Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10447
 • H30-05939
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€426,90 * €472,90 * (9,73% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Project 2021 Professional Microsoft ir laidis klajā aktuālo versiju daudzpusīgai programmatūrai, kas ir neaizstājama kā projektu vadības sistēma, jo īpaši lielākiem uzņēmumiem un organizācijām: tā piedāvā daudz praktisku biznesa funkciju projektu plānošanai, kontrolei un uzraudzībai, tādējādi izpildot tipiskās Enterprise projektu vadības (EPM), kā arī prasību, vairāku projektu un portfeļa vadības prasības. Project 2021 Professional nodrošina arī vērtīgus pakalpojumus risku un dokumentu pārvaldības, kā arī centralizētas resursu plānošanas, laika uzskaites un piekļuves pārvaldības jomā; visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tas ir praktiski neaizstājams visaptverošu pārskatu sniegšanai, izmantojot Microsoft SQL Server. Jaunā versija Project 2021 Professional ir arī optimizēta, lai nodrošinātu nevainojamu savietojamību ar daudzām citām Microsoft lietojumprogrammām, kā arī mākoņpakalpojumiem.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - pārbaudītās projektu vadības programmatūras jaunā profesionālā versija

Ar Project 2021 Professional Microsoft ir laidis klajā aktuālo versiju daudzpusīgai programmatūrai, kas ir neaizstājama projektu vadības sistēma, jo īpaši lielākiem uzņēmumiem un organizācijām: tā piedāvā daudz praktisku biznesa funkciju projektu plānošanai, kontrolei un uzraudzībai, tādējādi izpildot tipiskās uzņēmumu projektu vadības (EPM), kā arī prasību, vairāku projektu un portfeļa vadības prasības. Project 2021 Professional nodrošina arī vērtīgus pakalpojumus risku un dokumentu pārvaldības, kā arī centrālās resursu plānošanas, darba laika uzskaites un piekļuves pārvaldības jomā; visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, tas ir praktiski neaizstājams visaptverošu pārskatu sniegšanai, izmantojot Microsoft SQL Server. Jaunā versija Project 2021 Professional ir arī optimizēta, lai nodrošinātu nevainojamu savietojamību ar daudzām citām Microsoft lietojumprogrammām, kā arī mākoņpakalpojumiem.

Tāpat kā tās priekšgājējs, MS Project 2021 tiek izmantots, lai uzsāktu, plānotu, uzraudzītu, kontrolētu, izpildītu un veiksmīgi pabeigtu projektus  un tipiskās procesu grupas saskaņā ar PMI standartu. Tādējādi tas atbilst visām svarīgām un nepieciešamām prasībām, lai veiksmīgi sasniegtu projekta mērķus, kā arī piedāvā iespējas analizēt un sadalīt uzņēmumu izšķirošos konkurences faktorus: Papildus resursu plānošanai attiecībā uz darbības jomu, kā arī laika patēriņu un nepieciešamo uzdevumu sadalījumu, var sniegt precīzu informāciju arī par resursu izmantošanu, nepieciešamajām spējām vai kompetencēm, kā arī par faktisko piepūli attiecībā pret izmaksām un budžetu.

Microsoft Project 2021 Professional jau tagad varat atrast Wiresoft programmatūras veikalā kā lietotu programmatūru beztermiņa versijā vai iegādes licencē - par zemāku cenu nekā jaunām precēm. Vislabāk nekavējoties sazināties ar mūsu komandu un noskaidrot, kad varēsiet lejupielādēt jauno Project versiju, kā arī citus Microsoft Project 2021 izdevumus. Turpmākajā pārskatā apskatītas visas jau zināmās šī izdevuma funkcijas, tostarp ekskluzīvās funkcijas, kas pieejamas tikai Professional izdevumā.

MS Project 2021 Professional izdevuma ekskluzīvās funkcijas

MS Project 2021 Professional Edition atšķiras no Standard Edition ar to, ka tajā ir pieejamas dažādas ekskluzīvas funkcijas, kas ir īpaši svarīgas lielāku uzņēmumu projektu vadībai: Project 2021 Professional sadarbojas arī ar MS SharePoint un MS Project Server, lai nodrošinātu plašāku saziņu, un ir arī iespēja izmantot programmatūru kopā ar Project Online. Daudzas esošās veidnes un bieži izmantotie plānošanas rīki palielina komandu produktivitāti. Turklāt komandas plānotājs piedāvā uzlabotu pārskatu.

Visaptveroša portfeļa pārvaldība

MS Project 2021 Professional uzlabotā portfeļa pārvaldība palīdz, jo īpaši daudzu projektu gadījumā, vienmēr saglabāt pārskatu un ātri noteikt, vai tie tiek īstenoti atbilstoši plānotajam, vai arī rodas kavējumi. Diferencēts grafiku, tostarp budžeta pārvaldības, atspoguļojums nodrošina lēmumu pieņēmējiem visaptverošu pārskatu. Turklāt netraucēta integrācija ar Power BI nodrošina analīzes funkcijas kritiskās situācijās, kas ietver arī risinājumu ieteikumus.

Skaidrāka resursu pārvaldība

MS Project 2021 Professional satur jaudīgus rīkus, lai padarītu uzņēmējdarbības resursu plānošanu un pārvaldību vēl skaidrāku. Jo īpaši klasiskos resursu veidus, piemēram, "darbaspēks", "materiāli" un "izmaksas", var aprēķināt vēl labāk un izmantot vēl efektīvāk. Starpprojektu plānošanai tos var reģistrēt resursu fondā un piešķirt konkrētiem individuāliem uzdevumiem. Tiek ņemti vērā arī laika ierobežojumi un iespējamās pārslodzes. Skaidrais attēlojums uzdevumu un laika ierakstā ļauj visus atsevišķos posmus atjaunināt neatkarīgi; turklāt Ganta diagrammā atzīmētais attiecīgā uzdevuma ceļš vienmēr parāda pašreizējo statusu quo. Izmantojot ar kontekstu saistīto lietotāja saskarni, visus uzdevumus var organizēt individuāli un, ja nepieciešams, savstarpēji saistīt, kā arī izveidot laika grafikus.

Citas svarīgas MS Project Professional 2021 funkcijas

MS Project Professional 2021 ir daudz ko piedāvāt arī vizuāli: Pārskatāms darbvirsmas displejs atvieglo piekļuvi daudzām funkcijām, kas arī optimizē vieglāku projekta izsekošanu, izmantojot Ganta diagrammas, procesu kontroli un vizualizāciju saistībā ar grafikiem un, izmantojot pielāgojamus pārskatus, projekta datu vizualizāciju, tādējādi uzlabojot komandas komunikāciju un darba plūsmu.

Ātra projektu izveide

Jaunu projektu var izveidot programmā Project 2021 Professional, veicot tikai dažus klikšķus: Šim nolūkam var izmantot iepriekš definētas veidnes, kā arī tukšu Ganta diagrammu. Esošos datus var importēt no Excel vai SharePoint.

Lai vizualizētu projekta datus pārskatu veidā un tādējādi dalītos ar informāciju par projekta statusu ar citiem komandas locekļiem, šeit ir pieejami arī tipisku pārskatu veidņu komplekti, kurus var papildināt ar attēliem, diagrammām un animācijām.

Tikai MS Project Professional 2021 versijā šeit ir pieejamas arī standarta atskaišu veidnes, jo tās tiek izmantotas veiklā projektu vadībā, jo īpaši Scrum, lai varētu salīdzināt plānotās un pabeigtās un atvērtās projekta fāzes.

Katra uzdevuma izpildes gaita tiek parādīta laika joslās

MS Project Professional 2021 ietver iespēju marķēt laika joslas joslas, lai citiem būtu vieglāk tās saprast, tādējādi vēl labāk informējot par projekta progresu: Tādējādi uzdevumu izpildes gaitu var attēlot tieši uz atsevišķiem uzdevumiem, uzlabojot plānu informācijas saturu, tostarp pašreizējo statusu.

Kolektīvo uzdevumu izmantošana meklēšanā

Programmā MS Project Professional 2021 laukā "kopīgā uzdevuma nosaukums", kas atrodas plašākā sarakstā projekta kopējā plānā, ir vieglāk atrast konkrētu uzdevumu, jo tajā ir iekļauti visu kopīgo uzdevumu nosaukumi, kas ir piešķirti attiecīgajiem uzdevumiem. Projekta struktūras pārskatāmību var uzlabot arī, parādot attiecīgajiem resursiem piešķirto tūlītējo kopīgo uzdevumu nosaukumus; turklāt tabulas laukam skatā "Resurss: Izmantošana" var pievienot tikai lasīšanai paredzētu lauku "Kopīgā uzdevuma nosaukums".

Viegla uzdevumu sasaistīšana

Izmantojot MS Project Professional 2021, atsevišķus uzdevumus var īpaši viegli sasaistīt savā starpā. Ja iepriekš, lai izveidotu saiti, bija jāzina uzdevuma ID, tad tagad pietiek izvēlēties attiecīgo šūnu slejā "Priekšgājējs" un, izmantojot parādīto bultiņu, parādīt visu attiecīgā projekta uzdevumu sarakstu. Uzdevumu hierarhija atbilst arī projektā definētajai secībai, tāpēc lietotājiem atliek tikai ritināt līdz meklējamajam uzdevumam un aktivizēt attiecīgo izvēles rūtiņu. Līdzīgi šim nolūkam var izmantot arī sleju "Pēcteči".

Pieejamība programmā MS Project 2021 Professional

Programmā Project 2021 Professional Edition ir arī vairākas pieejamības optimizācijas, kas atvieglo gan paša lietotāja darbu, gan saziņu ar kolēģiem ar īpašām vajadzībām. MS Project 2021 jau pēc noklusējuma ir aktivizētas daudzas pieejamības funkcijas: piemēram, joslas displejā mērogošanas pakāpi var pielāgot, izmantojot pogu "Palielināt", lai joslas laika logs tiktu parādīts lielāks. Tas pats attiecas uz izvēlnes lentes pogām, kuras var palielināt, lai labāk atpazītu simbolus un funkcijas. Līdzīgi kā "Palielināt", arī "Ekrāna palielināšanas funkciju" var izmantot, lai palielinātu skatu. Lai palielinātu kontrastu, var pielāgot arī teksta krāsu un izveidot lietotāja noteiktu krāsu paleti, kā arī mainīt fontu un fonta lielumu.

Visas MS Project 2021 pamatfunkcijas var arī izsaukt, izmantojot tastatūras īsceļus. Microsoft Active Accessibility (MSAA) šeit tiek izmantots kā ievades palīglīdzeklis un informācijas attēlošanai. Atsevišķas Project 2021 Professional jomas var arī kontrolēt, izmantojot Windows runas atpazīšanu, vai nolasīt, izmantojot runas izvadi.

Aktivizētais pareizrakstības pārbaudītājs ne tikai automātiski labo pareizrakstības un drukas kļūdas, bet arī var automātiski papildināt dažādus ierakstus slejā. Bieži izmantotus, pat sarežģītus procesus var automatizēt, izmantojot makroorganismus, lai paātrinātu standarta uzdevumu izpildi projektā.

Microsoft Project 2021 Professional aparatūras prasības

Tā kā MS Project Server Professional ir Microsoft SharePoint Server pakalpojuma lietojumprogramma, Professional Edition 2021, iespējams, var aktivizēt tikai atbilstošā MS SharePoint Server Enterprise versijai. Tāpat kā iepriekš, bāzes valoda tiks automātiski pielāgota abām lietojumprogrammām.

Turklāt, iespējams, tiks piemērotas šādas minimālās prasības; atkarībā no citu lietotņu vai programmu izmantošanas var būt jāņem vērā papildu prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Procesors: vismaz 1,6 GHz, divkodolu (32 vai 64 bitu)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu)
 • Cietā diska vieta: 4 GB
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Wiresoft komandu.

Iegādājieties Microsoft Project 2021 Professional Wiresoft Software veikalā

Jaunais MS Project 2021 Professional Edition jau ir pieejams Wiresoft kā lietota viena licence - tādējādi cena ir zemāka nekā jaunai programmatūrai. Iegādājoties lietotu Microsoft Project 2021 Professional programmatūru Wiresoft veikalā, jums vienmēr ir šādas priekšrocības:

 • Uzreiz pēc iegādes MS Project 2021 Professional lietojumprogramma ir pieejama, izmantojot elektronisko programmatūras piegādi (ESD).
 • MS Project 2021 Professional, kā arī visas pārējās lietotās Microsoft licences, kas tiek piedāvātas pārdošanai Wiresoft, nav nedz ierobežoti derīgas vai tikai ierobežotas testa versijas, nedz jau aktivizēta licences atslēga, bet gan tikai jums autorizēts programmatūras produkts.
 • Jūs saņemsiet vienu MS Project 2021 Professional licenci, ko iepriekš iegādājās un tālāk pārdeva kāds Eiropas uzņēmums. Pārdodot tālāk, šī MS Project 2021 Professional licence tiek marķēta kā lietota, bet "lietota" nenozīmē nekādus Project programmatūras funkcionalitātes ierobežojumus.
 • Ja sākotnējam pircējam šī Microsoft Project programmatūra jau bija instalēta, tā tika atkal dzēsta, pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tādējādi attiecīgā programmatūras licence atkal ir 100% brīvi pieejama.
 • Pirms pārdošanas mēs pārbaudījām arī visas šādas Wiresoft iegādātās lietotās licences, lai pārliecinātos, ka tās ir pilnībā lietojamas.
 • Lietotas Microsoft Project programmatūras tālākpārdošanas juridiskais pamats ir piemērojamie tiesību akti, kas atļauj šīs programmatūras pārdošanu un iegādi, kā arī lietošanu.
 • Tāpēc, iegādājoties licenci no Wiresoft, varat būt droši, ka iegādājaties un izmantojat likumīgu un oriģinālu Microsoft produktu Project 2021.

Ja jums ir papildu jautājumi par Microsoft Project 2021 Professional licences iegādi lietotai programmatūrai vai citai MS Project 2021 versijai, kā arī par vecākām MS Project versijām vai citu Microsoft programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas