Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10027
 • D87-07284
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€134,90 * €148,90 * (9,4% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Ar Visio Professional 2016 lietotāju rīcībā ir maksimāli daudz rīku un veidņu, lai profesionāli veidotu diferencētas diagrammas dažādās uzņēmējdarbības, tehnikas vai zinātnes jomās - visur, kur plāni, rasējumi un ilustrācijas īpaši atvieglo sarežģītu struktūru, procesu un faktu izpratni.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.
Informācija par produktu "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - iegādājieties visplašāko versiju profesionālām vizualizācijām kā vienu licenci

Izmantojot Visio Professional 2016, lietotāju rīcībā ir maksimāli daudz rīku un veidņu, lai profesionāli veidotu diferencētas diagrammas visdažādākajām uzņēmējdarbības, tehnikas vai zinātnes jomām - visur, kur plāni, rasējumi un ilustrācijas īpaši atvieglo sarežģītu struktūru, procesu un faktu izpratni.

Šim nolūkam Visio Professional 2016 piedāvā ne tikai plašu visdažādāko diagrammu tipu klāstu, tostarp uzlabojumus, bet arī papildu veidnes un stilus, kas ir arī pārskatāmi sakārtoti tematiskajās jomās ar tā sauktajām formām konstruktoru komplektā, izmantojot saprātīgu iedalījumu veidnēs, lai nodrošinātu gatavus elementus atkarībā no lietojuma jomas, kurus var tikai aizpildīt ar aktuālajiem datiem un, ja nepieciešams, arī pielāgot vai mainīt atbilstoši savām idejām. Īpaši biznesa un tehnisko, kā arī procesu diagrammu - un jo īpaši arī tīkla, programmatūras un datubāzu diagrammu - izveidei Visio Professional 2016 ir daudz papildu veidņu (tostarp BPMN 2.0 - saīsinājums no Business Process Model and Notation), kā arī papildu plāni un kartes.

Lietotāji, kuri izmanto Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, var arī kopīgot ar Visio Professional 2016 tiešsaistē izveidotos failus ar citiem lietotājiem un pat padarīt tos pieejamus komandas sadarbībai; izveidotās diagrammas var sasaistīt ar pamatā esošajiem datiem, lai vienmēr nodrošinātu "pašreizējo patiesības versiju" ("viena patiesības versija"), jo tajās ietvertie dati tiek automātiski atjaunināti. Līdzīgi var izmantot datu vizualizatoru, lai datus no cita avota importētu tieši diagrammā.

Sākot no 8Windows , lietotāji var izmantot Visio Professional 2016 arī ierīcē ar skārienjūtīgu ierīci un lietot programmatūru, izmantojot pildspalvu vai pirkstu, lai zīmētu vai pievienotu tekstu.

Kuriem lietotājiem ir paredzēts Visio Professional 2016 izdevums?

Pateicoties plašajam formu un rīku klāstam, MS Visio 2016 Professional Edition piedāvā labākos priekšnoteikumus, lai to varētu izmantot prasīgi lietotāji - gan uzņēmumos, gan organizācijās, gan pat pašnodarbinātās personas - precīzu un sarežģītu vizualizāciju profesionālai izveidei, īpaši ņemot vērā arī piemērojamās normas un tehniskos standartus.

Microsoft Visio 2016 Professional Edition viena licence ir pieejama Wiresoft programmatūras veikalā kā iegādes versija tā sauktās lietotās programmatūras veidā, kas ir iegūta no iepriekšējās apjoma licences. Tas nozīmē, ka cena ir ievērojami zemāka nekā jaunai programmatūrai, un nav obligāta abonēšana, kā tas bieži vien ir šādos izdevumos. Ar vienu Wiresoft licenci Microsoft programmām pircēji var izmantot lietotas programmatūras ekonomiskās priekšrocības, lai izmantotu šo profesionālo vizualizācijas programmatūru par saprātīgu cenu. Turklāt Visio Pro 2016 savietojamība ar Windows 7 padara šo versiju pievilcīgu īpaši to lietotāju lokam, kuri joprojām izmanto šo operētājsistēmu, lai viņiem nebūtu nepieciešams (dārgs) esošo programmu atjauninājums, lai izmantotu Visio 2016.

Papildus Visio Professional 2016 ir pieejamas daudzas citas Microsoft Windows atsevišķas programmas vai programmatūras paketes, kas ir saderīgas ar šo izdevumu, kā arī operētājsistēmas, kas ir pieejamas Wiresoft programmatūras tiešsaistes veikalā kā lietotas programmatūras atsevišķas licences par zemu cenu. Tālāk sniegts pārskats par Visio Professional 2016 izdevuma svarīgākajām funkcijām un jauninājumiem.

Visio Professional 2016 izdevuma ekskluzīvās iespējas un funkcijas

Visio Professional 2016 Edition piedāvā vairāk iespēju daudzās jomās, lai veidotu diagrammas un arī kopīgotu tās ar citiem. Tās ietver šādas ekskluzīvas funkcijas:

Diagrammēšana saskaņā ar jaunākajiem standartiem

MS Visio Professional 2016 daudzām veidnēm ir integrēti dažādi nozares standarti un notācijas, lai diagrammas, kas ar tām izveidotas, atbilstu to standartiem un tādējādi varētu saturēt arī saistošus paziņojumus. Turklāt daudzas Visio formas piedāvā iespēju sasaistīt ar atsevišķiem rādītājiem un metadatiem, kas tiek automātiski atjaunināti diagrammā.

 • UML 2.4: Vienotā modelēšanas valoda ir grafiskā modelēšanas valoda, ko izmanto programmatūras komponentu, bet arī citu sistēmu specifikācijai un konstruēšanai, kā arī vizualizācijai un dokumentēšanai.
 • Windows Workflow 4.0 ir programmu bibliotēka Microsoft .NET programmēšanas videi, kas tiek izmantota sarežģītu, ar programmu vadāmu darba procesu vienkāršai izstrādei.
 • IEEE ir Elektrotehnikas un elektronikas inženieru institūta (Institute of Electrical and Electronics Engineers) pasaules mēroga Standard, kas aptver elektrotehnikas un informācijas tehnoloģiju jomas.
 • EPK - saīsinājums no Event Driven Process Chain - ir grafiskā modelēšanas valoda, ko organizācijas parasti izmanto, lai attēlotu un modelētu uzņēmējdarbības procesus, lai sistematizētu vai paralelizētu darbības procesus.
 • ISO - ir Standard izometrisko zīmējumu izveidei, īpaši ēku, telpu vai objektu 3D attēliem.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modeling Notation - ir grafiskā specifikācijas valoda, ko izmanto standarta biznesa procesu modelēšanas procedūrās, īpaši biznesa informācijas sistēmās, procesu vadībā un datorzinātnes dokumentācijā.

Automātiska diagrammu izveide ar DataVisualizer                      

Papildinājums DataVisualizer ir pieejams tikai Visio Professional 2016 izdevumā, lai automātiski veidotu diagrammas, sasaistot tās ar ārējo datu avotu, piemēram, Excel. Šo funkciju var izmantot standarta plūsmas diagrammām - Vienkāršās plūsmas diagrammas, kā arī horizontālām vai vertikālām starpfunkcionālām plūsmas diagrammām - Starpfunkcionālās plūsmas diagrammas. Sinhronizējot datus reāllaikā, izmaiņas diagrammā (kā arī datu avotā) ir redzamas nekavējoties, kas ir īpaši svarīgi procesu pārvaldībā.

Diagrammas "pašreizējās patiesības versijas" kopīgošana, izmantojot pārlūkprogrammu

Sasaistot diagrammas formas ar reāllaika datiem un padarot tās pieejamas tiešsaistē, izmantojot Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, citi lietotāji var ne tikai rediģēt diagrammu, izmantojot pārlūkprogrammu, bet arī būt pārliecināti, ka viņiem ir pieejama tā sauktā "aktuālā patiesības versija", jo tajā ietvertie saistītie dati tiek automātiski atjaunināti.

DWG failu lietošana programmā Visio Pro 2016

Visio 2016 Professional Edition atbalsta arī DWG failu (līdz DWG 2010) - nozares standarta CAD datu apmaiņai - importēšanu no AutoCAD. Tādējādi .dwg faili ir pieejami lietotājiem tālākai izmantošanai programmā Visio, piemēram, pamatojoties uz ēku stāvu plāniem, lai šo informāciju izmantotu telpu plānošanai, piemēram, biroju vai rūpniecības uzņēmumu vajadzībām.

Visio izveidotās diagrammas var atkal saglabāt kā AutoCAD failus vai arī parastos attēlu failu formātos .jpeg, .png vai .xml, kā arī PDF formātā.

Turklāt Visio Professional 2016 izmanto arī VSDX un VSDM failu formātus, kuru pamatā ir Microsoft Standard OPC (Open Packaging Conventions), lai saspiestu failus ZIP formātā.

Citas funkcijas programmā Visio 2016 Professional

Lietotāji var piekļūt vairākām citām ērtām funkcijām gan Professional, gan citās Visio 2016 versijās, kas atvieglo programmas lietošanu un tādējādi padara to efektīvāku:

Office Funkcijas programmā Visio 2016 Professional

Pašreizējās funkcijas ir pieejamas arī MS Visio 2016 profesionālajā versijā, tāpat kā tās ir pieejamas atbilstošajā versijā Office Versija ir integrēta:

 • Meklēšanas funkcija "Pastāsti man" nodrošina ātrāku orientēšanos, īpaši iesācējiem: vienkārši ievadiet meklēšanas laukā meklējamās funkcijas un terminus, un Visio parādīs, kur tos atrast vai kā tos izmantot.
 • "Melnās tēmas" piedāvā darbvirsmas krāsu pielāgojumus baltā, pelēkā vai melnā laukumā, kas, mainot kontrastus, ļauj strādāt acīm draudzīgāk.

Izmantojiet "Starter Diagrammas" kā veidnes programmā Visio Professional 2016 - vai arī izveidojiet savas formas

"Starta diagrammas" ir efektīvs atbalsts Visio, lai ātrāk izveidotu diagrammu. Tie nodrošina gatavas aizpildītas diagrammas, kuras lietotājs pēc tam var aizpildīt vai pielāgot, ievadot savus datus, pamatojoties uz saprotamiem norādījumiem soli pa solim. Visio Professional 2016 ir pieejamas starta diagrammas, kas īpaši paredzētas plūsmu diagrammām - tā sauktās "Swimlane diagrammas".

Uzlabots atbalsts un savietojamība

Visio Professional 2016 arī atbalsta lietotājus ar noderīgiem padomiem un funkcijām, veidojot diagrammas: Piemēram, automātiskā figūru izlīdzināšana un pozicionēšana, kuras diagrammā īpaši viegli iestrādāt, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju, nodrošina skaidru izskatu.

Kopumā ir ievērojami uzlabota Visio 2016 savietojamība ar citām Office programmām: Visio failus tagad bez problēmām var izmantot citos dokumentu veidos, piemēram, kā grafiku PowerPoint prezentācijā.

Visio Professional 2016 pieejamie diagrammu veidi

Plašais profesionālo diagrammu klāsts, kas pieejams Visio Professional 2016, ar 70 veidnēm un vairāk nekā 600 kopējām formām, kā arī vēl 400 viedām formām, atvieglo visdažādāko struktūru, sistēmu un procesu vizualizēšanu. Lai ērti izmantotu šo plašo iespēju klāstu, kā arī lai labāk orientētos, atrodot piemērotu diagrammas veidni, visi veidi ir skaidri iedalīti dažādās veidnēs, kurās ir atbilstošas formas, no kurām daudzas atbilst arī tipiskiem nozares standartiem, tostarp:

 • Plūsmas diagrammas, laika grafiki, šarnīrveida diagrammas un organizatoriskās diagrammas - biznesa diagrammām
 • IT diagrammas Active Directory kartēšanai, kā arī detalizēti tīkla un plauktu uzdevumi, tostarp ITIL (Informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas) diagrammas Standard
 • Programmatūras un datubāzu diagrammas, piemēram, UML 2.4 (Unified Modeling Language), tīmekļa vietņu kartes un datubāzu notācijas
 • Starpfunkcionālās diagrammas un diagrammas saskaņā ar IDEF0 (Integrācijas definīcija procesu modelēšanai) un BPMN (Biznesa procesu modelis un notācija) Standard, kā arī Microsoft SharePoint darba plūsmas - visu veidu procesu diagrammām
 • Īpašumu, biroju un telpu tipveida plāni un stāvu plāni ar HVAC (apkure, ventilācija un gaisa kondicionēšana)
 • Elektrisko instalāciju, ķēžu un sistēmu tehniskās shēmas saskaņā ar IEEE Standard (Elektronikas un elektronikas inženieru institūta)

Turklāt Visio Professional 2016 ļauj lietotājiem izmantot esošās formas, lai tās pielāgotu, tostarp izmantot dažādus rīkus, lai formatētu tekstu, mainītu līniju stilu un aizpildītu apgabalus ar krāsām, rakstiem u. c. Pēc tam tos var saglabāt izlases veidnē, lai tos varētu izmantot atkārtoti.

Microsoft Visio Professional 2016 aparatūras prasības

Microsoft Visio Professional 2016 ir pieejama gan 32 bitu, gan 64 bitu versijā - atkarībā no tā ir arī atšķirīgas prasības, piemēram, attiecībā uz galveno atmiņu. Izmantojot operētājsistēmu Windows 8, Visio 2016 atbalsta vairāku pieskārienu displejus, padarot programmatūru piemērotu lietošanai mobilajās ierīcēs ar atbilstošām iOS vai Android galiekārtām. Lai Visio failus pārvaldītu mākoņdatoros, ir nepieciešams savienojums ar MS OneDrive.

 • Atbalstītās operētājsistēmas: no Windows 7 vai jaunākas
 • Atbalstītās serveru operētājsistēmas: no Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 līdz Windows Server 2008 R2
 • Procesors: x86 ar vismaz 1 GHz; x64 ar vismaz 2 GHz, SSE2
 • Atmiņa: 1,0 GB RAM (32 bitu); 2,0 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB
 • Izšķirtspēja: 1024 x 768 pikseļi
 • Grafiskā karte: DirectX 10

Pirkt MS Visio 2016 Professional Edition kā vienu licenci par saprātīgu cenu Wiresoft

Wiresoft tiešsaistes veikalā piedāvā Visio 2016 Professional Edition kā lietotu programmatūru viena lietotāja licences veidā - tādējādi tās cena ir ievērojami zemāka nekā salīdzināmām jaunām precēm, savukārt parastajā tirdzniecībā bieži vien ir pieejama tikai jaunākā Visio programmatūras versija. Papildus zemākai cenai Visio 2016 iegādes versijai ir liela ekonomiska priekšrocība, ka to var izmantot neierobežotu laiku, jo tā nav abonēšanas versija ar tipiskām līgumsaistībām.

Šī pieejamā MS Visio 2016 Professional Edition viena lietotāja licence bija daļa no iepriekšējās tāda paša nosaukuma programmas apjoma licences no Microsoft, ar to atšķirību, ka to iegādājās un, iespējams, izmantoja kāds uzņēmums. Kad tā tika pārdota tālāk uzņēmumam Wiresoft, apjoma licence tika pārveidota par individuālām licencēm, tāpēc tā tika marķēta kā lietota programmatūra jeb "Lietota programmatūra". Tomēr ne šī pāreja uz viena lietotāja licencēm, ne arī Visio Professional 2016 Edition marķēšana kā lietota programmatūra nerada nekādus ierobežojumus attiecībā uz tās lietojamību vai funkciju apjomu - ne tikai tāpēc, ka programmatūru nevar pakļaut nolietojumam, bet arī tāpēc, ka sadalīšana un tālākpārdošana nav spēkā esošo tiesību normu pārkāpums: Wiresoft piedāvātās lietotās programmatūras licences, piemēram, Microsoft Visio 2016 Professional Edition licences, nāk tikai no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā. Tāpēc arī pamatā esošos darījumus reglamentē ES spēkā esošā judikatūra, kas skaidri nosaka, ka lietotas programmatūras tirdzniecība ir likumīgi atļauta. To vairākkārt apstiprinājuši arī dažādi tiesu nolēmumi, tāpēc atbildības risks jums kā pircējam ir droši izslēgts. Turklāt jūsu iegādātā programmatūra ir izturīga pret revīziju, jo Wiresoft sniedz pilnīgus pierādījumus par visiem iepriekšējiem pircējiem vai pārdevējiem.

Jūsu programmatūras iegāde, izmantojot Wiresoft, vienmēr ir drošs darījums, kas jums sniedz tikai priekšrocības! Iegādājoties katru licenci, piemēram, MS Visio 2016 Professional Wiresoft veikalā, jūs gūsiet labumu ne tikai no cenas priekšrocības salīdzinājumā ar salīdzināmām jaunām precēm, bet arī no tūlītējas lejupielādes drošības pēc apmaksas procesa pabeigšanas, tostarp tūlītējas licences aktivizēšanas ar derīgu apjoma licences atslēgu.

Tādējādi, iegādājoties lietotas programmatūras licences, piemēram, Visio Professional 2016 Edition vai citas Microsoft programmas, jums tiek piedāvāta arī iespēja bez ierobežojumiem izmantot šādas ekskluzīvas programmas versijas.

Wiresoft veikalā, kas paredzēts Microsoft lietoto programmatūru iegādei, atradīsiet ne tikai citus Visio izdevumus vai versijas papildus MS Visio Professional 2016 Edition, bet arī daudzas citas Microsoft programmas, kas ir saderīgas ar to, piemēram, Windows operētājsistēmas un serveru operētājsistēmas u. c. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Visio Professional 2016 vai jebkuru citu Microsoft programmatūru Wiresoft Softwareshop veikalā, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento un draudzīgo atbalstu - tērzējot, zvanot vai sūtot e-pastu.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas