Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€138,90 * €152,90 * (9,16% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Project Standard 2016 ir pārbaudīts Microsoft risinājums projektu plānošanai, ieviešanai, pārvaldībai un dokumentēšanai mazos un vidējos uzņēmumos: Šim nolūkam jau Standard izdevums piedāvā visas nepieciešamās pamatfunkcijas. Projektu vadības programmatūras lietošana ir ātri un intuitīvi saprotama pat jauniem lietotājiem, jo Project 2016 darbvirsmas dizains ir balstīts uz Office programmu Excel. Izmantojot Microsoft Project Standard 2016, projektu vadītājiem vienmēr ir pārskats par visiem pašreizējiem, kā arī nākotnes projektiem: Integrētie rīki nodrošina drošu plānošanu, veiksmīgu īstenošanu, kā arī detalizētu dokumentāciju par visu reģistrēto projektu gaitu. Resursus, termiņus un budžetus var analizēt un kontrolēt jebkurā laikā, un to attēlojums laika grafikā vienmēr sniedz aktuālu pārskatu par progresu.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - Microsoft projektu vadības programmatūras viena licence kā iegādes versija

Project Standard 2016 ir pārbaudīts Microsoft risinājums projektu plānošanai, ieviešanai, pārvaldībai un dokumentēšanai mazos un vidējos uzņēmumos: Šim nolūkam jau Standard izdevums piedāvā visas  nepieciešamās pamatfunkcijas. Projektu vadības programmatūras lietošana ir ātra un intuitīvi saprotama pat jauniem lietotājiem, jo Project 2016 darbvirsmas dizains ir balstīts uz Office-programmu Excel.

Izmantojot Microsoft Project Standard 2016, projektu vadītājiem vienmēr ir pārskats par visiem pašreizējiem un turpmākajiem projektiem: Integrētie rīki nodrošina drošu plānošanu, veiksmīgu īstenošanu, kā arī detalizētu visu reģistrēto projektu progresa dokumentāciju. Resursus, termiņus un budžetus var analizēt un kontrolēt jebkurā laikā, un to atspoguļošana laika grafikā vienmēr sniedz aktuālu pārskatu par progresu.

Kuriem lietotājiem ir paredzēts projekts Standard 2016?

MS Project 2016 standarta izdevums ir pielāgots to projektu vadītāju vajadzībām, kuri galvenokārt izstrādā un vada projektus vieni paši, kas īpaši raksturīgi MVU vai pašnodarbinātām personām. Šī iemesla dēļ tā neietver sinhronizāciju ar Microsoft SharePoint vai Project Server. Tomēr Project 2016 Standard integrētās funkcijas nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti, tostarp biznesa inteliģences rīkus, lai veiktu visus tipiskos projektu plānošanas un vadības uzdevumus, piemēram, veidotu projektu grafikus, plānotu izmaksas, kontrolētu uzdevumus un sagatavotu pārskatus visos posmos.

Viena licence Microsoft Project 2016 Standard-Edition ir pieejama Wiresoft īpaši izdevīgi kā lietotā programmatūra pirkuma versijas veidā, kas atvieglo tās iegādi ne tikai mazākiem uzņēmumiem, bet arī pašnodarbinātām personām. Tā priekšrocība ir arī tas, ka darbojas zem Windows 7, kas neprasa jaunākas operētājsistēmas iegādi. Tomēr šīs programmatūras, kā arī citu Microsoft Project redakciju un citu lietojumprogrammu aktuālās versijas var atrast Wiresoft Software tiešsaistes veikalā kā lietotu programmatūru ar izdevīgiem nosacījumiem. Tālāk sniegts pārskats par Project 2016 izdevuma svarīgākajām funkcijām Standard.

Projekta 2016 Standard versijas jaunumi

Project 2016 Standard Edition piedāvā pazīstamu darbvirsmas skatu, kas līdzinās MS Office, kas īpaši atgādina Excel, lai lietotāji varētu ātri orientēties izvēlnē. Jaunieviesta meklēšanas funkcija "Pastāstiet, ko vēlaties darīt", kas atvieglo konkrētas funkcijas atrašanu. Viss, kas jums jādara, ir jāievada meklēšanas termins vai jautājums jaunajā ievades laukā, un Project kā atbildi uz to izveidos piemērotāko risinājumu sarakstu, tostarp procedūras aprakstu. Šādā veidā jau no paša sākuma var ērti pārvaldīt lielu skaitu sarežģītu programmas funkciju. Tie ietver jaunas Project 2016 funkcijas, kā arī esošo funkciju uzlabojumus, piemēram:

Jaunums projektā 2016 Standard: "What-if" analīze

Projektu vadībā vienmēr ir nepieciešams iegūt ticamas prognozes vai paziņojumus par projekta gaitu. Šim nolūkam Project 2016 Standard piedāvā rīku, ar kura palīdzību lietotāji var veikt dažādus scenārijus, lai jau agrīnā posmā identificētu tādas iespējamas problēmas kā resursu sastrēgumi vai plānošanas grūtības, tādējādi nodrošinot pietiekamu rīcības brīvību, lai laikus izstrādātu alternatīvas vai novērstu attiecīgos riskus. "Kas, ja" analīze sniedz dažādus "Kas, ja?" scenārijus bieži sastopamām problēmām un piedāvā risinājumus.

Jaunums programmā Project 2016 Standard: Resursu pārvaldība un komandas plānotājs

Jaunā funkcija Resursu iesaistīšana nodrošina papildu veidus, kā koordinēt dažādu resursu izmantošanas plānošanu. Izmantojot integrēto resursu fondu, tos var integrēt arī vairākos projekta failos. Tas ļauj savlaicīgi identificēt vājās vietas un attiecīgi pielāgot resursu plānošanu. Turklāt komandas plānotājs ir pieejams, lai koordinētu projekta un komandas locekļu kapacitāti.

Jaunums programmā Project 2016 Standard: Vairāki grafiki

Uzlabotās laika grafiku funkcijas nodrošina diferencētāku pārskatu par projektiem: Projekts 2016 tagad ļauj šim nolūkam izveidot vairākus laika grafikus, kas atšķiras viens no otra, piemēram, ar to, cik liela uzmanība tiek pievērsta noteiktiem aspektiem. Tādējādi papildus laika līnijai, kas sniedz pārskatu par visiem projekta posmiem, var izmantot citu skatījumu, lai detalizētāk parādītu konkrētu posmu; pievienojot papildu laika līnijas, var pievienot papildu tēmas vai funkcijas, tāpēc ir pieejams arī skatījums "Pavērsiena punkti". Noklikšķinot uz Ganta skata, lietotāji var tieši piekļūt attiecīgajiem iestatījumiem lentē.

Project 2016 Standard Edition papildu funkcijas projektu vadībai

Projekta 2016 Standard versijas galvenais mērķis cita starpā ir pēc iespējas vienkāršāka jaunu projektu izveide, izmantojot tikai dažus klikšķus: Pēc noklusējuma kā veidne ir pieejama neitrāla Ganta diagramma ar tipisku joslu attēlojumu. Projekta datus var importēt arī no programmām Excel, Word, Outlook vai PowerPoint, un ir iespējams arī eksportēt datus atpakaļ no programmas Project, piemēram, lai sagatavotu ziņojumu PowerPoint prezentācijas veidā.

Projektu apakšiedalījums

Lai strukturētu vai attēlotu hierarhiju projektā, to var sīkāk iedalīt apakšprojektos kā tā saukto galveno projektu vietnē Project Standard 2016. Tādējādi abas projekta veidlapas ir savstarpēji saistītas, un visu informāciju no galvenā projekta var parādīt arī apakšprojektā. Tā ir arī priekšrocība, ka var mērķtiecīgi deleģēt uzdevumus konkrētām sadaļām, bet vadošajam projekta vadītājam joprojām ir piekļuve visām grafika daļām un kontrole pār tām.

Portfeļa pārvaldība un resursu pārvaldība

MS Project 2016 Standard galvenā sastāvdaļa ir portfeļa pārvaldība ar Microsoft Project Client: tā ļauj jebkurā laikā pārbaudīt visu reģistrēto projektu pašreizējo statusu un reaģēt uz iespējamām problēmām, piemēram, termiņu ievērošanu, resursu trūkumu, budžeta mērķu pārsniegšanu u. c.. Atkarībā no aspekta šeit ir pieejami arī atsevišķi displeji vai skati.

Ar to ir cieši saistīti MS Project 2016 integrētie rīki Standard integrēti rīki mērķtiecīgai resursu pārvaldībai, lai pārvaldītu dažādus resursu veidus. MS Project 2016 tos iedala "darbaspēka", "materiālu" un "izmaksu" jomās - katrai no tām ir savas īpašības, piemēram, laika pieejamība, finanšu izmaksu ierobežojumi vai darbaspēka izmantošana, kas ļauj tos izmantot vēl precīzāk. Tie tiek centralizēti reģistrēti resursu fondā visos projektos, lai tos varētu labāk piešķirt atsevišķiem projektiem un uzdevumiem, tādējādi jau no paša sākuma ļaujot izvairīties no pārslodzes riska.

Ziņošana MS Project Standard 2016

Nozīmīgu ziņojumu izveide ir viens no svarīgākajiem projektu vadības uzdevumiem, lai dokumentētu ne tikai projektu panākumus, bet arī to progresu un, ja nepieciešams, izmantotu tos kā pamatu turpmākajiem uzdevumiem. Microsoft Project 2016 šim nolūkam piedāvā dažādas tabulas, skatus un pārskatu veidnes, piemēram, lai varētu salīdzināt tipiskas iepriekšējās bāzes plāna vērtības - ilgumu, darbu, izmaksu sākuma un beigu datumus u. c. - ar pašreizējām plāna vērtībām, lai nekavējoties varētu noteikt novirzes.

Tāpat var izveidot grafiskus pārskatus par dažādiem aspektiem; tie piedāvā arī iespēju eksportēt projekta datus un saglabāt tos, piemēram, programmā Excel vai MS Visio - arī kā šarnīra diagramma - tālākai apstrādei.

Dinamiskie pārskati, no otras puses, sniedz priekšrocību tiešā pielāgošanā izmaiņām plānošanā. Tos var izmantot arī Office lietojumprogrammās, piemēram, PowerPoint, Word vai Outlook.

Pārskati par paveikto darbu ir svarīga veiklās projektu vadības daļa, un tie ir pieejami arī programmā Project 2016, lai salīdzinātu projektā plānotos, atlikušos un pabeigtos darbus.

Microsoft Project 2016 aparatūras prasības Standard

Microsoft Project 2016 Standard ir pieejama gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā - attiecīgi ir atšķirīgas atmiņas prasības. Lietojot kopā ar Microsoft Project Server, tiek piemērotas arī papildu operētājsistēmas prasības. Projekts 2016 atbalsta multi-touch displejus no Windows 8 un ir piemērots arī lietošanai mobilajās ierīcēs ar iOS vai Android galiekārtām.

 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows 7 vai jaunākas
 • Atbalstītās serveru operētājsistēmas: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Procesors: x86 ar vismaz 1 GHz; x64 ar vismaz 2 GHz, SSE2
 • Atmiņa: 1,0 GB RAM (32 bitu) vai 2,0 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: 3,0 GB
 • Izšķirtspēja: 1024 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10

Pirkt MS Project 2016 Standard kā lietotu programmatūru Wiresoft par zemu cenu

MS Project 2016 Standard Edition Tiek piedāvāta Wiresoft tiešsaistes veikalā kā lietota viena lietotāja licences programmatūra - par cenu, kas ir ievērojami lētāka nekā jauna - bez pārdēvēšanas nozīmē jebkādus ierobežojumus funkciju klāstā, jo programmatūra nav pakļauta nolietojumam.

Šī MS Project 2016 viena lietotāja licence Standard Edition kā lietota programmatūra tiek piešķirta, sadalot šīs programmas apjoma licenci, kas iepriekš izmantota uzņēmumā, un pārveidojot to par atsevišķām licencēm.Turklāt pamata apjoma licences sadalīšana negatīvi neietekmē nekādus ierobežojumus, vai nozīmē juridiski neatļautu darījumu, jo Microsoft Project 2016 Standard licence, ko šeit piedāvā Wiresoft, kā arī visas pārējās Microsoft lietotas programmatūras licences nāk no uzņēmumiem, kas atrodas ES, tāpēc ir piemērojama ES spēkā esošā tiesu prakse, kas skaidri nosaka, ka šādas lietotas programmatūras tirdzniecība ir likumīgs darījums. To nepārprotami apstiprina arī dažādi tiesu nolēmumi, tāpēc jebkādi atbildības riski jums kā pircējam ir droši izslēgti, savukārt Wiresoft izmantotā programmatūra ir arī auditējama, jo ir nodrošināta pilnīga pircēja vai pārdevēja dokumentācija. Papildus ievērojami zemākai cenai iegādes versija piedāvā vēl vienu priekšrocību - neierobežotu lietojamību, jo nerodas papildu abonēšanas izmaksas.

Visu šo iemeslu dēļ programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir drošs darījums mūsu klientiem, piedāvājot tikai priekšrocības! Iegādājoties MS Project 2016 licenci Standard, jūs gūsiet labumu ne tikai no izdevīgās cenas, bet arī no drošības, ko nodrošina tūlītēja lejupielāde, ieskaitot derīgu apjoma licences atslēgu tūlītējai licences aktivizēšanai.

Tāpēc lietotu programmatūras licenču iegāde, piemēram, MS Project 2016 vai citas programmatūras, piedāvā iespēju izmantot ekskluzīvas un parastajā tirdzniecībā nav pieejamas, jaunākas, kā arī vecākas Microsoft programmu versijas. Tāpēc Wiresoft lietotu programmatūru veikalā varat atrast arī citas Microsoft programmas, kas ir saderīgas ar MS Project 2016 Standard, piemēram, Windows 10 un Windows Server 2016. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Project 2016 Standard vai jebkuru citu Microsoft piedāvāto programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas