013 izveidoto dokumentu padarītu pieejamu citiem darbiniekiem rediģēšanai vai komentēšanai, lietotāji var izmantot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, lai uzglabātu to tiešsaistē; autorizētie saņēmēji saņem piekļuvi dokumentam rediģēšanai, izmantojot saiti, kas arī nodrošina īpaši drošu glabāšanu un aizsargā datus no zaudēšanas. OneDrive piedāvā uzticamus reāllaika atjauninājumus un augstus drošības standartus efektīvai sadarbībai.

Microsoft Publisher 2013 sistēmas prasības

Programma Office Publisher 2013 ir pieejama divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Atkarībā no tā atšķiras individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz darba un cietā diska vietu. Tiek piemērotas šādas minimālās datora prasības:

 • Operētājsistēmas: min. Windows XP (SP3, 32 bitu), līdz Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32 bitu) līdz Windows Server 2019 (SP1, 32 bitu/64 bitu)
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • RAM: 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB
 • Displejs: vismaz 1024 x 768 izšķirtspēja
 • Grafiskā karte: DirectX 10 grafiskā karte grafikas aparatūras paātrināšanai
 • Skārienfunkcijas ir optimizētas Windows 8

DTP programma Publisher 2013 pie Wiresoft nopirkt lēti kā vienu versiju

MS Publisher ir noteiktu MS Office versiju pastāvīga sastāvdaļa, taču programmās Home & Business un Home & Student šī programma nav iekļauta. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Publisher 2013 arī atsevišķi kā lietotu programmatūru - atšķirībā no daudziem citiem tirgotājiem, kas parasti piedāvā tikai jaunāko versiju. Jūsu papildu priekšrocība: šeit piedāvātā Publisher 2013 viena lietotāja licence arī nav abonementa versija, bet pieder jums pēc iegādes. Tādējādi programmatūras Publisher 2013 iegāde Wiresoft vietnē ir divreiz izdevīga!

Katrs programmatūras pirkums Wiresoft ir ne tikai īpaši izdevīgs, bet arī drošs: Publisher 2013 viena lietotāja licence, ko iegādājaties kā lietotu programmatūru, ir iegūta no kāda lielāka uzņēmuma iepriekšējās apjoma licences, kas tomēr ir pilnīgi identiska Publisher 2013 programmai, kura ir iekļauta arī dažās Office 2013 pakotnēs, jo tās funkciju klāsts ir pilnīgi identisks. Tāpēc apjoma licences sadalīšana un no tās izrietošais marķējums kā lietota programmatūra neietekmē tās funkcionalitāti, turklāt programmatūra nav pakļauta nolietojumam.

Wiresoft pārdod tikai pilnas Publisher 2013 versijas vai citas versijas vai programmas, kas ir saderīgas ar Publisher 2013 Office Programmas, kas ir identiskas Microsoft piedāvātajām oriģinālajām versijām.

Tādējādi, iegādājoties lietotu programmatūru Publisher 2013, jūs neuzņematies nekādu juridisku risku ar Wiresoft, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir skaidri atļauta ar likumu, kas vairākkārt apstiprināts dažādos tiesas nolēmumos.

Šo Publisher 2013 izmantoto programmatūru var instalēt datorā pēc pirkšanas un lejupielādes procesa pabeigšanas, un to var aktivizēt un izmantot uzreiz, izmantojot pievienoto daudzkārtējās aktivizēšanas atslēgu (apjoma licences atslēgu).

Lietotas programmatūras iegāde no Wiresoft ir ekonomiski izdevīgs risinājums mūsu klientiem, lai varētu izmantot vecākas programmu versijas vai Microsoft programmas, kas parasti nav pieejamas atsevišķi. Daudzi uzņēmumi jau izmanto Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumu, bet arī ārštata darbinieki un privātie lietotāji novērtē lielo programmu versiju izvēli - un ietaupiet naudu, pērkot!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai šo, bet arī vecākas Publisher 2013 versijas, kā arī daudzas citas Office lietotas programmas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Publisher 2013 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas