Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€713,90 * €791,90 * (9,85% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 pārskats Standard

Laipni lūgti jaunajā virtualizācijas un mākoņdatošanas laikmetā ar VMware vSphere 7 Standard, nozares vadošo serveru virtualizācijas programmatūru. vSphere 7 Standard balstās uz iepriekšējo versiju stabilu pamatu un piedāvā virkni jaunu funkciju un uzlabojumu, kas paredzēti, lai vienkāršotu IT infrastruktūras pārvaldību un samazinātu darbības izmaksas, vienlaikus palielinot uzticamību un veiktspēju.

Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums, kas meklē veidus, kā optimizēt savu IT infrastruktūru, vai liels uzņēmums, kuram nepieciešams apmierināt augošas uzņēmējdarbības prasības, vSphere 7 Standard var būtiski pārveidot jūsu IT darbību.

Nākamais serveru virtualizācijas līmenis

vSphere 7 Standard sniedz iespēju konsolidēt vairākas operētājsistēmas un lietojumprogrammas vienā fiziskā serverī. Tas uzlabo resursu izmantošanu, samazina aparatūras izmaksas un atvieglo IT infrastruktūras pārvaldību.

Turklāt vSphere 7 Standard ietver uzlabojumus procesora plānošanā, atmiņas pārvaldībā un tīkla funkcijās, kas palīdz maksimāli palielināt virtuālo mašīnu veiktspēju un samazināt nepieciešamību pēc fiziskās aparatūras.

Optimizēt darbību

Izmantojot vSphere 7 Standard, varat automatizēt darbības, samazināt manuālo iejaukšanos un palielināt efektivitāti. Automatizējot rutīnas uzdevumus, piemēram, virtuālo mašīnu nodrošināšanu, slodzes līdzsvarošanu un jaudas plānošanu, jūs varat optimizēt IT vides darbību un palielināt produktivitāti.

Uzlabojiet drošību un samaziniet risku

Jūsu datu un lietojumprogrammu drošība ir ārkārtīgi svarīga, un vSphere 7 Standard piedāvā spēcīgu drošības funkciju kopumu, lai nodrošinātu, ka jūsu virtuālā vide ir aizsargāta pret apdraudējumiem.

Uzlabot datu drošību

vSphere 7 Standard piedāvā vairākus drošības uzlabojumus, tostarp VM šifrēšanu, VM un saimniekdatoru drošu palaišanu un uzlabotas audita izsekošanas iespējas. Šīs funkcijas nodrošina datu drošību neatkarīgi no tā, vai tie atrodas vai pārvietojas, un sniedz jums nepieciešamos rīkus, lai izpildītu atbilstības prasības.

Samaziniet risku

Nodrošinot lietojumprogrammu un datu pieejamību, vSphere 7 Standard palīdz samazināt uzņēmējdarbības traucējumu risku. Tā piedāvā virkni pieejamības funkciju, tostarp vSphere High Availability (HA), Fault Tolerance un vMotion, kas palīdz samazināt dīkstāves laiku un nodrošināt darbības nepārtrauktību.

VMware vSphere 7 Standard ir vairāk nekā tikai virtualizācijas platforma. Tas ir jaudīgs rīks, kas ļauj optimizēt IT vidi, samazināt darbības izmaksas, aizsargāt datus un lietojumprogrammas un maksimāli palielināt IT ieguldījumu vērtību. Pateicoties visaptverošajam funkciju komplektam un pierādītajai uzticamībai un veiktspējai, vSphere 7 Standard ir lieliska izvēle jebkura lieluma uzņēmumiem.

Vienkāršota pārvaldība un kontrole

Izmantojot vSphere 7 Standard, jūs vienmēr kontrolējat savu IT vidi. Platforma nodrošina centralizētu un konsekventu pārvaldības saskarni, kas nevainojami integrējas ar esošajiem pārvaldības rīkiem. Tas atvieglo infrastruktūras pārvaldību neatkarīgi no tā, vai tā atrodas jūsu datu centrā vai mākonī.

Intuitīva saskarne

Intuitīvais un lietotājam draudzīgais vSphere 7 Standard interfeiss ļauj administratoriem izveidot, konfigurēt un pārvaldīt virtuālās mašīnas un citus resursus tikai ar dažiem klikšķiem. Turklāt vCenter Server pārvaldības saskarne nodrošina vienotu skatījumu uz visu vSphere infrastruktūru, tādējādi ievērojami atvieglojot resursu pārvaldību un uzraudzību.

Iebūvētas vadības ierīces

vSphere 7 Standard ietver dažādus kontroles mehānismus, tostarp uz politiku balstītu pārvaldību, kas ļauj piešķirt un regulēt resursus, pamatojoties uz konkrētām lietojumprogrammu vajadzībām. Turklāt tādas funkcijas kā uz lomām balstīta piekļuves kontrole un vSphere Single Sign-On ļauj precīzi kontrolēt piekļuves un atļauju iestatījumus, palīdzot stiprināt jūsu virtuālās vides drošību.

Ar VMware vSphere 7 nodrošiniet nākotni Standard

Laikmetā, kad tehnoloģiskā vide nepārtraukti attīstās, ir ļoti svarīgi, lai jūsu virtualizācijas platforma neatpaliktu no jaunākajām tehnoloģijām un standartiem. VMware vSphere 7 Standard ir izstrādāta tā, lai atbilstu mūsdienu IT vides mainīgajām vajadzībām, vienlaikus nodrošinot jūsu investīcijas nākotnē.

Jaunāko tehnoloģiju atbalsts

vSphere 7 Standard atbalsta jaunākās paaudzes x86 aparatūru, operētājsistēmas un lietojumprogrammas. Tā piedāvā arī optimizētu atbalstu modernām lietojumprogrammu ietvarstruktūrām un programmēšanas valodām, padarot to par ideālu platformu modernu lietojumprogrammu izstrādei un izvietošanai.

Gatavs nākotnei

Ar savu moderno arhitektūru un atbalstu jaunām tehnoloģijām, piemēram, Kubernetes un konteinerizācijai, vSphere 7 Standard ir labi sagatavota nākotnes IT vidēm. Neatkarīgi no tā, vai plānojat veidot hibrīdmākoņa vidi, izstrādāt modernas lietojumprogrammas vai izmantot mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos, vSphere 7 Standard ir gatava palīdzēt jums šajā ceļā.

Ar VMware vSphere 7 Standard jūs varat pilnībā izmantot savas IT vides potenciālu. Ar plašu jaudīgu funkciju un uzlabojumu kopumu vSphere 7 Standard palīdz samazināt IT sarežģītību, palielināt darbības efektivitāti, nostiprināt drošību un uzlabot elastīgumu - un tas viss ar vienotu, konsekventu platformu. Izmantojiet vSphere 7 Standard jaudu un elastību, lai sasniegtu savus IT mērķus un virzītu uz priekšu savu biznesu.

Papildu saites uz "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas