Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10432
 • R18-05767
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€170,90 * €188,90 * (9,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 10x Device CAL
Sistēma  Windows Server 
CAL Device CAL
Piegādes joma Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas
Terminalserver nav saderīgs(RDS CAL  skats)


Standard- vai Datacenter-izdevumam Microsoft Windows Server 2019 papildus Server kodolu licencēm ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai gala ierīcei, ar kuras starpniecību paredzēts piekļūt Server pakalpojumiem: Šim nolūkam ir pieejams Windows Server 2019 Device CALtas piešķir konkrētam datoram (personālajam datoram, klēpjdatoram utt.), kas reģistrēts šim nolūkam, atbilstošas piekļuves tiesības.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

nopirkt Microsoft Windows Server 2019 10 Pack Device CAL, kas lietots

Papildus servera kodolu licencēm Microsoft Windows Server 2019 Standard vai Datacenter Edition ir nepieciešama arī klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, ar kuras starpniecību tiks nodrošināta piekļuve servera pakalpojumiem: Šim nolūkam ir Windows Server 2019 Device CAL, ar kuru konkrētam datoram (PC, klēpjdatoram utt.), kas reģistrēts šim nolūkam, tiek piešķirtas atbilstošās piekļuves tiesības.

Windows 2019 Server Standard vai Datacenter pamatlicencēs nav ietvertas lietotāja tiesības, tāpēc tās jāiegādājas atsevišķi kā ierīces CAL; katrs lietotājs, kuram ir atļauts lietot ar to aprīkoto galiekārtu, var to izmantot, lai piekļūtu Windows Server.

Lietotas Windows Server 2019 ierīču CAL ir ne tikai pieejamas no Wiresoft par zemāku cenu nekā programmatūras tirdzniecībā piedāvātās jaunās klientu piekļuves licences, bet arī ir pieejamas atsevišķi, nevis skalu veidā. Šīm izmantotajām ierīču CAL ir tāda pati funkcionalitāte kā Windows Server 2019 ierīces klienta piekļuves licencēm, kas pieejamas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā.

Visu MS Windows Server 2019 funkciju izmantošana, izmantojot izmantoto ierīces CAL

Windows Server 2019 ir balstīts uz Windows 10 un piedāvā daudzas jaunas funkcijas gan standarta, gan datu centra versijā, jo īpaši mākoņprogrammu izmantošanai. Integrētā programmatūras definētā tīklošana (SDN) piedāvā iespējas ne tikai centralizēti konfigurēt fiziskās tīkla ierīces, piemēram, maršrutētājus un komutatorus, bet arī virtuālās tīkla ierīces, piemēram, vārtejas, tostarp dinamisko pārvaldību. Turklāt Windows Server 2019 nodrošina divu tīklu savstarpēju savienošanu, gandrīz bez problēmām tos savienojot. Citas interesantas funkcijas, kas ir pieejamas arī lietotājiem ar lietoto ierīču CAL, ir šādas:

 • Šifrēti tīkli un datagrammu transporta slāņa drošība (DTLS) drošai šifrēšanai virtuālajos tīklos
 • Hiperkonverģētā infrastruktūra (HCI) samazina sarežģītību un vienkāršo IT infrastruktūras ieviešanu
 • Optimizēta Linux lietošana ar aizsargātiem virtuālajiem datoriem
 • Kubernetes konteineru pakalpojumi
 • Uzlabotā aizsardzība pret apdraudējumiem, lai agrīni atklātu uzbrukumus un aizsargātu sensitīvus datus
 • Pakalpojums Storage Spaces Direct nodrošina vietējo serveru datu krātuvju apvienošanu virtuālā klasterī
 • Glabāšanas replika samazina datu zudumu failu sistēmas līmenī
 • Gatavība katastrofām arī samazina dīkstāves laiku

Vissvarīgākie fakti par izmantotajām Windows Server Standard un Datacenter Edition 2019 ierīču licencēm īsumā

Pat kā lietotai programmatūrai Wiresoft ierīces CAL ir tādas pašas piekļuves iespējas, lai varētu izmantot abos Windows Server 2019 izdevumos pieejamās funkcijas: Tas jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem un organizācijām piedāvā lētu alternatīvu darbinieku aprīkošanai ar Windows Server piekļuves licencēm galiekārtām, arī tāpēc, ka tas ļauj pielāgot licencēšanu.

Informācija par Windows Server 2019 licencēšanu ar CAL

Attiecībā uz Standard un Datacenter redakcijām Microsoft Licence Management piedāvā alternatīvu iespēju licencēt Windows Server 2019 pa atsevišķiem kodoliem/procesora kodoliem; to darot, ir jāpapildina galiekārtu (vai lietotāju) licencēšana vai. Tas ir tāpēc, ka šādas servera licencē iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai administratoriem, nevis tipiskai Windows servera pakalpojumu izmantošanai, tāpēc katrai atsevišķai galīgajai ierīcei ir nepieciešama atbilstoša piekļuves licence (Device CAL). Šai ierīces CAL jāatbilst identiskai vai augstākai Windows servera versijai - sīkāka informācija par scenārijiem tālāk.

Tādējādi tikai šī ierīcei specifiskā klienta piekļuves licence dod lietotājam tiesības izmantot Windows Server 2019. versijas Windows Server funkcijas galīgajā ierīcē, kurā ir iespējota Windows. Izņemot piekļuves tiesības Windows Server 2019 klienta/servera videi, CAL nesatur citu programmatūru, kas būtu vispirms jāinstalē.

Kādas ir Windows Server 2019 Standard un Datacenter Edition ierīču licenču priekšrocības?

Pirmkārt, Windows Server 2019 licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj elastīgi un atbilstoši vajadzībām pārvaldīt attiecīgo datoru tiesības. Īpaši izmantotās piekļuves licences ierīcēm ir ekonomiski izdevīgāka alternatīva MVU, lai izmantotu Windows Server pakalpojumus: Tas ir tāpēc, ka nav ierobežojumu, kas saistīti ar mērogošanu, tāpēc klientu piekļuves licences jāiegādājas tikai tik daudz darbiniekiem, cik faktiski ir nepieciešams. Microsoft licencēšanas modelī Windows Server 2019 ir pieejami divu veidu CAL:

 • Ierīces CAL operētājsistēmai Windows Server 2019: tā nodrošina īpašas piekļuves tiesības serverim (personālajam datoram, klēpjdatoram, planšetdatoram, tālrunim)
 • Lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2019: tā piešķir servera piekļuves tiesības īpašam lietotājam

Ir iespējams paralēli izmantot arī lietotāja CAL un ierīces CAL.

Ņemiet vērā Windows Server 2019 ierīču CAL saderību ar versiju!

Windows Server 2019 ierīces CAL ne tikai nodrošina gala ierīci ar Windows Server 2019 piekļuves tiesībām, bet arī nodrošina piekļuvi vecākām versijām, piemēram, 2016 (lejupgrade). Tas dod servera ierīces CAL 2019 priekšrocību salīdzinājumā ar vecākām ierīces CAL versijām, kas attiecas uz iepriekšējo Windows Server 2019 versiju, jo šādu versiju nevar izmantot, lai piekļūtu Windows Server 2019 versijai (jauninājums). Pat ja pašlaik nav jaunāku Windows Server ierīču licenču licenču, kā 2019. gada versija, vienmēr jāpievērš uzmanība servera licences un klienta piekļuves licences saderībai.

Kas vēl ir svarīgi, licencējot Windows Server 2019 ar izmantoto ierīces CAL?

Kā jau minēts, ierīces CAL piešķir Windows Server 2019 piekļuves tiesības tikai vienai galiekārtai (ierīcei). Kad CAL ir reģistrēta tieši šajā ierīcē, licenci vairs nevar pārnest uz citu datoru. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL. Tomēr ir atļauts paralēli izmantot ierīču CAL un ierīču CAL, lai izmantotu Windows Server 2019.

Šie Microsoft CAL licencēšanas sistēmas noteikumi ir paredzēti, lai novērstu nepareizu piekļuvi operētājsistēmai Windows Server 2019. Tādējādi tie nodrošina lielāku uzņēmuma un tā datu drošību, jo nelicencētas vai trešo pušu gala ierīces nevar piekļūt datiem.

Kādas ir atšķirības starp ierīces CAL un lietotāja CAL operētājsistēmai Windows Server 2019?

Windows Server 2019 ierīces CAL funkcionalitātes ziņā parasti neatšķiras no lietotāja CAL. Tomēr katram no tiem ir tipiskas priekšrocības, kas saistītas ar piekļuves veidu Windows Server piekļuvei: Šajā gadījumā liela nozīme ir darba staciju skaitam uzņēmumā, kā arī darba plūsmai, kurā tiek piekļūts Windows serverim: Dažos MVU vairāki darbinieki pārmaiņus izmanto vienu galiekārtu, piemēram, maiņu darbā, lai piekļūtu Windows serverim, savukārt citās darba vidēs lietotāji šim nolūkam pārmaiņus izmanto pilnīgi dažādas galiekārtas.

Tāpēc vienu ar Windows darbināmu galiekārtu, kas ir autorizēta ar ierīces licenci, piekļuvei serverim var izmantot visi darbinieki, kuriem ir iespēja vai atļauja to darīt: Ja licencētā galiekārta ir mobilais klēpjdators vai planšetdators, attiecīgais darbinieks var piekļūt Windows serverim arī neatkarīgi, piemēram, atrodoties ceļā vai mājas birojā. Tāpēc ierīci CAL var izmantot arī kustībā.

Secinājumi par ierīces CAL

Tāpēc tas, kurš Windows Server 2019 klienta piekļuves licences veids piedāvā vairāk priekšrocību, lietojot to uzņēmumā, atšķiras atkarībā no konkrētā gadījuma. Šeit nozīme ir to darbinieku skaitam, kuri izmanto Windows Server, saistībā ar dominējošo piekļuves veidu, izmantojot esošās galiekārtas: tiklīdz vairums pārmaiņus izmanto konkrētu mobilo galiekārtu vai autonomu ierīci, lai piekļūtu Windows Server, ierīču CAL piedāvā vairāk priekšrocību.

Tāpēc tas, vai Windows Server 2019 ierīces CAL piedāvā vairāk lietojumprogrammu iespēju nekā lietotāja CAL, ir parādīts attiecīgajā tipiskajā uzņēmuma darba plūsmā. Zināšanām par to vajadzētu būt par pamatu CAL izvēlei, iegādājoties piemērotas Windows Server 2019 klienta piekļuves licences.

Lietotas Microsoft Windows Server 2019 ierīces CAL ir pieejamas arī par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Izmantotās Windows Server 2019 ierīces CAL ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, iegādājoties tikai vienu klienta piekļuves licenci - tāpēc nav piemērojamas nekādas Microsoft apjoma licencēšanas prasības. CAL marķējums "lietots" nenozīmē nekādus vispārējus trūkumus attiecībā uz lietojamību ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par lietotās programmatūras Windows Server 2019 ierīču licencēm - no Wiresoft

Visas Wiresoft piedāvātās lietotās Windows Server 2019 ierīces CAL ir oriģinālās piekļuves licences darbiniekiem, jo tās ir pieejamas arī Microsoft licenču programmā; pretēji tam tās bija daļa no Windows Server 2019 ierīces apjoma licences, kas vispirms piederēja attiecīgajam iepriekšējam pircējam, parasti uzņēmumam. Ierīces piekļuves licences, kas šim pircējam nebija vajadzīgas, vai visa ierīces apjoma licence tika pārdotas uzņēmumam Wiresoft, un apjoma licence tika sadalīta atsevišķās licencēs. Šādi izveidotās individuālās ierīces piekļuves licences sauc par izmantoto programmatūru. Neraugoties uz to apzīmējumu "lietotas licences", šīs ierīču CAL var pilnībā izmantot piekļuvei Windows Server 2019, jo tās neatšķiras no piekļuves licencēm, kas nekad nav lietotas, ne funkcionalitātes, ne derīguma termiņa ziņā.

Lietota ierīces CAL programmatūra operētājsistēmai Windows Server 2019 ar pircēja nodrošinājumu

Windows Server 2019 ierīces licences licencēm kā lietotai programmatūrai ne tikai piedāvā Wiresoft klientiem pieejamu alternatīvu Windows Server licencēšanai, bet tās ir arī drošas un likumīgas! Katra atsevišķa Microsoft Windows Server 2019 ierīces CAL jums kā klientam piedāvā parasto pircēja drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu.

Vai lietotas Windows Server 2019 ierīces CAL iegāde un izmantošana ir likumīga?

Windows Server 2019 ierīču CAL, kā arī visas pārējās piekļuves licences, ko varat iegādāties no Wiresoft, ir no uzņēmuma vai organizācijas licenču krājumiem. Šā iemesla dēļ gan uz CAL pārdošanu, gan iegādi attiecas piemērojamā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj tirdzniecību ar Microsoft lietotu programmatūru, un to skaidri apstiprina arī dažādi tiesu nolēmumi.

Tāpēc jums kā klientam lietotu Windows Server 2019 ierīču CAL iegāde un arī to izmantošana nodrošina juridisko drošību, jo ne Wiresoft, ne jūs kā pircējs vai lietotājs nepārkāpjat nekādus tiesību aktus. Wiresoft lietotās CAL ir arī drošas pret auditu, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Wiresoft priekšrocību kopsavilkums, iegādājoties lietotas Windows Server 2019 ierīču CAL

Wiresoft piedāvātās lietotās Windows Server 2019 ierīces licences Windows Server 2019 ir lēta alternatīva daudziem citu programmatūras nodrošinātāju piedāvājumiem - tas attiecas arī uz citām piekļuves licencēm

Kā jau norādīts, nav arī ierobežojumu attiecībā uz minimālo ierīču licenču licenču skaitu, kas jāiegādājas iegādes brīdī, tāpēc iespējamā neelastīgā slīdošā skala klientu piekļuves licencēm netiek piemērota. Tas arī ļauj Wiresoft klientiem samazināt servera piekļuves licencēšanas izmaksas, jo viņi licencē tikai Windows Server pakalpojumu faktisko izmantošanu.

Wiresoft tiešsaistes veikalā papildus izmantotajām programmatūras piekļuves licencēm Windows Server 2019 ierīču CAL licencēm atradīsiet arī lietotāja CAL licences, kā arī klientu piekļuves licences citām Windows Server versijām un citas servera programmatūras licences, tostarp katrā gadījumā nepieciešamās piekļuves licences. Šādā veidā varat arī papildināt savu programmatūras krājumu citās jomās par izdevīgām cenām ar lietotām Wiresoft licencēm un tādējādi izvairīties no papildu izmaksām par jaunu aparatūru, kā arī no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neuniformētas programmatūras versijas.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai ierīču CAL un serveru programmatūru, bet arī citus Microsoft programmatūras produktus ar visām priekšrocībām, ko piedāvā Wiresoft lietotā programmatūra. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2019 ierīču licencēm vai jebkuru citu Microsoft produktu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mūsu kompetentajiem padomdevējiem tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas