Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10053
 • 381-04491
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€28,90 * €30,90 * (6,47% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Par Standard- vai Enterprise-izdevumu Microsoft Exchange Server 2019 papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, kas tiek izmantota, lai piekļūtu servera pakalpojumiem: Exchange Server 2019 Device CAL šim nolūkam aprīko konkrētu reģistrētu datoru (personālo datoru, klēpjdatoru utt.) ar atbilstošām piekļuves tiesībām.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL"

Ierīces CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai

Papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, kas tiek izmantota, lai piekļūtu servera pakalpojumiem, un servera Standard- vai Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise-Edition versijai: Exchange Server 2019 Device CAL nodrošina konkrētu reģistrētu datoru (personālo datoru, klēpjdatoru u. c.) ar atbilstošām piekļuves tiesībām šim nolūkam.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Exchange Server 2019 Standard vai Enterprise licence neietver citas lietotāja tiesības, tāpēc tās jāiegādājas atsevišķi, piemēram, kā ierīces CAL. Tāpēc lietotāji visas Exchange Server funkcijas var izmantot tikai ar tām aprīkotā galiekārtā.

Lietotas Exchange Server 2019 Standard un Enterprise ierīču licences ir pieejamas no Wiresoft par izdevīgu cenu - arī atsevišķi, nevis kā pakete. Šīm izmantotajām ierīču licencēm CAL ir tādas pašas funkcijas kā oficiālajā Microsoft Volume Licensing Program piedāvātajām Exchange Server 2019 ierīču klienta piekļuves licencēm.

Iegūstiet visas jaunās MS Exchange Server 2019 iespējas, izmantojot jau lietotu ierīces CAL

Windows Exchange Server 2019 darbojas uz Windows Server 2019 Core, nodrošinot uzticamu platformu uzņēmumu ziņojumu apmaiņas infrastruktūrām. Standard un Enterprise versijas vēl vairāk atbalsta tos, pārorientējot uzmanību no saziņas uz sadarbību. Šim nolūkam ir pieejamas šādas funkcijas un iespējas:

 • Meta kešatmiņas datubāze (MCDB) nodrošina metainformāciju, piemēram, pastkastes mapju struktūras, un paātrina piekļuvi un satura meklēšanu.
 • Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC) dinamiski pielāgo glabāšanas jaudu, lai to labāk izmantotu un palielinātu Exchange Servera ātrumu.
 • Jaunais meklēšanas indekss atrodas pastkastītes datubāzē, kas ievērojami vienkāršo pārvaldību un palielina meklēšanas ātrumu.
 • Windows Servera kodols ļauj vienkāršotā veidā darbināt standarta servera sistēmas versiju. Tas vienkāršo konfigurāciju un nodrošina lielāku drošību pret iebrucējiem.
 • Klientu piekļuves noteikumi nodrošina uzlabotas iespējas, lai ierobežotu piekļuvi Exchange servera konfigurācijas apgabalam.
 • Jauni kalendāra uzlabojumi, jo īpaši sanāksmju organizēšanai, tostarp noklusējuma beigu datums, iespēja "Nepārsūtīt", uzlabota kalendāra pārvaldība un vairāk iespēju konfigurēt ziņojumus ārpus biroja.
 • Uzlabota dokumentu sadarbība, izmantojot iespēju augšupielādēt un saglabāt failus OneDrive for Business.

Svarīgākās Exchange servera ierīču licences Standard- un Enterprise-Edition 2019 kā lietotā programmatūra īsumā

Wiresoft ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā lietota programmatūra, ir tāda pati piekļuve kā attiecīgajām jaunajām licencēm, lai izmantotu funkcijas, kas pieejamas katrā no abiem Exchange Server 2019 izdevumiem. Izmantotās ierīču CAL ir lēta iespēja, jo īpaši MVU un organizācijām, aprīkot attiecīgās gala ierīces ar Exchange Server piekļuves licenci, arī tāpēc, ka tas ļauj pielāgot licencēšanu.

Vispārīga informācija par Exchange Server 2019 licencēšanu ar licencēm CAL

Servera Exchange Server 2019 Standard un Enterprise redakcijām Microsoft licenču pārvaldība piedāvā licencēšanu ar servera licenci un klientu piekļuves licencēm; kā minēts, servera licence jāpapildina ar galapunktu (vai lietotāju) licencēm, lai darbinieki varētu piekļūt e-pastam utt. Servera licencē iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai IT administratoriem, tāpēc tās nevar izmantot parastiem pakalpojumiem. Tāpēc tikai klienta piekļuves licence, piemēram, ierīces CAL, dod darbiniekam tiesības izmantot Exchange Server funkcijas Windows iespējotā galiekārtā. CAL neietver nekādu papildu programmatūru, izņemot piekļuves tiesības Exchange Server 2019 klienta/servera videi.

Kādas ir Exchange Server 2019 Standard- un Enterprise edition - ierīču licenču priekšrocības?

Exchange Server 2019 Standard un Enterprise versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj elastīgi un pēc pieprasījuma pārvaldīt piekļuves tiesības šim nolūkam izmantotajiem datoriem. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divus Exchange Server 2019 CAL veidus:

 • Ierīces CAL serverim Exchange Server 2019: attiecas uz vienas īpašas galiekārtas (personālais dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis) piekļuves tiesībām serverim vienlaikus
 • Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019: attiecas uz vienu īpašu lietotāju vienlaikus

Dažādas ierīču licenču licenču izmantošanas iespējas serveriem Exchange Server 2019 Standard un Enterprise

Exchange Server 2019 Standard un Exchange Server 2019 Enterprise redakcijas galvenokārt atšķiras pēc pastkastīšu pieprasījumu mērogojamības. Tomēr parasti ir iespējams izmantot Enterprise edition funkcionalitāti, izmantojot ierīces CAL, kas autorizēta Standard edition, tomēr tad ir pieejams tikai attiecīgi mazāks pastkastīšu datubāzu skaits, kā arī tikai ierobežota Standard funkcionalitāte. Turpretī Enterprise Edition ierīces CAL ir paplašināts funkciju klāsts.

Lūdzu, ņemiet vērā ierīču CAL saderību ar Exchange Server 2019 versiju!

Ierīces CAL Exchange Server 2019 versijām ne tikai nodrošina attiecīgajai galīgajai ierīcei piekļuves tiesības šai versijai, bet arī ļauj piekļūt vecākām Exchange versijām, piemēram, 2016 (lejupgrade). Tas dod ierīces CAL 2019 priekšrocību salīdzinājumā ar vecākām ierīces CAL versijām, kas attiecas uz attiecīgo iepriekšējo Exchange Server versiju, bet kuras nevar izmantot, lai piekļūtu Exchange Server 2019 versijai (jauninājumam).

Lai gan pašlaik nav jaunāku Exchange Servera ierīču licenču licenču, izņemot 2019. gada versiju, vienmēr ir labi pārbaudīt, vai, iegādājoties servera licenci un klienta piekļuves licenci, ir nodrošināta tās saderība, kā arī iekļauto izdevumam raksturīgo funkcionalitāti.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2019 ar izmantoto ierīces CAL?

Kā minēts iepriekš, ar ierīces CAL vienam galapunktam (ierīcei) tiek piešķirtas piekļuves tiesības Exchange Server 2019. Kad datora reģistrācija ir pabeigta, ierīces CAL nevar pārsūtīt uz citu galīgo ierīci. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldības ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu jebkādu nepareizu piekļuvi Exchange Server 2019 pakalpojumiem. Tādējādi tie nodrošina lielāku uzņēmuma un tā komunikācijas drošību, jo neļauj trešo pušu vai nelicencētiem galapunktiem piekļūt e-pasta ziņojumiem un citiem servera datiem.

Kādas ir atšķirības starp ierīču licencēm un lietotāja licencēm Exchange Server 2019?

Būtībā Exchange Server 2019 ierīces CAL funkcionalitātes ziņā neatšķiras no lietotāja CAL. Atšķirība ir priekšrocībās, ko sniedz attiecīgā veida piekļuve Exchange serverim. Turklāt ir jāņem vērā arī uzņēmumā esošo darbstaciju skaits un aprīkojums, kā arī darba plūsma, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: dažos MVU, piemēram, dažādi darbinieki izmanto vienu galiekārtu, lai pārmaiņus piekļūtu Exchange serverim un izsauktu e-pasta vēstules u. c., savukārt citos uzņēmumos lietotāji šim nolūkam piekļūst, izmantojot pilnīgi atšķirīgas galiekārtas.

Ierīci, kurai ir atļauja piekļūt Windows ar ierīces CAL, var uzskatīt par tādu, ko izmanto jebkurš darbinieks, kuram ir atļauja izmantot Exchange pakalpojumus. Ja licencētā galiekārta ir mobilā ierīce, piemēram, klēpjdators vai planšetdators, attiecīgais lietotājs var piekļūt Exchange serverim arī patstāvīgi, piemēram, atrodoties ceļā vai mājāsOffice, izmantojot interneta piekļuvi. Tādējādi ierīce CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Secinājumi par ierīces CAL

Tāpēc tas, kurš Exchange Server 2019 klienta piekļuves licenču veids piedāvā vairāk priekšrocību izmantošanai uzņēmumā, katrā gadījumā var atšķirties. Papildus to darbinieku skaitam, kuri saziņai izmanto Exchange serveri, jāņem vērā arī dominējošais piekļuves veids, izmantojot esošos galapunktus: Ja vairāki darbinieki regulāri izmanto vienu noteiktu galiekārtu - mobilo vai autonomo - un pārmaiņus izmanto to, lai piekļūtu Exchange serverim, piemēram, maiņu darbā, ierīces CAL piedāvā vairāk priekšrocību.

Licencēšana ar Exchange Server 2019 ierīču licencēm ir izdevīgāka nekā lietotāja licencēm, jo tad ir nepieciešams mazāk licenču, tāpēc tas izriet no tipiskas uzņēmuma darba plūsmas. Tāpēc, iegādājoties lietotas klienta piekļuves licences Exchange Server 2019, tās zināšanas būtu jāizmanto kā pamats CAL izvēlei.

Ierīces CAL Microsoft Exchange Server 2019 ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Ierīces CAL Exchange Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau par vienu klienta piekļuves licenci - tad vairs nav piemērojamas nekādas Microsoft apjoma licencēšanas prasības. Tajā pašā laikā to apzīmējums "lietots" nenozīmē nekādus trūkumus to lietojamībā - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par ierīces CAL izcelsmi Exchange Server 2019 serverim kā izmantotai programmatūrai no Wiresoft

Visas Wiresoft piedāvātās Exchange Server 2019 ierīces CAL ir oriģinālās licences, jo tās tiek piedāvātas arī Microsoft licencēšanas programmas ietvaros; pretēji tam Wiresoft CAL ir bijušās ierīces apjoma licences Exchange Server 2019 sastāvdaļas, ko iegādājies iepriekšējais īpašnieks, uzņēmums. Wiresoft pārdeva atsevišķas ierīces piekļuves licences vai visas ierīces apjoma licences, un apjoma licences tika sadalītas atsevišķās licencēs. Tādējādi šīs ierīces CAL ir apzīmētas kā lietotā programmatūra. Tomēr, neraugoties uz to, ka jaunās licences tiek marķētas kā lietotas licences, tās var izmantot tāpat kā jaunas licences, lai piekļūtu Exchange Server 2019, jo tās neatšķiras no tām funkcionalitātes vai lietošanas ilguma ierobežojumu ziņā.

Ierīces licences licencēm Exchange Server 2019 kā lietotai programmatūrai piedāvā pircēja drošību

Exchange Server 2019 ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā lietota programmatūra, ne tikai nodrošina Wiresoft klientiem lētu Exchange Server licencēšanas iespēju, bet arī to lietošana ir droša un likumīga! Wiresoft Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 arī piedāvā jums kā klientam parasto pircēja drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi pēc iegādes, tostarp tūlītēju licences aktivizēšanu ar apjoma licences atslēgu.

Vai ir likumīgi iegādāties vai izmantot lietotas Exchange Server 2019 ierīces CAL?

Ne tikai Exchange Server 2019 ierīču licences, ko varat iegādāties no Wiresoft, bet arī visas pārējās piedāvātās klientu piekļuves licences ir no korporatīvo licenču krājumiem. Tāpēc katra CAL pārdošana un iegāde ir balstīta uz spēkā esošo tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj tirdzniecību ar Microsoft lietotajām licencēm, kas turklāt ir atkārtoti skaidri apstiprināta dažādos tiesas nolēmumos.

Tādējādi jums kā klientam ir juridiska drošība, iegādājoties lietotas Exchange Server 2019 ierīču CAL un arī lietojot tās, jo ne Wiresoft, ne jūs kā pircējs un lietotājs nepārkāpjat nekādus juridiskos noteikumus, to darot.

Vēl viena priekšrocība: Wiresoft iepriekš lietotā programmatūra ir arī auditējama, jo ir pilnīgs pierādījums par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums: Jūsu priekšrocības, iegādājoties ierīces CAL Exchange Server 2019 lietotai programmatūrai no Wiresoft

Wiresoft lietotā programmatūra Wiresoft Device CALs for Exchange Server 2019 piedāvā izdevīgu alternatīvu daudzu citu programmatūras nodrošinātāju tradicionālajiem piedāvājumiem - tas attiecas arī uz citām piekļuves licencēm.

Turklāt nav ierobežojumu arī attiecībā uz minimālo iegādājamo ierīču CAL skaitu, tāpēc licencēšana var būt pielāgota un elastīga, nevis balstīta uz stingru slīdošo skalu. Wiresoft klienti var arī samazināt Exchange servera piekļuves licencēšanas izmaksas atbilstoši servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam.

Papildus izmantotajām Exchange Server 2019 ierīču piekļuves licencēm Wiresoft Software Shop varat atrast arī lietotāja CAL, kā arī atbilstošās klientu piekļuves licences pašreizējām MS Exchange Server pirmsizlaides versijām, kā arī programmatūras licences citai Microsoft serveru programmatūrai, tostarp attiecīgās nepieciešamās piekļuves licences. Tas ļauj jums papildināt programmatūras krājumu citās uzņēmējdarbības jomās ar lietotām Wiresoft licencēm, tādējādi izvairoties no papildu izmaksām par jaunu aparatūru, kā arī no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neunificētu programmatūras versiju izmantošana.

Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast ne tikai ierīču CAL un servera licences, bet arī citas Microsoft programmatūras programmas ar visām priekšrocībām, ko piedāvā lietota programmatūra. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Exchange Server 2019 vai jebkura cita Microsoft produkta ierīču licencēm, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mūsu kompetentajiem padomdevējiem tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 IERĪCES CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas