Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10020
 • H30-05613
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€164,90 * €181,90 * (9,35% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Project Professional 2016 Edition ir visaptverošākā šīs versijas lietojumprogramma, ko Microsoft izstrādāja īpaši apjomīgu projektu plānošanai un nodrošināšanai, kā arī administrēšanai un dokumentēšanai lielākos uzņēmumos. Šim nolūkam nepieciešamo funkciju veiktspēja izdevumā Pro Edition ir īpaši optimizēta, lai tās varētu izmantot arī lielākas komandas. Turklāt tas piedāvā arī paplašinātas saziņas iespējas, izmantojot Skype for Business un MS SharePoint.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional - iegādājieties visaptverošu projektu vadības risinājumu kā lietotu programmatūru

Project Professional 2016 Edition ir visplašākā šīs versijas lietojumprogramma, ko Microsoft izstrādāja lielu projektu plānošanai un izvēršanai, kā arī vadībai un dokumentēšanai, īpaši lielos uzņēmumos. Pro Edition versijā ir optimizēta šim nolūkam nepieciešamo funkciju veiktspēja, lai to varētu izmantot arī lielākas komandas. Turklāt tas piedāvā arī paplašinātas saziņas iespējas, izmantojot Skype for Business un MS SharePoint.

Neraugoties uz tās plašajām funkcijām, šo profesionālo projektu vadības programmatūru var ātri un intuitīvi apgūt pat nepieredzējuši lietotāji, pirmkārt, tāpēc, ka Project 2016 darbvirsmas dizains ir balstīts uz Office programmas Excel dizainu, un, otrkārt, tāpēc, ka funkcijas var viegli un tieši atrast, izmantojot meklēšanas palīgu "Pastāsti man".

Ar Project Professional 2016 redakciju projektu vadītāji var pastāvīgi uzturēt pārskatu par visiem posmiem un visiem iesaistītajiem komandas locekļiem, pat ja tiek veikti apjomīgi uzdevumi. Tādējādi pieejamās funkcijas un rīki resursu, budžeta un termiņu pārvaldībai padara projektu plānošanu skaidrāku, to īstenošanu paredzamāku un dokumentāciju - informatīvāku.

Kuriem lietotājiem ir paredzēts Project Professional 2016 Edition?

MS Project 2016 profesionālais izdevums ir izstrādāts tieši to projektu vadītāju vajadzībām, kuri plāno un vada daudzus sarežģītus projektus, kam nepieciešama plaša resursu izmantošana, tostarp lielākas komandas, kas ir īpaši izplatīta lielākos uzņēmumos un organizācijās. Tāpēc Project Professional 2016 būtiska sastāvdaļa ir uzlabota iespēja sadarboties, izmantojot Skype for Business, kā arī sinhronizācija ar Microsoft SharePoint vai Microsoft Project Server, ja tie arī tiek izmantoti saziņai.

Turklāt visas Project 2016 Professional integrētās funkcijas un līdzekļi, tostarp esošie biznesa izlūkošanas rīki, nodrošina visus priekšnoteikumus, lai veiksmīgi pārvaldītu jebkura lieluma projektus - sākot no plānošanas un administrēšanas, tostarp laika un izmaksu plānu izveides, līdz atskaišu izveidei par visiem posmiem.

Uzņēmumā Wiresoft Microsoft Project 2016 Professional edition vienas licences iegādes versija ir īpaši izdevīga kā lietota programmatūra, tāpēc tās iegāde ir ekonomiskāka, jo īpaši lielākām komandām. Tā kā šī versija darbojas arī uz Windows 7, jaunākas operētājsistēmas iegāde nav nepieciešama, tomēr kopā ar citām Microsoft Project vai citu lietojumprogrammu redakcijām tās atradīsiet arī Wiresoft programmatūras tiešsaistes veikalā - vienmēr kā lietotu programmatūru ar izdevīgiem nosacījumiem. Tālāk sniegts pārskats par Project 2016 Professional izdevuma svarīgākajām funkcijām.

Izdevuma MS Project 2016 Professional ekskluzīvās funkcijas un iespējas

MS Project 2016 Pro Edition piedāvā daudz funkciju, kas nodrošina izšķirošu pievienoto vērtību, kas nepieciešama veiksmīgai projektu īstenošanai, īpaši lielākiem uzņēmumiem:

 • Labāka saziņa, izmantojot Skype for Business: MS Project Professional 2016 ir izstrādāts Skype for Business izmantošanai, kas vēl vairāk optimizē saziņu un līdz ar to komandas sadarbību.
 • Sinhronizācija ar SharePoint: lietotāji, kas izmanto MS SharePoint, Project Professional 2016 nodrošina reāllaika sinhronizāciju, kā arī iespēju piekļūt projektiem, rediģēt uzdevumu un darbību sarakstus gandrīz no jebkuras vietas un tādējādi vienmēr tos atjaunināt.
 • Ganta diagrammā, uz kuras balstās katrs projekts, ir izcelti atsevišķu uzdevumu ceļi, lai lietotāji vienmēr būtu informēti par visiem atsevišķajiem uzdevumiem un to saistību vai nozīmi visā projektā.

Citas jaunas funkcijas un rīki programmā MS Project 2016 ir šādi

Darbs vidē, kas pazīstama no MS Office pazīstama vide atvieglo sākšanu un intuitīvu lietojumprogrammas lietošanu: Project 2016 izdevumiem ir raksturīgs darbvirsmas skats, kas ir analogs Office tipiskajam, ieskaitot lenti; tāpēc īpaši lietotāji, kas izmanto Excel, ātri orientēsies Project.

Jauna projekta izveide ir iespējama tikai ar dažiem klikšķiem: vienmēr ir pieejams neitrāls Ganta diagrammas veidni, kurā var importēt projekta datus no Excel, Word, Outlook vai PowerPoint.

Līdzīgi kā tās pašas paaudzes Office versijā, arī šeit ir pieejama meklēšanas funkcija "Pastāstiet, ko vēlaties darīt", kas tiek izmantota, lai ātrāk atrastu funkcijas sarežģītajā sistēmā. Šim nolūkam ir pieejams ievades lauks, kurā ierakstīts attiecīgais meklēšanas termins vai jautājums - atbilde tiek sniegta kā saraksts ar visiem atbilstošajiem risinājumiem, ietverot arī procesa aprakstu. MS Project 2016 ir pieejamas arī daudzas citas funkcijas, tostarp:

Portfeļa un resursu pārvaldība

MS Project 2016 galvenā uzdevumu joma joprojām ir portfeļa pārvaldība: visu programmā ievadīto projektu pašreizējo statusu jebkurā laikā var pārbaudīt, izmantojot Microsoft Project klientu, tostarp informāciju par problēmām saistībā ar termiņu ievērošanu vai pieejamajiem resursiem, piemēram, darbaspēku vai budžetu. Šim nolūkam Project 2016 piedāvā savus displejus vai skatus.

Papildus kontroles funkcijām MS Project 2016 Pro nodrošina arī papildu rīkus mērķtiecīgai resursu pārvaldībai atkarībā no to veida. Tie ir iedalīti "Darbā", "Materiālos" un "Izmaksās", kas ļauj labāk ņemt vērā attiecīgās īpašības vai to kritiskos punktus: Tādējādi var precīzāk kontrolēt izmaksu un laika ierobežojumus, cilvēkus utt. Resursu fondā tos var reģistrēt centralizēti un piešķirt atsevišķi atsevišķiem projektiem un nodaļām.

Resursu pārvaldība / resursu iesaistīšana, t.sk. komandas plānotājs

Project 2016 rīks "Resursu iesaistīšana" tiek izmantots detalizētai resursu līgumu izveidei starp projektu vadītājiem un komandām, lai savlaicīgi identificētu jebkāda veida vājās vietas. Integrēto resursu fondu var izmantot, lai pārvaldītu visus pieejamos resursus visos projektos, un "Komandas plānotāju" var izmantot, lai koordinētu pieejamo jaudu starp projektā iesaistītajiem komandas dalībniekiem.

Vairāki grafiki un hierarhijas

Ar uzlabotajām laika grafiku funkcijām programmā Project 2016 Pro tagad ir pieejams daudz diferencētāks projektu pārskats: projektam var izveidot vairākus laika grafikus, katrā no tiem pievēršot uzmanību atšķirīgam aspektam: piemēram, vispārējo laika grafiku ar pārskatu par visiem posmiem var papildināt ar citu skatu, kurā detalizētāk parādīts konkrēts posms. Līdzīgi var pievienot arī skatījumu "Starpposma mērķi". Lietotāji pievieno atbilstošus attēlus, vienkārši noklikšķinot uz Ganta skata, un attiecīgie iestatījumi ir pieejami, izmantojot lenti.

Turklāt projektus programmā Project 2016 var hierarhiski sadalīt galvenajā projektā ar apakšprojektiem. Šis attēlojums sasaista abus līmeņus savā starpā, lai atsevišķu sadaļu uzdevumi paliktu kontrolējami: projekta vadītājs vienmēr seko līdzi visām grafika daļām, jo visa informācija no galvenā projekta tiek parādīta arī pakārtotajā projektā.

"Kas būtu, ja būtu" analīze

Papildus reālās projekta gaitas plānošanai un kontrolei, vadības uzdevums ir arī ticami prognozēt turpmāko gaitu. Project 2016 Professional šim nolūkam piedāvā atbilstošu rīku, ar kura palīdzību projektu vadītāji var izmēģināt dažādus scenārijus, kas palīdz iepriekš identificēt tipiskas problēmas, piemēram, resursu sastrēgumus vai saspringtus termiņus. Papildus atbilstošo progresiju analīzei un atspoguļošanai analīze "Kas būtu, ja būtu" piedāvā piemērotus risinājumus, lai radītu plašākas rīcības iespējas.

Profesionāla atskaišu sagatavošana programmā MS Project 2016

Viens no tipiskiem projekta vadītāja uzdevumiem ir regulāri sagatavot jēgpilnus ziņojumus par konkrētiem projekta posmiem, lai dokumentētu ne tikai tā progresu, bet arī panākumus un grūtības, lai tos varētu izmantot par pamatu arī turpmāku līdzīgu uzdevumu veikšanai. Šim nolūkam Microsoft Project 2016 piedāvā dažādas veidnes un tabulas, kā arī skatus:

 • Vecākas bāzes plāna vērtības - attiecībā uz ilgumu, izmaksām, termiņiem utt. - var salīdzināt ar projekta pašreizējām plāna vērtībām, lai nekavējoties identificētu novirzes.
 • Var izveidot arī grafiskus pārskatus par atsevišķiem aspektiem un eksportēt projekta datus uz Excel vai MS Visio turpmākai apstrādei.
 • Dinamiskie pārskati ir tieši pielāgoti izmaiņām plānošanā; tos var izmantot arī PowerPoint, Word vai Outlook.
 • Pārskati ļauj salīdzināt vēl nepabeigtus projektus plānošanas posmā ar jau pabeigtiem projektiem.

Microsoft Project 2016 Professional aparatūras un citas prasības

Microsoft Project 2016 Professional Edition var instalēt gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā - atkarībā no versijas tiek piemērotas dažādas prasības, tostarp attiecībā uz atmiņu. Lietošanai ar Microsoft Project Server var tikt piemērotas noteiktas operētājsistēmas prasības. Project 2016 atbalsta multi-touch funkciju atbilstoši aprīkotiem displejiem no Windows 8, tāpēc ir piemērots lietošanai mobilajās ierīcēs ar iOS vai Android galiekārtām.

 • Atbalstītās operētājsistēmas: min. Windows 7 vai jaunāka
 • Atbalstītās serveru operētājsistēmas: vismaz Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 vai Windows 10 Server
 • Procesors: x86 ar vismaz 1 GHz; x64 ar vismaz 2 GHz, SSE2
 • RAM: vismaz 1,0 GB RAM (32 bitu) vai vismaz 2,0 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB
 • Izšķirtspēja: vismaz 1024 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10

Pirkt MS Project 2016 Professional pie Wiresoft kā lietotu programmatūru par zemu cenu

Viena lietotāja licence MS Project 2016 Professional izdevumam Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejama kā lietota programmatūra - tādējādi tās cena ir ievērojami zemāka nekā atbilstošai jaunai precei, taču pats marķējums nenozīmē nekādus funkciju apjoma ierobežojumus, ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nav pakļauta nolietojumam.

Tāpēc šī viena lietotāja licence MS Project 2016 Professional Edition ir apzīmēta kā lietota programmatūra, jo tā ir iegūta, izšķirot šīs pašas programmas apjoma licenci, kas iepriekš tika izmantota uzņēmumā, kā arī sadalot to atsevišķās licencēs. Tomēr apjoma licences sadalīšanai nav nekādas negatīvas ietekmes vai ierobežojumu attiecībā uz individuālās licences lietojamību, kā arī šis process nenozīmē juridiski neatļautu procesu, jo visas šādas Microsoft izmantotās programmatūras licences, ko piedāvā Wiresoft, kā arī šī Project 2016 Professional licence, nāk no uzņēmumiem, kas atrodas ES, un uz tiem attiecas ES spēkā esošā jurisdikcija. Tas skaidri norāda, ka šādas lietotas programmatūras pārdošana ir likumīgs process, ko skaidri apstiprina arī dažādi tiesu nolēmumi, tāpēc jebkāds atbildības risks pircējiem ir droši izslēgts, turklāt lietotā programmatūra no Wiresoft vienmēr ir arī auditējama, jo ir pieejama pilnīga dokumentācija par attiecīgās programmatūras iepriekšējiem pircējiem vai pārdevējiem.

Papildus ievērojami samazinātajai vienreizējās licences cenai kā iegādes versijai tā piedāvā arī papildu priekšrocību - neierobežotu lietojamību, jo nav obligātu abonēšanas izmaksu.

Tāpēc lietotās programmatūras iegāde no Wiresoft vienmēr ir droša izvēle mūsu klientiem, kas jums var piedāvāt tikai priekšrocības! Tātad, iegādājoties lietotu MS Project 2016 Professional licenci, jūs gūsiet labumu ne tikai no izdevīgās cenas, bet arī no tūlītējas lejupielādes un tiešas licences aktivizēšanas ar piegādāto derīgo apjoma licences atslēgu.

Ne tikai lietotās programmatūras licence MS Project 2016, bet arī daudzu citu Microsoft programmatūras produktu licencēm piedāvā lētu alternatīvu, lai varētu izmantot daudzus jaunākus un arī vecākus Microsoft programmu izdevumus, kas nav pieejami parastajā tirdzniecībā kā viena lietotāja licence. Wiresoft lietoto programmu veikalā atradīsiet arī daudzas citas Microsoft programmas, ko varat izmantot kopā ar MS Project 2016 Professional, piemēram, Windows 10 vai Windows Server 2016. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Project 2016 Professional vai jebkuru citu šeit piedāvāto Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju tērzēšanā, pa e-pastu vai telefonu.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2016 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas