Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10025
 • D87-05962
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€76,90 * €83,90 * (8,34% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visio Professional 2013 ir visplašākais šīs Microsoft programmas Visio versijas izdevums. Tajā ir ne tikai ievērojami vairāk veidņu profesionālai diagrammu izveidei, bet arī ekskluzīvas funkcijas, kas atvieglo un vienkāršo lietojumprogrammas lietošanu: piemēram, ar Visio Professional 2013 noteiktus diagrammu veidus var sasaistīt ar Excel tabulām un datus var importēt tieši formās; turklāt bieži izmantotie diagrammu būvblokus ir pieejami vēl tiešāk, izmantojot Quick Shapes.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - iegādājieties Microsoft programmu dažādām vizualizācijām kā izmantoto programmatūru

Visio Professional 2013 ir visplašākais šīs Microsoft programmas Visio versijas izdevums; tajā ir ne tikai ievērojami vairāk veidņu profesionālai diagrammu izveidei, bet arī ekskluzīvas funkcijas, kas atvieglo un vienkāršo lietojumprogrammas lietošanu: piemēram, ar Visio Professional 2013 noteiktus diagrammu veidus var sasaistīt ar Excel tabulām un datus var importēt tieši formās; turklāt bieži izmantotie diagrammu būvblokus ir pieejami vēl tiešāk, izmantojot Quick Shapes.

Izmantojot Visio Professional 2013, lietotāji ar dažiem soļiem var izveidot grafiskus attēlus ļoti dažādās jomās, tostarp ne tikai biznesa struktūras un procesus, bet arī tehniskos procesus un procedūras, kā arī plānus un zinātniskus attēlus. Visio 2013 Professional Edition vislabāk izmantot, ja nepieciešams skaidri ilustrēt un izskaidrot sarežģītus jautājumus un organizācijas, izmantojot grafisku attēlojumu.

Visi Visio 2013 pieejamie diagrammu veidi ir skaidri sakārtoti tematiski grupētās veidnēs, kas paredzētas atsevišķām lietojumprogrammu jomām, un tos var papildināt ar attiecīgajām piešķirtajām formām, izmantojot vilkšanu un nomešanu, kā arī aizpildīt ar tekstu vai vizuāli rediģēt.

Arī Office programmu lietotāji ātri orientēsies Visio 2013 Professional, jo programmas darbvirsmas saskarne ir līdzīgi strukturēta, un integrētos rīkus šeit var izmantot tikpat intuitīvi, lai diagrammas varētu viegli pielāgot un rediģēt.

Kādām lietotāju grupām ir paredzēts Visio 2013 Professional izdevums?

MS Visio 2013 Professional izdevums piedāvā maksimāli daudz funkciju, kā arī diagrammu tipu, lai varētu izveidot sarežģītas vizualizācijas visdažādākajām pielietojuma jomām - profesionālā līmenī, kas īpaši nepieciešams lielos uzņēmumos un organizācijās.

Liela Visio 2013 Professional, kā arī citu redakciju priekšrocība ir to lielā savietojamība ar citām Microsoft lietojumprogrammām: operētājsistēmu ziņā tā ir no Windows 7 līdz Windows 10. Tāpēc Visio 2013 Professional ir īpaši pievilcīga tiem lietotājiem, kuri vēl nav veikuši pāreju uz jaunāku operētājsistēmu vai izvairās no šī soļa, lai nepieciešamības gadījumā Visio programmatūru 2013. gada redakcijā varētu izmantot arī bez atjaunināšanas.

Šis Microsoft Visio 2013 profesionālais izdevums tiek piedāvāts Wiresoft programmatūras veikalā kā viena licence pirkuma versijā - tā ir lietota programmatūra, kas rodas, ja tiek izšķīdināta apjoma licence. Lietotu programmatūras licenču no Wiresoft cena ir ievērojami zemāka salīdzinājumā ar jaunu programmatūru, tāpēc daudzām lietotāju grupām tās ir pieejams veids, kā izmantot Microsoft programmatūru, piemēram, Visio 2013.

Turklāt Wiresoft programmatūras tiešsaistes veikalā pircēji var atrast arī daudzas citas Microsoft programmas, piemēram, operētājsistēmu Windows versijas, kas ir saderīgas ar Visio 2013 - kā lētas lietotas programmatūras vienreizējas licences. Tālāk sniegts pārskats par Visio 2013 Professional Edition svarīgākajām funkcijām un rīkiem.

Visio Professional 2013 Edition ekskluzīvās funkcijas un līdzekļi

Visio 2013 Professional ir daudz plašāks diagrammu veidņu klāsts, kā arī īpaši praktiskas funkcijas, kas diagrammu izveidi un aizpildīšanu padara vēl ātrāku un vienkāršāku:

Ātrās formas bieži izmantotām formām

Quick-Shape funkcija paātrina diagrammu izveidi un tādējādi piedāvā praktisku atbalstu, īpaši tiem lietotājiem, kuri bieži strādā ar Visio 2013 Professional. Izmantojot Quick-Shape, viņi var mainīt formu secību veidnē un vilkt tās uz noteiktu pozīciju, piemēram, novietot visbiežāk izmantotās formas formu saraksta augšpusē, lai tās būtu uzreiz pieejamas. Tos var arī parādīt, izmantojot mini rīkjoslu figūrām ar kursoru un funkciju Auto Connect.

Datu importēšana no ārējiem avotiem formās

Tikai Visio 2013 Professional izdevumā ir iespēja importēt datus no ārēja avota vienā vai vairākās formās. Tā kā visizplatītākais ārējais datu avots ir Excel, šim nolūkam ir pieejama ātrā importēšanas funkcija. Šajā procesā rinda tiek saistīta ar attiecīgajiem datiem vai piešķirta konkrētai formai. Pēc datu importēšanas šai formai var piemērot tā saukto datu grafiku, piemēram, krāsainas etiķetes noteiktām vērtībām vai arī etiķetes. Tos var mainīt, pārvietot vai arī atjaunināt tajos ietvertos importētos datus.

Alternatīvi ir iespējams arī lietotāja definēts imports no datu avota. Importētos datus var parādīt Visio 2013 Professional atsevišķā logā "Ārējie dati".

Visio Professional 2013 lietojiet dažādas veidnes un pielāgojiet tās ar figūrām

Visio Professional 2013 izdevums piedāvā visplašāko Standard klāstu - un īpašas diagrammas, kas piemērotas struktūru un procesu, kā arī plānu vizualizēšanai lielākajā daļā uzņēmējdarbības jomu. Tie ietver dažādus plūsmu diagrammu veidus, ko var izmantot ne tikai tehnisko procesu un procedūru attēlošanai - datu plūsmu diagrammas sistēmu attēlošanai, procesu plūsmu diagrammas ķīmijas inženierijā - bet arī tipiskās uzņēmējdarbības jomās, piemēram, darba plūsmas un biznesa procesu modelēšanas diagrammas.

Iekļautas arī daudzas diagrammas saskaņā ar UML-Standard (Unified Modeling Language), ko galvenokārt izmanto programmatūras izstrādē, ar klašu un komponentu diagrammām sistēmas struktūrām un komponentiem, izvietojuma un secības diagrammām izpildes laika sistēmām un to elementiem, kā arī datubāzu notāciju, lietojuma gadījumu un komunikācijas diagrammām utt.

Visas Visio Professional 2013 pieejamās veidnes var rediģēt, izmantojot attiecīgās Standard formas, kā arī pašu izveidotas formas, un iegūtās diagrammas var saglabāt atpakaļ kā veidnes.

Vairāk jaunu funkciju un uzlabojumu programmā Visio Professional 2013

Galvenā Microsoft Visio 2013 Professional priekšrocība ir vizuālā orientācija uz Office programmām, padarot darbvirsmas skatu lietotājiem uzreiz pazīstamu. Papildus jau minētajām profesionālajām funkcijām Visio 2013 piedāvā vēl citus jauninājumus salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju:

 • Optimizētas diagrammu veidnes: jo īpaši šajā versijā ir papildinātas vai uzlabotas Visio 2013 veidnes datu bāzu diagrammām, kā arī organizatoriskajām diagrammām un Unificētās modelēšanas valodas un biznesa procesu modelēšanas veidnes, tostarp Standard-veidnes un laika asu attēlojums.
 • Jauns formatējums: Microsoft Visio Professional 2013 izveidotajām diagrammām tagad var pievienot arī jaunus efektus, piemēram, 3D, krāsu gradientus vai ēnas.
 • Velciet un nometiet funkcija: Izmantojot funkciju "velciet un nometiet", Visio 2013 Professional var intuitīvi izmantot, lai importētu datus diagrammās vai ielīmētu Visio 2013 izveidotās diagrammas atpakaļ Excel, PowerPoint vai Word dokumentos.
 • Citi failu formāti: Papildus faila paplašinājumam .vsdx Visio failu saglabāšanai Visio 2013 Professional var izmantot arī vsdm, .vssm, .vssx, .vstm un .vstx.

Visio 2013 Professional pieejamo diagrammu struktūra

Visio 2013 Professional ir organizēts un strukturēts kā konstruktoru komplekts, kas ļauj lietotājiem ātri orientēties. Ir šādi 3 līmeņi:

Formas

Formas ir diagrammas pamatelementi, t. i., sastāvdaļas, kas veido diagrammu. Tie ir sagrupēti kopā trafaretos. Veidojot vai rediģējot diagrammu, figūru velk kā kopiju uz jaunas vai esošas rasējuma lapas. Atšķirībā no figūrām kopijas programmā Visio 2013 tiek sauktas par eksemplāriem.

Pēc tam, izmantojot atlases punktus, var rediģēt eksemplārus vai kopētās figūras - tās var pagriezt, mainīt platumu un augstumu vai mērogošanu, mainīt krāsu, līnijas biezumu vai kontūru, kā arī ievietot datus vai tekstu.

Formas

Noteikta figūru grupa ir sagrupēta tā sauktajās veidnēs, kas parasti veido noteiktu diagrammas tipu un var būt iekļautas arī vairākas reizes dažādās veidnēs. Rezultātā katrā diagrammas tipā programmā Visio 2013 Professional ir pieejams atbilstošs figūru komplekts.

Šablonu izmantošana programmā Visio 2013 Professional

Lai izveidotu diagrammu, lietotāji var vai nu atvērt atbilstošu veidni, kurā ir piemērota Standard diagramma, un pielāgot vai aizpildīt to, vai arī izveidot savu diagrammu, izmantojot pieejamās formas.

Šādas pašu izveidotas diagrammas, kā arī jebkuras citas standarta diagrammas, kas rediģētas programmā Visio 2013 Professional, var saglabāt, un tās ir pieejamas, kad programma tiek atvērta no jauna.

Visio failiem ir savs paplašinājums .vsd, taču tos var izmantot arī citās Microsoft programmās, piemēram, kā daļu no prezentācijas programmā PowerPoint. Lietotājiem jāapzinās, ka fails, kas izveidots ar Visio Professional 2013, nav saderīgs ar jaunāku Office programmu.

Microsoft Visio 2013 Professional aparatūras prasības

Microsoft Visio 2013 Professional ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versijā - attiecīgi atšķiras atmiņas prasības.

Svarīga piezīme: Visio 2013 versija - arī Professional Edition - nav saderīga ar Microsoft Office 2016!

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 bitu vai 64 bitu
 • Servera operētājsistēmas: vismaz Windows Server 2003 R2 vai Windows Server 2008 - 64 bitu
 • Procesors: x64 bitu vai x86 bitu, vismaz 1 GHz un SSE2
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB brīvas vietas
 • Displejs: DirectX10 atbalstoša grafiskā karte ar vismaz 1024 x 576 pikseļu izšķirtspēju

Visio 2013 Professional Edition - pirkt lēti kā lietotu programmatūru Wiresoft

Šī MS Visio 2013 Professional Edition ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā viena lietotāja licences veidā par īpaši zemu cenu lietotas programmatūras veidā, jo šeit cena ir ievērojami zemāka nekā salīdzināmām jaunām precēm; turklāt parastajā tirdzniecībā pircēji parasti atrod tikai jaunāko Visio programmatūras versiju. Bieži vien tā ir abonēšanas versija ar atbilstošām līgumsaistībām un atjauninājumiem, par kuriem tiek iekasēta maksa. Līdztekus zemākai iegādes cenai Wiresoft piedāvātā iegādes versija piedāvā arī neierobežotas lietojamības priekšrocības.

Pamatinformācija par izmantoto programmatūru no Wiresoft: Šeit piedāvātā Visio Professional 2013 Edition viena lietotāja licence nāk no Microsoft programmas apjoma licences, ko vispirms iegādājās un bieži izmantoja autorizēts uzņēmums. Wiresoft likumīgi atļautās tālākpārdošanas vai iegādes ietvaros tā tika sadalīta atsevišķās licencēs, kas tādējādi tika marķētas kā lietota programmatūra. Ne apjoma licences izbeigšana, ne marķēšana kā "lietota programmatūra" nerada nekādus Visio 2013 funkcionālās darbības jomas vai lietojamības ierobežojumus laika gaitā - un tas ne tikai tāpēc, ka programmatūra nenoveco, bet galvenokārt tāpēc, ka aprakstītie procesi nepārkāpj nekādus spēkā esošus noteikumus.

Turklāt visas piedāvātās lietotās programmatūras licences, piemēram, šajā gadījumā Microsoft Visio 2013 Professional Edition, nāk no uzņēmumiem, kuru saistītiem darījumiem ir piemērojama spēkā esošā judikatūra, kas skaidri nosaka, ka lietotas programmatūras tirdzniecība ir atļauta ar likumu. Šis fakts jau ir skaidri apstiprināts dažādos tiesas nolēmumos, kas jums kā pircējam nozīmē, ka, no vienas puses, atbildības risks ir droši izslēgts un, no otras puses, jūsu iegādātā programmatūra ir arī auditējama, jo Wiresoft pilnībā pierāda visus pirkumus vai pārdošanu.

Ergo: Programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir drošs bizness jums kā klientam, kas jums piedāvā tikai priekšrocības! Iegādājoties lietotu Visio 2013 Professional vai jebkuras citas Microsoft programmas programmatūras licenci, jūs gūsiet labumu ne tikai no lieliskas cenas priekšrocības salīdzinājumā ar jaunām precēm, bet arī no pircēja drošības, ko nodrošina tūlītēja lejupielāde un tūlītēja licences aktivizēšana ar apjoma licences atslēgu, kas derīga tikai jūsu iegūtajai programmai. Tāpēc Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājums sniedz jums iespēju pašiem izmantot šādas ekskluzīvas Microsoft programmu versijas.

Wiresoft lietotas Microsoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai šo Visio Professional 2013 izdevumu, bet arī citas šīs programmas versijas vai izdevumus, kā arī daudzas citas Microsoft lietojumprogrammas, no kurām daudzas ir saderīgas ar šo programmas versiju, piemēram, Windows operētājsistēmas un Windows serveru operētājsistēmas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Visio Professional 2013 vai jebkuru citu Wiresoft veikalā pieejamo Microsoft programmatūru, vienkārši sazinieties ar mums un lūdziet kompetentu un draudzīgu padomu - tērzējot, zvanot vai rakstot e-pastu.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas