Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€28,90 * €30,90 * (6,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x R2 User CAL
Sistēma  Windows serveris
CAL RDS User CAL R2
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Termināla serveris Saderīgs


Microsoft Windows attālās darbvirsmas pakalpojumi (RDS) ir veco Terminal Server CAL pēctecis. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas piedāvā plašu iespēju klāstu darbvirsmu piegādei un pārvaldībai, kā arī attālināto darbinieku pieslēgšanai, izmantojot sesiju virtualizācijas un virtuālās darbvirsmas infrastruktūras (VDI) tehnoloģijas. Tas ļauj palielināt elastību un datu drošību uzņēmumā, izmantojot centralizētu darbvirsmas risinājumu, vienlaikus atbrīvojot IT nodaļu no darbvirsmu un lietojumprogrammu pārvaldības sloga.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) 

Datu aizsardzība ir pastāvīgs jautājums, kad runa ir par klientu datu apstrādi uzņēmumā. Ja jūsu uzņēmums daudz strādā ar sensitīviem klientu datiem, var būt grūti tos droši kopīgot ar darbiniekiem, lai tos apstrādātu. Lai gan ir pieejami daudzi drošības risinājumi, ne mazāk svarīgs no tiem ir vietnēWindows 8 iekļautā AppLocker drošības politika. Taču nekas nav tik efektīvs un lēts kā darbs tiešsaistē, izmantojot attālinātās darbvirsmas pakalpojumu. Agrāk tika izmantoti terminālu serveri, kur darbinieks vienkārši darbojās ar vienkāršu terminālu, un visi dati tika centralizēti serverī. Šī tehnoloģija tika pilnveidota un attīstīta tālāk, tāpēc šodien darbs tiek veikts pēc tā paša principa, bet viss kļuva vēl lētāks un ātrāks. Ja darbinieks strādā tiešsaistē no mājām, pirmais solis bieži vien ir drošs pieteikšanās risinājums, izmantojot VPN savienojumu. Pēc tam darbinieks var sākt darbu, kam viņam ir nepieciešami klientu dati. Atkarībā no jomas, kurā darbojas jūsu uzņēmums, tas var ietvert ļoti sensitīvus datus, kas nekādā gadījumā nedrīkst nonākt nepareizās rokās. Lai pēc iespējas novērstu datu pārrāvumus, strādājot tiešsaistē, daudzi uzņēmumi izmanto attālinātās darbvirsmas risinājumu, piemēram, tādu, kādu varat pasūtīt šeit. Dati tiek glabāti centrāli serverī, un darbinieks pieslēdzas serverim Windows, izmantojot datoru. Autorizējoties serveris pārbauda, vai ir pieejama derīga licence. Vienkārši pasūtiet Microsoft servera licenci tiešsaistē un izmantojiet to kopā ar Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012 licencēm, ko arī varat iegādāties pie mums. Lai jums būtu lētāk, varat iegādāties licences vienam darbiniekam vai vienai ierīcei tiešsaistē. Serveris var izmantot jebkuru no šīm iespējām, tikai tai ir jābūt likumīgi iegādātai oriģinālajai licencei, piemēram, tādai, kādu varat ātri pasūtīt tiešsaistē no mums.

Pēc tam, kad darbinieks ir iedarbinājis datoru, viņam tikai jāizveido savienojums ar serveri, izmantojot Windows iekļauto RDS programmu. Šeit viņš saņem visus viņa darbam svarīgos datus un programmas, bet bez šo programmu un datu pārsūtīšanas. Tie visi paliek serverī, un tos pārvalda jūsu IT personāls. Tas arī atvieglo IT nodaļas darbu, lai uzturētu šos datus un programmu. Viss paliek centralizēti vienā vietā un ir jāuztur tikai lokāli. Tādējādi atjauninājumu vai kļūdu dēļ dīkstāves ir minimālas. Ja kļūda tomēr rodas, tā jālabo tikai vienā vietā. Kad darbinieks atkal pieslēdzas serverim, viss ir kārtībā un viņš var turpināt darbu. Rezerves kopijas var izveidot arī ātri, jo ir jāveido tikai servera datu rezerves kopijas. Jūsu IT darbiniekiem būs daudz mazāk darba un viņi varēs ātrāk reaģēt uz jebkādām problēmām.

Elastīgo licenču modeļu pasūtīšana tiešsaistē

Microsoft ir izveidojis elastīgu licencēšanas modeli serverim Windows un attālās darbvirsmas pakalpojumam. Varat iegādāties lietotāja vai ar ierīci saistītu licenci. Protams, varat arī kombinēt dažādus modeļus - atkarībā no tā, kas jums ir ērtāk.
Šajā gadījumā, pasūtot lētu apjoma licenci tiešsaistē, jūs no mums iegādājaties lietotāja licenci. Tas ir lietderīgi, ja jūsu darbiniekiem ir nepieciešams piekļūt serverim no dažādām vietām un/vai ierīcēm. Ja jūsu darbinieki vienmēr piekļūst serverim no vienas un tās pašas ierīces vai pat ja vairāki darbinieki izmanto vienu datoru, jums drīzāk vajadzētu izmantot ar ierīci saistītu licenci, ko, protams, varat iegādāties arī no mums par saprātīgu cenu.

Ja neesat pārliecināts, kuras licences pasūtīt, vai ja vēlaties kombinēt dažādus licenču modeļus, sazinieties ar mūsu servisa darbiniekiem. Mēs labprāt jums palīdzēsim.

Ātra RDS Cals piegāde

Neļaujiet garajam pasta maršrutam jūs apturēt. Vēlākais 24 stundas pēc pirkuma tiešsaistē no mums saņemsiet e-pastu ar licences datiem. Pēc tam licence ir uzreiz gatava lietošanai. Tas nodrošina elastību arī tad, ja pamanāt, ka jūsu bizness paplašinās. Vienkārši ātri pasūtiet tiešsaistē un turpiniet darbu, ilgi negaidot. Kopā ar mums jūs saņemat tikai oriģinālās Microsoft produktu licences. Protams, mēs esam gatavi jums palīdzēt arī pēc pirkuma, ja jums joprojām ir jautājumi. Izmantojot e-pastu, tālruni vai īsus un ātrus jautājumus tiešsaistes tērzēšanas vietnē.

Papildu saites uz "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas