Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10434
 • 381-02250
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€121,90 * €134,90 * (9,64% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 5x Device CAL
Sistēma  Exchange serveris
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Lietošanas tiesības
Ilgums Neierobežots
Valodas Visas valodas


Par Standard- vai Enterprise-izdevumu Microsoft Exchange Server 2019 papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai galīgajai ierīcei, kas tiek izmantota, lai piekļūtu servera pakalpojumiem: Exchange Server 2019 Device CAL šim nolūkam aprīko konkrētu reģistrētu datoru (personālo datoru, klēpjdatoru utt.) ar atbilstošām piekļuves tiesībām.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

5 paku ierīču CAL Microsoft Exchange Server 2019 kā izmantotajai programmatūrai

Microsoft Exchange Server 2019 standarta vai korporatīvajam izdevumam papildus servera licencei ir nepieciešama atsevišķa klienta piekļuves licence katrai galiekārtai, kas tiek izmantota, lai piekļūtu servera pakalpojumiem: Exchange Server 2019 Device CAL šim nolūkam aprīko konkrētu reģistrētu datoru (personālo datoru, klēpjdatoru u. c.) ar atbilstošām piekļuves tiesībām.

Saskaņā ar Microsoft licenču pārvaldības noteikumiem Exchange Server 2019 Standard vai Enterprise licence neietver papildu lietotāja tiesības, tāpēc tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, kā ierīces CAL. Tāpēc lietotāji visas Exchange Server funkcijas var izmantot tikai ar tām aprīkotā galiekārtā.

Lietotas Exchange Server 2019 Standard un Enterprise ierīces CAL ir pieejamas no Wiresoft par izdevīgu cenu - arī atsevišķi, nevis kā pakete. Šīm izmantotajām ierīču licencēm CAL ir tādas pašas funkcijas kā oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā piedāvātajām Exchange Server 2019 piekļuves licencēm.

Izmantojiet visas jaunās MS Exchange Server 2019 iespējas, izmantojot izmantoto ierīces CAL

Windows Exchange Server 2019 darbojas uz Windows Server 2019 Core, nodrošinot uzticamu platformu uzņēmumu ziņojumu apmaiņas infrastruktūrām. Standarta un Enterprise versijas tos atbalsta vēl labāk, pārorientējot uzmanību no saziņas uz sadarbību. Šim nolūkam ir pieejamas šādas funkcijas un iespējas:

 • Meta kešatmiņas datubāze (MCDB) nodrošina metainformāciju, piemēram, pastkastīšu mapju struktūras, un paātrina piekļuvi, kā arī satura meklēšanu.
 • Dinamiskā datubāzes kešatmiņa (DDC) ļauj dinamiski pielāgot glabāšanas jaudu, lai to labāk izmantotu, un palielina Exchange Server ātrumu.
 • Jaunais meklēšanas indekss atrodas pastkastītes datubāzē, kas ievērojami vienkāršo administrēšanu un palielina meklēšanas ātrumu.
 • Windows Server Core nodrošina vienkāršotu servera sistēmas standarta versijas izpildi. Tas vienkāršo konfigurāciju un nodrošina lielāku drošību pret iebrucējiem.
 • Klientu piekļuves noteikumi nodrošina uzlabotas iespējas, lai ierobežotu piekļuvi Exchange servera konfigurācijas apgabalam.
 • Jauni kalendāra uzlabojumi, īpaši sanāksmju organizēšanai: tostarp noklusējuma beigu datums, iespēja "Nepārsūtīt", uzlabota kalendāra pārvaldība un vairāk iespēju konfigurēt ziņojumus ārpus biroja.
 • Uzlabota dokumentu sadarbība, izmantojot iespēju augšupielādēt un saglabāt failus pakalpojumā OneDrive for Business.

Vissvarīgākās ierīces licences Exchange Server Standard un Enterprise Edition 2019 kā lietotā programmatūra īsumā

Wiresoft ierīču CAL, kas tiek piedāvātas kā lietota programmatūra, ir tādas pašas piekļuves iespējas kā attiecīgajām jaunajām licencēm, lai varētu izmantot funkcijas, kas pieejamas katrā no abām Exchange Server 2019 versijām. Izmantoto ierīču CAL ir lēts risinājums, jo īpaši MVU un organizācijām, lai aprīkotu attiecīgās galiekārtas ar Exchange Server piekļuves licenci, arī tāpēc, ka tas nodrošina pielāgotu licencēšanu.

Vispārīga informācija par Exchange Server 2019 licencēšanu ar licencēm CAL

Servera Exchange Server 2019 standarta un Enterprise redakcijām Microsoft licenču pārvaldība piedāvā licencēšanu ar servera licenci un klienta piekļuves licencēm; kā minēts, servera licence jāpapildina ar licencēm galiekārtām (vai lietotājiem), lai darbinieki varētu piekļūt e-pasta ziņām utt. Servera licencē iekļautās licences CAL ir paredzētas tikai IT administratoriem, tāpēc tās nevar izmantot tipiskiem pakalpojumiem. Tāpēc tikai klienta piekļuves licence, piemēram, ierīces CAL, dod darbiniekam tiesības izmantot Exchange servera funkcijas galīgajā ierīcē ar Windows. CAL nesatur nekādu papildu programmatūru, izņemot piekļuves tiesības Exchange Server 2019 klienta/servera videi.

Kādas ir Exchange Server 2019 Standard un Enterprise Edition ierīču licenču priekšrocības?

Exchange Server 2019 Standarta un Enterprise Edition versiju licencēšana, pamatojoties uz CAL, ļauj elastīgi un atbilstoši vajadzībām pārvaldīt piekļuves tiesības izmantotajiem datoriem. Microsoft licencēšanas modelis piedāvā divus Exchange Server 2019 CAL veidus:

 • Ierīces CAL serverim Exchange Server 2019: attiecas uz vienas īpašas galiekārtas (datora, klēpjdatora, planšetdatora, tālruņa) piekļuves tiesībām serverim
 • Lietotāja CAL serverim Exchange Server 2019: attiecas uz vienu īpašu lietotāju vienlaikus

Dažādas ierīču licenču licenču izmantošanas iespējas Exchange Server 2019 Standard un Enterprise serverim

Exchange Server 2019 Standarta un Uzņēmuma versijas galvenokārt atšķiras pēc pastkastīšu mērogošanas prasībām. Tomēr būtībā ir iespējams izmantot Enterprise versijas funkcionalitāti, izmantojot standarta versijai atļauto ierīces CAL, taču tad ir pieejams tikai attiecīgi mazāks pastkastīšu datubāzu skaits un arī tikai ierobežota standarta funkcionalitāte. Turpretī Enterprise Edition ierīces CAL ir paplašināts funkciju klāsts.

Ņemiet vērā ierīču CAL saderību ar Exchange Server 2019 versiju!

Exchange Server 2019 versijas ierīces CAL ne tikai nodrošina attiecīgajai galīgajai ierīcei šīs versijas piekļuves tiesības, bet arī ļauj piekļūt vecākām Exchange versijām, piemēram, 2016 (lejupgrade). Tas dod ierīces CAL 2019 priekšrocību salīdzinājumā ar vecākām ierīces CAL versijām, kas ir derīgas attiecīgajai iepriekšējai Exchange Server versijai, bet kuras nevar izmantot, lai piekļūtu Exchange Server 2019 versijai (jauninājums).

Lai gan pašlaik nav jaunāku ierīču licenču licenču Exchange Server kā 2019. gada versija, iegādājoties vienmēr jāpievērš uzmanība servera licences un klienta piekļuves licences saderībai, kā arī iekļautajām izdevumam raksturīgajām funkcijām.

Kas jāņem vērā, licencējot Exchange Server 2019 ar izmantoto ierīces CAL?

Kā jau minēts, ar ierīces CAL vienai gala ierīcei tiek piešķirtas piekļuves tiesības Exchange Server 2019. Kad datora reģistrācija ir pabeigta, ierīces CAL vairs nevar pārsūtīt uz citu galīgo ierīci. Tāpat nav iespējams mainīt CAL tipu un izmantot ierīces CAL kā lietotāja CAL.

Šie Microsoft licenču pārvaldības ierobežojumi ir paredzēti, lai novērstu jebkādu nepareizu piekļuvi Exchange Server 2019 pakalpojumiem. Tādējādi tie nodrošina lielāku uzņēmuma un tā komunikācijas drošību, jo ārvalstu vai nelicencētām galiekārtām nav piekļuves e-pasta ziņojumiem un citiem servera datiem.

Kādas ir atšķirības starp ierīču licencēm un lietotāja licencēm Exchange Server 2019?

Būtībā Exchange Server 2019 ierīces CAL funkcionalitātes ziņā neatšķiras no lietotāja CAL. Atšķirība ir saistīta ar priekšrocībām, ko sniedz attiecīgā veida piekļuve Exchange serverim. Turklāt ir arī darba staciju skaits un aprīkojums uzņēmumā, kā arī darba plūsma, kādā lietotāji piekļūst Exchange serverim: dažos MVU, piemēram, dažādi darbinieki izmanto vienu galiekārtu, lai pārmaiņus piekļūtu Exchange serverim un izsauktu e-pasta vēstules u. c., savukārt citos uzņēmumos lietotāji šim nolūkam piekļūst, izmantojot pilnīgi atšķirīgas galiekārtas.

Ierīci ar Windows un ierīces CAL var uzskatīt par ierīci, ko var izmantot jebkurš darbinieks, kuram ir atļauja piekļūt Exchange pakalpojumiem. Ja licencētā galiekārta ir mobilā ierīce, piemēram, klēpjdators vai planšetdators, attiecīgais lietotājs var piekļūt Exchange serverim arī neatkarīgi no tā, piemēram, atrodoties ceļā vai mājas birojā, izmantojot interneta piekļuvi. Tādējādi Device CAL piedāvā arī mobilās lietošanas iespējas.

Secinājumi par ierīces CAL

Tāpēc tas, kurš Exchange Server 2019 klienta piekļuves licenču veids piedāvā vairāk priekšrocību izmantošanai uzņēmumā, katrā gadījumā var atšķirties. Papildus to darbinieku skaitam, kuri saziņai izmanto Exchange serveri, jāņem vērā arī dominējošais piekļuves veids, izmantojot esošās gala ierīces: Ja vairāki darbinieki regulāri izmanto vienu noteiktu galiekārtu - mobilo vai autonomo - un pārmaiņus izmanto to, lai piekļūtu Exchange serverim, piemēram, maiņu darbā, ierīces CAL piedāvā vairāk priekšrocību.

Licencēšana ar Exchange Server 2019 ierīču licencēm ir izdevīgāka nekā lietotāja licencēm, jo tad ir nepieciešams mazāks licenču skaits, tāpēc tas izriet no tipiskas uzņēmuma darba plūsmas. Tāpēc, iegādājoties lietotas klienta piekļuves licences Exchange Server 2019, šo informāciju vajadzētu izmantot, lai izvēlētos CAL.

Microsoft Exchange Server 2019 ierīču licences ir pieejamas par vienu licenci Wiresoft tiešsaistes veikalā

Ierīces CAL Exchange Server 2019 ir pieejamas Wiresoft tiešsaistes veikalā jau par vienu klienta piekļuves licenci - tad vairs nav piemērojamas nekādas Microsoft apjoma licencēšanas prasības. Tajā pašā laikā to apzīmējums "lietots" nenozīmē nekādus trūkumus to lietojamībā - ne tikai tāpēc, ka programmatūra principā nevar nolietoties.

Informācija par ierīces CAL izcelsmi Exchange Server 2019 serverim, kā izmantotā programmatūra no Wiresoft

Visas Wiresoft piedāvātās Exchange Server 2019 ierīces CAL ir oriģinālās licences, jo tās tiek piedāvātas arī Microsoft licencēšanas programmā; pretēji tam Wiresoft CAL ir bijušās Exchange Server 2019 ierīces apjoma licences sastāvdaļas, ko ir iegādājies iepriekšējais īpašnieks, uzņēmums. Wiresoft tālāk pārdeva atsevišķas ierīces piekļuves licences vai pilnu ierīces apjoma licenci, un apjoma licences tika sadalītas atsevišķās licencēs. Tādējādi šīs ierīces CAL ir apzīmētas kā lietotā programmatūra. Tomēr, neraugoties uz jauno marķējumu kā lietotās licences, tās var izmantot tāpat kā jaunas licences piekļuvei Exchange Server 2019, jo tās neatšķiras ne ar funkcionalitātes ierobežojumiem, ne ar lietošanas termiņu.

Ierīces licences licencēm Exchange Server 2019 kā lietotai programmatūrai piedāvā pircēja drošību

Exchange Server 2019 ierīces CAL, kas tiek piedāvātas kā lietota programmatūra, ir ne tikai ekonomiski izdevīga Exchange Server licencēšanas iespēja Wiresoft klientiem, bet arī to lietošana ir droša un likumīga! Wiresoft Device CAL Microsoft Exchange Server 2019 arī piedāvā jums kā klientam parasto pircēja drošību, jo pēc iegādes to var lejupielādēt uzreiz, ieskaitot tūlītēju licences aktivizēšanu ar apjoma licences atslēgu.

Vai lietotu Exchange Server 2019 ierīču licenču iegāde vai izmantošana ir likumīga?

Ne tikai Exchange Server 2019 ierīču licences, ko varat iegādāties no Wiresoft, bet arī visas pārējās piedāvātās klientu piekļuves licences ir no uzņēmuma licenču krājumiem. Tāpēc katra CAL pārdošana un iegāde ir balstīta uz spēkā esošo tiesu praksi, kas nepārprotami atļauj tirdzniecību ar Microsoft lietotajām licencēm, kas turklāt ir atkārtoti skaidri apstiprināta dažādos tiesu nolēmumos.

Tādējādi jums kā klientam ir juridiska drošība, iegādājoties lietotas Exchange Server 2019 ierīču CAL un arī tās lietojot, jo ne Wiresoft, ne jūs kā pircējs un lietotājs tādējādi nepārkāpjat nekādus tiesību aktus.

Vēl viena priekšrocība: izmantotā programmatūra no Wiresoft ir arī auditējama, jo ir pieejami visi pierādījumi par visiem iepriekšējiem pircējiem!

Kopsavilkums: Jūsu priekšrocības, iegādājoties ierīces CAL Exchange Server 2019 lietotai programmatūrai no Wiresoft

Wiresoft lietotā programmatūra Wiresoft Device CALs for Exchange Server 2019 piedāvā izdevīgu alternatīvu daudzu citu programmatūras nodrošinātāju tradicionālajiem piedāvājumiem - tas attiecas arī uz citām piekļuves licencēm.

Turklāt nav ierobežojumu attiecībā uz minimālo iegādājamo ierīču CAL skaitu, tāpēc licencēšana var būt pielāgota un elastīga - tā vietā, lai būtu noteikta stingra skala. Wiresoft klienti var arī samazināt Exchange servera piekļuves licencēšanas izmaksas atbilstoši servera pakalpojumu faktiskajam izmantojumam.

Papildus izmantotajām Exchange Server 2019 ierīces piekļuves licencēm, Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī lietotāja CAL un atbilstošās klienta piekļuves licences pašreizējām iepriekšējām MS Exchange Server versijām, kā arī programmatūras licences citai Microsoft serveru programmatūrai, tostarp nepieciešamās piekļuves licences. Tas ļauj jums papildināt programmatūras krājumu citās uzņēmējdarbības jomās ar lietotām Wiresoft licencēm, tādējādi izvairoties no papildu izmaksām par jaunu aparatūru, kā arī no savietojamības problēmām, ko varētu radīt neunificētu programmatūras versiju izmantošana.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai ierīču CAL un serveru licences, bet arī citas Microsoft programmatūras programmas - ar visām priekšrocībām, ko piedāvā lietota programmatūra. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Exchange Server 2019 vai jebkura cita Microsoft produkta ierīču licencēm, lūdzu, nekautrējieties izmantot mūsu kompetentu padomu tērzēšanas laikā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas