Chat with us, powered by LiveChat
JURIDISKAIS
Biznesa klienti
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
€791,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 Standard ir nozarē vadošā virtualizācijas platforma, kas nodrošina visaptverošu drošību un atbalstu jūsu lietojumprogrammām. Izmantojot vSphere 7, varat palaist jebkuru darba slodzi virtualizētā vidē, palielināt efektivitāti ar vienkāršotu Management un samazināt izmaksas ar iebūvētu avārijas atjaunošanas funkciju.

VMware vSphere 7 Standard ir jaudīga virtualizācijas platforma, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam ietaupīt izmaksas un palielināt efektivitāti. Zemāk uzskaitītas dažas no galvenajām VMware vSphere 7 Standard priekšrocībām:

1. Lielāka efektivitāte - VMware vSphere 7 Standard palīdz konsolidēt jūsu Server un izmantot vairākas lietojumprogrammas vienā Server, kas var palielināt efektivitāti un ietaupīt izmaksas.

2. Uzlabota pieejamība - VMware vSphere 7 Standard palīdz nodrošināt augstu lietojumprogrammu pieejamību ar tādām funkcijām kā tiešā migrācija, kļūdu tolerance un sadalīto resursu plānotājs (DRS).

3. Uzlabota drošība - VMware vSphere 7 Standard nodrošina tādas drošības funkcijas kā uz lomām balstīta piekļuves kontrole, ielaušanās atklāšanas/novēršanas sistēma (IDS/IPS) un virtuālie ugunsmūri, lai aizsargātu jūsu datus.

VMware vSphere 7 Standard ir vadošā serveru virtualizācijas platforma, kas piedāvā visaptverošas funkcijas un iespējas dažāda lieluma datu centriem. Izmantojot VMware vSphere 7 Standard, varat konsolidēt lietojumprogrammas mazākos serveros, ietaupot uz aparatūras, enerģijas, dzesēšanas un Management izmaksām. Pateicoties iebūvētajai kļūdu tolerancei un avārijas atjaunošanas aizsardzībai, varat būt droši, ka jūsu uzņēmums vienmēr darbosies droši.

 
Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.