Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€63,90 * €69,90 * (8,58% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Outlook for Mac 2019 ir jaunākā programmas versija, kas paredzēta Microsoft Apple datoriem profesionālai centralizētai e-pasta plūsmas, kontaktu un uzdevumu organizēšanai, tādējādi praktiski neaizstājama mūsdienu ikdienā. joprojām, iespējams, ir nepārspēta salīdzinājumā ar līdzīgām e-pasta programmām - ar tās plašo funkciju un iespēju klāstu var efektīvi organizēt biznesa saziņu pāri laika un valsts robežām, un ar šo programmu vieglāk pārvaldīt pat sarežģītus projektus. Intuitīvais, bet lietotājam draudzīgais jaunais interfeiss Business Outlook  Desktop Outlook for Mac 2019 atbalsta gan profesionāļus, gan nepieredzējušus lietotājus ikdienas biroja darbā, jo programma ļauj ātri un viegli sākt izmantot pieejamās funkcijas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Atsevišķa programma Microsoft Outlook for Mac 2019 - e-pasta, kontaktu un tikšanos pārvaldīšanai

Outlook for Mac 2019 ir jaunākā Microsoft programmas versija Apple datoriem  profesionālai centrālajai e-pasta plūsmas, kontaktu un uzdevumu organizēšanai - un tādējādi praktiski neaizstājama mūsdienu biznesa ikdienā. Salīdzinot ar līdzīgu e-pasta programmatūru, Outlook joprojām ir nepārspēts - pateicoties plašajam funkciju un iespēju klāstam, ar šo programmu var efektīvi organizēt biznesa saziņu pāri laika un valsts robežām, un ar tās palīdzību var vieglāk pārvaldīt pat sarežģītus projektus.

Outlook for Mac 2019 intuitīvais, taču ērti lietojamais jaunais datora interfeiss palīdz gan profesionāļiem, gan iesācējiem veikt ikdienas biroja uzdevumus, jo programma ļauj ātri un vienkārši sākt izmantot pieejamās funkcijas.

Outlook for Mac 2019 nodrošina arī labāku skaidrību par e-pasta plūsmu, jo ir iespējams izveidot sarežģītas mapju struktūras katram uzdevumam vai tēmai; tas ļauj jēgpilni un pārskatāmi organizēt e-pasta ziņojumus un ar tiem saistīto kontaktinformāciju u. c.. Inteliģentās funkcijas ienākošajā pastkastītē palīdz lietotājiem ikdienas saziņā atšķirt mazsvarīgo no svarīgā un attiecīgi tos saprātīgi sašķirot. Tas ļauj vienmēr pārskatīt visus patiešām svarīgos uzdevumus un svarīgās tikšanās reizes.

Citas noderīgas Outlook for Mac 2019 funkcijas arī palīdz ietaupīt laiku, ļaujot lietotājiem labāk koncentrēties uz būtiskāko. Izmantojot programmā Outlook for Mac 2019 pieejamo iespēju sasaistīt un arī pārvaldīt vairākus e-pasta kontus, izmantojot vienu darbvirsmas saskarni, ir iespējama labāka saziņas koordinācija. Piemēram, organizējot sanāksmes, tiek sinhronizēti dalībnieku individuālie kalendāri, tostarp jau pieteiktās tikšanās, lai izvairītos no laika pārklāšanās jau pašā sākumā.

Pārskatāmā navigācijas joslā uzreiz ir pieejamas visas funkcijas, kas nepieciešamas e-pasta un uzdevumu apstrādei, kā arī kontaktu un kalendāru rediģēšanai. Turklāt ir pārstrādāta Outlook for Mac 2019 darbvirsmas saskarne, kas tagad ir vēl ērtāk lietojama nekā iepriekšējā versijā, pateicoties intuitīvām funkcijām un funkcijām.

Jaunums ir arī skārienam optimizēta lietojamība, tāpēc programmu Outlook tagad var labāk lietot gan planšetdatoros, gan viedtālruņos. Turklāt šī versija piedāvā vieglāku sinhronizāciju starp dažādām galiekārtām, lai, izmantojot Outlook for Mac 2019, varētu piekļūt visiem e-pastiem, kontaktiem, uzdevumiem, kā arī tikšanās reizēm neatkarīgi no vietas.

MS Outlook for Mac 2019 nav pieejams parastos veikalos kā viena lietotāja licence, bet tiek piedāvāts tikai kā tāda paša nosaukuma Office for Mac versijas neatņemama sastāvdaļa vai - Wiresoft, tomēr varat iegādāties Microsoft e-pasta programmatūru arī atsevišķi - par īpaši zemu cenu!

Wiresoft tiešsaistes veikalā var atrast ne tikai šo versiju Outlook for Mac, bet arī vecākas versijas, kā arī citas Office programmas macOS kā viena pirkuma versijas. Jūs varat izlasīt detalizētu pārskatu par visām interesantajām jaunajām funkcijām Outlook for Mac 2019 versijā.

Iepazīstinām ar svarīgākajām jaunajām funkcijām programmā Outlook for Mac 2019, kas saistītas ar e-pasta sūtīšanu

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, programmā Outlook forMac 2019 ir ietverts vesels optimizētu esošo, kā arī pilnīgi jaunu funkciju klāsts, ar kurām e-pasta plūsmas organizēšana, kā arī tikšanos un gaidāmo uzdevumu koordinēšana un saskaņošana ikdienā ir vēl vienkāršāka. Atsevišķi mazāki uzlabojumi kopā nodrošina ievērojamu veiktspējas pieaugumu, jo tie ļauj vēl vieglāk koncentrēties uz būtiskāko: tas sākas ar inteliģentu ienākošā e-pasta plūsmas klasificēšanu atbilstoši tās nozīmīgumam, ko papildina tajā iekļauto kaitīgo saišu droša atklāšana, izmantojot Microsoft Safe Link Service, un nebeidzas ar automātisku laika joslu konvertēšanu, lai organizētu tikšanās ārpus mājām.

E-pasta iesūtne ar nozīmi ikdienas e-pastu plūsmas pārvaldībā

Uzņēmuma ikdienas e-pasta plūsmā parasti ir daudz lieku un surogātpasta ziņojumu, kas papildina patiešām svarīgus ziņojumus. Funkcija "Iesūtne ar nozīmīgumu" ir noderīgs risinājums, jo tā palīdz lietotājiem atdalīt svarīgo no nesvarīgā un attiecīgi tos sašķirot, izmantojot iepriekšēju šķirošanu. Šim nolūkam pakalpojumā Iesūtne ar nozīmīgumu tiek izmantotas divas iesūtnes cilnes ar nosaukumiem "Svarīgi" un "Citi". Ziņojumi, kas tiek identificēti kā svarīgi, automātiski tiek saglabāti cilnē "Svarīgi", bet visi pārējie attiecīgi tiek saglabāti cilnē "Citi". Tomēr Outlook informē lietotāju par citiem e-pasta ziņojumiem, un lietotājs tos var skatīt nekavējoties, vienkārši pārslēdzot cilni.

Papildu funkcijas, piemēram, "Focused", papildina iepriekšēju šķirošanu, nosakot, kuri e-pasti ir jāšķiro citā cilnē vai nu vienreiz, vai vispārīgi. Lai izmantotu Inbox with Relevance, ir nepieciešams Microsoft Exchange konts.

@mention piezīme

Lai e-pasta ziņojumā vai uzaicinājumā uz tikšanos pievērstu īpašu uzmanību konkrētai personai, autors ziņojuma tekstā iestarpina @ simbolu, ko papildina attiecīgais vārds. Tas izceļ šo vārdu ziņojuma korpusā, Outlook for Mac 2019 automātiski pievieno to arī temata rindā, un @ parādās arī blakus ziņojumam iesūtnē.

E-pasta lasīšanas un piegādes apstiprinājumi

Lai pārliecinātos, ka saņēmējs ziņojumu ne tikai saņēmis, bet arī izlasījis, programmā Outlook for Mac 2019 tiek izmantots gan piegādes apstiprinājums, ka e-pasta vēstule patiešām tika piegādāta saņēmēja pastkastītē, gan nolasīšanas apstiprinājums, ko sūtītājs saņem, kad ziņojums tiek atvērts.

Izmantojiet e-pasta veidnes līdzīgiem ziņojumiem

Bieži vien ikdienas e-pasta plūsmā regulāri tiek sūtīti ziņojumi, kuru saturs mainās reti, piemēram, statusa ziņojumi u. tml. To var izdarīt vēl ātrāk, iestatot un izmantojot saglabātās veidnes, kas pēc vajadzības ir nekavējoties pieejamas. Tad pirms veidnes nosūtīšanas ir jāpievieno tikai jaunā informācija.

Aizkavēta e-pasta ziņojumu nosūtīšana

Outlook for Mac 2019 nodrošina iespēju noteikt, kad sūtīt pastu, izmantojot definētus noteikumus. Tas ļauj aizkavēt atsevišķu ziņojumu, kā arī visu ziņojumu piegādi - gan par veselām dienām, gan stundām un minūtēm. Attiecīgais e-pasts tiks saglabāts mapē Drafts līdz norādītajam laikam un tiks nosūtīts pat tad, ja datorā nav atvērta programma Outlook.

Citas jaunas funkcijas programmā Outlook for Mac 2019 organizēšanai

Turpmāk minētās jaunās vai vienkāršotās funkcijas arī atvieglo tikšanos organizēšanu un nodrošina praktiski vienkāršu saziņu:

 • Dažādu laika joslu koordinācija: Īpaši ērti, ja plānojat ceļojumu uz citu laika zonu, programmā Outlook for Mac 2019 ir iespēja izveidot atbilstošu notikumu ar vietējo sākuma un beigu laiku. Automātiskā informācijas konvertēšana novērš nepieciešamību meklēt internetā un pašam veikt konvertēšanu.
 • Ceļojumu kopsavilkuma kartes: Šī gudrākā Outlook funkcija ne tikai automātiski pievieno rezervētos ceļojumus kalendārā, bet arī patstāvīgi izmanto tās pašas kopsavilkuma kartes visiem datumiem un laikiem, ko tā atpazīst rezervējumos - papildus datumiem un laikiem, atrašanās vietām un svarīgiem numuriem, kā arī citu noderīgu informāciju.
 • Fokusa režīms uzlabo koncentrēšanos: programmā Outlook for Mac 2019 integrētais fokusa režīms uzlabo koncentrēšanos darbā, gan rakstot vai lasot e-pasta ziņojumus, gan koordinējot sanāksmes, jo uz laiku paslēpj visas citas aktīvās programmas, kā arī jaunos ziņojumus.
 • Microsoft Safe-Link pakalpojums nodrošina e-pasta drošību : Outlook for Mac 2019 nodrošina uzlabotu drošību, saņemot potenciāli kaitīgus e-pasta ziņojumus. Microsoft Safe-Link pakalpojums īpaši atklāj šādas ļaunprātīgas programmatūras, kas paslēptas pikšķerēšanas e-pasta vēstuļu saitēs, un tās tiek parādītas optimizētajā priekšskatījumā. Integrētais reāllaika skeneris droši filtrē ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas saites.
 • Outlook for Mac 2019 optimizēta darbība ar pieskārienu : Outlook for Mac 2019 lietotāji, izmantojot planšetdatoru vai viedtālruni, var lietot programmu vēl intuitīvāk, jo ir uzlabota žestu iekļaušana. Tādas darbības kā "Atzīmēt kā izlasītu", "Atzīmēt kā izlasītu", "Atzīmēt ar karodziņu", "Dzēst", "Arhivēt" un "Nav" var individuāli noteikt ar žestiem "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi".
 • Sanāksmes dalībnieku parādīšana: Ja cits darbinieks organizē sanāksmi, uzaicināto personu atbildes uz pieprasījumu programmā Outlook for Mac 2019 var parādīt arī viņu Mac.
 • Vizuāli uzlabojiet e-pasta vēstules, izmantojot SVG failus: E-pasta vēstules bieži vien iegūst gan informatīvo saturu, gan ietekmi, ja sūtītājs tām pievieno atbilstošu SVG failu - mērogojamo vektorgrafiku jeb vektorgrafiku. Vektorgrafikas priekšrocība ir ne tikai tās mērogojamība, kas nozīmē, ka to var palielināt, samazināt vai pagriezt, nezaudējot attēla kvalitāti. Tos var arī papildus rediģēt, izmantojot dažādus filtrus. Programma Outlook for Mac 2019 piedāvā šim nolūkam piemērotu SVG motīvu izvēli.

Sistēmas prasības Microsoft Outlook 2019 lietošanai Mac datorā

Turpmāk norādītā informācija parāda minimālās prasības, lai instalētu un darbinātu Outlook for Mac 2019 Apple ierīcē.

 • Operētājsistēma: viena no trim jaunākajām macOS operētājsistēmām
 • iPad un iPhone: iOS 8.0 vai jaunāka versija - lai izmantotu mašīnmācīšanās funkcijas, nepieciešama iOS 12.0
 • Procesors: Intel
 • Atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 3 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 800 pikseļi

Outlook for Mac kā atsevišķa programma no Office-Suite for Mac 2019 nopirkt lēti Wiresoft

Kā tipiska programmatūra Microsoft Office komplekti Mac, Outlook for Mac 2019 ir pieejams tikai vairumā mazumtirgotāju, iegādājoties atbilstošo pilno Office versiju. Wiresoft, no otras puses, savā programmatūras veikalā atsevišķi piedāvā Outlook for Mac 2019. Iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, jūs gūstat divkāršu labumu: no vienas puses, no visām priekšrocībām, ko šī iegādes versija piedāvā salīdzinājumā ar abonēšanas versiju, kas parasti ietver maksas atjauninājumus, un, no otras puses, no īpaši zemās cenas!

Wiresoft piedāvātais Outlook for Mac 2019 nekādi neatšķiras no programmatūras, kas iekļauta attiecīgajā Office paketē, un tam nav nekādu ierobežojumu funkcionalitātes ziņā.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Outlook for Mac 2019 ir viena lietotāja licence, kas nāk no lielāka apjoma licences, ko sākotnējais pircējs - parasti uzņēmums - vairs neizmanto. Šī programmatūra tiek reģistrēta tikai pēc iegādes. Wiresoft kā cienījams tirgotājs piedāvā tikai tādu Microsoft lietotu programmatūru, kuras iegāde un pārdošana ES ir pilnīgi likumīga un bez riska. Tās vienmēr ir oficiālās pilnās versijas, kas ir identiskas Microsoft piedāvātajām programmām. Jūsu drošībai katru Microsoft programmu, kas tiek piedāvāta no apjoma licences, esam pārbaudījuši, lai nodrošinātu nevainojamu lietojamību un lai pēc instalēšanas to varētu izmantot pilnībā un neierobežotu laiku.

Tādējādi, īpaši privātie lietotāji un pašnodarbinātie, kā arī mazie uzņēmumi var izmantot visas priekšrocības Outlook for Mac 2019 kā atsevišķu programmu ar programmatūras iegādi no Wiresoft. Papildus Outlook for Mac varat atrast arī citas Office for Mac programmas, kā arī citu Microsoft programmatūru par saprātīgu cenu programmatūras veikalā.

Jautājumiem par Outlook for Mac 2019 vai citu versiju, vai citu Office for Mac programmu vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni un tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas