Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€28,90 * €30,90 * (6,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x R2 Device CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS Device CAL R2
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi (RDS) ir veco Terminal Server CAL pēctecis. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas piedāvā plašu iespēju klāstu darbvirsmu piegādei un pārvaldībai, kā arī attālināto darbinieku pieslēgšanai, izmantojot sesiju virtualizācijas un virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) tehnoloģijas. Tas ļauj palielināt elastību un datu drošību uzņēmumā, izmantojot centralizētu darbvirsmas risinājumu, vienlaikus atbrīvojot IT nodaļu no darbvirsmu un lietojumprogrammu pārvaldības sloga.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

RDS ir vienkāršs veids, kā nodrošināt darbiniekiem drošu piekļuvi uzņēmuma datiem. Aizstājot līdzšinējos terminālu serverus, Remote Desktop Services piedāvā centralizētu virtualizāciju, izmantojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka IT nodaļai ir jāuztur tikai viens serveris. Microsoft serverī ir iespējams izveidot dažādus profilus dažādiem lietotājiem, un tie tiek rādīti atkarībā no lietotāja licences. Lietotāji savos datoros palaiž parasto Windows, bet visi dati ir serverī. Lietotāji pieslēdzas šim serverim, izmantojot programmu, un redz Standard darbvirsmu, kāda tā ir pieejama serverī. No šī brīža lietotājs strādā tikai šajā virtuālajā vidē, un dati no servera netiek pārsūtīti uz lietotāja datoru. Klientu dati vairs nav jāglabā lietotāja datorā, kas vienmēr rada risku, bet gan tikai serverī, un lietotājs tos var redzēt, izmantojot virtualizāciju. Ja vidē rodas problēma, nav jāizsauc visa IT nodaļa vai jābloķē citi resursi. Tā kā tā ir tikai virtuālā vide, problēma jānovērš tikai serverī. Kad lietotāji atkal piesakās, viņi visi redz atjauninātu, bezkļūdu saskarni, un viņiem nav jāgaida. Ir arī mazāks risks, ka programmatūras atjauninājumi (tostarp no paša Windows ) varētu radīt problēmas. Windows Remote Desktop Services piedāvā nelielu uzbrukuma virsmu, jo daudziem darbiniekiem jāuztur tikai viena vide, kas samazina pūles un padara visu darbu efektīvāku.

Attālās darbvirsmas sesijas resursdators, ar kuru tiek izveidots savienojums, katram lietotājam nosaka, vai virtuālās darbvirsmas skatīšanai ir nepieciešama licence, un, ja jā, tad kāda licence. Tā pieprasa licenci, un, tiklīdz lietotāja vai ierīces licence ir nodota, lietotājs var sākt darbu.

Iegādāties licenci lietotājam vai ierīcei?

Licences modeļi ir tik elastīgi, cik jums nepieciešams. Ja jūsu darbinieki bieži ir ceļā vai strādā ar dažādām ierīcēm, laba izvēle ir lietotāja-CAL, t. i., licence, kas balstīta uz lietotāju. Koplietošanas datoros, kur vairākiem lietotājiem ir kopīgs dators vai ja katrs lietotājs izmanto tikai vienu ierīci, jums drīzāk jāizvēlas Device-CAL, t. i., licence, kas balstīta uz ierīci. Ja neesat pārliecināts, kurš modelis jums ir vispiemērotākais, vienkārši sazinieties ar mūsu atbalsta dienestu. Mūsu apkalpojošais personāls labprāt jums palīdzēs. Aprēķināsim jums lētāko modeli, jo, iespējams, ir lietderīgi izmantot vairākas licences. Atkarībā no tā, kā jūsu uzņēmumā strādā dažādas nodaļas, iespējams, būtu labāk, ja vienā vietā būtu licences, kas balstītas uz lietotājiem, bet citā - uz ierīcēm balstītas licences.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Šeit piedāvātā ierīces licence dod tiesības datoram izveidot savienojumu ar Microsoft serveri un tādējādi izmantot tajā sniegtos pakalpojumus. Ja lietotājiem ir jāstrādā ar īpaši sensitīviem datiem, darbvirsmas virtualizācija ir laba ideja. Katrs lietotājs strādā aizsargātā vidē, un administrēšana atslogo jūsu IT nodaļu.

Ja jums ir nepieciešama lietotāja licence, risinājumu atradīsiet šeit.

Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas iespējas darbvirsmu piegādei un pārvaldībai, kā arī attālināto darbinieku pieslēgšanai, izmantojot sesiju virtualizācijas un virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) tehnoloģijas. Tas ļauj palielināt elastību un datu drošību uzņēmumā, izmantojot centralizētu darbvirsmas risinājumu, vienlaikus atbrīvojot IT nodaļu darbvirsmu un lietojumprogrammu pārvaldīšanai.

Iegādāties ierīces CAL vai lietotāja CAL Windows RDS serverim?

Ja vēlaties iegādāties CAL savam Windows RDS serverim, varat izvēlēties starp Device-CAL un User-CAL. Kā norāda nosaukums, Device-CAL tiek piešķirta ierīcei, savukārt User-CAL ir personīgā licence. Device-CAL ir izdevīgs uzņēmumiem, kuru darbinieki strādā tikai no vienas darbstacijas vai ar vienu datoru, vai pat koplieto datoru ar vairākiem darbiniekiem. Savukārt lietotājs-CAL ir piemērots darbiniekiem, kuri strādā dažādās vietās vai ar dažādām ierīcēm un kuriem ar katru ierīci ir jābūt savienotiem ar tīklu.

Mūsu apkalpojošais personāls ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem par Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL. Vienkārši sazinieties ar mums - pa tālruni vai izmantojot mūsu kontaktformu. 

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas