Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10054
 • 381-04492
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€28,90 * €30,90 * (6,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x User CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL User CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Microsoft Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence: Exchange Server 2019 User CAL. Tikai ar to konkrētajai reģistrētajai personai tiek piešķirtas attiecīgās piekļuves tiesības.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL"

Lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotā programmatūra

Microsoft Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām katram lietotājam, kurš vēlas piekļūt servera pakalpojumiem, papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence: Exchange Server 2019 User CAL. Tas vien piešķir konkrētai reģistrētai personai atbilstošas piekļuves tiesības.

Tas ir tāpēc, ka saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldībā definētajiem nosacījumiem citas lietotāja tiesības nav iekļautas Exchange Server 2019 Standard vai Enterprise licencē, tāpēc tās ir jāiegādājas papildus kā lietotāja licences licences licencē. Tādējādi reģistrētie lietotāji var izmantot visas Exchange Server funkcijas, izmantojot paša izvēlētu galiekārtu.

Lietotas lietotāja licences Exchange Server 2019 Standard un Enterprise Edition ir pieejamas no Wiresoft ne tikai par izdevīgu cenu, bet arī individuāli atsevišķos daudzumos. Lietotajām Lietotāja licences licencēm ir tādas pašas funkcijas kā Lietotāja klienta piekļuves licencēm, kas tiek piedāvātas kā jaunas oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program for Exchange Server 2019.

Izmantojiet visas jaunās MS Exchange Server 2019 funkcijas, izmantojot lietotāja licences (CAL)

Windows Exchange Server 2019 darbojas arī uz Windows Server 2019 Core un nodrošina uzticamu un drošu platformu uzņēmumu ziņojumu apmaiņas infrastruktūrām. Atsevišķas Exchange versijas, piemēram, Standard un Enterprise, piedāvā visas funkcijas, kas papildus visaptverošai saziņai ar lielu uzsvaru uz sadarbību. Cita starpā šim nolūkam ir pieejamas šādas jaunas funkcijas un iespējas:

 • Meta kešatmiņas datubāze (MCDB) nodrošina metainformāciju, piemēram, pastkastes mapju struktūras, kā arī paātrina piekļuvi saturam un meklēšanu.
 • Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC) palielina Exchange Server ātrumu un nodrošina labāku glabāšanas jaudas izmantošanu, dinamiski pielāgojoties pašreizējām prasībām.
 • Meklēšanas indekss tagad atrodas pastkastītes datubāzē, tādējādi vienkāršojot pārvaldību un palielinot meklēšanas ātrumu.
 • Izmantojot Windows Server Core, ir iespējams vienkāršotā veidā darbināt arī standarta servera sistēmas versiju, tādējādi atvieglojot konfigurēšanu un nodrošinot lielāku drošību pret iebrucējiem.
 • Izmantojot klienta piekļuves noteikumus, ir pieejamas plašākas iespējas ierobežot piekļuvi Exchange servera konfigurācijas apgabalam.
 • Sadarbība ar dokumentiem ir ievērojami uzlabota, izmantojot iespēju padarīt failus pieejamus OneDrive for Business.
 • Jauni kalendāra uzlabojumi atvieglo sanāksmju organizēšanu, piemēram, ar uzlabotu kalendāra pārvaldību, tādām funkcijām kā noklusējuma beigu datums, "Nepārsūtīt", kā arī dažādām iespējām konfigurēt ziņojumus ārpus biroja.

Lietotāju licences Exchange Server Standard- un Enterprise-Edition 2019 kā lietotā programmatūra - svarīgākie fakti īsumā

Lietotāju licences, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, neatšķiras no jaunām, tām ir tādas pašas piekļuves iespējas kā jaunām, lai izmantotu Exchange Server 2019 izdevumos Standard un Enterprise pieejamās funkcijas. Tāpēc izmantotās lietotāja licences CAL ir pieejamāks veids, kā nodrošināt darbiniekus ar Exchange Server piekļuves licenci, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem un organizācijām, turklāt tas ļauj pielāgot licencēšanu.

Vispārīga informācija par Microsoft Exchange Server 2019 licenču pārvaldību ar CAL

Servera Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām Microsoft licenču pārvaldība pārvalda lietotāju papildu licencēšanu ar piekļuves tiesībām, lai darbinieki varētu piekļūt e-pasta ziņām utt. Tas ir tāpēc, ka servera licencē iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai IT administratoriem, un tās nedrīkst izmantot tipiskiem Exchange pakalpojumiem. Tikai klienta piekļuves licence lietotāja CAL dod darbiniekam tiesības izmantot Exchange servera funkcijas - jebkurā Windows iespējotā galiekārtā. Lietotāja CAL neietver nekādu programmatūru, izņemot personiskās piekļuves tiesības Exchange Server 2019 klienta/servera videi.

Kādas ir Exchange Server 2019 Standard- un Enterprise versiju lietotāju licenču priekšrocības?

Exchange Server 2019 Standard- un Enterprise versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj precīzi un pēc pieprasījuma pārvaldīt piekļuves tiesības visiem organizācijas darbiniekiem. Šim nolūkam Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divu veidu licences licenču licences Exchange Server 2019:

 • Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019 - attiecas uz vienu atsevišķu lietotāju vienlaikus
 • Ierīces CAL serverim Exchange Server 2019 - attiecas uz vienu īpašu galiekārtu (datoru, klēpjdatoru, planšetdatoru, tālruni) Servera piekļuves tiesības

Kādas ir atšķirības starp lietotāja licencēm un ierīces licencēm Exchange Server 2019?

Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019 piedāvā tādas pašas izmantošanas iespējas kā ierīces CAL. Tomēr atšķirība ir attiecīgajās piekļuves opcijās Exchange serverim, kas rada atšķirīgas priekšrocības. Papildus darbinieku skaitam uzņēmumā un viņu darbstaciju aprīkojumam ar personālo datoru vai tamlīdzīgu ierīci liela nozīme ir arī darba plūsmai, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: Dažos mazos un vidējos uzņēmumos lietotāji tam var piekļūt, izmantojot pilnīgi atšķirīgas galiekārtas, savukārt citā darba vidē vairāki darbinieki izmanto vienu galiekārtu, tādējādi pārmaiņus piekļūstot Exchange serverim, lai izsauktu e-pasta vēstules utt.

Tāpēc katrs darbinieks, kuram ir piekļuves tiesības lietotāja CAL, var izmantot jebkuru galiekārtu ar Windows, lai piekļūtu Exchange pakalpojumiem. Tādējādi Exchange serverim ir iespējams piekļūt lokāli un neatkarīgi, izmantojot savu mobilo datoru vai viedtālruni, piemēram, atrodoties ceļā vai mājāsOffice, bet jo īpaši ar jebkuru citu ierīci, kas pieejama uz vietas, izmantojot interneta piekļuvi.

Tādējādi lietotāja CAL piedāvā labas mobilās lietošanas iespējas, jo licencētais lietotājs var neierobežoti izvēlēties piekļuvi - vienmēr ar nosacījumu, ka izmantotajai galīgajai ierīcei ir iespējota piekļuve Windows.

Atšķirības Exchange Server 2019 CAL izmantošanas opcijās izdevumos Standard un Enterprise

MS Exchange Server 2019 Standard un Enterprise versijas atšķiras ne tikai ar Enterprise versijas funkcionālajiem uzlabojumiem, bet galvenokārt ar attiecīgo pastkastīšu prasību mērogojamību. Tomēr principā ir iespējams izmantot arī Enterprise Edition ar Standard Edition lietotāja licences licencēm, taču tad ir pieejama ne tikai ierobežota Standard Edition funkcionalitāte, bet arī attiecīgi mazāks pastkastīšu datubāzu skaits. Tādējādi lietotāja licences licencēm Enterprise Edition ir plašāks funkciju klāsts, ja ir instalēta Enterprise Server licence.

Nodrošināt lietotāja licences licenču saderību ar Exchange Server 2019 versiju

Papildus iepriekš minētajām opcijām atkarībā no izdevuma lietotāja CAL kādam no Exchange Server 2019 izdevumiem ne tikai nodrošina lietotājam piekļuves tiesības tieši šai servera versijai, bet arī ietver piekļuves tiesības vecākām Exchange versijām, piemēram, 2016 (downgrade). Tādējādi servera 2019. gada versijas lietotāja licences licencēm ir priekšrocības salīdzinājumā ar vecāku versiju lietotāja licencēm, kuras var izmantot arī, lai piekļūtu iepriekšējām Exchange Server versijām, bet ne Exchange Server 2019. gada versijai (jauninājums).

Lai gan lietotāja CAL Exchange Server 2019 versijai ir visaugstākā pašlaik pieejamā, vienmēr jāņem vērā ne tikai iekļautās izdevumam specifiskās funkcijas, bet arī servera licences un klienta piekļuves licences savietojamība.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2019 ar lietotāja CAL?

Kā minēts iepriekš, lietotā lietotāja CAL piešķir vienam lietotājam piekļuves tiesības Exchange Server 2019. Kad lietotāja reģistrācija ir pabeigta, šo lietotāja CAL nevar nodot citai personai. Tāpat tas neļauj mainīt CAL tipu un lietot lietotāja CAL kā ierīces CAL.

Šie ierobežojumi Microsoft licenču pārvaldībā ir paredzēti, lai novērstu jebkādu nepareizu piekļuvi Exchange Server 2019 pakalpojumiem. Tādējādi tie nodrošina lielāku uzņēmuma un tā komunikācijas drošību, jo svešām vai nelicencētām personām nav piekļuves tiesību izmantot e-pasta pakalpojumus un citus servera datus.

Secinājumi par lietotāja licences licencēm Exchange Server 2019

Tātad tas, kurš klienta piekļuves licences veids Windows Exchange Server 2019 piedāvā vairāk priekšrocību izmantošanai organizācijā, atšķiras atkarībā no gadījuma. Šeit galvenokārt noteicošā loma ir dominējošajam piekļuves veidam, izmantojot esošās galiekārtas: ja darbinieki regulāri pārmaiņus izmanto mobilās galiekārtas vai dažādas autonomās ierīces, piemēram, dažādās darbavietās, lai piekļūtu serverim Windows, personīgais lietotāja CAL sniedz vairāk priekšrocību, jo viņi vienmēr var šim nolūkam izmantot savu personīgo kontu.

Licencēšana ar lietotāja licencēm Exchange Server 2019 ir izdevīgāka uzņēmumam nekā licencēšana ar ierīču licencēm, jo tad ir nepieciešams mazāks licenču skaits, tāpēc tas izriet no tipiskas uzņēmuma darba plūsmas. Zināšanas par to veido optimālu pamatu CAL izvēlei, iegādājoties lietotas klienta piekļuves licences Exchange Server 2019.

Lietotāju licences Microsoft Exchange Server 2019 ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Lietotāju licences Exchange Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā, sākot tikai ar vienu klienta piekļuves licenci - jo Microsoft apjoma licencēšanas noteikumi nav spēkā pēc marķēšanas kā "lietots", citādi nav nekādu trūkumu, kas saistīti ar lietojamību - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

Lietotāju licenču izcelsme Exchange Server 2019 kā lietotā programmatūra Wiresoft

Šīs lietotāja licences Exchange Server 2019, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir oriģinālās licences, jo tās tiek piedāvātas arī citur Microsoft licencēšanas programmā; atšķirība ir tāda, ka Wiresoft lietotāja licences bija daļa no Exchange Server 2019 apjoma licences lietotājiem, ko uzņēmums reiz iegādājās kā iepriekšējais īpašnieks. Pilnu Lietotāja apjoma licenci vai pat atsevišķas Lietotāja piekļuves licences uzņēmums tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft, un apjoma licences tika sadalītas arī atsevišķās licencēs. Šīs iegūtās individuālās lietotāja licences CAL pēc tam tiek marķētas kā lietotā programmatūra. Tomēr, neraugoties uz to, ka šīs licences tiek apzīmētas kā lietotas, tās var izmantot kā jaunas licences, lai piekļūtu Exchange Server 2019 pakalpojumiem, jo tās neatšķiras no tām ne ar funkcionalitātes ierobežojumiem, ne ar lietošanas laiku.

Pircēja nodrošinājums ar lietotāja licences licencēm Exchange Server 2019 kā lietotai programmatūrai

Lietotāju licences Exchange Server 2019, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ir ne tikai izdevīgs Exchange Server 2019 licencēšanas veids mūsu klientiem, bet to lietošana ir arī droša un likumīga! Tāpēc šīs Wiresoft lietotāja licences licenču licences arī piedāvā jums kā klientam parasto pircēja drošību ar tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu, izmantojot derīgu apjoma licences atslēgu.

Vai ir likumīgi iegādāties un izmantot lietotas lietotāja licences Exchange Server 2019?

Gan lietotāja licences licences, ko varat iegādāties no Wiresoft Exchange Server 2019, gan visas pārējās veikalā piedāvātās klienta piekļuves licences tiek iegūtas no uzņēmuma licenču krājumiem. Tāpēc gan lietoto CAL pārdošana, gan iegāde ir balstīta uz spēkā esošo tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj tirgot Microsoft lietotas licences, kas ir arī vairākkārt skaidri apstiprināta dažādos tiesas nolēmumos.

Tas nozīmē, ka jums kā lietotā lietotāja licences licenču pircējam Exchange Server 2019 un arī kā lietotājam ir juridiska drošība, jo ne Wiresoft, ne jūs šajā procesā nepārkāpjat nekādus tiesību aktus.

Vēl viena priekšrocība: ikviena lietotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums: Visas Wiresoft izmantotās programmatūras priekšrocības lietotāja licences licencēm Exchange Server 2019

Wiresoft piedāvātās lietotās lietotāja licences Exchange Server 2019 ir lēta alternatīva, kas ir salīdzināma ar daudzu tradicionālo programmatūras pārdevēju jaunajām licencēm - tas attiecas arī uz citu Microsoft serveru piekļuves licencēm.

Licencēšanai nav citu ierobežojumu, piemēram, minimālais iegādājamo lietotāja licenču skaits, tāpēc varat licencēt savus darbiniekus pielāgotā un elastīgā veidā atbilstoši servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam. Tas arī ļauj Wiresoft klientiem samazināt lietotāju piekļuves licencēšanas izmaksas Exchange serverim.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai lietotāja piekļuves licences Exchange Server 2019, bet arī ierīču CAL, kā arī atbilstošas klientu piekļuves licences pašreizējām iepriekšējām MS Exchange Server versijām kā lietotai programmatūrai, kā arī programmatūras licences, tostarp attiecīgās nepieciešamās piekļuves licences daudzām citām Microsoft Server programmām. Tādējādi, izmantojot lietotās licences no Wiresoft, jums ir ekonomiska iespēja papildināt savu programmatūras krājumu arī citās uzņēmējdarbības jomās, tādējādi izvairoties no izmaksām par jaunu aparatūru, kā arī no savietojamības problēmām, ko varētu radīt nekonsekventu programmatūras versiju izmantošana.

Papildus servera un klienta piekļuves licencēm Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet arī citas Microsoft programmatūras programmas - ar visām tipiskajām priekšrocībām, ko piedāvā lietota programmatūra. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotāja licencēm MS Exchange Server 2019 vai citiem Microsoft produktiem, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 LIETOTĀJA CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas