Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€28,90 * €30,90 * (6,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL 
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi (RDS) ir veco Terminal Server CAL pēctecis. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas piedāvā plašu iespēju klāstu darbvirsmu piegādei un pārvaldībai, kā arī attālināto darbinieku pieslēgšanai, izmantojot sesiju virtualizācijas un virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) tehnoloģijas. Tas ļauj palielināt elastību un datu drošību uzņēmumā, izmantojot centralizētu darbvirsmas risinājumu, vienlaikus atbrīvojot IT nodaļu no darbvirsmu un lietojumprogrammu pārvaldības sloga.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Lietotāju licences (CAL) attālās darbvirsmas pakalpojumiem Windows Server 2012 / R2 pirkt lietotas

Lai varētu piekļūt Windows Server 2012 vai R2, izmantojot Remote Desktop Services, katram lietotājam ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence - RDS User CAL. Tas ļauj piekļūt uzņēmuma tīkla Windows programmām u.c. no jebkuras gala ierīces un ir lokāli neatkarīgs. Parastajā Windows Server 2012 lietotāja licences licencē nav iekļautas papildu attālinātās piekļuves tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas papildus kā RDS lietotāja licences licence.

Wiresoft RDS User CAL versijas 2012 / R2 lietotās programmatūras priekšrocība ir daudz zemāka cena, salīdzinot ar daudzu citu licenču nodrošinātāju piedāvātajām RDS User CAL licencēm, un tai ir tādas pašas funkcijas kā RDS User klienta piekļuves licencēm, kas tiek piedāvātas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā Windows Server.

Kādas ir RDS lietotāju licenču izmantošanas priekšrocības Windows Server 2012 vai R2?

Remote Desktop Services Windows Server - agrāk saukts par termināla pakalpojumiem - attiecas uz lietotājiem (vai galapunktiem) paredzētu īpašu servera lomu, ar kuras palīdzību var izmantot visus tipiskos Windows Server 2012 pakalpojumus, un datorā nav lokāli jāinstalē attiecīgās Windows programmas. Lietotāja CAL RDS 2012 ļauj attiecīgajam darbiniekam piekļūt no attāluma; izmantojot Windows serveri, kas darbojas kā resursdators, šim CAL autorizētajam lietotājam ir pieejamas Windows programmas, izmantojot attālinātās darbvirsmas sesiju. Tad šis lietotājs var izmantot jebkuru personālo vai klēpjdatoru u. c., bet galvenokārt arī plānu klientu, lai piekļūtu tiem ar savu RDS User CAL gan uzņēmuma atrašanās vietā, gan neatkarīgi (attālināti), izmantojot interneta savienojumu.

Tādējādi, izmantojot RDS User CAL 2012, lietotāji var izmantot gandrīz jebkuru vecāku Windows-aprīkojamu galiekārtu ar mazāku veiktspēju, jo Remote Desktop Services nodrošina attiecīgā Windows servera pašreizējo veiktspēju; tādējādi jaudīgākas aparatūras nodrošināšana nav obligāts priekšnoteikums, lai izmantotu Windows servera pakalpojumus un attiecīgās programmas pašreizējās versijās.

Pārskats par funkcijām, kas pieejamas ar Windows Server 2012 lietotāja licences licencēm attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotājam

Izmantojot RDS lietotāja licences licenci Windows Server 2012 vai R2, lietotājs var izmantot visas attiecīgās servera versijas priekšrocības; papildus daudzām svarīgām optimizācijām, īpaši virtualizācijas jomā, kā arī daudziem jauninājumiem Hyper-V, tostarp:

 • Savienojamība ar Windows Azure mākoņpakalpojumiem, lai pārvaldītu mākoņpakalpojumus, virtuālos serverus un vietējos serverus kopā vienā tīklā
 • Uzlabota sadarbība starp Windows Server un System Center
 • Efektīvāka sadarbība IP adrešu pārvaldībā (IPAM) virtuālajās vidēs ar System Center 2012 R2
 • Skārienjūtīgajam ekrānam optimizēta lietotāja saskarne
 • PowerShell 3.0 efektīvai administrēšanai
 • Jauns, jaudīgāks uzdevumu pārvaldnieks
 • IIS (Internet Information Service 8.0) ar paplašinātas validācijas sertifikātu pārvaldību
 • SMB 3.0 uzlabotai piekļuvei failu koplietojumiem
 • Paralēla Windows Server 2012 R2 un Hyper-V Server 2012 R2 darbība sistēmā System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect ļauj kopēt un pārvietot failus, velkot un nometot
 • Virtuālos cietos diskus (VHDX) var palielināt vai samazināt Windows Server 2012 R2 darbības laikā
 • SSD un SATA disku apvienošana glabāšanas telpās

RDS CAL priekšrocības administratoriem, pārejot uz Windows Server 2012 / R2

Papildus jau minētajām RDS User CAL priekšrocībām lietotājiem Remote Desktop Services sistēma piedāvā arī zināmas priekšrocības administratoriem: Licencēšana ar RDS User CAL ļauj efektīvāk administrēt visus reģistrētos lietotājus un datorus, jo korporatīvajā tīklā ieviesto Windows programmatūru var pārvaldīt centralizēti un arī nodrošināt, nevis instalēt to katrā atsevišķā galiekārtā, kā parasti, un arī veikt atjauninājumus.

Turklāt RDS User CAL nosaka arī reģistrēto lietotāju individuālās tiesības, lai viņi varētu izmantot serveri Windows ar savām individuālajām piekļuves tiesībām. Tādējādi RDS User CAL Windows Server 2012 ievērojami samazina arī darbstaciju nodrošināšanas un uzturēšanas darbu.

Tehniskā informācija par RDS lietotāju licencēm Windows Server 2012 / R2

Portāla Remote Desktop Services nodrošināšanu, kā arī izmantošanu, izmantojot lietotāja CAL, regulē noteiktas servera lomas. Papildus RDS CAL un servera versijas saderībai jāņem vērā arī šādi nosacījumi.

Attiecībā uz attālās darbvirsmas pakalpojuma lietotāja licencēm pievērsiet uzmanību Windows Server 2012 un R2 versiju saderībai

RDS lietotāja licences licencēm vienmēr jābūt saderīgām ar to Windows servera versiju, ar kuru tās ir savienotas. Konkrētajā gadījumā RDS licences licencēm Windows Server 2012 lietotājiem var izmantot, lai piekļūtu gan Windows Server 2012, gan nākamajai augstākajai versijai Windows Server 2012 R2, kā arī vecākai Windows Server versijai, piemēram, 2008 (downgrade). Tomēr šo RDS-CAL 2012 nevar izmantot, lai piekļūtu augstākai Windows Server versijai, piemēram, 2016 (jauninājums). Tas ir iespējams tikai ar atbilstošu Remote Desktop Services CAL versiju. Nav nozīmes, vai tā ir jauna lietotāja CAL vai lietota programmatūra.

Atšķirības starp RDS licencēm Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter un Datacenter versijām Standard

Wiresoft piedāvā gan Standard, gan Datacenter versijas Windows Server 2012 R2. Tās atšķiras ar atšķirīgu virtualizācijas līmeni, bet citādi tās ir vienādas pēc funkcijām, ko piedāvā 2012 R2 versija kā tāda.

Windows Server 2012 R2 Standard izdevums ir paredzēts klientiem, kuri neizmanto virtualizāciju vispār vai izmanto tikai zema līmeņa virtualizāciju, savukārt Datacenter izdevums piedāvā arī visas nepieciešamās funkcijas virtualizētai privātā mākoņa videi, lai Hyper-V lomā varētu palaist jebkuru skaitu virtuālo mašīnu.

Izmantojot RDS lietotāja CAL, vienmēr ir pieejama katrai versijai pieejamā funkcionalitāte.

Lietotāja CAL un ierīces CAL salīdzinājums Remote Desktop Services no Windows Server 2012

Kā aprakstīts iepriekš, Microsoft Server 2012 vai R2 programmatūras ieviešana ir nodalīta no tās tālākas lietošanas - attālinātas lietošanas tiesības tiek regulētas Microsoft licencēšanas sistēmā, izmantojot atbilstošu klienta piekļuves licenci. Papildus RDS User CAL ir arī RDS Device CAL. Abas CAL ir derīgas tikai vienam lietotājam vai vienai konkrētai galiekārtai.

Tādējādi Microsoft RDS CAL sistēma ļauj servera administratoriem skaidri pārvaldīt visas piekļuves tiesības, kas nodrošina lielāku drošību, jo nereģistrēti lietotāji nevar piekļūt serverim Windows bez vienas no divām piekļuves licencēm. Katram RDS CAL tipam ir zināma rīcības brīvība servera pakalpojumu izmantošanā.

Lietotāju licences licenču licences Remote Desktop Services 2012 / R2

Izmantojot RDS lietotāja klienta piekļuves licenci Windows Server 2012 / R2, tiek reģistrēts tikai viens īpašs lietotājs. RDS CAL šim lietotājam piešķir attālās piekļuves tiesības serverim Windows attālās darbvirsmas sesijas kontekstā; lietotājs var brīvi izvēlēties galiekārtu vai klienta datoru, taču vienlaikus var piekļūt tikai vienam datoram vai līdzīgam datoram. Tas nozīmē, ka šis autorizētais lietotājs var izvēlēties izmantot, piemēram, stacionāro datoru uzņēmuma atrašanās vietā, mobilo tālruni vai planšetdatoru u. tml. ceļā vai klēpjdatoru mājāsOffice, jo ar RDS User CAL viņš vienmēr izmanto savu personīgo kontu.

Izmantojot RDS lietotāja CAL, attālās darbvirsmas licencēšana netiek piemērota. Tas nozīmē, ka attiecīgais klienta savienojums tiek izveidots neatkarīgi no tā, cik lietotāju licenču licenču licenču licenču serverī ir Remote Desktop Services. Tomēr katram attiecīgajam lietotājam ir jābūt pieejamai derīgai lietotāja CAL. Tāpēc uzņēmumā ir jādefinē precīzs lietotāju CAL skaits un serverī Windows jāinstalē atbilstošs lietotāju piekļuves licenču skaits, lai šiem lietotājiem būtu pieejams RDS lietotāja CAL. Tas tiek darīts, izmantojot

Servera attālās darbvirsmas licencēšanas pārvaldnieks.

Pārskats par visām RDS lietotāju licenču licenču funkcijām Windows Server 2012 / R2

 • RDS lietotāja CAL tiek piešķirta konkrētam lietotājam Active Directory - pretstatā vienai ierīcei (ierīces CAL).
 • RDS lietotāja CAL nav pieejama uz laiku, tāpēc to nevar atsaukt.
 • Licences serveris izseko Remote Desktop Services lietotāja CAL.
 • CAL nevar izsekot komandā.
 • Noteikto lietotāja CAL skaitu var pārsniegt, taču tas būs pretrunā ar attālās darbvirsmas licences līgumu.

Secinājumi par RDS lietotāja licencēm

Kurš no attālo darbvirsmu pakalpojumu CAL tipiem Windows Server 2012 vai R2 sniedz vairāk priekšrocību organizācijā un ir izdevīgāka alternatīva, iegādājoties lietotu programmatūru, katrā gadījumā ir atšķirīgs. Šis lēmums ir balstīts ne tikai uz darbinieku skaitu, bet arī uz to, kā viņi galvenokārt izmanto esošās galiekārtas: tiklīdz lielākā daļa darbinieku izmanto dažādas galiekārtas vai dažādas darbstacijas, lai elastīgi piekļūtu serverim Windows, t. i., ne tikai iekšēji, bet arī ārēji, kā arī mobili, RDS User CAL piedāvā lielāku rīcības brīvību.

Tāpēc pirms RDS CAL iegādes jums ir skaidri jāzina, kurš tips jūsu uzņēmumā sniedz vairāk priekšrocību, jo RDS lietotāja CAL nevar mainīt uz ierīces CAL. Tāpat nav iespējams vēlāk mainīt lietotāju.

Iegādājieties lietotas Microsoft Lietotāju licences Remote Desktop Services 2012 / R2 no vienas licences par zemu cenu Wiresoft tiešsaistes veikalā

RDS lietotāja licences Windows Server 2012 vai R2 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot no vienas licences - mūsu CAL piedāvājums lietotai programmatūrai piedāvā īpaši izdevīgu cenu bez marķējuma "lietots", kas rada jebkādus trūkumus attiecībā uz lietojamību.

Kāda programmatūra tiek izmantota RDS lietotāju licencēm Windows Server 2012?

Wiresoft tiešsaistes veikalā Remote Desktop Services piedāvātās lietotāja licences Windows Server 2012 / R2 ir tipiskas Microsoft piekļuves licences, jo tās ir pieejamas arī attiecīgajā licenču programmā; tās ir daļa no lietotāju klientu piekļuves licenču apjoma licences, ko iegādājās uzņēmums, kurš pārdeva atsevišķas nevajadzīgas lietotāju piekļuves licences vai visu apjoma licenci uzņēmumam Wiresoft, tādējādi RDS apjoma licences tika sadalītas atbilstošās atsevišķās licencēs. Pēc tālākpārdošanas un sadalīšanas viena lietotāja CAL, tās tiek atzīmētas kā lietota programmatūra. Tomēr tas nenozīmē vispārēju RDS User CAL funkcionalitātes nolietojumu vai jebkādus citus ierobežojumus attiecībā uz to lietojamību, pat īslaicīgi.

Kādu drošību nodrošina Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2012 / R2 kā lietotā programmatūra?

Lietotu RDS CAL 2012 iegāde no Wiresoft ir ne tikai lēta, bet arī droša mūsu klientiem! Jau Microsoft Windows Server 2012 viena lietotāja CAL par Remote Desktop Services jūs saņemat ne tikai par zemāku cenu, salīdzinot ar līdzīgiem jauniem produktiem, bet jums ir arī pircēja drošība, pateicoties tūlītējai lejupielādei, ieskaitot licences aktivizēšanu ar derīgu apjoma licences atslēgu.

RDS lietotāja CAL droša izcelsme

Visas Remote Desktop Services Lietotāju licences Windows Server 2012 un R2, ko Wiresoft piedāvā veikalā, nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Tādējādi jums kā klientam ir nodrošināta juridiskā drošība gan iegādājoties RDS lietotāja CAL vai citu Microsoft klienta piekļuves licenci kā lietotu programmatūru, gan to lietojot, jo netiek pārkāpti spēkā esošie noteikumi. Šis fakts ir atkārtoti skaidri apstiprināts dažādos tiesu nolēmumos. Pateicoties pilnīgam visu pircēju/pārdevēju pierādījumam, lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama!

Jūsu priekšrocības, iegādājoties lietotu programmatūru lietotāja licences licencēm Remote Desktop Services 2012 / R2

Wiresoft piedāvājums izmantotajām lietotāju CAL lietotāja licencēm Windows Server 2012 un R2 RDS, kā arī citām klienta piekļuves licencēm ir ne tikai lētāka alternatīva mūsu klientiem, salīdzinot ar komerciālajiem piedāvājumiem, bet arī piedāvā neierobežotu licenču skalu vietā neierobežotu izvēli attiecībā uz CAL skaitu, kas nepieciešams Windows Server attālināto pakalpojumu licencēšanai. Tas ļauj veikt pielāgotu un līdz ar to rentablu licencēšanu.

Wiresoft tiešsaistes veikalā pieejamais RDS CAL klāsts ietver ne tikai atbilstošo RDS ierīces CAL, bet arī vecākas vai jaunākas Windows servera attālinātās piekļuves klientu licenču versijas. Tādējādi izvairīsieties no savietojamības problēmām vai jaunas aparatūras iegādes. Izmantojiet plašo izmantoto programmatūru klāstu dažādām RDS-CAL versijām Windows Server vietnē Wiresoft!

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast lietotāja un ierīces licences Windows Server, kā arī citas Microsoft Server programmas un atbilstošās klienta piekļuves licences - lēti kā lietotu programmatūru, ieskaitot tūlītēju lejupielādi. Ja jums ir kādi jautājumi par RDS lietotāju licencēm Windows Server 2012 / R2 vai citiem Microsoft produktiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas