Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10156
  • D86-05558
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€118,90 * €130,90 * (9,17% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Daudzās jomās ir jāattēlo tehniskie attēli, diagrammas vai grīdas plāni. Šim nolūkam ir ideāli piemērots programmatūras risinājums Microsoft Visio 2016 Standard. Tas ir vizualizācijas rīks, kas ir pieejams kopš 2003. gada Standard un Professional versijās. Microsoft Visio pieder labi pazīstamajai Office produktu saimei, taču nav tieša Office paketes daļa. Tāpēc, ja nepieciešams, šī programmatūra ir jāpiesaka atsevišķi. Tomēr Microsoft Visio 2016 Standard ir pilnībā saderīgs ar Office lietojumprogrammām datu importēšanas un eksportēšanas ziņā, tāpēc šeit bez problēmām varat apstrādāt datus no Excel. Versija 2016 ir pielāgota pašreizējai Windows versijai ar savu izvēlnes joslu un funkcijām. Tādējādi jūs varat izmantot vienkāršu lietošanu.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

Daudzās jomās ir jāuzrāda tehniskie attēli, diagrammas vai grīdas plāni. Šim nolūkam ir ideāli piemērots programmatūras risinājums Microsoft Visio 2016 Standard. Tas ir vizualizācijas rīks, kas ir pieejams kopš 2003. gada Standard un Professional versijās. Microsoft Vision pieder labi pazīstamajai Office saimei, taču nav tieši daļa no Office paketes. Tāpēc, ja nepieciešams, šī programmatūra ir jāpiesaka atsevišķi. Tomēr Microsoft Visio 2016 Standard ir pilnībā saderīgs ar Office lietojumprogrammām datu importēšanas un eksportēšanas ziņā, tāpēc šeit varat viegli apstrādāt Excel datus. 2016. gada versija ir pielāgota pašreizējai Windows versijai ar tās izvēlnes joslu un funkcijām. Tāpēc šeit jūs varēsiet ērti izmantot.

Kādas īpašas funkcijas piedāvā Microsoft Visio 2016 Standard?

Vizualizācijas programmatūru Microsoft Visio 2016 Standard var izmantot, velkot un nometot. Šeit varat piekļūt dažādām veidnēm, simboliem un grafikām. Ar Visio ir viegli izmantot pat AutoCAD rasējumus. Arhitekti, piemēram, izmanto Visio, lai pārskatāmi attēlotu telpu plānus ar mēbelēm. Uzņēmējdarbības grafikas rīks piedāvā daudzas, krāsainas ikonas un formas, lai tās varētu attēlot ļoti skaidri un pievilcīgi.

Kopā ar Microsoft Visio 2016 Standard varat izmantot arī skārienjūtīgos monitorus, lai grafiku varētu zīmēt ar pirkstu. Taču ir iespējama arī mobilā lietošana. Tādējādi varat piekļūt Visio, atrodoties kustībā, no iOS vai Android ierīces. Tiek atbalstīta piekļuve, izmantojot pašreizējās tīmekļa pārlūkprogrammas.

Microsoft Visio 2016 priekšrocības Standard

Izmantojot daudzās veidnes, grafikas un formas, jūs vai jūsu darbinieki var strādāt vēl radošāk. Tikai ar dažiem peles klikšķiem izveidojiet biznesa pārskatus, diagrammas un telpu plānus un efektīvi izcelieties no citiem. Standard versija ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājasOffice lietotājiem. Viņi var strādāt komandā pie uzdevuma vienlaicīgi un tādējādi dalīt darbu. Augsts datu aizsardzības līmenis ir garantēts, pateicoties informācijas tiesību pārvaldības aktivizēšanai. Savienojiet Excel failus un Access datubāzes ar Microsoft Visio. Darbu atvieglo tas, ka saistīto failu izmaiņas nekavējoties tiek atjauninātas arī visos citos Office produktos.

Kas ir iekļauts piegādes apjomā?

No mums jūs saņemsiet Microsoft Visio 2016 pilnas versijas apjoma licenci Standard. Tas nāk no cita uzņēmuma, kas ir izdevis šo licenci. Šo licenci varat viegli reģistrēt uz sava vārda. Pēc aktivizēšanas jūs varēsiet izmantot regulāru atjaunināšanas pakalpojumu. Microsoft Visio 2016 Standard varat izmantot neierobežotu laiku. Protams, jūs no mums saņemsiet vācu Visio versijas licenci.

Kādas ir sistēmas prasības?

Lai darbība būtu vienmērīga, jāizmanto dators ar 1 GHz procesoru. Tas ļauj vienmērīgi un efektīvi izmantot visas šīs Visio versijas funkcijas. Ja izvēlaties 32 bitu versiju, jums ir jābūt 1 GB lielai operatīvajai atmiņai. 64 bitu versijai ir nepieciešami vismaz 2 GB RAM. Instalēšanai cietajā diskā būs nepieciešams aptuveni 3 GB vietas.

Microsoft Visio 2016 Standard darbojas šādās operētājsistēmās:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bitu,
- Windows Server 2012 - 64 bitu,
- Windows 7 - 32 un 64 bitu,
- Windows 8 - 32 un 64 bitu,
- Windows 8.1 - 32 un 64 bitu un
- Windows 10 - 32 un 64 bitu.

Ja arī jūs vēlaties izveidot profesionālu grafiku, diagrammas un diagrammas, tad iesakām izmantot Microsoft Visio 2016 Standard. Vācu licenci par saprātīgām cenām varat pasūtīt šeit. 

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas