Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10019
 • 076-05334
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€105,90 * €116,90 * (9,41% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


MS Project Standard 2013 ir populārs Microsoft programmatūras risinājuma izdevums, kas paredzēts visdažādāko projektu reģistrēšanai, plānošanai, kā arī administrēšanai un dokumentēšanai ne tikai mazos un vidējos uzņēmumos, bet arī ārštata darbiniekiem. Programma piedāvā visas nepieciešamās funkcijas un rīkus, lai noteiktu un deleģētu projektu vadībai raksturīgos uzdevumus. Šo projektu vadības programmatūru var ātri izmantot arī tādi nepieredzējuši lietotāji, kuri jau ir iepazinušies ar lietotāja saskarni, kas pazīstama no Office. Turklāt papildus tās pārskatāmajam izkārtojumam visas funkcijas ir intuitīvi viegli lietojamas.

Ja jums rodas papildu jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"

Project 2013 Standard - pārbaudīta Microsoft projektu vadības programmatūra kā iegādes versija

MS Project Standard 2013 ir populārs Microsoft programmatūras risinājums visdažādāko projektu reģistrēšanai, plānošanai, kā arī administrēšanai un dokumentēšanai ne tikai mazos un vidējos uzņēmumos, bet arī ārštata darbiniekiem: programma piedāvā visas nepieciešamās funkcijas un rīkus, lai noteiktu un deleģētu tipiskus projektu vadības uzdevumus. Šo projektu vadības programmatūru var ātri izmantot pat nepieredzējuši lietotāji, kuri jau ir iepazinušies ar lietotāja saskarni, kas pazīstama no Office, turklāt, papildus tās pārskatāmajam izkārtojumam, visas funkcijas ir intuitīvi viegli lietojamas.

MS Project Standard 2013 pieejamie rīki tiek izmantoti drošai resursu, termiņu un budžetu plānošanai un kontrolei, lai veiksmīgi īstenotu reģistrētos projektus. Turklāt Project 2013 Standard ir daudz automatizācijas funkciju, kas vienkāršo projektu plānošanu, lai savlaicīgi atklātu un novērstu resursu un termiņu sastrēgumus. Projektu attēlošana laika grafikā nodrošina labāku pārskatu, jo īpaši par sarežģītiem projektiem, un atsevišķus uzdevumu ceļus var izcelt, lai visi komandas locekļi varētu ātri gūt ieskatu par pašreizējo statusu. Turklāt Project 2013 Standard var izveidot daudzus novērtējumus informatīvu ziņojumu veidā par statusu, kā arī par rezultātiem, resursiem u. c., lai nodrošinātu efektīvu saziņu ar visām iesaistītajām pusēm, un tos var arī turpmāk izmantot Office lietojumprogrammās, piemēram, Word un PowerPoint.

Kuriem lietotājiem tika izstrādāts projekts Standard 2013?

MS Project 2013 Standarta izdevums ir izstrādāts, lai apmierinātu to projektu vadītāju vajadzības, kuri izstrādā un vada projektus patstāvīgi vai MVU. Plašās funkcijas un iespējas, kas integrētas Project 2013 Standard, piedāvā visas iespējas, kas rodas, veicot tipiskus projektu vadības uzdevumus: sākot ar projektu grafiku izveidi, resursu un izmaksu plānošanu un beidzot ar visu individuālo uzdevumu pārvaldību un pārskatu sniegšanu.

Šī Microsoft Project 2013 Standard izdevuma viena licence ir pieejama no Wiresoft kā lietota programmatūra pirkuma versijas veidā, padarot tās cenu īpaši izdevīgu, tāpēc tās iegāde ir ekonomiski izdevīga arī pašnodarbinātām personām un ārštata darbiniekiem. Turklāt Project 2013 atbalsta Windows 7, tāpēc programmatūras lietošanai nav nepieciešams iegādāties jaunāku operētājsistēmu.

Papildus citām Project versijām un jaunākām versijām Wiresoft Software tiešsaistes veikalā var atrast arī citas Microsoft lietojumprogrammas, piemēram, operētājsistēmas - vienmēr kā lietotu programmatūru un tāpēc ar izdevīgiem nosacījumiem. Tālāk sniegts pārskats par Project 2013 Standard izdevuma vissvarīgākajām funkcijām.

Project 2013 Standard izdevuma svarīgākās funkcijas efektīvai projektu vadībai

MS Project 2013 Standard Edition galvenais mērķis ir padarīt projektu plānošanu un izpildi skaidru un vienkāršu visos posmos jau no paša sākuma. Tas sākas jau ar jauna uzdevuma izveidi: ar Project Center, kas integrēts Project 2013, lietotāji var izveidot jaunu projektu, veicot tikai dažus soļus, pat bez lielām priekšzināšanām. Šim nolūkam var arī izvēlēties kādu no daudzām iepriekš sagatavotām veidnēm un importēt attiecīgo informāciju, piemēram, no Excel. Projektu vadītāji, kuri jau ir iepazinušies ar Project 2013, var izveidot arī tukšu projektu ar neaizpildītu Ganta diagrammu vai atvērt vecāku projektu šim nolūkam. Daudzas intuitīvi lietojamas funkcijas un rīki ļauj diferencēti identificēt visus resursus, kā arī precīzi sekot līdzi projekta gaitai, tostarp izveidot pārskatus par visiem izšķirošajiem posmiem. Turklāt optimizētā darbvirsmas saskarne ļauj lietotājiem ātri fiksēt visu būtisko informāciju, lai vienmēr būtu iespējams pārskatīt visas detaļas.

Efektīva resursu pārvaldība ar Project 2013 Standard

Viens no galvenajiem projektu vadības uzdevumiem ir skaidri pārvaldīt visus pieejamos resursus. MS Project Standard 2013 šim nolūkam ir pieejami divi skati "Resursu tabula" un "Resursu informācija".

Project 2013 Standard izšķir trīs resursu veidus: darbu, materiālus un izmaksas.

 • Sadaļā "Darbs" atkarībā no projekta veida var norādīt gan cilvēkus, gan mašīnas. Tos var papildināt ar darba stundu vai nepieejamā laika kalendāru, kā arī stundu likmēm vai maksimālajām vienībām.
 • Sadaļā "Materiāli" tiek reģistrēti visi tipiskie palīgmateriāli un to daudzumi.
 • Sadaļā "Izmaksas" var nošķirt izmaksas, kas rodas tikai vienu reizi, un izmaksas, kas rodas periodiski.

Lai precīzi ievadītu un definētu attiecīgo resursa veidu, papildus precīzai resursa nosaukuma specifikācijai var izmantot e-pasta adresi tiešai saziņai - arī ar Lync, ja tiek izmantota -, atsevišķu pieteikšanās kontu, kā arī identifikācijas kodu un arī brīvā teksta lauku resursu piešķiršanai. Turklāt sadaļā "Rezervēšanas veids" var nošķirt piešķirtos un plānotos resursus, kas sīkāk definē attiecīgo pieejamību, kā arī papildu ievades opcijas attiecībā uz izmaksām vai budžetu un materiāliem - šeit ir pieejamas papildu specifikācijas, piemēram, "Vispārīgi", "Aktīvs" vai "Neaktīvs" u. c. opcijas.

Turklāt Project 2013 Standard ļauj vēl vairāk diferencēt resursus, kas ir pieejami visam uzņēmumam - tā sauktos "uzņēmuma resursus", kurus pārvalda administrators, kā arī vietējos resursus, kurus var izmantot tikai konkrēts projekta vadītājs, un vispārīgos resursus, lai precīzāk noteiktu individuālās prasmes.

Lai atvieglotu resursu plānošanu, jo īpaši liela skaita projektu gadījumā, Project 2013 Standard piedāvā dažādas automatizācijas iespējas, kas vienkāršo projektu plānošanu. Piemēram, programma norāda, kad resurss ir piešķirts diviem vienlaicīgiem uzdevumiem. Visas projektā veiktās izmaiņas automātiski ietekmē visas pārējās sastāvdaļas, uz kurām tās attiecas.

Laika grafiki projektā Project 2013 Standard, lai nodrošinātu lielāku skaidrību

Izmantojot laika grafiku, projektu vadītāji var sekot līdzi sarežģītākiem un ilgtermiņa procesiem ar MS Project 2013 Standard. Ganta joslu diagramma sniedz diferencētu pašreizējā statusa momentuzņēmumu, parādot svarīgākos uzdevumus un starpposma mērķus; to var izmantot arī atskaišu sagatavošanai.

Atsevišķus uzdevumu ceļus Ganta diagrammā var izcelt, lai padarītu tos pārskatāmākus, izmantojot izvēlni "Uzdevuma ceļš" ar tādu pašu nosaukumu uz uzdevumu joslām. Noklikšķinot uz konkrēta uzdevuma, attiecīgie ceļi tiek parādīti savā krāsā, lai tie atšķirtos no citiem.

Profesionāla atskaišu sagatavošana MS Project Standard 2013

Gan projekta norises laikā, gan pēc tā pabeigšanas informatīvo ziņojumu izveide ir viens no Standard-uzdevumiem projektu vadībā, lai dokumentētu pašreizējo stāvokli, kā arī aprakstītu svarīgus posmus vai  , lai izmantotu visa projekta progresa atspoguļojumu kā paraugu turpmākajiem līdzīgiem uzdevumiem. MS Project Standard 2013 var rakstīt arī dinamiskus pārskati, kuros līdzās bāzes plānam līnijveida grafikā ir redzami gan plānotie, gan pabeigtie posmi un darbi, kas uzreiz parāda, vai tiek ievērots attiecīgā projekta grafiks.

Microsoft Project 2013 ietver atbilstošas pārskatu veidnes visiem pārskatu veidošanas veidiem, kā arī tabulas formāta veidnes un rīkus, skatus, zīmēšanas un diagrammu veidošanas rīkus un citus rīkus, lai nepieciešamības gadījumā dažādos dziļumos dokumentētu galvenās bāzes vērtības, piemēram, ilgumu, darbu, izmaksas un datumus.

Pārskati, kas izveidoti par notiekošu projektu, tiek automātiski koriģēti, un tādējādi vienmēr satur aktuālu informāciju. Turklāt Project 2013 Standard ir pieejams arī sadalīts skats, lai novērotu vai kontrolētu, kā mainās atskaite, kad dati tiek atjaunināti reāllaikā.

Microsoft Project Standard 2013 sistēmas prasības

Microsoft Project Standard 2013 ir pieejama lejupielāde šādās versijās: 32 bitu un 64 bitu. Gan 32 bitu, gan 64 bitu Project 2013 versijas atbalsta Windows 7, Windows 8, kā arī Windows 8.1 operētājsistēmas. Tomēr serveru Windows Server 2008 R2 un Windows Server 2012 programmatūra tiek atbalstīta tikai 64 bitu versijā

atbalstīja. Tomēr Microsoft Project Standard 2013 nav saderīgs ar Microsoft Office 2016! Piemēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - 32 bitu vai 64 bitu
 • Servera operētājsistēmas: Windows Server 2008 R2 vai Windows Server 2012 - 64 bitu
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Displejs: DirectX10 atbalstoša grafiskā karte un vismaz 1024 x 576 pikseļu izšķirtspēja

Edition Project 2013 Standard pie Wiresoft nopirkt lēti kā lietotu programmatūru

MS Project 2013 Standard Edition tiek piedāvāta Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena lietotāja licence - kā lietotai programmatūrai tās cena ir ievērojami zemāka nekā salīdzināmai jaunai programmatūrai, lai gan šis marķējums nenozīmē nekādus ierobežojumus tās funkcionālajā apjomā, jo programmatūra nav nolietojusies; turklāt šādas vecākas Microsoft programmatūras versijas gandrīz nekad netiek piedāvātas parastā tirdzniecībā.

Šī MS Project 2013 Standard izdevuma viena lietotāja licence tā sauktās lietotās programmatūras veidā tika izveidota, sadalot apjoma licenci un pārveidojot to par atsevišķām tās pašas programmas licencēm, kas iepriekš tika iegādātas un, iespējams, izmantotas uzņēmumā vai organizācijā. Tādējādi šī pamata apjoma licences sadalīšana nerada negatīvas sekas, piemēram, lietojamības ierobežošanu, un nenozīmē juridiski neatļautu procesu; Visas licences, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru Microsoft Project 2013, kā arī citām Microsoft programmām, sākotnēji nāk no uzņēmumiem, tāpēc ir piemērojama arī spēkā esošā tiesu prakse: Tas skaidri paskaidro, ka lietotas programmatūras iegāde vai pārdošana ir likumīgs process, ko apstiprina dažādi juridiski saistoši tiesu nolēmumi. Tādējādi tiek droši izslēgts iespējamais atbildības risks jums kā pircējam, un Wiresoft izmantotā programmatūra ir arī auditējama, jo tiek veikta pilnīga pircēja un pārdevēja ķēdes dokumentācija.

Piedāvātā MS Project 2013 iegādes versija Standard piedāvā ne tikai ievērojami zemāku pārdošanas cenu, bet arī priekšrocību - uz laiku neierobežotu lietojamību, jo tas nav saistīts ar abonēšanu ar papildu izmaksām. Tādējādi jūsu programmatūras iegāde no Wiresoft ir drošs darījums, kas jums piedāvā tikai priekšrocības! Papildus īpaši izdevīgajai MS Project 2013 licences cenai Standard jūs varat izmantot arī drošas tūlītējas lejupielādes priekšrocības, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Izmantojot lietotas programmatūras licenci MS Project 2013 vai jebkurai citai Microsoft programmatūrai, jūs kā pircējs varat turpināt izmantot vecākus Microsoft programmu izdevumus, kā arī ekskluzīvas vai pat jaunākas lietojumprogrammas, kas nav pieejamas parastajā tirdzniecībā individuāliem lietotājiem. Lietotas programmatūras veikalā Wiresoft ir pieejamas daudzas citas Microsoft programmas, kas paredzētas šim nolūkam, turklāt tās ir saderīgas ar MS Project 2013 Standard, kā arī ar jaunākām versijām, tostarp no Windows operētājsistēmām. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Project 2013 Standard vai jebkuru citu Microsoft piedāvāto programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas