Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10026
 • D86-05338
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€57,90 * €62,90 * (7,95% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visio Standard 2013 piedāvā plašu veidņu klāstu diagrammu izveidei daudzās uzņēmējdarbības jomās: tehniskos un uzņēmējdarbības procesus, kā arī zinātniskās struktūras var vizualizēt diferencētā veidā. Tāpēc Visio Standard 2013 ir piemērots visur, kur sarežģīti fakti un procesi, kā arī organizatoriskās struktūras tiek skaidrotas, izmantojot grafisku attēlojumu. Visi diagrammu veidi ir skaidri sakārtoti atbilstoši attiecīgās jomas lietojuma veidnēm, un tos var aizpildīt ar informāciju atbilstoši savām vajadzībām vai papildus pielāgot ar figūrām, izmantojot drag&drop. Lietotāji var viegli orientēties Visio 2013 Standard, izmantojot no Office programmām pazīstamo darbvirsmas saskarni. Turklāt šeit var intuitīvi izmantot arī integrētos rīkus, lai nekavējoties pārvērstu specifikācijas vai idejas informatīvās diagrammās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par šo produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - iegādājieties pārbaudītu programmu profesionālām vizualizācijām kā lietotu programmatūru

Visio Standard 2013 piedāvā plašu veidņu klāstu diagrammu izveidei daudzās uzņēmējdarbības jomās: tādējādi var diferencēti vizualizēt gan tehniskos un uzņēmējdarbības procesus, gan zinātniskās struktūras. Tādējādi Visio Standard 2013 ir piemērots visur, kur sarežģīti fakti un procesi, kā arī organizatoriskās struktūras tiek skaidrotas, izmantojot grafisku attēlojumu.

Visi diagrammu veidi ir skaidri sakārtoti atbilstoši attiecīgās lietojumprogrammas jomas veidnēm, un tos var aizpildīt ar informāciju atbilstoši savām vajadzībām vai pielāgot ar figūrām, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.

Lietotāji var viegli orientēties Visio 2013 Standard, izmantojot pazīstamo darbvirsmas saskarni no programmām Office. Turklāt šeit var intuitīvi izmantot arī integrētos rīkus, lai nekavējoties pārvērstu specifikācijas vai idejas informatīvās diagrammās.

Kādām lietotāju grupām ir paredzēts Visio 2013 Standard Edition?

Šis Standard MS Visio 2013 izdevums jau piedāvā visus priekšnoteikumus, lai to varētu izmantot sarežģītu vizualizāciju izveidei diagrammu veidā - pilnīgi dažādās jomās un vienmēr profesionālā līmenī, kā to sagaida gan MVU, gan pašnodarbinātie. Visio programmas pamatā ir formas, kas ir skaidri sakārtotas veidnēs atkarībā no lietojuma jomas, tās var arī pielāgot atbilstoši savām prasībām un saglabāt, lai tās atkal būtu pieejamas kā jaunas veidnes.

Vēl viena Visio 2013 Standard Edition priekšrocība ir tā plašā savietojamība, sākot no 7Windows līdz Windows 10, kas padara šo versiju īpaši pievilcīgu tiem lietotājiem, kuri joprojām strādā ar vecāku operētājsistēmu un nav atkarīgi no esošo Microsoft programmu atjaunināšanas, lai varētu izmantot šo programmatūru.

Microsoft Visio 2013 Standard-izdevums ir pieejams Wiresoft Software Shop kā viena licence iegādes versijā - kā tā sauktā lietotā programmatūra, kas ir radusies no apjoma licences izjaukšanas, tāpēc tai ir arī ievērojami zemāka cena, salīdzinot ar jaunām precēm. Lietotas programmatūras licences no Wiresoft ir īpaši izdevīgs risinājums tādām lietotāju grupām kā MVU un pašnodarbinātie, lai paši varētu izmantot profesionālu Microsoft programmatūru, piemēram, Visio 2013.

Turklāt Wiresoft programmatūras tiešsaistes veikalā var atrast daudzas citas Microsoft lietojumprogrammas, tostarp operētājsistēmas Windows, kas ir saderīgas ar Visio 2013, - vienmēr kā lietotas programmatūras vienreizējas licences par zemu cenu. Turpmāk sniegts pārskats par svarīgākajām Visio 2013 Standard Edition funkcijām un rīkiem.

Lietojiet daudzas Visio Standard 2013 veidnes vai pielāgojiet tās ar figūrām

Visio Standard 2013 ir plašs Standard diagrammu klāsts, kas piemērots tipisku projektu, kā arī pasūtījumu struktūru un procesu vizualizēšanai, kas raksturīgi lielākajai daļai uzņēmējdarbības jomu. Tie ietver šādus diagrammu veidus:

 • Standard- plūsmas diagrammas procesu dokumentēšanai, kā arī īpašas formas, piemēram
 • Datu plūsmas diagrammas sistēmu vizualizēšanai,
 • Procesu plūsmas diagrammas, jo tās galvenokārt izmanto ķīmisko procesu inženierijā, kā arī
 • Darba plūsmas diagrammas, ko izmanto, lai izskaidrotu procesu dinamiku, un
 • Biznesa procesu modelēšanas diagrammas.

Turklāt ir pieejami arī tādi tipi kā kartes, kā arī stāvu plāni, tīkla diagrammas, programmatūras un datubāzu diagrammas, jo īpaši Unificētās modelēšanas valodas (UML) tipa diagrammas, kas ir plaši izmantota standarta metode programmatūras modeļu un projektu vizualizēšanai, tostarp šķirnes:

 • Vispārīgu strukturālo modeļu klašu diagrammas
 • Komponentu diagrammas sistēmas komponentu attēlošanai
 • Aparatūras un programmatūras elementu darbības laika sistēmu izvietojuma diagrammas
 • Secības diagrammas, lai attēlotu visus mijiedarbībā iesaistītos elementus, un
 • Darbību diagrammas, lietojuma gadījumu diagrammas, komunikācijas diagrammas, datubāzes notācijas diagrammas utt.

Visas šīs veidnes var uzlabot vai paplašināt programmā Visio Standard 2013, izmantojot esošās formas vai lietotāja izveidotas pielāgotas formas, un tās var arī saglabāt kā pielāgotas veidnes.

Pamatinformācija par Visio 2013 struktūru Standard

Visio 2013 Standard, tāpat kā jebkura cita Visio programmatūra, ir veidota pēc moduļu principa, lai lietotāji varētu ātri orientēties tajā. Tas nozīmē, ka pat nepieredzējuši lietotāji diagrammas var izveidot nekavējoties un salīdzinoši viegli.

Formas

Pamatelementi ir tā sauktās figūras - iepriekš definēti rasēšanas objekti, no kuriem tiek veidota diagramma. Šādu formas komponentu velk uz jaunu rasējuma lapu, izmantojot Drag&Drop; tā ir galvenās formas kopija. Atkarībā no tā, cik šādas formas ir nepieciešamas, tās var vilkt no galvenās formas. Visio šīs kopijas atšķirībā no galvenajām formām sauc par eksemplāriem.

Kopētās figūras tagad var tālāk rediģēt, izmantojot dažādus esošos atlases punktus, piemēram, pagriezt, mainīt platumu un augstumu, mērogot vai arī savienot ar bultiņām utt., tāpat var ievietot tekstu un pielāgot krāsu, līnijas platumu vai kontūru.

Formas

Noteikti figūru veidi Visio 2013 vienmēr ir apvienoti tā sauktajās veidnēs, kas ir formu kolekcijas, kuras pieder noteiktam diagrammas tipam. Tāpēc vienas un tās pašas formas var parādīties dažādās veidnēs. Tā priekšrocība ir tā, ka atkarībā no izvēlētā diagrammas veida, piemēram, standarta diagrammas, visas nepieciešamās formas ir ne tikai attiecīgajā veidnē, bet arī citās veidnēs, kas paredzētas pilnīgi atšķirīgu diagrammu izveidei, bet daļēji izmanto līdzīgas formas.

Šablonas programmā Visio 2013

Lai izveidotu noteikta veida diagrammu, lietotāji tagad var vienkārši izsaukt atbilstošo veidni un sākt darbu - cita iespēja ir vienkārši atvērt atbilstošu veidni, kurā jau ir ietverta kāda diagrammas pamatstruktūra, un tālāk to rediģēt, izmantojot veidnes, kas ietvertas saistītajā veidnē, kura tiek atvērta vienlaicīgi. Piemēram, veidnē "Organigramma" ir pieejamas visas atbilstošās formas, tostarp  bieži sastopamie amati, piemēram, "konsultants", "vadītājs", "rīkotājdirektors" utt. Pēc tam tos var pārveidot vai papildināt ar savām formām.

Visio 2013 ir iespējams arī saglabāt pabeigtu diagrammu, lai tā būtu pieejama, atverot programmu nākamreiz. Visio .vsd tipa failus var izmantot arī citās Microsoft programmās, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, tostarp PowerPoint, kur tos var izmantot kā daļu no prezentācijas. Tikai jāatzīmē, ka ar Visio Standard 2013 izveidotie faili nav saderīgi ar jaunākajām Office programmām.

Uzlabojumi un jaunas funkcijas programmā Visio Standard 2013

Microsoft Visio 2013 Standard darbvirsmas skats uzreiz izskatās pazīstams, jo ir vizuāli orientēts uz Office-programmām. Turklāt, salīdzinot ar iepriekšējo versiju, tā piedāvā virkni uzlabojumu, uzlabojumu un jaunu funkciju:

 • Diagrammu veidņu optimizācija : ar diagrammu veidnēm Microsoft Visio 2013 Standard ir integrēti daži uzlabojumi, kas attiecas ne tikai uz Standard-veidnēm, bet arī uz laika asi, Standard- kā arī uz detalizētu tīklu. Tas jo īpaši attiecas uz datu bāzu veidnēm, organizatoriskajām shēmām, kā arī uz biznesa procesu modelēšanas un UML (Unified Modeling Language) - modelēšanas valodu, ko izmanto programmatūras komponentu projektēšanas un dokumentēšanas vizualizēšanai.
 • Jauna vilkšanas un nomešanas funkcija: vilkšanas un nomešanas funkcijas integrācija padara Visio 2013 Standard lietošanu daudz vienkāršāku un elastīgāku. Tas ne tikai ļauj datus integrēt tieši diagrammās, bet Visio 2013 izveidotās diagrammas var ievietot arī Excel un Word dokumentos.
 • Jauni failu formāti: Visi ar Visio izveidotie faili pēc noklusējuma tiek saglabāti kā .vsdx faili. Programma atpazīst un saglabā arī vsdm, .vssm, .vssx, .vstm un .vstx lasīšanas un saglabāšanas failu formātus.
 • Jaunas formatēšanas opcijas: Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Microsoft Visio Standard 2013 ietver ne tikai daudzas jaunas formas un krāsas, kā arī dizainus, bet arī tādus efektus kā gradienti, ēnas un 3D. Turklāt programmatūra uzreiz parāda, vai ar to vizualizēto projektu var īstenot, piešķirot formas un krāsas, kas iezīmē atsauces starp noteiktiem elementiem.

Microsoft Visio 2013 aparatūras prasības Standard

Microsoft Visio 2013 Standard ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija - attiecīgi ir atšķirīgas atmiņas prasības.

Svarīga piezīme: Visio 2013 versija nav saderīga ar Microsoft Office 2016!

 • Operētājsistēmas: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 bitu vai 64 bitu
 • Serveru operētājsistēmas: Windows Server 2003 R2 vai Windows Server 2008 - tikai 64 bitu versijas
 • Procesors: x64 bitu vai x86 bitu ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Displejs: Grafiskā karte, kas atbalsta DirectX10, izšķirtspēja vismaz 1024 x 576 pikseļi

Pirkt MS Visio 2013 Standard Edition kā lētu lietotu programmatūru Wiresoft

MS Visio 2013 Standard Edition tiek piedāvāts Wiresoft tiešsaistes veikalā Standard Edition viena lietotāja licences veidā par zemu cenu kā lietota programmatūra, tādējādi cena ir ievērojami zemāka nekā attiecīgajam jaunajam produktam - turpretim šeit parastajā tirdzniecībā tiek piedāvāta gandrīz tikai pēdējā programmatūras versija. Papildus ievērojami zemākai iegādes cenai Wiresoft pieejamā Visio iegādes versija piedāvā ekonomiskas priekšrocības, jo to var izmantot neierobežotu laiku, jo tā nav abonēšanas versija, kas ietver līgumiskas saistības ar maksas atjauninājumiem.

Piedāvātās Visio 2013 Standard Edition viena lietotāja licences pamatā ir šīs Microsoft programmas apjoma licence, ko sākotnēji iegādājās un, iespējams, arī aktivizēja uzņēmums. Līdz ar juridiski pieļaujamo tālākpārdošanu vai iegādi Wiresoft šo apjoma licenci sadalīja un pārveidoja atsevišķās licencēs; iegūtās atsevišķās licences turpmāk tiks sauktas par izmantoto programmatūru.

Tomēr ne sadalīšana atsevišķās licencēs, ne jaunais Visio 2013 apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz funkciju apjomu vai lietošanas laiku - no vienas puses, tāpēc, ka programmatūra parasti nevar nolietoties, un, no otras puses, tāpēc, ka šis process nepārkāpj nekādus spēkā esošus noteikumus.

Tāpēc programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir drošs darījums, jo visas piedāvātās lietotās programmatūras licences, piemēram, Microsoft Visio 2013 Standard Edition, nāk no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, tāpēc pamatā esošos darījumus reglamentē ES spēkā esošie tiesību akti, kuros skaidri noteikts, ka lietotas programmatūras tālākpārdošana ir atļauta ar likumu. To nepārprotami apstiprina arī dažādi tiesu nolēmumi, tāpēc arī jūsu kā pircēja atbildības risks ir ticami izslēgts. Turklāt programmatūra, ko esat iegādājies no Wiresoft, ir arī auditējama, jo ir pieejami visi pierādījumi par iepriekšējiem pircējiem vai pārdevējiem.

Tāpēc programmatūras iegāde no Wiresoft sniedz jums tikai priekšrocības! Iegādājoties lietotu MS Visio 2013 Standard vai citas programmas programmatūras licenci, jūs ne tikai gūstat labumu no cenas priekšrocības, salīdzinot ar jauniem produktiem, bet arī no pircēja drošības, ko nodrošina tūlītēja lejupielāde, kā arī tūlītēja licences aktivizēšana ar apjoma licences atslēgu, kas ir derīga tikai jūsu iegādātajam produktam pēc maksājuma procesa pabeigšanas. Turklāt Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājums sniedz iespēju pašiem un bez ierobežojumiem izmantot ekskluzīvas Microsoft programmu versijas.

Tāpēc lietotās Microsoft programmatūras veikalā Wiresoft Shop jūs atradīsiet ne tikai citas šīs programmas versijas vai izdevumus papildus MS Visio Standard 2013, bet arī daudzas citas Microsoft lietojumprogrammas, kas ir saderīgas ar šo programmas versiju, piemēram, Windows operētājsistēmas un Windows serveru operētājsistēmas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Visio Standard 2013 vai jebkuru citu Wiresoft Shop pieejamo Microsoft programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento un draudzīgo konsultāciju - tērzējot, zvanot vai sūtot e-pastu.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas