Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10018
 • H30-04073
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€118,90 * €130,90 * (9,17% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


MS Project Professional 2013 ir visplašākais šī Microsoft programmatūras risinājuma izdevums, lai aptvertu visdažādākos projektu veidus ar visām attiecīgajām sastāvdaļām, to precīzai plānošanai un administrēšanai, kā arī dokumentēšanai - dažādos aspektos, kā nepieciešams. Tādējādi Project Professional 2013 ar savām integrētajām funkcijām un īpašībām atbilst visām projektu vadības prasībām pat lieliem uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas veikt sarežģītus uzdevumus un pārvaldīt visus iesaistītos resursus pat ilgtermiņā.

Ja jums rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional - Microsoft projektu vadības programmatūra profesionāļiem, kas ir iegādājama

MS Project Professional 2013 ir visplašākais šī Microsoft programmatūras risinājuma izdevums, lai aptvertu visdažādākos projektu veidus ar visām attiecīgajām sastāvdaļām, to precīzai plānošanai un administrēšanai, kā arī dokumentēšanai - atkarībā no prasībām dažādos aspektos. Tādējādi Project Professional 2013 ar savām integrētajām funkcijām un īpašībām atbilst visām projektu vadības prasībām pat lieliem uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas veikt sarežģītus uzdevumus un pārvaldīt visus iesaistītos resursus pat ilgtermiņā.

Plašais praktisko rīku klāsts, kas ir ātri pieejams, izmantojot lietotājam draudzīgu darbvirsmas saskarni, ļauj īpaši viegli sākt darbu ar projektu vadības programmatūru, tāpēc to ātri var izmantot pat nepieredzējuši lietotāji; profesionāļi īpaši novērtēs intuitīvo lietojamību un plašās rādīšanas iespējas.

MS Project Professional 2013 Edition integrētie rīki ļauj diferencēti plānot un kontrolēt resursus, izvairoties gan no dubultiem piešķīrumiem, gan no neizmantoto resursu ignorēšanas, lai vēl labāk nodrošinātu termiņu un budžetu izstrādi un ievērošanu, tādējādi nodrošinot veiksmīgu Project ievadīto projektu īstenošanu. Īpaši lieliem projektiem ir īpaši noderīgas daudzās Project 2013 Professional pieejamās automatizācijas, kas ļauj nekavējoties identificēt un novērst resursu un termiņu sastrēgumus jau pašā sākumā.

Īpaši Professional Edition versijā resursus var sadalīt, velkot un nometot, ietekme uz atsevišķām jomām ir redzama uzreiz, lai varētu labi plānot tālejošas izmaiņas. Izvēle starp dažādiem projektu attēlojumiem, no kuriem katrs koncentrējas uz vienu aspektu: laika grafiki ar atsevišķu uzdevumu ceļu izcelšanu ļauj labāk pārskatīt līdz pat atsevišķām detaļām.

Arī tikai Project 2013 Professional Edition ir iekļauts savienojums ar Microsoft SharePoint, lai tur glabāts projekta fails visiem komandas locekļiem sniegtu ātru ieskatu par pašreizējo statusu un nodrošinātu efektīvu saziņu ar visiem dalībniekiem.

Turklāt Project 2013 Professional tagad ietver arī daudzas iespējas, kā novērtēt projekta datus informatīvu ziņojumu veidā - ne tikai par pašreizējo stāvokli, bet arī par sasniegtajiem rezultātiem un resursu izmantošanu - tos var izmantot arī ārpus Project 2013 Professional Office lietojumprogrammās, piemēram, Word un PowerPoint.

Kuriem lietotājiem ir paredzēts Project Professional 2013 Edition?

Programmas Project 2013 profesionālais izdevums ir īpaši izstrādāts vidēja un liela izmēra uzņēmumu projektu vadītāju vajadzībām, kuri izstrādā un pārrauga arī sarežģītus projektus, kuros nepieciešama īpaši diferencēta prezentācija, piemēram, tāpēc, ka ir jāpārvalda liels skaits dažādu resursu. Šajā jomā īpaši plašas iespējas piedāvā funkcija Team Planner, kas arī ir Project Professional 2013 ekskluzīva funkcija - ne tikai projekta grafika izveidē, bet jo īpaši resursu un budžeta pašreizējās izmantošanas kontrolē, lai visus atsevišķos procesus varētu precīzi attēlot un dokumentēt pārskatu veidā.

Viena Microsoft Project 2013 Professional edition licence ir pieejama no Wiresoft kā lietota programmatūra, kas padara tās cenu īpaši pieņemamu, lai no tās iegādes varētu gūt labumu arī daudzi uzņēmumi, kas neparedz lielu budžetu programmatūrai. Vēl viena Project 2013 priekšrocība ir tā, ka programmatūru atbalsta Windows 7, tāpēc nav nepieciešams iegādāties jaunāku operētājsistēmu, lai izmantotu šo projektu pārvaldības programmatūru.

Papildus šim Project 2013 Professional izdevumam varat atrast arī citus izdevumus un versijas, kā arī, protams, daudzas citas svarīgas Microsoft lietojumprogrammas Wiresoft lietotas programmatūras tiešsaistes veikalā, vienmēr ar izdevīgiem nosacījumiem kā lietotu programmatūru. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām MS Project 2013 un jo īpaši Professional Edition funkcijām.

Project 2013 Professional Edition ekskluzīvās funkcijas

Īpaši Project 2013 Professional Edition piedāvā šādas ekskluzīvas funkcijas vai funkciju paplašinājumus, kas ļauj daudz diferencētāk prezentēt projektus, tostarp nodrošināt visaptverošāku saziņu komandā:

Komandas plānotājs

"Komandas plānotājs" programmā Microsoft Project visiem lietotājiem sniedz visaptverošu ieskatu projekta pašreizējā statusā; viņi var uzreiz redzēt, kur komanda atrodas projekta grafikā un kur ir vājās vietas. Resursu plānošana Professional Edition versijā ir daudz precīzāka, kas ļauj to vēl efektīvāk izmantot projektu vadībā. Visus uzdevumus var arī intuitīvi piešķirt resursam, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, automātiski radot atbilstošus ierobežojumus vai citus efektus grafikā. Turklāt resursu pārslodzes ir skaidri iezīmētas krāsā.

Katrs projekta resurss tiek reģistrēts atsevišķā rindā. Visi piešķirtie uzdevumi tiek parādīti vienā rindā labajā pusē. Resursu uzdevumi, kuriem nav noteikts sākuma vai beigu datums, arī tiek parādīti pa kreisi no to nosaukuma. Cita informācija ietver uzdevumus, kas vēl nav piešķirti kādai personai, divus uzdevumus, kas piešķirti vieniem un tiem pašiem cilvēkiem, neplānotus vai nepiešķirtus uzdevumus un pabeigtus uzdevumus. Uzdevumus var arī deaktivizēt un atkārtoti piešķirt uzdevumus programmā Project 2013.

SharePoint izmantošana

Sinhronizējot ar Microsoft SharePoint, projektu vadītāji var kopīgot MPP projektu failus ar citiem SharePoint lietotājiem. Komandas locekļi var uzreiz redzēt, kuri uzdevumi viņiem pašlaik ir piešķirti, un kopīgot to izpildes gaitu.

Project Professional 2013 var izmantot kopā ar MS SharePoint Server vai SharePoint Online, lai izveidotu projekta plānu programmā Project un sinhronizētu to, izmantojot SharePoint vietni. To var izmantot, lai atjauninātu attiecīgos sarakstus vai pat izveidotu jaunus sarakstus. Uzdevumu sarakstus jebkurā laikā var rediģēt programmā Project Professional 2013 un sinhronizēt ar SharePoint vietni.

Pārskats par Project 2013 Professional Edition vispārējām funkcijām

MS Project 2013 Professional Edition ir izstrādāts tā, lai jebkura lieluma projektu plānošana un pārvaldība būtu pēc iespējas skaidrāka un vienkāršāka - jau no paša sākuma: Šim nolūkam Project 2013 integrētais Projektu centrs ļauj salīdzinoši vienkārši izveidot jaunu projektu tiem projektu vadītājiem, kuri programmu izmanto pirmo reizi vai reti: vispirms viņi izvēlas piemērotu projektu no visaptveroša iepriekš definētu veidņu kopuma un pielāgo to atbilstoši turpmākajām prasībām. Tāpat ir iespējams importēt datus vai informāciju no Excel.

Alternatīvi ir iespējams izveidot nestrukturētu projekta failu programmā Project 2013 Professional ar Ganta diagrammu, kas joprojām ir tukša, vai arī atvērt piemērotu vecāku projektu un atkārtoti izmantot tā struktūru.

Lai diferencēti identificētu attiecīgos resursus vai to veidus, tagad ir pieejami daudzi rīki, kurus intuitīvi izmanto, lai plānotu un kontrolētu projekta gaitu, izmantojot optimizētu darbvirsmas saskarni, jebkurā laikā ir iespējama tūlītēja visas būtiskās informācijas apkopošana, lai projektu vadītāji saglabātu pārskatu par svarīgām sastāvdaļām katrā posmā.

Displeja rādīšana atbilstoši laika grafikiem programmā Project 2013 Professional nodrošina skaidrību

MS Project 2013 Professional pamatkomponents ir Ganta joslas diagrammas laika grafiks, kas ļauj projektu vadītājiem saglabāt pārskatu par katru posmu, pat sarežģītākas, ilgtermiņa plānošanas gadījumā. Tajā ir sniegts pašreizējā projekta statusa momentuzņēmums, un papildus svarīgākajiem uzdevumiem ir norādīti arī atskaites punkti - īpaši Professional Edition versijā ir pieejams vēl dziļāks un detalizētāks apraksts. Izmantojot izvēlni "Uzdevuma ceļš", papildus uzdevumu joslām var izcelt Ganta diagrammas atsevišķus uzdevumu ceļus. Noklikšķinot uz atsevišķa uzdevuma, saistītie ceļi tiek parādīti citā krāsā, lai tie izceltos no pārējiem uzdevumiem.

Visaptveroša visu resursu pārvaldība programmā MS Project Professional 2013

Svarīgākais projekta vadības uzdevums ir precīza visu nepieciešamo resursu plānošana un izmantošana, kam ir nepieciešama skaidra pieejamo resursu atspoguļošana. MS Project Professional 2013 šim nolūkam piedāvā divus dažādus skatus: "Resursu tabula" un "Resursu informācija". Turklāt Project 2013 Professional izšķir trīs resursu veidus: darbaspēku, materiālus un izmaksas.

 • "Darbā" tiek ierakstīti gan cilvēki, gan mašīnas. Attiecīgajā kalendārā var ievadīt darba stundas vai nepieejamības periodus, un tajā ir arī lauki stundas likmes vai maksimālās vienības.
 • "Materiāls" ieraksta ar projektu saistītos materiālus un attiecīgos daudzumus.
 • "Izmaksas" ļauj atsevišķi reģistrēt vienreizējas vai periodiskas summas.

Turklāt programmā Project Professional 2013 katram resursu tipam papildus precīzai tā apzīmējuma specifikācijai var piešķirt e-pasta adresi saziņai - šim nolūkam pēc izvēles var izmantot arī Lync -, kā arī savu pieteikšanās kontu ar identifikācijas kodu. Brīva teksta lauks piedāvā papildu vietu precīzam resursa piešķiršanai, lauks "Rezervēšanas veids" arī ļauj atšķirt piešķirtos un plānotos resursus. Budžetam un materiālam ir pieejamas papildu opcijas, piemēram, "Generic", "Active" vai "Inactive" u. c.

Papildus šīm iespējām precīzi noteikt resursus pēc to veida Project 2013 Professional piedāvā vēl vienu diferencēšanas iespēju, kas sniedzas tālāk par atsevišķiem projektiem, proti, starp resursiem, kas ir vispārēji pieejami visā uzņēmumā - tos sauc par "uzņēmuma resursiem" un pārvalda administrators - un tā sauktajiem "vietējiem resursiem" - tie ir pieejami tikai atsevišķiem projektu vadītājiem, un precīzākai attiecīgo prasmju noteikšanai ir pieejami "vispārējie resursi".

Visaptveroša atskaišu sagatavošana programmā MS Project Professional 2013

Viens no tipiskiem projektu vadības uzdevumiem ir arī informatīvo ziņojumu sagatavošana par visiem svarīgākajiem posmiem vai dažādiem aspektiem. Šajā gadījumā Project 2013 Professional piedāvā daudz iespēju: Tādējādi pašreizējam projektam var dokumentēt pašreizējo statusu un aprakstīt svarīgākos posmus vai elementus, bet pēc projekta pabeigšanas var izveidot visa projekta gaitas attēlojumu, kas tiek izmantots kā veidne turpmākiem līdzīgiem uzdevumiem. Šim nolūkam Microsoft Project 2013 satur atbilstošas atskaišu veidnes un tabulu formāta veidnes dažādiem atskaišu veidiem, tostarp attiecīgus zīmēšanas un diagrammu veidošanas rīkus, kurus var izmantot, lai dokumentētu visas svarīgās plāna bāzes vērtības, piemēram, kā darbu, ilgumu, datumus un izmaksas, kā arī - Professional izdevums nodrošina lielāku dziļumu un diferenciāciju.

Pašreizējam projektam izveidotie pārskati tiek automātiski atjaunināti un koriģēti, tādējādi vienmēr nodrošinot aktuālu informāciju. Šim nolūkam Project 2013 Professional piedāvā sadalītu skatījumu, kurā iespējams precīzi novērot, kā mainās attiecīgais pārskats reālajā laikā.

MS Project Professional 2013 piedāvā arī iespēju izveidot dinamiskus atskaites pārskatus, kas ietver ne tikai bāzes grafiku, bet arī rāda notiekošās fāzes, pabeigtās fāzes un uzdevumus, kā arī integrētu līnijveida grafiku, kas ar vienu acu uzmetienu parāda, vai grafiks tiek izpildīts.

Microsoft Project Professional 2013 sistēmas prasības

Microsoft Project Professional 2013 ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versijās. Gan 32 bitu, gan 64 bitu versijas atbalsta Windows 7, Windows 8 un Windows 8.1 operētājsistēmas. Tomēr Microsoft Project Professional 2013 nav saderīgs ar Microsoft Office 2016! Windows Server 2008 R2 un Windows Server 2012 atbalsta Project Professional 2013 tikai 64 bitu versijā. Tiek piemērotas arī šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - gan 32 bitu, gan 64 bitu
 • Servera operētājsistēmas: Windows Server 2008 R2 vai Windows Server 2012 - tikai 64 bitu versijas
 • Procesors: x86 vai x64-Bit ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Displejs: Grafiskā karte, kas atbalsta DirectX10, izšķirtspēja vismaz 1 024 x 576 pikseļi

Nopirkt MS Project 2013 Professional Edition lēti kā lietotu programmatūru pie Wiresoft

MS Project 2013 Professional Edition ir pieejams Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena lietotāja licence - tā ir lietota programmatūra, kas nozīmē, ka tās cena ir ievērojami zemāka nekā salīdzināmai jaunai programmatūrai, tomēr šis apzīmējums nenozīmē nekādus funkciju klāsta ierobežojumus, ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nav pakļauta nolietojumam.

Viena lietotāja licence Project 2013 profesionālajai versijai, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir balstīta uz koplietojuma licences likvidēšanu un tās pārveidošanu par atsevišķām šīs Microsoft programmas licencēm, kas iepriekš tika iegādātas un, iespējams, arī izmantotas uzņēmumā kā tādas. Apjoma licences sadalīšanai nav ne negatīvu seku, piemēram, tās lietojamības ierobežojuma, ne arī šī procedūra nav juridiski nepieļaujams process; turklāt visas licences programmatūrai Microsoft Project 2013, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, kā arī citām Microsoft programmām, sākotnēji nāk no kāda uzņēmuma. Tas nozīmē, ka arī šajā gadījumā ir piemērojama spēkā esošā judikatūra, kas skaidri paskaidro, ka lietotas programmatūras pirkšana vai pārdošana ir likumīgs process. Šo faktu apstiprina arī dažādi juridiski saistoši tiesu nolēmumi.

Jums kā pircējam tas nozīmē, ka, no vienas puses, tiek droši izslēgts iespējamais atbildības risks, bet, no otras puses, Wiresoft izmantotā programmatūra ir arī auditējama, jo tiek veikta pilnīga pircēja un pārdevēja ķēdes dokumentācija. Wiresoft piedāvātā MS Project 2013 Professional Edition iegādes versija papildus ievērojami zemākai pārdošanas cenai piedāvā arī neierobežotas lietojamības priekšrocību: tajā nav iekļauts abonements, kas var būt saistīts ar papildu izmaksām. Tāpēc jūsu programmatūras iegāde no Wiresoft ir drošs darījums, kas piedāvā tikai priekšrocības! Turklāt šī vecākā Project Professional versija tikpat kā netiek piedāvāta regulārajā tirdzniecībā.

Papildus īpaši izdevīgajai lietotas Project 2013 Professional licences cenai jūs varat izmantot priekšrocības, ko sniedz droša tūlītēja lejupielāde, tostarp tūlītēja licences aktivizēšana, izmantojot iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Ar lietotām programmatūras licencēm no Wiresoft - ne tikai MS Project 2013 - jūs kā pircējs varat turpināt izmantot arī vecākas Microsoft programmu versijas, turklāt jūs atradīsiet arī citas ekskluzīvas programmas, kas nav pieejamas parastajā tirdzniecībā individuāliem lietotājiem: tās ietver daudzas programmas, kas ir saderīgas ar MS Project 2013 Professional, kā arī jaunākas versijas - tostarp Windows operētājsistēmu versijas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Project 2013 Professional vai jebkuru citu Microsoft piedāvāto programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas