Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10406
 • 359-06557
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 499,90 * €2 776,90 * (9,98% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 25x User CAL
Sistēma  SQL Server 
CAL User CAL
Piegādes joma Licences ID + Autentifikācijas kods 
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard izdevumam, servera/CAL licencēšanas gadījumā papildus servera licencei ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, User CAL veidā: ar šo licenci konkrēts lietotājs saņem savas personīgās piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka šajā SQL 2017 servera licencēšanas variantā lietotāja tiesības nav iekļautas servera licencē, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā licences User CAL lietotāja licence. Tāpēc lietotājs ir pilnvarotspiekļūt SQL Server tikai ar tās starpniecību, betgala ierīces izvēle ir brīva.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL"

25x lietotāja licences licenču komplekts MS SQL Server 2017 - lētāk nekā lietotā programmatūra

Lai piekļūtu Microsoft SQL Server 2017 Standard izdevumam, papildus servera licencei Server/CAL licencēšanai ir nepieciešama klienta piekļuves licence, piemēram, lietotāja CAL veidā: ar šo licenci divdesmit pieci konkrēti lietotāji saņem personīgās piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka šajā SQL 2017 servera licencēšanas variantā lietotāja tiesības nav iekļautas servera licencē, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi kā lietotāja CAL lietot ājam. Tāpēc lietotājs ir pilnvarots piekļūt SQL serverim tikai ar tās starpniecību, bet gala ierīces izvēle ir brīva.

SQL Server 2017 lietotāja licences SQL Server 2017 ir pieejamas Wiresoft kā lietota programmatūra, tāpēc tām ir cenu priekšrocība salīdzinājumā ar jauniem piedāvājumiem; to priekšrocība ir arī tā, ka tās ir pieejamas veikalā kā atsevišķas licences. Šīs izmantotās lietotāja klienta piekļuves licences SQL Server 2017 neatšķiras pēc funkcionalitātes no neizmantotajām licencēm, kas pieejamas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā.

MS SQL Server Standard 2017 funkciju izmantošana, izmantojot izmantoto lietotāja licences licenci

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, SQL Server 2017 Standard Edition ietver ne tikai dažus optimizācijas uzlabojumus, bet arī daudzas jaunas iespējas un funkcijas, tādējādi tas arī maziem un vidējiem uzņēmumiem piedāvā elastīgas attiecīgo datu izmantošanas iespējas, piemēram, ERP un citām preču pārvaldības sistēmām, kā arī visaptverošu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi - tas viss ir pieejams ar izmantoto lietotāja CAL.

Šai jaudīgajai Microsoft datu platformas versijai ir visas datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas atbilst tipiskām pašreizējām uzņēmumu prasībām attiecībā uz jaudīgu relācijas datubāzes pārvaldības sistēmu. Izmantojot lietotāja klienta piekļuves licenci SQL Server 2017, Python tagad ir pieejams kopā ar datubāzē pieejamo padziļināto analītiku ar R, tostarp interaktīvās vizualizācijas iespējām. Turklāt daudzi veiktspējas uzlabojumi, tostarp pamatdatu pakalpojumi (MDS) un pārskatu sniegšanas pakalpojumi (SSRS), kā arī šādas funkcijas:

 • Papildu datubāzes dzinēja funkcijas ar uzlabotu veiktspēju, izmantojot CLR asamblejas
 • Adaptīvi savienojumi adaptīvai vaicājumu apstrādei
 • Uzlabotas SQL Server Analysis Services (SSAS) ar jaunām tabulāro modeļu instalēšanas iespējām
 • Datu iegūšana Power Query
 • SQL Server 2017 integrācijas pakalpojumi (SSIS) nodrošina optimizētu mērogošanu, tostarp augstas pieejamības atbalstu un vienkāršotu izpildi uz vairākiem datoriem
 • Linux lietošana
 • Java lietojumprogrammu lietošana ar Java datubāzes savienojamības draiveri
 • SQL Server Mašīnmācīšanās pakalpojumi aizstāj iepriekšējos SQL Server R pakalpojumus, tostarp Python atbalstu

Kas tiek izmantotas lietotāja licences SQL Server Standard- 2017. gada izdevums?

Izmantotās lietotāja licences CAL, kā tās piedāvā Wiresoft, neatšķiras no neizmantotās licences funkcionalitātes ziņā, kad lietotāji izmanto SQL Server 2017 Standard izdevuma pakalpojumus. Tomēr, iegādājoties lietotu programmatūru, licencēšana pēc servera/CAL var ietaupīt naudu, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem:

SQL Servera 2017 licencēšana Standard ar servera licencēm un licencēm CAL

Microsoft licencēšanas noteikumos SQL Server 2017 licencēšana, izmantojot servera licenci un lietotāja licences (CAL) Standard izdevumam, tiek piedāvāta kā alternatīva iespēja: šo licencēšanas modeli sauc par Server/CAL licencēšanu. Atšķirībā no alternatīvās licencēšanas, kas balstīta uz kodolu, tā sastāv no SQL Server licences un papildu klienta piekļuves licencēm attiecīgajiem lietotājiem (vai atsevišķām galiekārtām): Tādējādi katram lietotājam, kas vēlas piekļūt SQL Server instancei, ir nepieciešama atsevišķa piekļuves licence (User CAL). Lai gan servera licencē jau ir iekļautas divas CAL, tās ir aprīkotas tikai ar administratora tiesībām un nav paredzētas parastiem lietotājiem!

Tikai parastā lietotāja licences licencē lietotājam ir tiesības izmantot tipiskos SQL Server rīkus un lietojumprogrammas Standard Edition 2017. Šī lietotāja klienta piekļuves licence neietver nekādu citu programmatūru, kas būtu jāinstalē, tikai piekļuves tiesības SQL Server 2017 Standard klienta/servera vidē .

Jāņem vērā lietotāja licences licenču saderība ar SQL Servera licenci

Izmantojot SQL Server 2017 lietotāja licences licenci, galiekārtai tiek piešķirtas ne tikai SQL Server 2017 piekļuves tiesības, bet arī vecāku SQL Server versiju, piemēram, 2016 (downgrade), lietošanas tiesības. Savukārt lietotājs, kuram ir SQL Server 2017 lietotāja licence, nevar piekļūt augstākai SQL Server versijai, piemēram, 2019 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties SQL Server lietotāja licences, vienmēr jāpievērš uzmanība piekļuves licences saderībai ar konkrētā servera licenci. Wiresoft programmatūras veikalā piedāvā arī lietotās lietotāja licences SQL Server 2017 priekšgājēja un pēcgājēja versijām!

Kāpēc Microsoft piedāvā alternatīvu licencēšanas iespēju ar CAL SQL Server 2017 Standard izdevumam?

SQL Server 2017 versijas Standard izdevumam kā alternatīvu Core licencēšanai Microsoft piedāvā lietotāju vai galapunktu licencēšanu, kas balstīta uz CAL. Šādā SQL Server piekļuves licencēšanas veidā tiek ņemtas vērā mazo un vidējo uzņēmumu vajadzības, kuru serveru jauda bieži vien ir mazāka, jo tie bieži vien ir aprīkoti tikai ar vienu kodolu (vai diviem), taču ar to pietiek to vajadzībām. Šajā gadījumā servera/CAL licencēšana parasti ir lētāka nekā servera licencēšana pēc kodoliem.

Šajā Microsoft licencēšanas modelī papildus SQL Server licencei tiek piedāvāti divi CAL veidi, lai piekļūtu SQL Server 2017 Standard:

 • SQL Server 2017 User CAL: tas piešķir SQL Server piekļuves tiesības vienam īpašam lietotājam
 • SQL Server 2017 User CAL: tā piešķir SQL Server piekļuves tiesības īpašai Windows iespējotai galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)

Kas jāņem vērā, licencējot SQL Server 2017 Standard ar lietotāja licencēm?

Kā jau minēts, ar lietotāja CAL konkrētais darbinieks personīgi saņem SQL Server 2017 piekļuves tiesības, un viņš var brīvi izvēlēties, kurā Windows iespējamā gala ierīcē to izmantot. Kad šis lietotājs ir reģistrēts, viņa tiesības vairs nevar nodot citam lietotājam. Lietotāja CAL nav arī iespējams izmantot kā ierīces CAL, t. i., mainīt tā tipu. Šie lietotāja licenču licenču licenču CAL licencēšanas ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu neautorizētu vai trešo pušu lietotāju nepareizu piekļuvi SQL serverim. Tāpēc servera/CAL licencēšana nodrošina arī uzņēmumu un to datu drošību vai aizsardzību.

Kādas ir SQL Server 2017 Standard lietotāja licences priekšrocības?

SQL Server lietotāja licences licencēm nav nekādu atšķirību no ierīces klienta piekļuves licences. Lietotāja licences CAL īpašās iespējas vai priekšrocības galvenokārt izpaužas SQL Server piekļuves tipos, kas ir tipiski vai bieži sastopami uzņēmumā.

SQL Server 2017 lietotāja licence ir piesaistīta tikai konkrētai personai, taču šī persona var brīvi izvēlēties galiekārtu, ar kuras palīdzību piekļūt SQL Server, bet tikai no viena personālā datora vai tam līdzīga vienlaicīgi.

Salīdzinot ar ierīces CAL, lietotāja CAL SQL Server lietotājam ir atšķirīga lietošanas joma: licencētais lietotājs nav piesaistīts lokāli - ar nosacījumu, ka viņa izmantotajai galiekārtai ir piekļuve internetam. Tādējādi lietotājs var pārmaiņus piekļūt SQL serverim gan savā darba vietā uzņēmumā, gan ārēji, izmantojot klēpjdatoru, planšetdatoru vai viedtālruni, piemēram, citā vietā, ceļojumā vai mājāsOffice.

Tāpēc lietotāja licences SQL Server 2017 ļauj elastīgāk izmantot SQL Server funkcijas tiem darbiniekiem, kuri bieži atrodas dažādās vietās un izmanto katrā no tām pieejamos datorus, nebūdami atkarīgi no savas gala ierīces, jo, izmantojot lietotāja licenci, viņi vienmēr izmanto savu personīgo kontu piekļuvei.

Secinājums

Tāpēc tas, kurš SQL Server 2017 klienta piekļuves licences veids Standard lietotājiem sniedz vairāk priekšrocību, katrā gadījumā atšķiras atkarībā no konkrētās darba vides: darbinieku skaits saistībā ar piekļuves autorizēto galiekārtu dominējošo lietošanas veidu: tiklīdz lielākā daļa lietotāju izmanto dažādus datorus - un jo īpaši mobilo ierīču veidus, piemēram, klēpjdatorus vai planšetdatorus -, kas tiek izmantoti dažādās vietās, lai piekļūtu SQL Server, lietotāja licences licences piedāvā lielāku elastību. Tomēr, kā norādīts iepriekš, lēmums par klienta piekļuves licencēšanas veidu jāpieņem pirms iegādes, jo SQL Server 2017 lietotāja CAL vēlāk nevar mainīt vai apmainīt pret ierīces CAL.

Pērciet lietotas Microsoft SQL Server 2017 lietotāja licences elastīgi Wiresoft tiešsaistes veikalā

SQL Server 2017 lietotāja licences ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau no 1 atsevišķas licences, jo uz šo lietoto programmatūru neattiecas parastie apjoma licencēšanas noteikumi - vēl viena lietotas programmatūras priekšrocība.

Kādas ir izmantotās lietotāja licenču licences SQL Server 2017?

Visas lietotāja licences (kā arī ierīces licences) SQL Server 2017, ko Wiresoft piedāvā kā lietotās licences, ir parastās piekļuves licences, kas nesen tika piedāvātas Microsoft licencēšanas programmā, lai izmantotu serverim specifiskas funkcijas; vienīgā atšķirība salīdzinājumā ar tām ir tā, ka iepriekš tās bija daļa no SQL Server 2017 lietotāja apjoma licences, ko uzņēmums vispirms iegādājās, un pēc tam visas nevajadzīgās atsevišķās lietotāja piekļuves licences vai pat visu apjoma licenci uzņēmums tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft. Šajā gadījumā apjoma licence tika sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs, un iegūtās atsevišķo lietotāju CAL tika marķētas kā izmantotā programmatūra. Kā jau minēts iepriekš, šādu lietotu lietotāja CAL var lietot tāpat kā "jaunu", neraugoties uz šo apzīmējumu, ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nav nolietojusies, bet galvenokārt tāpēc, ka nav ierobežota funkcionalitāte vai lietderīgās lietošanas laiks.

Vai izmantotās lietotāja licences SQL Server 2017 ir drošas?

Lietota programmatūra, piemēram, lietotāja licences SQL Server lietotāja licencēm, ir ne tikai nepārprotama cenas priekšrocība Wiresoft klientiem, bet arī piedāvā tādu pašu drošību kā jauna piekļuves licence - bez slēptiem ierobežojumiem vai neidentificējamiem riskiem! Lietotās licences ir pieejamas arī uzreiz pēc tam, kad ir pabeigts maksājuma process, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu, tāpēc tās nodrošina arī parasto pircēja drošību.

No kurienes nāk izmantotās lietotāja licences SQL Server 2017?

Visas lietotāja klienta piekļuves licences SQL Server 2017 Standard izdevumam, kas tiek piedāvātas Wiresoft Software Shop, ir no uzņēmumu vai organizāciju licenču krājumiem. Tādējādi spēkā esošā jurisdikcija attiecas arī uz tiem: tas nepārprotami ļauj tirgot Microsoft CAL kā lietotu programmatūru, ko vairākkārt apstiprinājuši arī dažādi tiesu nolēmumi.

Ko jums kā Wiresoft klientam nozīmē lietotu Lietotāja CAL iegāde?

Ne tikai lietotu SQL Server 2017 lietotāja licenču licenču vai citu Wiresoft piedāvāto licenču iegāde, bet arī to faktiskā izmantošana nodrošina juridisko drošību, jo šajā procesā netiek pārkāpti nekādi tiesību akti - ne jūs, ne Wiresoft.

Visas priekšrocības, iegādājoties SQL Server 2017 CAL kā lietotu programmatūru

Lietotāja licences SQL Server 2017 vai citas piekļuves licences no Wiresoft piedāvā lietotās programmatūras klientiem alternatīvu vairuma citu jauno licenču nodrošinātāju piedāvājumam visu minēto iemeslu dēļ - arī tāpēc, ka šeit nav ierobežojumu, ko nosaka lietotāju licenču līmeņi. Tāpēc, licencējot SQL Server pakalpojumus, varat brīvi izvēlēties un pielāgot faktiskās lietošanas prasības savā uzņēmumā, tādējādi samazinot izmaksas iegādes brīdī.

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet ne tikai lietotāja licences, bet arī ierīces licences SQL Server 2017, kā arī piekļuves licences citām MS SQL Server versijām, tostarp attiecīgās servera licences. Šādā veidā jūs izvairīsieties no jaunas aparatūras iegādes izmaksām, kā arī no iespējamām savietojamības problēmām, ko var radīt neunificētas programmatūras versijas.

Papildus lietotāja licencēm SQL Server 2017 lietotāja licencēm Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī servera licences un klientu piekļuves licences citai Microsoft serveru programmatūrai - ar visām Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 vai jebkura cita Microsoft produkta licencēšanu ar lietotāja licences licencēm, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 IEPAKOJUMA LIETOTĀJA CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas